Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,795 μέλη και 2,440,750 μηνύματα σε 76,690 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 255 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

'Εχετε πέσει ποτέ θύμα κλοπής;

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H nv έγραψε: στις 01:37, 10-07-05:

Έχετε πέσει ποτέ θύμα κλοπής? προσωπικά αρκετές φορές..
Ελάτε να μοιραστούμε ,τις όχι και τόσο ευχάριστες,εμπειρίες μας....
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,126 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 01:49, 10-07-05:

Μπααα
ποτέ μέχρι τώρα
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,258 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 02:26, 10-07-05:

Τον Απρίλιο μου έκλεψαν το πορτοφόλι μέσα στο οποίο είχα πασο, ταυτότητα, εισητήριο για να φυγω Αθήνα σε 2 μέρες, κάρτα για το ΑΤΜ, 60 ευρώ και διάφορες κάρτες απο σουπερμάρκετ. Ειδικά η ταυτότητα με παίδεψε πολύ να ξαναβγάλω και είχα ρίξει το κλάμα της ζωής μου εκείνη τη μέρα. Το καλό ειναι ότι παρ'οτι το είχα στην ίδια τσεπούλα δεν μου πήραν κινητό, που άξιζε και πολύ περισσότερο συνολικά (Nokia 7610). Τυχερή μες την ατυχία μου...
1
Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 461 μηνύματα.

H gilie έγραψε: στις 13:40, 10-07-05:

μια φορα ειμουν μονη για 15 μερες Αθηνα...ειχα ξεσαλωσει μηλαμε...ενα μεσημερι παω να μπω σπιτι και το κλειδι μου γυριζε ανεξελεγκτα...τα παιξα... μας ειχαν ανοιξει το σπιτι ευτυχως δεν εκλεψαν ταυτοτητες διαβατηρια κτλ ουτε κοσμηματα της μαμας μου, ουτε το discman μου που ηταν στο χωλ και φωρτιζε, πηραν ομως τα 500 ευρω που μου χε δωσει ομπαμπας μου για ψωνια
2
1
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,896 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 14:00, 10-07-05:

Εγώ δεν έχω πέσει θύμα κλοπής αλλά έχω τύχει σε ληστεία να καταλάβω εγώ πως είναι κλέφτες μέσα στο σπίτι. Θα τη γράψω άλλη στιγμη γιατί βαριέμαι τώρα
Παράθεση

katerina21

Νεοφερμένος

H katerina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 63 μηνύματα.

H katerina21 έγραψε: στις 14:08, 10-07-05:

ναι δυστιχος ανοιξανε το σπιτι μου πριν 2 χρονια (μενς μονη μου)αλλα δεν πιραν τιποτα αφου μολις το ειχα παρει αλλα μου εσπασαν τα μεσα μου χτυπισαν το σκυλακι μου και το κουλο????ειχαν κανει σετακι ολα μου το εσωρουχα
3
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,896 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 14:14, 10-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από katerina21
ναι δυστιχος ανοιξανε το σπιτι μου πριν 2 χρονια (μενς μονη μου)αλλα δεν πιραν τιποτα αφου μολις το ειχα παρει αλλα μου εσπασαν τα μεσα μου χτυπισαν το σκυλακι μου και το κουλο????ειχαν κανει σετακι ολα μου το εσωρουχα
Εδώ μιλάμε για ανώμαλους κλέφτες
1
Παράθεση

katerina21

Νεοφερμένος

H katerina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 63 μηνύματα.

H katerina21 έγραψε: στις 14:21, 10-07-05:

ναι αστα να πανε ειχα τρομαξει πολυ τοτε .....δεν ειθελα να το πω σε κανεναν πιρα το 100 αλλα μην σου πω οτι δεν ειρθε καν
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 14:26, 10-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από katerina21
ναι αστα να πανε ειχα τρομαξει πολυ τοτε .....δεν ειθελα να το πω σε κανεναν πιρα το 100 αλλα μην σου πω οτι δεν ειρθε καν
λογικό είναι είναι πολύ ανατριχιαστική εμπειρία είναι αλλιώς να την ζεις και αλλιώς να την λες στον άλλον :/
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 2,242 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 14:37, 10-07-05:

μου είχανε κλέψει πέρισυ το πορτοφόλι και στεναχωρήθηκα πολύ γιατί είχα πράγματα συναισθηματικής αξίας μέσα :/. μετά από 2 βδομάδες μου την έπεσαν δυο τοξικομανείς με σουγιάδες στο δρόμο για να μου πάρουν το κινητό. αφού απομακρύνθηκαν καμμια 20αριά μέτρα με ξαναφώναξαν για να μου το επιστρεψουν επειδή δεν ήταν έγχρωμο (το siemens S35 ειχα)! μου ζήτησαν και συγγνώμη ...
πριν δυό χρόνια μπήκαν κλέφτες στο σπίτι μας από τη μια μπαλκονόπορτα στο σαλόνι, τη μοναδική μέρα που την ξεχάσαμε ξεκλείδωτη, που σημαίνει ότι μάλλον μας επισκέπτονταν κάθε μέρα για να τσεκάρουν... έβλεπα και τηλεόραση μέχρι αργά εκείνο το βράδυ . βούτηξαν τον χαρτοφύλακα του μπαμπά μου, ο οποίος είχε πράγματα σημαντικά για τη δουλειά του και ελάχιστα χρήματα. τον βρήκαμε το άλλο πρωί στο άλσος! είναι τρελοί αυτοί οι κλέφτες .
Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 461 μηνύματα.

H gilie έγραψε: στις 14:45, 10-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless
μετά από 2 βδομάδες μου την έπεσαν δυο τοξικομανείς με σουγιάδες στο δρόμο για να μου πάρουν το κινητό. αφού απομακρύνθηκαν καμμια 20αριά μέτρα με ξαναφώναξαν για να μου το επιστρεψουν επειδή δεν ήταν έγχρωμο (το siemens S35 ειχα)! μου ζήτησαν και συγγνώμη ...
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 15:04, 10-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless
μου είχανε κλέψει πέρισυ το πορτοφόλι και στεναχωρήθηκα πολύ γιατί είχα πράγματα συναισθηματικής αξίας μέσα :/. μετά από 2 βδομάδες μου την έπεσαν δυο τοξικομανείς με σουγιάδες στο δρόμο για να μου πάρουν το κινητό. αφού απομακρύνθηκαν καμμια 20αριά μέτρα με ξαναφώναξαν για να μου το επιστρεψουν επειδή δεν ήταν έγχρωμο (το siemens S35 ειχα)! μου ζήτησαν και συγγνώμη ...
πριν δυό χρόνια μπήκαν κλέφτες στο σπίτι μας από τη μια μπαλκονόπορτα στο σαλόνι, τη μοναδική μέρα που την ξεχάσαμε ξεκλείδωτη, που σημαίνει ότι μάλλον μας επισκέπτονταν κάθε μέρα για να τσεκάρουν... έβλεπα και τηλεόραση μέχρι αργά εκείνο το βράδυ . βούτηξαν τον χαρτοφύλακα του μπαμπά μου, ο οποίος είχε πράγματα σημαντικά για τη δουλειά του και ελάχιστα χρήματα. τον βρήκαμε το άλλο πρωί στο άλσος! είναι τρελοί αυτοί οι κλέφτες .

γιατί νομίζω πως ελκύεις τους κλέφτες??
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,073 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 16:24, 10-07-05:

μήπως τελικά είσαι εσύ ο γκαντέμης?
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,656 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 20:53, 10-07-05:

πριν 2 χρόνια ανέβαινα στη σχολή και μέσα σε ένα υπερπηγμένο λεοφωρείο μέσα από την ΚΛΕΙΣΤη θηκη της κλειστής τσαντας μου πήραν το πορτοφόλι!!! Μέσα 2 πιστωτικές, 3 καρτες ανάληψης αλλα ευτυχώς γα μένα χωρίς καθόλου λεφτά. Και να σκεφτεί κανείς ότι είχα νεύρα γιατί γυρνούσα από τη δουλειά και δεν με είχαν πληρώσει όπως περίμενα!!!

Το πιο σπαστικό ήταν η όλη διαδικασία ακύρωσης καρτών ....α, και βέβαια ότι επειδή ακολουθούσε σαβ/κο και ήμουν άφραγκη αναγκάστηκα να δανειστώ από όλον τον κόσμο για να περάσουν οι μέρες και μετά, μέχρι να έρθουν οι κάρτες έπρεπε να στήνομαι σε ουρές για να βγάλω λεφτά!!!
1
1
Παράθεση

The Stand (Dr Gregory House)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 517 μηνύματα.

O The Stand έγραψε: στις 21:02, 10-07-05:

Όχι ευτυχώς.

Ζω και σε σχετικά μικρή πόλη
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών . Έχει γράψει 3,056 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 00:01, 11-07-05:

Χμμμ για να σκέφτώ....
Λοιπον....
1) ένα 106 rallye του αδερφού μου το είδαμε να φεύγει μπροστά στα μάτια μας απο τον 3ο όροφο
2) Ένα suzuki jimny της μητέρας μου, βρέθηκε μετά απο λίγους μήνες (πάλι καλά)
3) Ένα Peugeot 306 cabrio! πρίν απο λίγους μήνες της μαμάς και αυτο.
Το jimny συνδιάστηκε με διάρηξη κιόλας, μπήκαν στο σπίτι της μάνας μου και πήραν λεφτά, κάρτες και τα κλειδιά του αυτοκινήτου
Αυτά, δεν πειράζει υγεία!
1
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 00:02, 11-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από yiannis
Χμμμ για να σκέφτώ....
Λοιπον....
1) ένα 106 rallye του αδερφού μου το είδαμε να φεύγει μπροστά στα μάτια μας απο τον 3ο όροφο
2) Ένα suzuki jimny της μητέρας μου, βρέθηκε μετά απο λίγους μήνες (πάλι καλά)
3) Ένα Peugeot 306 cabrio! πρίν απο λίγους μήνες της μαμάς και αυτο.
Το jimny συνδιάστηκε με διάρηξη κιόλας, μπήκαν στο σπίτι της μάνας μου και πήραν λεφτά, κάρτες και τα κλειδιά του αυτοκινήτου
Αυτά, δεν πειράζει υγεία!
Να ποιος είναι ο γκαντέμης
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 2,242 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 00:04, 11-07-05:

έχετε σκεφτεί να αρχίσετε να χρησιμοποιείτε τα μέσα μαζικής μεταφοράς ;
1
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,073 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 00:08, 11-07-05:

Ω ΝΑΙ!!! φίλε μου είσαι το #1
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,596 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 00:11, 11-07-05:

Είχε μπει ενας παλιά στο πατρικό μου σπίτι οταν έμενα εκει και επειδή τον πήρα χαμπάρι και ξύπνησα , πρόλαβε και πήρε μόνο τη μια κάλτσα μου και τα παπούτσια μου και την τσάντα του αδερφού μου
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος