Τρομακτικές Ιστορίες

Χριστινακι10382

Νεοφερμένος

Η Χριστινακι10382 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νεάπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
να γραψω κι αλλη ?οκ ακουστε....:)

Ενα βραδυ ακουστε τι μου συνεβει.....Ηταν η ωρα περιπου 11:00 και πηγα να κοιμηθω.Καθως κοιμωμουν ανοιξα λιγακι τα ματια μου και ειδα μπροοστα στο τοιχο δυο σαν κερατα.Το δωματιο ηταν ολοσκοτεινο και αυτα φαινονταν σαν κερατα ταυρου και ηταν χρωμα κιτρινο/πορτοκαλι δεν ξερω ακριβως.Αλλα δεν εδωσα σημασια και ξανακοιμηθηκα...Παιδια τι λετε να ηταν?(φοβαμαι!):redface::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

da capo

Νεοφερμένος

Ο o χρήστης αποχώρησε... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
να γραψω κι αλλη ?οκ ακουστε....:)




Ενα βραδυ ακουστε τι μου συνεβει.....Ηταν η ωρα περιπου 11:00 και πηγα να κοιμηθω.Καθως κοιμωμουν ανοιξα λιγακι τα ματια μου και ειδα μπροοστα στο τοιχο δυο σαν κερατα.Το δωματιο ηταν ολοσκοτεινο και αυτα φαινονταν σαν κερατα ταυρου και ηταν χρωμα κιτρινο/πορτοκαλι δεν ξερω ακριβως.Αλλα δεν εδωσα σημασια και ξανακοιμηθηκα...Παιδια τι λετε να ηταν?(φοβαμαι!):redface::(
Να υποθέσω ότι παρακολουθείς πολύ Χαρδαβέλλα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ina10039

Νεοφερμένος

Η ina τη περιμενεις? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Νεάπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Καποτε ειρθε μια φιλη μου σπιτι........:hug:Αλλα οταν περασε λιγη ωρα.....Ενιωθα σαν κατι πισω απο τιν πλατη μου τις το ειπα αλλα μου ειπε οτι δεν το εκανε αυτη αλλα παλη δεν τι πειστεψα μετα καναμε κατι δοκιμες και τιν πιστεψα :worry:
ααα και χρστινα συγνομη:sorry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Υπάρχει μια ιστορία που κινείται μεταξύ του μυθικού και του...πιθανού, και λέει ότι αν κάποιος σταθεί μπροστά σε ένα καθρέφτη σε σκοτεινό δωμάτιο, ανάψει ένα κερί και κρατώντας το με τα δυο χέρια φωνάξει 12 φορές "EΛΑ ΣΤΟ ΜΣΝ", αρχίζοντας από τα μεσάνυχτα, θα εμφανιστεί το τρομαχτικό πρόσωπο μιας κοπέλας στο τζάμι...!
Είναι το πνεύμα ενός κοριτσιού, που γεννήθηκε με φρικτή παραμόρφωση στο πρόσωπο και σκοτώθηκε από ένα μανιακό που γνώρισε στο....facebook!

Μη το επιχειρήσετε, διότι το πνεύμα επιτίθεται σε αυτόν που θα το καλέσει....:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Αρχιζω.....το καλοκαιρι που μας περασε συνεβει κατι ανεξηγητο!Εκει που μενω υπαρχει παλιο απομωνομενο μερος που λεγεται ''ΚΑΡΝΑΓΙΟ''!Εκει ειχαμε παει μια παρεα κοριτσιων μια βολτα...μπηκαμε οπως και τις προηγουμενες φορες. Αφου μπηκαμε και καναμε την βολτα μας ηταν ωρα να φυγουμε...καθως βγαιναμε ειδαμε κατι ασπρο να περναει με υπερβολικη ταχυτητα απο μπροστα μας


φως λέγεται


οντόπικ :



Ακούστε μια τρομακτική ιστορία : κάποιο στεκομέλος (ενδεχομένως και στοκομέλος) αποφάσισε να κάνει αυτό το ποστ για να πει την εξυπνάδα του ενώ δεν ξέρει καμία τρομακτική ιστορία .




Ο καημένος , όταν ήτανε μικρός και πήγαινε με τους φίλους του στο νεκροταφείο δεν λέγανε ιστορίες αλλά απλά τους σκότωνε , πουλούσε τα όργανά τους στο Μεξικό και έβραζε τα κόκκαλα τους επειδή ο τοπικός χασάπης δεν είχε καλό οσομπούκου :/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstakiCc

Νεοφερμένος

Ο kwstakiCc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδιά νομίζω ότι θα πέσει στο κεφάλι μου

λοιπόν παιδάκια μου για να δω τι καλά "γλυκακια" έχω για εσάς :')

ΛΟΙΠΟΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΠΟ ΤΑ 5 MΟΥ ΑΥΤΗΝ :
ήταν μια οικογένεια που είχαν 2 παιδιά την αφροδίτη και τον κωσταντίνο
μια μέρα ήθελαν να βγούν για ποτό η δυο γονείς και τότε η κοπέλα που τα κράταγε ξέχασε να έρθει και τότε επειδή η 2 γονείς είπανε ότι έχει τα κλειδιά τελικά δεν ήρθε τα παιδιά ήταν στο κρεβάτι τους από τις 7:39 το απόγευμα στις 12 ακριβώς οι 2 γονείς έπρεπε να είχαν γυρίσει αλλα δεν έγινε ούτε αυτό έμεναν πάνω από μια τράπεζα στο φάληρο. Τότε δεν ξέρω τι έγινε αλλα νομίζω ότι τα παιδιά άκουσαν κάτι από το σαλόνι ο κωσταντίνος πήγε στο κρεβάτι του και πήγε στις αφροδίτης τότε ο κωσταντίνος ένιωσε κάτι σαν σεισμό στα πόδια του και ξύπνησε την αφροδίτη τότε η ώρα 12:30 και τότε είπαν να πάνε στο σαλόνι το σπίτι είχε και όλο να κάποιες photos

αυτά έχω σόρυ αλλα................................... τα παιδιά ζήσαν αλλα οι γονείς :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

stelios16

Νεοφερμένος

Ο stelios16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εγώ με δυο φίλους μου, διάβασα μερικές από τις ιστορίες και ακούστε τι πάθαμε: έχουμε κάνει μια βλακεία π να τρομάζουμε με διάφορα να λέμε ότι είδαμε σκιές και τέτοια και το λέμε σπόρια, επειδή τρώγαμε σπόρια όταν το προτοκάναμε αυτό έτσι λοιπόν ένα βράδυ οι δύο φίλοι μου δεν είχαν όρεξη για σπόρια, αλλά ήθελαν να κάνουμε και τους λέω ελάτε να διαβάσουμε τρομακτικές ιστορίες και μια έλεγε πως ένας έμπλεξε με τέτοια και μπήκε μέσα του ένας δαίμονας από τότε αρχίσαμε να τα κόβουμε όλα και παρατηρήσαμε ότι αυτό αληθεύει σιγά σιγά... :cold::cold::cold::cold::cold:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

NIKOLASANTONIOU

Νεοφερμένος

Ο NIKOLASANTONIOU αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Αυτή την ιστορία την άκουσα από μια φίλη μου

μια φορά ήταν ένας νεαρός 17-18 ετών που είχαν πεθάνει οι γονείς τους και επειδή δεν είχε τίποτε να κάνει έβγαινε σε μπαράκια για να περάσει την ωρα του εκείνη τη φορά γνώρισε μια κοπέλα έβγαιναν κάθε μέρα κάθε φορά ο νεαρός την πήγαινε σε μια οδό ο νεαρός αναρωτιόταν που έμενα ώσπου μια μέρα την ακολούθησε και την είδε να μπαίνει σε έναν τάφο :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ria82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η silence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
την ακουσα πριν απο ενα χρονο περιπου(δεν θυμαμαι που αλλα με σοκαρε)
ηταν ενα ζευγαρι περιπου 7 χρονια μαζι και ετοιμαζονταν να παντρευτουν. Η κοπελα της σχεσης ειχε καιρο ενοχλησεις κατω χαμηλα στην κοιλια, αλλα δεν εδινε σημασια. Μετα απο πολυ καιρο αποφασιζει να παει στον γυναικολογο για εξεταση, εκει ο γιατρος ανακαλυπτει οτι μεσα στα γεννητικα της οργανα εχει κατι σκουλικακια...

η κοπελα φρικαρει, οταν βγαινουν τα αποτελεσματα ο γιατρος της λεει πως αυτα τα σκουλικια ειναι τα ιδια που εχουν οι νεκροι, και οτι θα πρεπει να της αφαιρεσει απο μεσα της τα παντα αλλιως αυτα θα προχωρουσαν...

ετσι λοιπον ανακαλυψε πως ο συντροφος της (ο οποιος εργαζοταν σε κλινικη και ηταν τραυματιοφορεας) ηταν νεκροφιλος!!

απλα "ο αντρας της ζωης της" της κατεστρεψε την ζωη!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xamenos_xoros

Νεοφερμένος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Μεσίτης/ρια. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
γεια σας παιδια ειμαι νεο μελος κ εγινα μονο κ μονο γιατι κολλησα με το συγκεκριμενο ποστ. Απο μικρος εχω ενα χαρισμα (καταρα πειτε το -οπως θελετε) εχω ονομα νεκρου το οποιο σημαινει οτι ειχα εναν αδερφο που τον ελεγαν νικο αλλα πνιγηκε κ ετσι αντι να με βαφτισουν καπως αλλιως με ονομασαν νικο.Απο την κρητη απο οπου και ειμαι( 2 χρονια τωρα κανω μεταπτυχιακο αθηνα) λενε οτι σε τετοιες περιπτωσεις παιρνεις τα ματια του νεκρου και βλεπεις πραγματα που δεν βλεπουν οι ζωντανοι.Ισως αυτο φταιει κ επειδη εχω ζησει καταστασεις δεν εχω γνωρισει το φοβο... ναι , ναι εχω δοκιμασει αυτα με τα τηλ στο 666 ,με τα κερια σε καθρεπτες κτλ κτλ κ πιστεψτε με τπτ δεν ισχυει... ομως να ξερετε οτι πνευματα υπαρχουν καθως κ η ψυχη μενει για 40μερες εκει που εφυγε απο το σωμα... δεν ξερω τι γινεται με τις βασανισμενες ψυχες αλλα οπου πηγα σε δηθεν στοιχιωμενα σπιτια ηταν απλα σπιτια...εχω πολλες ιστοριες να σας πω κ πιστεψτε με δεν θα τις βρειτε πουθενα... στο σπιτι μου διπλα ειναι μια βιλα οπου με τους ιδιοκτητες ειμαστε σαν αδερφια..μενουν λοιπον ο κ.Γ με την γυναικα του κ.Δ και τα 2 παιδια τους (η κορη ειναι παντρεμενη με μια κορη 9 χρονια μικροτερη μου). μαζι τους εμενε κ η κ.Α η μητερα της κ.Δ. οταν πεθανε λοιπον γυρω στις 20μερες απο το θανατο της πηγαιναμε να τους κανουμε συχνα παρεα καποια στιγμη τους ελεγα οτι νιωθω την παρουσια της εντονα εδω.....

καποια στιγμη βουρκωνουν τα ματια μου κ ακουω βηματα στη σκαλα που ανεβαινει στα δωματια(κατω κουζινα κ σαλονι) γυριζω κ βλεπω στη σκαλα ακριβως την σκια της!! βλεπω την σκια της να ανεβαινει τις σκαλες!!! απο την εκπληξη μου επιασα δυνατα το χερι της κ.Δ που καθοταν διπλα μου κ το εσφιξα χωρις να μιλησω.. τοτε κοιταει κ εκεινη την σκαλα κ βαζει μια τεραστια φωνη ΜΑΜΑ!!!!! μπορεσε μεσα απο μενα να το δει κ εκεινη....
ακουω τα σχολια σας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lola9900

Νεοφερμένος

Η Ευλαμπία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
επιτρεπεται να πεσεις αλλα αμα σηκωθεις θα σε ξαναριξω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
να γραψω κι αλλη ?οκ ακουστε....:)

Ενα βραδυ ακουστε τι μου συνεβει.....Ηταν η ωρα περιπου 11:00 και πηγα να κοιμηθω.Καθως κοιμωμουν ανοιξα λιγακι τα ματια μου και ειδα μπροοστα στο τοιχο δυο σαν κερατα.Το δωματιο ηταν ολοσκοτεινο και αυτα φαινονταν σαν κερατα ταυρου και ηταν χρωμα κιτρινο/πορτοκαλι δεν ξερω ακριβως.Αλλα δεν εδωσα σημασια και ξανακοιμηθηκα...Παιδια τι λετε να ηταν?:redface::(

αΰπνίες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
Να σας πω και εγω μια δικια μου που εχω ακουσει αλλα δεν ξερω εαν ισχυει!!
Λοιπον ηταν μια γυναικα η οποια της αρεσε να φτιαχνει παζλ!!Μια μερα λοιπον παει σε ενα καταστημα και αγοραζει ενα τυχαιο παζλ χωρις να δωσει και μεγαλη σημασια..!!
Παει σπιτι αρχιζει να κανει το παζλ και σε μια στιγμη κοιταει τον καθρεφτη που ειχε μπροστα της γιατι ακουγε κατι φωνες πισω της!!Μετα απο 3 ημερες οι γειτονες καλουν την αστυνομια γιατι κατι μυριζε απαισια απο το σπιτι..Μπαινει η αστυνομια μεσα και βλεπει την γυναικα νεκρη στο πατωμα και διπλα της ενα σημειωμα το οποιο ελεγε να κοιτας καλα τι αγοραζεις!!Τελικα το παζλ που ειχε παρει ηταν με μια κοπελα η οποια καθρεφτιζοταν στο καθρευτη..!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rock-Punk_Girl

Νεοφερμένος

Η Rock-Punk_Girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
δεν μπορεί να είναι αληθινή για τον απλούστατο λόγο ότι ήταν νεκρή....Αφού την βρήκαν πεθαμένη πως ξέρουν ότι άκουγε διάφορες φωνές???? Έλεος...!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rock-Punk_Girl

Νεοφερμένος

Η Rock-Punk_Girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
πηγη: www.geocities.com
Περιεργα πραγματα συμβαινουν γυρω μας και ολοι τελικα εχουν μια αμεση ή οχι εμπειρια. Μια φιλη μου λοιπον αγοραζει ενα σπιτι με την μητερα της. Ακουγε απο την αρχη που μπηκε εκει περιεργους θορυβους. Κατι σαν κλαψιμο μωρου ή νιαουρισμα γατας. Δεν μπορουσε να προσδιορισει. Επειδη φοβοταν γεμισε το δωματιο της με σκορδα, εικονες κτλ. Η μητερα της δεν ακουγε τιποτα, γιατι τα περιστατικα γινονταν συνηθως βραδυ, ενω η μαμα της κοιμαται παντα με μασκα ματιων και ωτοασπιδες. Μια βραδυα λοιπον ακουει κατι, κοιταει προς την πορτα και βλεπει τον εξω απο δω να προσπαθει να μπει στο δωματιο της. Ομως ολα τα αντικειμενα που ειχε τον απομακρυναν μεχρι που εξαφανιστηκε. Φυσικα κανεις δεν την πιστεψε.
Ενα αλλο καλοκαιρινο βραδυ προς ξημερωματα, η μαμα της ελειπε διακοπες και η φιλη μου ηταν μονη και εβλεπε τηλεοραση. Ακουει εναν επαναλαμβανομενο δυνατο θορυβο να ερχεται απο την κουζινα. Πηγαινει μεσα και βλεπει την σιδερενια σκαλωσια να κοπαναει μια στο ψυγειο μια στον τοιχο..... καταλαβαινετε τι επαθε.
Περναει λιγος καιρος, ειναι σε μια καφετερια και οπως παιζει με κατι παιδακια την πλησιαζει η μαμα τους και της λεει: εσυ δεν εισαι η ταδε,που γεννηθηκες τοτε?? -ηξερε τα παντα γι'αυτην. Εγω ειμαι λεει η ταδε πνευματιστρια και εσυ εισαι η αδελφη ψυχη μου...το σπιτι σου λεει εχει κακη ενεργεια. Σαν να υπαρχει μια καταρα......
Δεν ηξερε τι να κανει...γνωριζει μια αλλη κοπελια η φιλη μου που συμπτωματικα εμενε παλια με την οικογενεια της στο σπιτι που τωρα μενει η φιλη μου. Οπως λοιπον επινε καφε με την μαμα της φιλης της τη ρωτησε η φιλη μου γιατι εφυγαν απο το σπιτι που εκεινη τωρα ζουσε. Της απαντησε πως πριν λιγα χρονια σε εκεινο το σπιτι ζουσε μια οικογενεια με ενα μικρο παιδι που ο πατερας του το ειχε αποκεφαλισει και ενα βραδυ ο συζυγος της οπως πηγε να κοιμηθει αφου εσβησε το φως, ειδε στο κομο του μια σκια. Ξανανοιγει το φως και βλεπει το κεφαλι ενος μωρου. Τρομαξαν τοσο πολυ ολοι που αναγκαστηκαν να φυγουν. Αυτοι τα καταφεραν. Η φιλη μου ομως λιγο δυσκολο, γιατι η μαμα της δεν πιστευει τιποτα επειδη δεν εχει δει τιποτα......βγαλε λοιπον ακρη εσυ τωρα τι συμβαινει στο κοσμο μας.

χαχαχαχαχαχαχα πολύ φαντασία!!!! καμία πιο αληθινή δεν έχει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Rock-Punk_Girl

Νεοφερμένος

Η Rock-Punk_Girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
apo: urban legends
Το 1933 ένα κοριτσάκι θάφτηκε ζωντανό από τον δολοφόνο της. Καθώς την έθαβε είπε "Toma sota balcu". Αφού διάβασες τώρα αυτό το ξόρκι το βράδυ θα σε επισκεφτεί το κοριτσάκι και θα σε κάνει να ασφυκτιείς όπως ένιωθε το ίδιο. Εάν όμως γράψεις κάπου αλλού αυτό το μήνυμα η καλοσύνη σου θα ανταμοιφθεί.

