Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,805 μέλη και 2,441,312 μηνύματα σε 76,716 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 326 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Νέα Games;

Porcelain

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 143 μηνύματα.

O Porcelain έγραψε: στις 03:24, 09-07-05:

Πείτε τίποτα για καμία νέα κυκλοφορία. Εγώ περιμένω πως και πως να πάρω gpu από Σεπτέμβριο για να παίξω BF2. Τι άλλο καλό έρχεται σε FPS ή RPG?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,126 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 04:04, 09-07-05:

από FPS STALKER περιμένω...
τώρα από RPG μόνο Dungeon Siege 2 έχω ακούσει
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 5,277 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 04:31, 09-07-05:

Εγώ περιμένω πως και πως να βγει το Tomb Raider Legend 8)
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 09:07, 09-07-05:

Έχει βγεί κάποιο resident evil για pc πιο καινούριο από το 3?
Τελίκα το black & White 2 βγήκε ?
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,272 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 09:29, 09-07-05:

Εγώ περιμένω πως και πως το Dreamfall, www.dreamfall.com το sequel tou TLJ.
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,126 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 16:04, 09-07-05:

ʼλλο Resident Evil δεν παίζει να έχει βγει. Μόνο το Outbreak νομίζω.
Το Dreamfall όντως κορυφή (λογικά)
Το Black n White 2 είναι ένα game που περιμένω από τότε που σταμάτησα να παίζω το 1.... Δηλαδή στην 1η γυμνασίου....
Φοβάμαι μην βγει αποτυχία απο τις τόσες αναβολές.
Επίσης περιμένω το Spore και Unreal Tournament 2007 (προς τα τέλη του 2006 και τα δύο )
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 18:48, 09-07-05:

ifrit[ ]
ʼλλο Resident Evil δεν παίζει να έχει βγει. Μόνο το Outbreak νομίζω.
Απο τι είδα υπάρχει μόνο για PS2
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,073 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 01:17, 10-07-05:

το μόνο που μπορεί να με συγκινήσει είναι το επόμενο Football Manager!
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 405 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 06:24, 11-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Απο τι είδα υπάρχει μόνο για PS2
Το 4 είναι μόνο για Gamecube και είναι το καλύτερο παιχνίδι της σειράς (αν και λίγο διαφορετικό από τα προηγούμενα). Θα βγει και σε PS2 απ' ότι άκουσα, άλλα με γραφικά στο 1/10 αυτών του Gamecube λόγω περιορισμένων δυνατοτήτων του PS2. Παρόλα αυτά εννοείται πως όποιος έχει PS2 πρέπει να το παρει!
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 11:42, 11-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn
Το 4 είναι μόνο για Gamecube και είναι το καλύτερο παιχνίδι της σειράς (αν και λίγο διαφορετικό από τα προηγούμενα). Θα βγει και σε PS2 απ' ότι άκουσα, άλλα με γραφικά στο 1/10 αυτών του Gamecube λόγω περιορισμένων δυνατοτήτων του PS2. Παρόλα αυτά εννοείται πως όποιος έχει PS2 πρέπει να το παρει!
εεε? περισισμένων δυνατοτήτων ? μα το ps2 έχει 128bitο επεξεργάστη 32mb ram και 150mhz επεξεργαστή γραφικών κατί που δεν έχει το gamecube .... μήπως κανώ κατί λαθός?
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 405 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 13:49, 13-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
εεε? περισισμένων δυνατοτήτων ? μα το ps2 έχει 128bitο επεξεργάστη 32mb ram και 150mhz επεξεργαστή γραφικών κατί που δεν έχει το gamecube .... μήπως κανώ κατί λαθός?
Ε, κομματάκι... Το Gamecube έχει 128bit 250MHz επεξεργαστή και πολύ καλύτερη κάρτα γραφικών από το PS2.
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,788 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 15:05, 16-05-06:

Έχω πορωθεί με το Scratches αυτό τον καιρό και περιμένω το PES 6(σε κάνα 7μηνο)
Παράθεση

lost_in_space

Δραστήριο Μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 413 μηνύματα.

O lost_in_space έγραψε: στις 16:14, 16-05-06:

Εγώ αυτή τι στιγμή δεν είμαι πορωμένος με κανένα αλλά όταν/άμα βγει καινούργιο grand theft θα παίζω 25 ώρες το 24ωρο !!!
Παράθεση

Lexx

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Lexx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.

O Lexx (Κάντε κλικ εδώ για να γράψετε ένα προσωπικό μήνυμα) έγραψε: στις 16:35, 16-05-06:

Dreamfall - The longest Journey
Gothic 3 - Το περιμένω σαν τρελός
Heroes V - Βγαίνει αύριο
Παράθεση

Lexx

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Lexx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.

O Lexx (Κάντε κλικ εδώ για να γράψετε ένα προσωπικό μήνυμα) έγραψε: στις 16:36, 16-05-06:

Αυτα τα παιχνίδια φτάνουν για να μου φάνε πολλούς μήνες...
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,788 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 18:09, 11-07-06:

Περιμένω το καινούριο Rayman 4:Raving Rabbits που θα κυκλοφορήσει Νοέμβριο-Δεκέμβριο
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,272 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 18:13, 11-07-06:

Το Dreamfall τα σπάει. Είμαι ήδη στο Chapter 4!
Παράθεση

Lexx

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O Lexx (Κάντε κλικ εδώ για να γράψετε ένα προσωπικό μήνυμα) έγραψε: στις 18:24, 11-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από emufear
Το Dreamfall τα σπάει. Είμαι ήδη στο Chapter 4!
Είναι παιχνιδάρα! Το έπαιξα λίγο μόνο γιατί δεν τρέχει καλά στο pc μου. Θα το ξαναβάλω όταν αγοράσω καινούργιο για να το ευχαριστηθώ και να το παίξω όπως του αξίζει!!
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,853 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 12:12, 12-07-06:

Το dreamfall καλό ήταν αλλά δυστυχώς έχει όλες τις αρρώστιες των σύγχρονων παιχνιδιών (εδώ για adventures ) κάποιες υποκειμενικές κάποιες αντικειμενικές.
Συνοπτικά είναι
1)είναι 3D (υποκειμενική)
2)Γραφικά και ήχο χωρίς ουσία στο παιχνίδι
3) Διάλογοι που το τραβάνε για να τραβήξει ο χρόνος gameplay
4)Ανούσια καθοδηγούμενα πέραδωθε για να αυξηθεί πάλι ο χρόνος ολοκλήρωσης

Και μια παρατήρηση!! ΕΛΕΟΣ τους πήρε 3 χρόνια για να φτοιάξουν το 2ο μέρος? Και το τρίτο σε άλλα τρία χρόνια. Εγώ όταν το έπεζα είχα ξεχάσει το πρώτο και με ξενέρωνε πολύ αυτό. Ούτε μια ανασκόπηση με video δεν βάλαν.
Και πολύ μόδα οι τριλογίες τελικά!

Εγώ πάντως την βρίσκω πολύ με www.realarcade.com Δοκιμάστε το HeavyWeaponsDeluxe και Platypous και δεν θα χάσετε. Για τους λάτρεις των 2D δράσης και shootemup old school.

ΘΕΛΩ GrandTourismo για PC!!! Η ΕΣΤΩ ΜΙΑ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ!
Παράθεση

μικρή γοργόνα (Όλγα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 80 μηνύματα.

H μικρή γοργόνα έγραψε: στις 18:32, 21-12-08:

γεια σας! ξερει κανεις να μου πει που μπορω να βρω κωδικους για καινουρια πραγματα στο sims 2 ? Οι φιλες μου εχουν extreme χτενισματα και θα ηθελα να μαθω που μπορω να βρω κωδικους και πως να τους χρησιμοποιησω..
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Online games vs lan games - Από Charalabos
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Video Games.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-11-09 στις 19:56.
    • LCD-TFT vs CRT για games. - Από Dare-Devil
      Το θέμα έχει λάβει 27 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Hardware.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-11-08 στις 05:18.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα