Aποτυχημένες αγορές! (Κλαίω τα λεφτά μου thread...)

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Μα και'συ,200 ευρώ για φόρεμα; Ας έκανες ημι-ανανέωση της ντουλάπας σου με τόσα λεφτά.
:/:

Δίκιο έχεις. Έπρεπε όμως υποχρεωτικά να πάρω κάτι ως στενή συγγενής της νύφης και νονά του παιδιού που κυοφορούσε. :/: Έπεσα στην πιο απαίσια περίοδο που τα μαγαζιά ξεπουλάνε τα χειμερινά και ότι έχουν από τα περυσινά οπότε την πάτησα.

Δεν έχω ξαναδώσει τόσα λεφτά (ούτε καν τα μισά:P ) για ρούχο από τότε, πάντως. Εμαθα από το λάθος μου. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Ένα φόρεμα και εγώ(:P), το οποίο αγόρασα πέρυσι και το έχω φορέσει 4 φορές. Δεν μου αρέσει καθόλου, πραγματικά αναρωτιέμαι πως στο καλό το διάλεξα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Η λαικη αγορα εχει τα καλυτερα ρουχα ρε γατακια
Χαλατε τα λεφτα σας στις πολυεθνικες ενω βρσκεις σχεδον ιδιας ποιοτητας στην λαικη :P:P



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
1 καρπούζι...


αυτο ειναι που λενε μάπα το καρπούζι :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Let.It.Go:\

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μακ* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
αποκριάτικο πάρτυ δευτέρας δημοτικού και να έχω αγοράσει μια τεράστια και πανάκριβη στολή της πεντάμορφης την οποία την έβαλα μια και μοναδική φορά...πάει η πεντάμορφη..έμεινε στην ντουλάπα.ακόμα την κλαίω :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
αποκριάτικο πάρτυ δευτέρας δημοτικού και να έχω αγοράσει μια τεράστια και πανάκριβη στολή της πεντάμορφης την οποία την έβαλα μια και μοναδική φορά...πάει η πεντάμορφη..έμεινε στην ντουλάπα.ακόμα την κλαίω :cry_x:
I think you should just let.it.go.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
I think you should just let.it.go.:P
Σιωπή.
Εδώ εγώ κλαίω για 20 ευρώ ακουστικά που δεν άντεξαν παραπάνω από 4 εβδομάδες.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Εδώ εγώ κλαίω για 20 ευρώ ακουστικά που δεν άντεξαν παραπάνω από 4 εβδομάδες.:P
ωωωω:console: σε αισθανομαι.ακουστικα ειναι αυτα.δεν μπορεις να μην θρηνησεις για τετοιο κομματι της ζωης σου:music:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
ωωωω:console: σε αισθανομαι.ακουστικα ειναι αυτα.δεν μπορεις να μην θρηνησεις για τετοιο κομματι της ζωης σου:music:
Βέβαια τα δέοντα καντήλια τα'ριξα στην υπάλληλο του καταστήματος διότι μου είχε πει ότι είναι τα καλύτερα.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Βέβαια τα δέοντα καντήλια τα'ριξα στην υπάλληλο του καταστήματος διότι μου είχε πει ότι είναι τα καλύτερα.:whistle:

Τι θες να σου έλεγε; :P Να πουλήσει θέλει. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Τι θες να σου έλεγε; :P Να πουλήσει θέλει. :hehe:
Και για να πουλήσει το δικό μου χαρτζιλίκι λιγουρεύτηκε;:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

