Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,232 μέλη και 2,423,789 μηνύματα σε 75,676 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 211 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

What's up? (Cosmote)

spyroskaftanis

Δραστήριο Μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 436 μηνύματα.

O spyroskaftanis έγραψε: στις 22:00, 04-01-11:

Κέρδισα ένα πληκρολόγιο και ένα ποντίκι από το reload it!
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,334 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε: στις 09:41, 05-01-11:

Συγχαρητήρια Σπύρο!
Εγώ δεν το ρισκάρω με τέτοια δώρα, επιλέγω μόνο τα επιπλέον μηνύματα προς όλα τα δίκτυα ή προς whats up..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 12:47, 05-01-11:

Ξέρετε αν τα 1500 λεπτά πιάνουν και για κλήσεις στο εξωτερικό; Αμερική πχ;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,334 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε: στις 12:54, 05-01-11:

Δυστυχώς όχι, εγώ όταν ήμουν Γερμανία και έπαιρνα τηλέφωνο τους γονείς μου χρεωνόμουν κανονικά..
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,225 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε: στις 13:06, 05-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από Phoebe
Ξέρετε αν τα 1500 λεπτά πιάνουν και για κλήσεις στο εξωτερικό; Αμερική πχ;
Ναι, πιανουν τα 1500 λεπτα... Απλα εχει κι αλλη χρεωση...

Αρχική Δημοσίευση από Κλεοπάτρα
Δυστυχώς όχι, εγώ όταν ήμουν Γερμανία και έπαιρνα τηλέφωνο τους γονείς μου χρεωνόμουν κανονικά..
Δεν χρεωνοσουν κανονικα αλλα μονο την περιαγωγη, ακριβως επειδη ησουν στο εξωτερικο...
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 13:30, 05-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από tsarachaf
Ναι, πιανουν τα 1500 λεπτα... Απλα εχει κι αλλη χρεωση...
Δηλαδή; Ξέρεις αν χρεώνομαι επιπλέον ανά κλήση ή ανά λεπτό;

Στο site της Cosmote που έχει τον τιμοκατάλαγο δεν κάνει ξεχωριστή αναφορά για όσους έχουν what's up!
Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,225 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε: στις 15:19, 05-01-11:

Βασικα αν τηλεφωνεις σε what' s up? χρεωνεσαι την περιαγωγη, ακριβως επειδη χρησιμοποιεις δικτυο του εξωτερικου...

Και αν θυμαμαι καλα η χρεωση της περιαγωγης ειναι ανα δευτερολεπτο...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε: στις 22:18, 06-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από theodora
Ναι, το reload.
Καλά, δε διαβάζεις τα μηνύματα που σου έρχονται;

Τελικά το internet που λέγαμε δεν ενεργοποιήθηκε.

Εγώ που πήρα τα 60 mb μια χαρά δούλεψαν.
Θεοδώρα κάτι δεν έκανες καλά. Ή απλώς οι ρυθμίσεις στα κινητά μας είναι διαφορετικές.
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,131 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 22:48, 06-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από MissKit
Εγώ που πήρα τα 60 mb μια χαρά δούλεψαν.
Θεοδώρα κάτι δεν έκανες καλά. Ή απλώς οι ρυθμίσεις στα κινητά μας είναι διαφορετικές.
Ίσως φταίει ότι ποτέ δεν είχα ξανά βάλει ιντερνετ στο κινητό.
Έλεγε το sms να δεχτώ τις ρυθμίσεις (τις δέχτηκα) και να βάλω έναν κωδικό που δε μου το ζήτησε καν.
Δεν πειράζει μωρέ!
Παράθεση

~LoVeR BoY~

Περιβόητο Μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,220 μηνύματα.

O ~LoVeR BoY~ E.K.A.M. έγραψε: στις 11:23, 07-01-11:

Εγώ χθες που έβαλα κάρτα δεν μου έστειλε μήνυμα για reload
Παράθεση

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

H Drama Prinzessin έγραψε: στις 13:21, 07-01-11:

Αφού κόβονται τα δώρα από 1η Ιανουαρίου είπαν...
Έχεις κανονικά τα 1500;
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 13:35, 07-01-11:

Έχεις κανονικά τα 1500;
Στις 31/1 κόβονται! Έχεις καιρό μέχρι τότε!
Παράθεση

~LoVeR BoY~

Περιβόητο Μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,220 μηνύματα.

O ~LoVeR BoY~ E.K.A.M. έγραψε: στις 13:37, 07-01-11:

Έχεις κανονικά τα 1500;
Φυσικά,αλλά δε έστειλε τίποτα
Παράθεση

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

H Drama Prinzessin έγραψε: στις 13:40, 07-01-11:

Ναι,εγώ έβαλα κάρτα στις 31/12 και θα έχω τα 1500 μέχρι τέλος αυτού του μήνα
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,938 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 08:45, 14-01-11:

Να ξέρετε είναι ενοχλητικό όταν "εντοπίζετε" κάποιον που να μιλάει πολύ στο κινητό να αρχίζετε εξυπνάδες του στυλ "Χαλάς πολλά λεφτά", "που μιλάς τόσες ώρες", "βγες για καφέ". Εκτός ότι δεν γνωρίζεται για ποίους λόγους μιλάει κάποιος στο κινητό, εκτός ότι δεν σας πέφτει λόγο, εκτός ότι σε καμία περίπτωση δεν πιστεύω ότι το πόσο "real life" έχει κάποιος είναι αντιστρόφως ανάλογος του χρόνου ομιλίας στο τηλέφωνο, επίσης προσωπικά δεν με πείθετε ότι αν εσείς είχατε ανάλογους να μιλάτε τόσες ώρες στο τηλέφωνο (π.χ. κάποια έντονη σχέση) θα διατηρούσατε την φιλοσοφία σας και θα σας αρκούσαν οι φυσικές επαφές.

Όσο για το αν θα συνεχίσουν την προσφορά των 1500λεπτών & SMS, χωρίς ωστόσο να έχω ακούσω κάτι. φοβάμαι μήπως ο αντικατάστασης της προσφοράς είναι ο γελοίος διαγωνισμός με τις κληρώσεις σε κάθε ανανέωση κάρτας.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε: στις 18:21, 31-01-11:

Θα μας ενημερώσουν ποτέ για την προσφορά;
Παράθεση

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

H Drama Prinzessin έγραψε: στις 18:23, 31-01-11:

Λογικά αύριο.

Εμένα σήμερα έληξαν τα 1500
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε: στις 19:01, 31-01-11:

Είστε σίγουροι πως θα βγει νέα;
Ούτως ή άλλως προσφορές για χρόνο ομιλίας και sms ισχύουν, απλώς τις προπληρώνεις. Ε, δε θα παίρνετε άλλα δωρεάν λεπτά και sms, θα χρεώνεστε 5-7 ? στην κάρτα. Δεν είναι τόσο τρομερό.
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε: στις 20:16, 31-01-11:

Αυτή η προσφορά ήταν πιο βολική.
Εικάζουμε ότι θα μας λυπηθούν ( ) και θα βγάλουν κάτι.
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H MissKit έγραψε: στις 11:52, 01-02-11:

Έβγαλαν. Με κάθε ανανέωση 10? έχουμε δωρεάν 600' προς what's up για ένα μήνα. Η προσφορά ισχύει μέχρι 30/06/2011.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Βοήθεια, με εξαπάτησε η Cosmote! - Από A propos
      Το θέμα έχει λάβει 22 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-10-13 στις 16:55.
    • Cosmote 1500λεπτά και 1500sms - Από Jason93
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινητή τηλεφωνία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-11-11 στις 14:17.
    • Γερμανός και Cosmote - Από The Djinn
      Το θέμα έχει λάβει 55 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Οικονομικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-11-11 στις 14:15.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα