Τρομακτικές Ιστορίες

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
ο ξαδερφος μου που παει 3 λυκειου... απο εξω ακουγαμε πολυ δυνατα βηματα αλλα σαν να βαροπατουσε καποιος για να τον ακουσουμε σαν καποιοσ να περπατουσε στον χωρο που βρισκομασταν αυτο γινοταν επι μιση ωρα τελικα ο ξαδερφος μου πηγε εξω να δει μηπως καποιος περπατουσε εξω και εμεις φοβομασταν αδικα.παει λοιπον και μολις βγαινει εξω σταματαμε να ακουμε τα βηματα μετα μπηκε μεσα και καθισε διπλα μας προσευχομασταν 1 ωρα και ακουγαμε και συγρονως τα βηματα.ειχαμε κλασει μεντες και εγω οπως ηταν φυσικο αρχισα να κλεω!!:(ετσι μετα ειπαμε να βγουμε και πρωτος ο ξαδερφος εγω στη μεση και η ξαδερφη μοθ τελευταια αρχισαμε να τρεχουμε χωρις να κοιταμε δεξια αριστερα ή πισω δεν παθαμε τιποτα αλλα εγω κονταψα να παιθανω απο καρδιακο δεν ξαναμπηκα ουτε πλησιασα αυτην την εκκλησια!!!!!!!!!


...εγώ ήμουν που βαριοπατούσα
είχα κάνει... μετάληψη ένα μπουκάλι μαυροδάφνη :P

Λολ, βασικά (καλησπέρα σας) βρίσκω τρομακτική αυτή την ιστορία
στην 3η λυκείου, αποκλείεται να πήγαινα μεσάνυχτα 15γουστου
στο υπόγειο εκκλησίας :P υπάρχει και το κλαμπάκι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimimtri

Νεοφερμένος

Ο dimimtri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
την ξερω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deviance

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο $Con αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.

Anything scarier? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

princess nefeli

Νεοφερμένος

Η princess nefeli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
γνωστη η ιστορια την εχω ακουσει χιλιαδες φορες:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

matasiros

Νεοφερμένος

Η matasiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Multimedia designer και μας γράφει απο Σύρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ!!!!!!!! Δεν έπρεπε να το πεις αυτόοοοο!!!!!!! τώρα φοβάμαι!!!! Σύρο μένω!!!!!! :cold::cold:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

banis

Νεοφερμένος

Ο manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
ψηνεστε για καμια τετοια συζητηση ωρα που ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nekti16

Νεοφερμένος

Ο nekti16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
γεια είμαι καινούριος εδώ και λέω να πω και μένα τι mου συνέβη πριν 1,5-2 χρονια
ήμουν στο δωμάτιο μου (μονος μου στο σπίτι) (τις πόρτες τότε τις είχα με γυαλί και μπορούσες να δεις σκιές)
καθόμουν είχα βάλει δυνατά την μουσική και άκουγα ένα τραγούδι που το ήξερα απ έξω κάποια φάση "αρχιζουνα" να ακούγονται λέξης που δεν ήταν σίγουρα άπω το τραγούδι... μετά από λίγο βλέπω στην πόρτα να πλησιάζει μια σκιά σκέφτηκα η μαμά η ο μπαμπάς θα είναι και ήθελαν να με τρομάξουν και παίρνω τηλέφωνο τον μπαμπά του κάνω που είσαι μου λέει δουλειά περνώ τηλέφωνο την μαμά το σηκώνει και ρωτάω που είσαι τώρα ξεκινάω από την δουλειά μου λέει εκείνη τι στιγμή ανοίγω την φωνή του τραγουδιού μέχρι τέρμα και προσπαθούσα να κάνω πως δεν έβλεπα την σκιά γιατί 3 και 1 μου είχαν πάει... λούπον μετά από λίγο αρχίζει να πεζή ένα τραγούδι που δε το είχα στην USB και τρελάθηκα μετά από ακριβώς 1 λεπτό ήρθε η μαμά μου σπίτι και επειδή άκουσε την μουσική μέχρι τέρμα ήρθε κατευθείαν στο δωμάτιο μου η σκιά όμως μέχρι που η πόρτα άνοιξε παρέμενε
όλα αυτά τα ηπα στους δικούς μου και τώρα άλλαξαν όλες τις πόρτες του σπιτιού είναι όλες ξύλινες αλλα ακόμα και τώρα όταν καμια φορα κλείνω την πόρτα και το φως στο δωμάτιο μου βλέπω κάτω από το μικρό κενό που έχει η πόρτα σκιές να πάνε πέρα δώθε απλός το παραπάνω ήταν το πιο τρομαχτικό "ανατριχαζω" και μονο που το θυμάμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
σήκω και πλησίασε τις σκιές...για να θεραπεύσεις το πρόβλημά σου πρέπει να το αντιμετωπίσεις ευθέως, χωρίς φόβο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
γεια είμαι καινούριος εδώ και λέω να πω και μένα τι mου συνέβη πριν 1,5-2 χρονια
ήμουν στο δωμάτιο μου (μονος μου στο σπίτι) (τις πόρτες τότε τις είχα με γυαλί και μπορούσες να δεις σκιές)
καθόμουν είχα βάλει δυνατά την μουσική και άκουγα ένα τραγούδι που το ήξερα απ έξω κάποια φάση "αρχιζουνα" να ακούγονται λέξης που δεν ήταν σίγουρα άπω το τραγούδι... μετά από λίγο βλέπω στην πόρτα να πλησιάζει μια σκιά σκέφτηκα η μαμά η ο μπαμπάς θα είναι και ήθελαν να με τρομάξουν και παίρνω τηλέφωνο τον μπαμπά του κάνω που είσαι μου λέει δουλειά περνώ τηλέφωνο την μαμά το σηκώνει και ρωτάω που είσαι τώρα ξεκινάω από την δουλειά μου λέει εκείνη τι στιγμή ανοίγω την φωνή του τραγουδιού μέχρι τέρμα και προσπαθούσα να κάνω πως δεν έβλεπα την σκιά γιατί 3 και 1 μου είχαν πάει... λούπον μετά από λίγο αρχίζει να πεζή ένα τραγούδι που δε το είχα στην USB και τρελάθηκα μετά από ακριβώς 1 λεπτό ήρθε η μαμά μου σπίτι και επειδή άκουσε την μουσική μέχρι τέρμα ήρθε κατευθείαν στο δωμάτιο μου η σκιά όμως μέχρι που η πόρτα άνοιξε παρέμενε
όλα αυτά τα ηπα στους δικούς μου και τώρα άλλαξαν όλες τις πόρτες του σπιτιού είναι όλες ξύλινες αλλα ακόμα και τώρα όταν καμια φορα κλείνω την πόρτα και το φως στο δωμάτιο μου βλέπω κάτω από το μικρό κενό που έχει η πόρτα σκιές να πάνε πέρα δώθε απλός το παραπάνω ήταν το πιο τρομαχτικό "ανατριχαζω" και μονο που το θυμάμαι

έζησα παρόμοια τρομακτική ιστορία
οι σκιές με ενοχλούσαν ακόμα και απαίτησα να μου αγοράσουν άλλο σπίτι αλλά να συνεχίσουν να έρχονται μετά την δουλειά τους μήπως χρειάζομαι κάτι , ενώ ακούω μουσική
ήμουν - δεν ήμουν 29-30 ετών
νόμιζα ότι η εργασία είναι μια τρομακτική ιστορία
τώρα είμαι σίγουρος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mouxritsa

Νεοφερμένος

Η mouxritsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Απιστευτες οι ιστοριες σας...:confused: :eek:
Μπραβο-μπραβο!:clapup:
Λοιπον εγω εχω μια απο την πολη οπου κατοικω στην Ελλαδα...Το Αργος.
Στην παλια γειτονια που εμενα, μερικα σπιτια πιο κατω σε εναν δρομο στις αρχες του προποδα του βουνου ηταν ενα σπιτακι με μια οικογενεια μεσα.
Το σπιτακι ηταν μικρο και φτωχικο...
Εκει που εμενε αυτη η οικογενεια λοιπον,μερικα μετρα πιο κατω απο το σπιτι τους ξεκινουσε και υψωνοταν το βουνο.
Ενα πρωινο και οπως καθε μερα, ετσι και τοτε η μητερα ξεκινησε για την δουλεια, αφηνοντας στο σπιτι τα δυο μικρα αδερφακια, (Ενα κοριτσακι και ενα αγορακι λιγο πιο μεγαλο σε ηλικια.Πανω κατω 10 χρονων ηταν και τα δυο...δεν θυμαμαι.)και μια γιαγια μεγαλη σε ηλικια ομως.
Εκεινο το πρωινο λοιπον τα παιδακια αντι να βγουν να παιξουν εξω (ουσιαστικα στους προποδες του βουνου), προτιμησαν να μεινουν μεσα και να παιξουν στο δωματιο τους.
Η γιαγια τους ηταν στην κουζινιτσα και τους εφτιαγνε γαλα.
Τοτε, εκεινο το πρωινο ενας μεγαλος βραχος ξεκωλησε απο το βουνο, κυλισε μπηκε μεσα στο υπνοδωματιο και πλακωσε τα δυο αδερφακια.
Οπως ειναι φυσικο τα ελιωσε και βρηκανα τον θανατο.
Ακομα και τωρα ο βραχος εχει μεινει εκει.
Κατι προσπαθειες που εγιναν να τον μετακινησουν απεβησαν ματαιες μιας και παντα τα μηχανηματα ή χαλαγαν ή κατι παθαιναν (βουλιαζε το υπεδαφος εκει που στεκονταν).
Και οι κατοικοι της περιοχης λενε πως αν πας το βραδυ ή το πρω κατα τις 8 που εγινε το μοιραιο και δεν εχει θορυβο, μπορεις ακομα και τωρα να ακουσεις τις παιδικες τους συνομιλιες και τα γελια απο τα δυο αδελφακια...:confused: :look:

αν αναφέρεσαι στην αργολίδα δεν το χω ξανακούσει
το μόνο που ξέρω ότι ισχύει
είναι στη σπηλιά στον προφήτη ηλία όπου παλιά υποτίθεται οτι ήταν "στέκι" σατανιστών
ότι μέσα στη σπηλιά είναι χαραγμένα ονόματα παιδιών με τις ηλικίες τους δίπλα κ από πάνω έχουν διαγραφεί με γραμμές
απ ό,τι ακούγεται ήταν παιδιά που χρησιμοποιούσαν στις θυσίες τους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nekti16

Νεοφερμένος

Ο nekti16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
να ρωτήσω κάτι? είναι λογικό ότι από τότε που διαβάζω αυτές της ιστορίες βλέπω διάφορα ?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
να ρωτήσω κάτι? είναι λογικό ότι από τότε που διαβάζω αυτές της ιστορίες βλέπω διάφορα ?:hmm:
Τι έχεις καπνίσει;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nekti16

Νεοφερμένος

Ο nekti16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
τότε ναι , είναι λογικό :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nekti16

Νεοφερμένος

Ο nekti16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
ευτυχώ γιατί έβλεπα ανθρώπους να περπατάνε έξω από το μπαλκώνη μου και είμαι στο 2 όροφο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
αυτό δεν είναι τίποτα :/:
εγώ άκουγα φωνές ανθρώπων ενώ ήμουν μόνος στο σπίτι και μιλούσα στο τηλέφωνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
ευτυχώ γιατί έβλεπα ανθρώπους να περπατάνε έξω από το μπαλκώνη μου και είμαι στο 2 όροφο

Και το βρισκεις λογικο αυτο???:confused:

:stunned::stunned::stunned:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nekti16

Νεοφερμένος

Ο nekti16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
εφόσον τα παιδιά μου λένε ότι είναι λογικό ναι :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nekti16

Νεοφερμένος

Ο nekti16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
παιδιά είδα όλες της υστορίες που έχετε γράψη και θέλω να πω ότι μια από αυτή για τον άνθρωπο που βηκε σε ένα νεκροταφιο και κάρφωσε ένα μαχερη και έπιασε και το παλτό και νομίζε ότι τον κράταγαν οι νεκρή δεν έγινε έτσι γιατί αυτό το άτομο είναι ο αδελφός της γιαγιάς μου....
ακούστε λιπών πως έγινε παλιά όταν καπιος πηγενε δουλιία συνήθως τελιωνε την δουλιά στις 9 μια μέρα αυτός και ο αδελφός του επιδη ήθελαν πιο πολα λεφτά κάθισαν μέχρι της 11 και μετά έφυγαν όμως ήθελαν να βιαστούν να πάνε σπίτι και ο πιο σιδομος δρόμος ήταν να περάσουν από το νεκροταφιο και επιδη φοβοτνούσαν λίγο υπαν ς τρέξουμε και έτσι έκανα όμως στον τελευτεο τάφο είχαν τον πατέρα τους και επιδη δε πολιπιγεναν εκεί ο ένας κάθισε και είπε μερικά λόγια και σηκώθηκε να φυγή όμως το παλτό του είχε πιάστη σε ένα μικρό θάμνο όμως επιδη ήταν μικρός ακόμα (19 αν θυμαμε καλά) έπαθε ανακοπή καρδιάς και πέθανε..
όλα τα αλά που ακούτε είναι ιστορίες που επιδη δε θιμουδε λένε αυτές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
εφόσον τα παιδιά μου λένε ότι είναι λογικό ναι :redface:

Εμμ βεβαια αφου στο ειπαν ο σιδ και ο μπορατ θα ισχυει σιγουρα.....:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top