Το κανονικό μήνυμα:

A girl died in 1933 by a homicidal murderer. He buried her in the ground when she was still alive. The murdered chanted, "Toma sota balcu" as he buried her. Now that you have read the chant, you will meet this little girl. In the middle of the night she will be on your ceiling. She will suffocate you like she was suffocated. If you post this, she will not bother you. Your kindness will be rewarded.

.............σιγά μην είναι αλήθεια...δλδ τι θα κάνει, θα κάτσει πάνω στην κοιλοιά μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rock-Punk_Girl

Νεοφερμένος

Η Rock-Punk_Girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
καλα, δε ξερω για εσας αλλα εγω μερα μεσημερι οταν τελειωσα το διαβασμα των 7 σελιδων ποστ, λιγο μετα επεσε ενας φακελος απο το γραφειο μου στο πατωμα και χεστηκα πανω μου ε.:redface:

:whistle:

χαχα εγώ να δεις που είχα την αίσθηση ότι κάποιος είναι μέσα στο σπίτι αλλά σιγααα.............θα μ περάsει.!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
χαχα εγώ να δεις που είχα την αίσθηση ότι κάποιος είναι μέσα στο σπίτι αλλά σιγααα.............θα μ περάsει.!:P
xaxaxaxaxaxaxa εγω να δεις ειδηκα οταν ειμαι μονη μου στο σπιτι και ακουω ενα θορυβο οποιονδηποτε μεταμορφονομαι σε Ninjaaaaaa...!!!!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntin0ola

Νεοφερμένος

Η ntin0ola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
να αλλη μια τρομακτικη ιστορια και ας μην με πιστεψει κανεις λοιπον στο χωριο μου(σκοπη)λιγο πιο πανω σε ενα βουνο υπαρχει μια εκκλησια που λεγεται παναγια φανερωμενη.εκει καθε 15 αυγουστου περταταμε απο τη σκοπη μεχρι την εκκλησια(μας περνει 2 ωρες)εκει υπαρχει αν κατεβεις τα σκαλακια της εκκλησιας που ειναι πισω απο αυτην υπαρχει ενας ταφος που λενε οτι εκει θαφτηκε ενας φτωχος βοσκος και εκατσε να μινει μες στην εκκλησια μεχρι να πεθανει λενε ακομα οτι οταν πας στις 12 τα μεσανυχτα η θα δεις την εικονα της παναγιας που βρισκεται μεσα να κλεει!λοιπον μια νυχτα που γινοταν μια βαπτιση ακριβως κατω απο την εκκλησια πηγαμε ο ξαδερφος μου(που παει 3 λυκειου,σιγα μην πηγαινα με μικροτερο)την ξαδερφη μου(3 γυμνασιου) με στην εκκλησια για να το επιβεβαιωσουμε.λοιπον πηραμε 3 κερακια ο καθενας και μπηκαμε μεσα οταν εφτασε 12 έιδαμε οντως την παναγια να κλεει αλλα εγινε και κατι αλλο που δεν το περιμεναμε απο εξω ακουγαμε πολυ δυνατα βηματα αλλα σαν να βαροπατουσε καποιος για να τον ακουσουμε σαν καποιοσ να περπατουσε στον χωρο που βρισκομασταν αυτο γινοταν επι μιση ωρα τελικα ο ξαδερφος μου πηγε εξω να δει μηπως καποιος περπατουσε εξω και εμεις φοβομασταν αδικα.παει λοιπον και μολις βγαινει εξω σταματαμε να ακουμε τα βηματα μετα μπηκε μεσα και καθισε διπλα μας προσευχομασταν 1 ωρα και ακουγαμε και συγρονως τα βηματα.ειχαμε κλασει μεντες και εγω οπως ηταν φυσικο αρχισα να κλεω!!:(ετσι μετα ειπαμε να βγουμε και πρωτος ο ξαδερφος εγω στη μεση και η ξαδερφη μοθ τελευταια αρχισαμε να τρεχουμε χωρις να κοιταμε δεξια αριστερα ή πισω δεν παθαμε τιποτα αλλα εγω κονταψα να παιθανω απο καρδιακο δεν ξαναμπηκα ουτε πλησιασα αυτην την εκκλησια!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top