Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,240 μέλη και 2,424,087 μηνύματα σε 75,687 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 423 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

What's up? (Cosmote)

_Ηρώ_

Δραστήριο Μέλος

H _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 254 μηνύματα.

H _Ηρώ_ έγραψε: στις 19:37, 31-12-10:

Μου το λεει παρα πολυ καιρο ομως...απο το καλοκαιρι!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,131 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 20:04, 31-12-10:

Με ένα γρήγορο ψάξιμο βρήκα αυτό http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?p=3394594.
Στείλε Υ και με ελληνικούς και με λατινικούς χαρακτήρες, αλλιώς απευθύνσου στη cosmote.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_Ηρώ_

Δραστήριο Μέλος

H _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 254 μηνύματα.

H _Ηρώ_ έγραψε: στις 20:06, 31-12-10:

Αρχική Δημοσίευση από theodora
Με ένα γρήγορο ψάξιμο βρήκα αυτό http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?p=3394594.
Στείλε Υ και με ελληνικούς και με λατινικούς χαρακτήρες, αλλιώς απευθύνσου στη cosmote.
Ααααααα ωραια!Σε ευχαριστω πολυ!
Παράθεση

~LoVeR BoY~

Περιβόητο Μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,220 μηνύματα.

O ~LoVeR BoY~ E.K.A.M. έγραψε: στις 12:03, 01-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από irw
Ναι μια χαρα!Το εστειλα με λατινικους χαρακτηρες!
Εγώ και με ελληνικούς που το στέλνω πάλι μου το δείχνει...
Παράθεση

KingFox

Δραστήριο Μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 440 μηνύματα.

O KingFox Χαμογέλα! έγραψε: στις 15:57, 01-01-11:

Εγώ είχα what's up αλλά η cosmote παρόλο που λέει ότι έχει σήμα καμπάνα στη γειτονιά μου δεν πιάνει ΚΑΘΟΛΟΥ !!
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 16:04, 01-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από KingFox
Εγώ είχα what's up αλλά η cosmote παρόλο που λέει ότι έχει σήμα καμπάνα στη γειτονιά μου δεν πιάνει ΚΑΘΟΛΟΥ !!
Η διαφημιστική καμπάνια λέει ότι πιάνει στα όρη, στ' άγρια βουνά. Δεν αναφέρει τίποτα για πόλεις.
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,329 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 16:17, 01-01-11:

1ον Ας το σκέφτονταν οι κάτοικοι πολλών περιοχών της Αθήνας αυτό, πρίν διαμαρτυρηθούν για τις κεραίες και τις ξηλώσουν από παντού.

2ον Όσοι δεν έχετε σήμα, τον αριθμό σας και σε άλλο δίκτυο με φορητότητα. Δόξα τους Θεους παίρνει μόνο 3 μέρες και έχουν όλοι τις ίδιες χρεώσεις λόγω καρτέλ.
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 16:29, 01-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
1ον Ας το σκέφτονταν οι κάτοικοι πολλών περιοχών της Αθήνας αυτό, πρίν διαμαρτυρηθούν για τις κεραίες και τις ξηλώσουν από παντού.
Χώρια που με λιγότερες κεραίες αναγκάζεται το κινητό να εκπέμψει υψηλότερα για να πιάσει απομακρυσμένες κεραίες. Ανθυγιεινό είναι να το να έχεις λίγες κεραίες γι' αυτό ακριβώς το λόγο, όχι πολλές κεραίες.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε: στις 16:40, 01-01-11:

Εγώ γιατί δεν έχω πρόβλημα με το σήμα βρε παιδιά; Λέτε να έχω προτεραιότητα λόγω παλαιότητας; Φέτος έγινε 7 ετών!
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,329 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 17:07, 01-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από MissKit
Εγώ γιατί δεν έχω πρόβλημα με το σήμα βρε παιδιά; Λέτε να έχω προτεραιότητα λόγω παλαιότητας; Φέτος έγινε 7 ετών!
Γιατί δεν είσαι σε αστικό κέντρο με κάλυψη σαν τυρί τσένταρ από τις τρύπες.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε: στις 17:35, 01-01-11:

Μόνο που το τυρί που θέλεις είναι το emmental.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,334 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε: στις 19:15, 01-01-11:

Είστε λίγο off (topic)

Για πείτε τι πιστεύετε; Θα βάλουν καμιά προσφορά φέτος;
Παράθεση

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,334 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε: στις 16:39, 02-01-11:

Εγώ πάντως άκουσα ότι ίσως βάλουν κάποια προσφορά από τον Φεβρουάριο..
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H MissKit έγραψε: στις 17:15, 02-01-11:

Βρε Κλεοπάτρα, αφού η προσφορά αυτή πήρε παράταση μέχρι και τον Ιανουάριο η λογική λέει ότι αν υπάρξει άλλη θα ισχύει από το Φεβρουάριο.
Παράθεση

~LoVeR BoY~

Περιβόητο Μέλος

O ~LoVeR BoY~ E.K.A.M. έγραψε: στις 17:03, 04-01-11:

Άμα βάζεις κάθε φορά κάρτα σου δίνει και κωδικό για να πάρεις δώρο !?
Εγώ τώρα το συνειδητοποίησα
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H MissKit έγραψε: στις 17:08, 04-01-11:

Μήπως τόσο καιρό ήσουν σε άλλο δίκτυο;
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε: στις 17:08, 04-01-11:

Ναι, το reload.
Καλά, δε διαβάζεις τα μηνύματα που σου έρχονται;

Τελικά το internet που λέγαμε δεν ενεργοποιήθηκε.
Παράθεση

~LoVeR BoY~

Περιβόητο Μέλος

O ~LoVeR BoY~ E.K.A.M. έγραψε: στις 19:11, 04-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από MissKit
Μήπως τόσο καιρό ήσουν σε άλλο δίκτυο;
Όχι ρε cosmote είχα !
Ναι, το reload.
Καλά, δε διαβάζεις τα μηνύματα που σου έρχονται;

Τελικά το internet που λέγαμε δεν ενεργοποιήθηκε.
Τα διάβαζα αλλά τα διέγραφα
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε: στις 21:33, 04-01-11:

Xα!
Τα διάβαζες και δεν καταλάβαινες τι σου έλεγαν;
Jesus!
Παράθεση

~LoVeR BoY~

Περιβόητο Μέλος

O ~LoVeR BoY~ E.K.A.M. έγραψε: στις 21:37, 04-01-11:

Xα!
Τα διάβαζες και δεν καταλάβαινες τι σου έλεγαν;
Jesus!
Βασικά δεν ήξερα από πού μπαίνει,και το είχε δοκιμάσει και ο αδερφός μου και κολλούσε και τα αγνοούσα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Βοήθεια, με εξαπάτησε η Cosmote! - Από A propos
      Το θέμα έχει λάβει 22 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-10-13 στις 16:55.
    • Cosmote 1500λεπτά και 1500sms - Από Jason93
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινητή τηλεφωνία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-11-11 στις 14:17.
    • Γερμανός και Cosmote - Από The Djinn
      Το θέμα έχει λάβει 55 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Οικονομικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-11-11 στις 14:15.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα