Aποτυχημένες αγορές! (Κλαίω τα λεφτά μου thread...)

merry poppins

Δραστήριο μέλος

Η merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 425 μηνύματα.
κατι ακουστικα με μικροφωνο για να μιλαω με τους δικους μου skype και να μην με ακουνε οι γειτονες...τα ακουστικα δε εφταναν μεχρι τα αυτια...δε ξερω γιατι ανθρωπινο κεφαλι ειχαν σχεδιαστει...ηταν υπερβολικα μικρα ...τα χα παραγγειλει απο το ιντερνετ απο Ελλαδα...ακομα τα κλαιω τα λεφτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

merry poppins

Δραστήριο μέλος

Η merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 425 μηνύματα.
Επισης επειδη ακουσα απο πολλους για παπουτσια που χτυπανε, να σας πω οτι χρησιμοποιω το gel της hansaplast για να μην κανω φουσκαλες απο παπουτσια...αφου πολλες φορες ακομα και το νουμερο μου να ναι ..χτυπανε λιγο μεχρι να ανοιξουν... λεγεται antiblister gel και το βαζω ακομα πχ σε πεδιλα τα λουρακια μπροστα στα δαχτυλα αν με κοβουν....

Ειναι αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ak1ra

Νεοφερμένος

Η ak1ra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Ας κάνω και γω ποδαρικό γράφωντας για ένα ωραίο θέμα.Τώρα με την οικονομική κρίση έχω σταματήσει τις σπατάλες αλλά καμιά φορά αγοράζω μικρά πραγματάκια απο το Ebay. Η μεγαλύτερη αποτυχία ήταν κάτι στρογγυλά δισκάκια τα οποία είχαν χαραγμένα πάνω διάφορα σχέδια και σου δίναν μαζί και ένα εξάρτημα σαν σφραγίδα. Η φιλοσοφία ήταν να βάλεις μανώ στα σχεδιάκια και με την σφραγίδα να βάλεις το σχέδιο στο νύχι. Απλά δεν λειτούργησε ποτέ όσο και να προσπάθησα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Δεν είναι ακριβώς αποτυχημένη αγορά, αλλά σίγουρα κλαίω τα λεφτά μου. Είχα πάρει 2 αγαπημένες μου μπλούζες στην κατασκήνωση - η μια μάλιστα ήταν ολοκαίνουρια- και γύρισα σπίτι και δεν τις είχα :'(. Δεν ξέρω πώς ή πού χάθηκαν, αλλά μου λείπουν :(.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

scootmosq61

Νεοφερμένος

Ο scootmosq61 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ειχα παρει το sharp 903 . .νομιζω .. ενα κινητο 615ε παρακαλω . . εποχη .. χωρις smartphones. . .το μετανιωνω απο τοτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
ένα step από τα τηλεμάρκετινγκ.. πάνε χρόνια και δε θυμάμαι πόσο είχαμε πληρώσει, αλλά δεν ήταν λίγο.. κανείς από την οικογένεια μου δε το χρησιμοποίησε.. με κούραζε πολύ και ήταν εξαιρετικά άβολο, οπότε έπεσε σε αχρηστία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Κάτι σταράκια που ντάξυ ακριβά δεν ήταν απλά δεν με βόλεψαν και δεν τα έβαλα καθόλου. -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Κάτι σταράκια που ντάξυ ακριβά δεν ήταν απλά δεν με βόλεψαν και δεν τα έβαλα καθόλου. -.-

Δεν σε βόλεψαν σε τι; Εμένα κάτι σταράκια που μου έκαναν δώρο δεν τα έβαλα ποτέ γιατί δεν μου άρεσε το χρώμα και το σχέδιο :redface:. Κρίμα τα λεφτά τους :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δεν σε βόλεψαν σε τι; Εμένα κάτι σταράκια που μου έκαναν δώρο δεν τα έβαλα ποτέ γιατί δεν μου άρεσε το χρώμα και το σχέδιο :redface:. Κρίμα τα λεφτά τους :P.
Τι να σε πω δεν με έστρωσαν καλά και με χτυπούσαν ;ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Κάτσε όταν λες σε χτυπούσαν εννοείς στη φτέρνα ή μπροστά? Γιατί στη φτέρνα λύνεται με ψηλές κάλτσες. Είχα κάποτε ένα ζευγάρι που ήταν σχετικά άνετα αλλά μετά από 1-2 ώρες ορθοστασίας με πέθαιναν στην καμάρα (προβληματικό σχέδιο?τι να πω). Τελικά κατέληξαν στην ντουλάπα της μαμάς μου οπότε δεν τα έκλαψα και τόσο τα λεφτά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miltos1819

Νεοφερμένος

Ο miltos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
1)το προηγουμενο αυτοκινητο μου κοστος 25.000 ευρω το 2006,το 2012 πηρε συνταξη και μια μονιμη θεση στο γκαραζ.2)τα 7 μπλουζακια lacoste που αγορασα σε διαφορετικα χρωματα.Κατεληξαν στη ντουλαπα λογω του οτι εβαλα πολυ ογκο.ζητημα να τα φορεσα απο 2 φορες.3)ενα ραδιο cd που επαιζε dvd για το προηγουμενο αμαξι.Κατεληξε στην αποθηκη γιατι ηταν πανασχημο και δεν επαιζε καθαρα,το ειχα παραγγειλει απο το internet 200 ευρω.4)το κινητο w995 sony erickson που μολις ειχε πρωτοβγει αν θυμαμαι καλα το 2009.Το ειχα μολις μια εβδομαδα που το ειχα αγορασει και σε μια ασκηση μπηκα μεσα στη θαλασσα για αρκετη ωρα.Μολις βγηκα τοτε συνειδητοποιησα οτι ειχα ξεχασει να αφησω το κινητο στο στρατιωτικο τζιπ και το ειχα πανω μου μεσα στην φυσιγκιοθηκη.Ακομα το εχω απωθημενο το συγκεκριμενο κινητο γιατι αξιζε.5)ενα κινητο που αγορασα απο vodafone 100 ευρω και χαλασε σε 1 εβδομαδα.Το ωραιο ειναι που δεν αναγνωρισαν την βλαβη και δεν το αλλαξαν.Σκουπιδια και αυτο.6)ενα μεταχειρισμενο λαπτοπ που αγορασα για 100 ευρω.Σκουπιδια και αυτο.7)ενα κινητο motorola android που χαλασε η οθονη μετα απο 1 χρονο.Αξια 100 ευρω σκουπιδια και αυτο.Συνοψιζοντας και επειδη καταλαβα υστερα απο πολλα χρονια οτι εχω ενα θεματακι με τα κινητα παραγγειλα χθες το iphone!Αν χαλασει και αυτο μετα κοβω οριστικα τα κινητα!!!θα κυκλοφορω με ασυρματο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

merry poppins

Δραστήριο μέλος

Η merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 425 μηνύματα.
1)το προηγουμενο αυτοκινητο μου κοστος 25.000 ευρω το 2006,το 2012 πηρε συνταξη και μια μονιμη θεση στο γκαραζ.2)τα 7 μπλουζακια lacoste που αγορασα σε διαφορετικα χρωματα.Κατεληξαν στη ντουλαπα λογω του οτι εβαλα πολυ ογκο.ζητημα να τα φορεσα απο 2 φορες.3)ενα ραδιο cd που επαιζε dvd για το προηγουμενο αμαξι.Κατεληξε στην αποθηκη γιατι ηταν πανασχημο και δεν επαιζε καθαρα,το ειχα παραγγειλει απο το internet 200 ευρω.4)το κινητο w995 sony erickson που μολις ειχε πρωτοβγει αν θυμαμαι καλα το 2009.Το ειχα μολις μια εβδομαδα που το ειχα αγορασει και σε μια ασκηση μπηκα μεσα στη θαλασσα για αρκετη ωρα.Μολις βγηκα τοτε συνειδητοποιησα οτι ειχα ξεχασει να αφησω το κινητο στο στρατιωτικο τζιπ και το ειχα πανω μου μεσα στην φυσιγκιοθηκη.Ακομα το εχω απωθημενο το συγκεκριμενο κινητο γιατι αξιζε.5)ενα κινητο που αγορασα απο vodafone 100 ευρω και χαλασε σε 1 εβδομαδα.Το ωραιο ειναι που δεν αναγνωρισαν την βλαβη και δεν το αλλαξαν.Σκουπιδια και αυτο.6)ενα μεταχειρισμενο λαπτοπ που αγορασα για 100 ευρω.Σκουπιδια και αυτο.7)ενα κινητο motorola android που χαλασε η οθονη μετα απο 1 χρονο.Αξια 100 ευρω σκουπιδια και αυτο.Συνοψιζοντας και επειδη καταλαβα υστερα απο πολλα χρονια οτι εχω ενα θεματακι με τα κινητα παραγγειλα χθες το iphone!Αν χαλασει και αυτο μετα κοβω οριστικα τα κινητα!!!θα κυκλοφορω με ασυρματο!

φιλε, πολλες αποτυχημενες αγορες...μηπως να σκεφτεσαι περισσοτερο πριν τις κανεις :hmm:; η διαβαζε κανα review πριν τις κανεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

υδωρ

Νεοφερμένος

Η Δεσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
ενα κινητο 324 ευρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
ενα "βιβλιοδετο" μπλοκ ζωγραφικης για σκιτσαρισμα , μεγαλο, βαρυ, αβολο, κλαιω τα 9 ευρω μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Τι να σε πω δεν με έστρωσαν καλά και με χτυπούσαν ;ρ

Αν είναι έτσι, εντάξει :P. Έπρεπε να τα δώσεις κάπου ;).

Κάτσε όταν λες σε χτυπούσαν εννοείς στη φτέρνα ή μπροστά? Γιατί στη φτέρνα λύνεται με ψηλές κάλτσες. Είχα κάποτε ένα ζευγάρι που ήταν σχετικά άνετα αλλά μετά από 1-2 ώρες ορθοστασίας με πέθαιναν στην καμάρα (προβληματικό σχέδιο?τι να πω). Τελικά κατέληξαν στην ντουλάπα της μαμάς μου οπότε δεν τα έκλαψα και τόσο τα λεφτά :P

Τουλάχιστον προσπάθησες :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agria Indiana

Νεοφερμένος

Η Agria Indiana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
κάτι μπλούζες που είχα πάρει και τις φόρεσα μια δυο φορές το πολύ και μετά μου μίκριναν επειδή της άφησα στο ράφι να κάθονται :P και κάτι όζες επέισης....έιχα πάρει βουνό κ δν τις χρησημοποίησα όλες και οι άλλες χάλασαν! κρίμα μωρέ και έιχα κ κάποιες ωραίες :$
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Ένα αναθεματισμένο mp4... και καλά έπαιζε και τραγούδια και είχε και ραδιόφωνο και και και..(έκανε και καφέ)...αλλά όταν έκλεισε μια φορά...δεν ξανάνοιξε...Κινέζικο γαρ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Ένα αναθεματισμένο mp4... και καλά έπαιζε και τραγούδια και είχε και ραδιόφωνο και και και..(έκανε και καφέ)...αλλά όταν έκλεισε μια φορά...δεν ξανάνοιξε...Κινέζικο γαρ...

Χαχαχα, ωραία τα λες :hehe:. Πόσο καιρό άντεξε και θεωρείς ότι δεν άξιζε τα λεφτά του; Γιατί οκ, κάποια στιγμή χαλάνε αυτά :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Χαχαχα, ωραία τα λες :hehe:. Πόσο καιρό άντεξε και θεωρείς ότι δεν άξιζε τα λεφτά του; Γιατί οκ, κάποια στιγμή χαλάνε αυτά :P.

Μπα... αυτό χάλασε κυριολεκτικά πριν την ώρα του...μισό περίπου χρόνο άντεξε!Δωρεά τους έκανα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Μπα... αυτό χάλασε κυριολεκτικά πριν την ώρα του...μισό περίπου χρόνο άντεξε!Δωρεά τους έκανα!

:hehe: Να σου πω την αλήθεια, αυτές οι συσκευές είναι και τρομερά ευαίσθητες...:hmm: Εγώ προτιμώ να ακούω μουσική από το κινητό μου. Τουλάχιστον,πάντως,κάποιος βγήκε κερδισμένος από αυτό (οι εν λόγω πωλητές :P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top