Ειδήσεις: Ενημέρωση ή πλύση εγκεφάλου;

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
(οποτε io-io μη βιαζεσαι ;) )

Βασικα, δεν διαφωνησα μαζι σου, και τα σχολια που εκανα δεν αναφεροταν σε σενα, απλα διαβασα το ποστ του πειρατη και συμφωνησα.:)

@suspiria Μα, το να μη σε επηρρεαζει κατι σαν να συνεβη σε σενα, δεν σημαινει οτι το θεωρεις συγκινηση της στιγμης, σαν απο ταινια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Επαναλαμβάνω, αυτό ακριβώς που θέλω να εννοήσω.
Είναι άλλο πράγμα η ενημέρωση και η πληροφόρηση για θέματα της επικαιρότητας και άλλο πράγμα η καθημερινότητα και η προσωπική μας ζωή.
Πόσο άλλο νιανιά να το κάνω.....;:) :) :)
suspiria:
Το βράδυ των χριστουγέννων δεν βγήκες εξαιτίας του άρθρου που διάβασες. Οκ κατανοητό.
Από εκείνο το μεσημέρι και μέχρι σήμερα ξαναβγήκες;
Αν ναι, δεν άλλαξε τίποτα στην καθημερινότητά σου το άρθρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Επαναλαμβάνω, αυτό ακριβώς που θέλω να εννοήσω.
Είναι άλλο πράγμα η ενημέρωση και η πληροφόρηση για θέματα της επικαιρότητας και άλλο πράγμα η καθημερινότητα και η προσωπική μας ζωή.
Πόσο άλλο νιανιά να το κάνω.....;:) :) :)

Να μην το κάνεις πιο νιανιά, να δεχτείς αυτό ως προσωπική σου άποψη και να δεχτείς και την αντίθετη ως άποψη των άλλων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Να μην το κάνεις πιο νιανιά, να δεχτείς αυτό ως προσωπική σου άποψη και να δεχτείς και την αντίθετη ως άποψη των άλλων.
Mα εγώ δεν αμφισβήτησα πουθενά την αντίθετη άποψη του οποιουδήποτε.
Εγώ μιλώ μόνο για τον εαυτό μου και υπερασπίζομαι τη δική μου άποψη.
Δεν το γενικεύω.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top