Πώς σκέφτονται οι άντρες;

Freee

Νεοφερμένος

Η Freee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
ΠΟΤΕ! ...αφού το γράφει το cosmopolitan...είναι δυνατόν να κάνει λάθος; :D:worry::confused:
ΠΟΤΕ? ΜΑ ΠΟΤΕ? Εεελα... Τουλαχιστον υπαρχουνε και εξερεσεις! Δεν μπορει ολοι ν ειναι αναισθητοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
αναισθητοι ειναι ολοι απλα καποιοι απο αυτους τους αναισθητους μπορει και να αγαπησουν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freee

Νεοφερμένος

Η Freee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Τι είναι για να μην αγαπούν οι άντρες; :P
Αγαπούν πως ακριβώς και εμείς... :happy:
Οντως.. Κι εγω το πιστευω, αν και θα το βρεις σπανια στις μερες μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Οντως.. Κι εγω το πιστευω, αν και θα το βρεις σπανια στις μερες μας...

Όχι και σπάνια βρε παιδιά. :/:

Αν πέφτεις σε άτομα που δεν τους ενδιαφέρει στη παρούσα φάση να δεθούν συναισθηματικά δεν σημαίνει ότι δεν αγαπούν ή ότι είναι σπάνιο.
Είναι ένα ''παιχνίδι'' συναισθημάτων. Κανείς θεωρώ, δεν είναι ανίκανος να αγαπήσει... Αν δεν μπορεί να δοθεί σημαίνει πολλά πράγματα.

Αλλά ευτυχώς υπάρχουν πολλοί που αγαπούν και νοιάζονται γενικότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freee

Νεοφερμένος

Η Freee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Αχ! Τι ωραια..! Ποσο χαιρομαι! Βρε παιδια... Να 'στε καλα! :D :P :beer:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fnou

Νεοφερμένος

Η fnou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Εκει που λες ''και γιατι κατα τη γνωμη σου,μπορει ενα αγορι να κατσει με ενα κοριτσι για 1,2,3 χρονια???:) ''
γιατι να κατσει για παντρια θα παει λεω εγω τωρα αν ειναι να γινει αυτο τοτε σπαταλας τα χρονια σου και ιδιως της κοπελας τα χρονια γιατι μετα αν χωρησει και ας που αν ειναι 25 και κανει σχεση και κρατησει 5 χρονια μετα θα ειναι κλαφτα χαραλαμπε!



γιατι οποιος εχει σχεση 2,3 η και 4 χρονια παει για παντρια???
δεν την καταλαβαινω αυτη τη λογικη...
και τι ενω η σχεση παει καλα στα 2 χρονια λες χωριζουμε γιατι αλλιως παμε για παντρια???


οσο για το αν αγαπουν τα αγορια,πιστευω πως ναι αγαπουν και αυτα,αλλα μονο εκεινα ξερουν ποτε!!!
τα περισσοτερα ερωτευονται και ενθουσιαζονται,υπαρχουν ομως και καποια που αγαπουν:D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bibibo

Νεοφερμένος

Η bibibo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Πως σκέφτονται οι άντρες? Μα με το κάτω κεφάλι εννοείται , ας μην κοροιδευόμαστε.. από τα αγοράκια ..τα αντράκια .. ως τα γεροντάκια ..:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fnou

Νεοφερμένος

Η fnou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
αχ...το ηξερα,αλλα δεν ηθελα να το παραδεχτω:/:
μα ουτε ενας με το κανονικο κεφαλι???
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Πως σκέφτονται οι άντρες? Μα με το κάτω κεφάλι εννοείται , ας μην κοροιδευόμαστε.. από τα αγοράκια ..τα αντράκια .. ως τα γεροντάκια ..:whistle::whistle:
Nope. Δεν το ξέρεις καλά.
"Ο Θεός έδωσε στον άντρα δύο κεφάλια, αλλά αίμα αρκετό για να λειτουργεί μόνο ένα κάθε φορά." Ρόμπιν Γουίλιαμς
:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πως σκέφτονται οι άντρες? Μα με το κάτω κεφάλι εννοείται , ας μην κοροιδευόμαστε.. από τα αγοράκια ..τα αντράκια .. ως τα γεροντάκια ..:whistle::whistle:
αχ...το ηξερα,αλλα δεν ηθελα να το παραδεχτω:/:
μα ουτε ενας με το κανονικο κεφαλι???:(
Εάν έχετε κάνει βασικά μαθηματικά θα ξέρετε τον εξής κανόνα:

  • Όταν γενικεύετε κάτι ΓΙΑ ΟΛΑ τα αντικείμενα ενός πληθυσμού, τότε αρκεί να σας βρούμε ένα αντιπαράδειγμα για να καταρρίψουμε τον ισχυρισμό σας.
  • Εδώ είναι ένα αντιπαράδειγμα άντρα που δεν σκέφτεται με το κάτω κεφάλι. Ίσα-ίσα, η κοπέλα πίεσε το θέμα σεξ.
Οπότε τα επιχειρήματά σας είναι καλά μόνο για καυσόξυλα.

Εάν πάλι είστε της θεωρητικής, τότε μάλλον την ώρα που παρέδιδε ο δάσκαλος επιχειρηματολογία εσείς παίζατε τον γιατρό...
Να υποθέσω ότι εσείς είστε του κατηχητικού, έτσι; Σεξ μετά τον γάμο γιατί θα μας αφορίσει ο Άνθιμος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fnou

Νεοφερμένος

Η fnou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
του κατηχιτικου δεν το λες...
αλλα δεν ανοιγουμε και τα ποδια στον καθε τυχοντα!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
του κατηχιτικου δεν το λες...
αλλα δεν ανοιγουμε και τα ποδια στον καθε τυχοντα!

Ούτε όλοι οι άντρες κάθονται στην οποιαδήποτε, όπως πιστεύει το Cosmopol... όπως πιστεύεις εσύ.

Εσύ δηλαδή τι νομίζεις; Ότι είσαι το σκοτεινό αντικείμενο του πόθου κι άμα πας και "ανοίξεις τα πόδια" στον κάθε τυχότα ότι θα σου κάτσει επειδή σκέφτεται μονίμως το σεξ; Έχουμε και πιο σοβαρές δουλειές οι περισσότεροι, ξέρεις, από το να σκεφτόμαστε ΜΟΝΙΜΩΣ με το κάτω κεφάλι και ειδικά με την "κάθε τυχούσα". :)

Άντε, δυο-τρεις που έχουν να δουν γυμνή κοπέλα από τότε που τους θήλαζε η μάνα τους ίσως ναι, να την κάνουν την αγαθοεργία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.
Πως σκέφτονται οι άντρες? Μα με το κάτω κεφάλι εννοείται , ας μην κοροιδευόμαστε.. από τα αγοράκια ..τα αντράκια .. ως τα γεροντάκια ..:whistle::whistle:
Οτι δινεις παιρνεις στις σχεσεις οπως τον βλεπεις σε βλεπει και οι γενικοτητες εκατερωθεν κρυβουν μονο την πικρα.......................................;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fnou

Νεοφερμένος

Η fnou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Ούτε όλοι οι άντρες κάθονται στην οποιαδήποτε, όπως πιστεύει το Cosmopol... όπως πιστεύεις εσύ.

Εσύ δηλαδή τι νομίζεις; Ότι είσαι το σκοτεινό αντικείμενο του πόθου κι άμα πας και "ανοίξεις τα πόδια" στον κάθε τυχότα ότι θα σου κάτσει επειδή σκέφτεται μονίμως το σεξ; Έχουμε και πιο σοβαρές δουλειές οι περισσότεροι, ξέρεις, από το να σκεφτόμαστε ΜΟΝΙΜΩΣ με το κάτω κεφάλι και ειδικά με την "κάθε τυχούσα". :)
Άντε, δυο-τρεις που έχουν να δουν γυμνή κοπέλα από τότε που τους θήλαζε η μάνα τους ίσως ναι, να την κάνουν την αγαθοεργία...


καταρχην,εγω ποτε δεν ειπα οτι πιστευω το cosmopolitan και ουτε καν το εχω αναφερει...μαλλον μπερδευεις τα ποστ...
και κατα δευτερον απο που εβγαλες το συμπερασμα οτι σκεφτομαι συνεχεια το σεξ???
δεν εχω πει,ουτε ισχυει κατι τετοιο...
οσο γι'αυτο που λες,δεν ειναι ουτε ενας,ουτε δυο αυτοι που με το παραμικροορμανε σε οποια τους κουνιεται!!!
ειναι οι περισσοτεροι απο εσας...
εσυ μπορει να μην εισαι,αλλα υπαρχουν παααρααα πολλοι οι οποιοι κοιτανε ποια θα τους ανοιξει τα ποδια για να ορμησουν και ας εχουν παει την προηγουμενη μερα με 10...
οποτε αυτο που λες βγαινει ακυρο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
οσο γι'αυτο που λες,δεν ειναι ουτε ενας,ουτε δυο αυτοι που με το παραμικροορμανε σε οποια τους κουνιεται!!!
ειναι οι περισσοτεροι απο εσας...
εσυ μπορει να μην εισαι,αλλα υπαρχουν παααρααα πολλοι οι οποιοι κοιτανε ποια θα τους ανοιξει τα ποδια για να ορμησουν και ας εχουν παει την προηγουμενη μερα με 10...
Οι περισσότεροι από εμάς;

Χμ, είμαστε περίπου 10 εκατομμύρια Έλληνες. Χοντρικά 5 εκατομμύρια άντρες, 5 εκατομμύρια γυναίκες. Από αυτούς, οι "περισσότεροι" είμαστε 2.5 εκατομμύρια + ένας.

Για να καταλήξεις δηλαδή στο συμπέρασμα ότι είμαστε οι περισσότεροι πέρασαν απ' το κρεβάτι σου 2.5 εκατομμύρια Έλληνες;* Μωρέ μπράβο... :confused:



*edit: ξέχασα το "συν ένας" για να βγει η απόλυτη πλειοψηφία, το "οι περισσότεροι". Συγγνώμη για την παράλειψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fnou

Νεοφερμένος

Η fnou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
γιατι θα πρεπει να εχουν περασει απο το κρεβατι μου????
δηλαδη αν ειμαι μπροστα και εχω ζησει καποια γεγονοτα αυτα δεν πιανονται???
:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Είναι βλακεία να γενικεύουμε, είναι μια μορφή ρατσισμού και αυτό.
Επιπλέον πώς μπορείς να είσαι σίγουρη τι σκέφτονται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
γιατι θα πρεπει να εχουν περασει απο το κρεβατι μου????
δηλαδη αν ειμαι μπροστα και εχω ζησει καποια γεγονοτα αυτα δεν πιανονται???
:confused:
Ωραία, ανασκευάζουμε. Για να έχεις καταλήξει λοιπόν στο "οι περισσότεροι" πάει να πει ότι έχεις κάνει μονόπλευρο ή αμφίπλευρο καμάκι με 2.5 εκατομμύρια + έναν Έλληνες. Σωστά;

Μωρέ μπράβο. Με ή χωρίς τα τουρνέ στην επαρχία; :confused:



Θέλω να δω αυτή η σιγουριά σου από πού προκύπτει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
γιατι θα πρεπει να εχουν περασει απο το κρεβατι μου????
δηλαδη αν ειμαι μπροστα και εχω ζησει καποια γεγονοτα αυτα δεν πιανονται???
:confused:

Ρε γενικεύεις.
Οκ ήσουν άτυχη-τυχερή που το είδες μπροστά σου, αλλά δεν σημαίνει ότι είναι όλοι ίδιοι.
Το ίδιο θα μπορούσαν να πουν και οι άντρες για τις γυναίκες, θα το δεχόσουν;
Ε, αυτά είναι παιδιάστικα ρε συ.
Ούτε μπορείς να υποστηρίξεις ότι αυτό ισχύει επειδή σου έτυχε 1,2,3 και 100 φορές.
Δηλαδή όσες έχουν σχέσεις και παντρέυτηκαν και έκαναν κτλ. τι είναι; Τυχερές, και εσύ η κακόμοιρη ή κάποια στιγμή θα χωρίσουν όλες επειδή πήγε και την απάτησε με κάποια που άνοιξε τα πόδια της;;:confused:


λολ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fnou

Νεοφερμένος

Η fnou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
καταρχας χαλαρωσε λιγο...
εγω ουτε σε ειρωνευτηκα ουτε τιποτα...
εσυ γιατι το κανεις???
συζητηση κανουμε...
οι περισσοτεροι απο οσους εχω γνωρισει μεχρι σημερα,οχι απαραιτητα για φλερτ η κατι αλλο σκεφτονται ετσι...
οι περισσοτεροι φιλοι που εχω σκεφτονται ετσι,τα περισσοτερα αγορια που ειχαν και εχουν οι φιλες μου σκεφτονται ετσι...
αλλα και με τις περισσοτερες κοπελες που εχω γνωρισει μεχρι στογμης αυτο τους εχει τυχει και αυτο πιστευουν!
δεν ειπαμε οτι ειναι ΟΛΟΙ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top