a posse ad esse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η a posse ad esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 352 μηνύματα.
Και για να πουλήσει το δικό μου χαρτζιλίκι λιγουρεύτηκε;:cry_x:
δε θελω να σε στεναχωρησω αλλα... ναιιιιιιιιιιιιιιιιιι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Βασικά,τι ακουστικά πήρες; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Βασικά,τι ακουστικά πήρες; :P
Είχα τελειώσει την 1η γυμνασίου και μου΄χε φέρει δώρο ένα κινητό LG.:P
Όμως δεν περιλάμβανε μέσα αυτά τα ακουστικάκια που είναι και handsfree ταυτόχρονα.
Ε,αναγκάστηκα και πήγα σε ένα κατάστημα και μου έδωσε τα ακουστικάκια της LG.
19.99 πράγμα και άντεξε 3 εβδομάδες.
Δεν πάτε να δείτε αν έρχομαι;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Είχα τελειώσει την 1η γυμνασίου και μου΄χε φέρει δώρο ένα κινητό LG.:P
Όμως δεν περιλάμβανε μέσα αυτά τα ακουστικάκια που είναι και handsfree ταυτόχρονα.
Ε,αναγκάστηκα και πήγα σε ένα κατάστημα και μου έδωσε τα ακουστικάκια της LG.
19.99 πράγμα και άντεξε 3 εβδομάδες.
Δεν πάτε να δείτε αν έρχομαι;:P

:hehe:
Για ακουστικά, panasonic μόνο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Teaser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Πήρα από το Internet μια βερμούδα και τελικά ήταν μαγιό.Ντάξει,χαμένο δε πάει,αλλά από βερμούδα είχα ανάγκη.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
πήρα μια κακάσχημη φούστα γύρω στα 45-50 ευρώ.. την οποία και φόρεσα μια φορά.. ήταν τόσο απαίσια και τρισάθλια που απορώ ακόμη πως μπόρεσε και με έπεισε το λαμόγιο η πωλήτρια να την αγοράσω.. αχ αχ.. ακόμη τα κλαίω!
καλά έχω κάνει και άλλα, αλλά με προϊόντα μικρότερης αξίας.. να τα λέμε και όλα.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
πήρα μια κακάσχημη φούστα γύρω στα 45-50 ευρώ.. την οποία και φόρεσα μια φορά.. ήταν τόσο απαίσια και τρισάθλια που απορώ ακόμη πως μπόρεσε και με έπεισε το λαμόγιο η πωλήτρια να την αγοράσω.. αχ αχ.. ακόμη τα κλαίω!
καλά έχω κάνει και άλλα, αλλά με προϊόντα μικρότερης αξίας.. να τα λέμε και όλα.. :P

κάτι ανάλογο έχει συμβεί και σε μένα, πήγα πήρα πριν κανα δυο χρόνια μια φούστα καρό ένα 50άρι και τη φόρεσα μόνο μια φορά.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelicaa

Νεοφερμένος

Η Angelicaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Ένα πρωινό που ήμουν σε πλοίο και ήμουν άυπνη -είχαμε πάει πενθήμερη- και είχα ξυπνήσει με νεύρα και ήθελα καφέ, είχαν μόνο γαλλικό καφέ ο οποίος ήταν ό,τι χειρότερο και πιο πικρό έχω πιει στη ζωή μου!! Του έριξα γαλατάκια, ζαχαρίτσες μπας και γίνει κάτι αλλά τίποτα! Και έκανε και 3$! Αλλά δεν είναι τα λεφτά το θέμα -αν και απαράδεχτο που έκανε 3$ αυτό το παρασκεύασμα-, όσο το γεγονός ότι πλήρωσα για κάτι που ούτε στον εχθρό σου δεν είναι να το δώσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
κατι ακουστικα που με χαλασαν σε λιγο καιρο
κατι μπλουζες που να τις εχω φορεσει 2-3 φορες
ενα κολιε μουφα που ειχε ενα πολυ ωραιο μανιταρακι, αλλα ηταν τοσο γαματη η ποιοτητα που χαλασε απο την 2η μερα
and κατι δαχτυλιδια που εχω χασει
και κανονικα θα ελεγα και το κινητο μου επδ απο την 1η βδομαδα τα παιξε και γενικα πασχει αγρια πολυ αλλα ευτυχως δεν το πολυχρησιμοποιω οποτε i don't care.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top