Second Life

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
Και εγώ σε λίγες βδομάδες θα μπορώ να οδηγάω ΤΙΤΑΝ :-Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Και εγώ σε λίγες βδομάδες θα μπορώ να οδηγάω ΤΙΤΑΝ :-Ρ

Εδω πρεπει να ομολογησω οτι με εχασες λιγο..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.

Circadian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 325 μηνύματα.
Έχεται ασχοληθεί καθόλου με το "διάσημο" παιχνίδι?
Ποίες είναι οι εντυπώσεις σας και πόσο πιστεύεται ότι υπερβάλουν σε όλα αυτά που γράφουν και λένε

Άσε, μου φτάνουν οι 3 μήνες απ'τη ζωή μου που έκαψα στο WoW. Μακριααααά!

(το WoW τουλάχιστον είχε πλάκα. Το SL απ΄αυτά που έχω διαβάσει φαίνεται ΠΟΛΥ καμμένο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Και εγώ σε λίγες βδομάδες θα μπορώ να οδηγάω ΤΙΤΑΝ :-Ρ
Εδω πρεπει να ομολογησω οτι με εχασες λιγο..
Ειναι απο eve-online αυτο, ενα πολυ καλο διαστημικο MMORPG, που ειναι πολυ καλο. Ειναι και με βραβευμένο pvp system, και μη δεσμευτικο στο τι μπορει να κανει ο χαρακτηρας σου, και μη απαιτητικο απο αποψη χρονου γιατι ο χαρακτηρας αναπτυσσεται οχι οσο χρονο εισαι logged in αλλα οσο χρονο "τρεχει" το παιχνιδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top