Η ζωή της άλλης

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Το βλέπει κ η γιαγιά μου κ οι γονείς μου. (Γνώμη μου-->)Πολύ υπερβολικό έχει γίνει. Και αυτό κ η ''εδέμ''.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δεν θα το χαρακτήριζα υπερβολικό αλλά στάσιμο.
Εδώ και πόσο καιρό περιμένουμε να δούμε το διαγωνισμό. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Χμ, ναι είναι κ αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Tι λέτε να γίνει σήμερα στη Ζωή της Άλλης; Θα πεθάνει ή θα πέσει σε κόμμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Τι βλακεία που πέθανε.
Το τραβάνε πολύ το έργο.

Όποιος ξέρει που μπορώ να βρω τα επεισόδια (έχω να το δω από 286) ας πει ή ας στείλει pm.
Το mega tv τα έχει αφαιρέσει αν και αυτά που ήθελα δεν τα έπαιζε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gpap10

Νεοφερμένος

Ο gpap10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδιά να ρωτήσω κατί ? Έχει ασχοληθεί κανείς με τη μουσική της σειράς ? Μπορεί να αναφέρει τίτλους τραγουδιών που ακούγονται κατά την διάρκεια του σιριαλ ? Έχω ακούσει κατά καιρούς κάτι ωραία κομμάτια αλλά δεν ξέρω τους τίτλους! Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Θυμάμαι Placebo και Johnny Cash, που έπαιξε χτες.
Επίσης πρέπει να έχει παίξει Williams.
Δε θυμάμαι άλλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Θυμάμαι Placebo και Johnny Cash, που έπαιξε χτες.
Επίσης πρέπει να έχει παίξει Williams.
Δε θυμάμαι άλλα.

Eπίσης, Rolling in the deep-Adele, Wrong-Depeche Mode :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Μούφα τέλος.
Εκτός του ότι το τέλος το είχαν πει όλοι ότι θα' ναι αυτό, λέγανε ότι θα' ναι και κάτι που δεν το περιμένουμε.
Άααααααααντε ρε, πολύ προβλέψιμο.
Προτιμώ το τέλος της Εδέμ. Ματς μπέτερ. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top