Μεγάλα Ρεζιλίκια

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
ΕΕ τώρα θα την σκεφτείτε, αφού γίνατε που γίνατε ρεζίλι να μην το πείτε κι εδώ?? :D
Ελάτε καλεεε μια οικογένεια είμαστε :bleh: :hehe:



[edit by emufear: ʼλλαξα τον τίτλο επειδή ήταν μεγάλος και είχε ένα μικρό λαθάκι]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
ʼσε...εγώ έχω βραβείο στο να γίνομαι ρεζίλι...από το να περπατάω και να πέφτω κάτω...το all-time classic να μου σπάνε τα τακούνια...από το να περνάω και να ρίχνω πράγματα...πως λέει το τραγούδι "φεύγω και αφήνω πίσω μου συντρίμια"... 8)
Το τελευταίο ήταν όταν παρουσίαζα εργασία στο αμφθιθέατρο...Μέσα στο άγχος και την ταραχή να παίζω το πόδι μου...ε...στο τρίτο παίξιμο πάει το τακουνάκι μουυυυυυυ....ʼντε να σταθώ στο ύψος μου, άντε να μιλάω για την εργασία και άντε μετά να κατέβω τα σκαλιά...ρεζίλιααααααααα 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Οπως και η κουμπαρα μου (σόι πάει το βασίλειο...) έχω φάει τις απίστευτες τούμπες.... Αφού η παρέα μου πλέον δεν με στέλνει ποτέ να φέρω καφέδες ή ποτά και δεν με αφήνουν να κουβαλάω ευθραστα... :redface:

Το πιο πρόσφατο ρεζιλίκι ήταν χθες, που ενώ μάζευα τα νερά από το πλημμυρισμενο σπίτι μου, περνάει ένας τυπος από τον δρόμο κάτω από το σπίτι και φωνάζει:"Χαχα, κοιτάξτε την κοπελα στο μπαλκόνι με τα σώβρακα!!!" (φόραγα μπαξεράκι και ήμουν μεσα στον πανικο και στα νερά....). Και δεν είναι αυτό το χειρότερο!!!! Καθώς βιάστηκα να μπω μέσα στο σπίτι κρατώντας τον κουβά, γλιστράω και μου έρχεται ο κουβάς με τα νερά καπέλο.... :redface: 8)

Μια άλλη γελοία τούμπα από τις πολλές που έχω φάει ήταν σε πίστα σε μπουζουξίδικο στην Θεσσαλονίκη... με σηκώνουν να χορέψω, και μου λέει ένας φίλοσ μου: "μην πατήσεις εκεί, γλιστράει από τα γαρύφαλλα". ε! δεν τον άκουσα! Και πάτησα... ¨Αρχισα να κάνω σαν τα καρτουνς επί ένα λεπτό για να προσπαθήσω να μην πέσω και με τον φίλο μου να με έχει αγκαλιάσει από την μέση μπας και σώσει την κατάσταη αλλά τελικά έσκασα κάτω με τα πόδια σπαγγάτο και όλο το μαγαζί να γελάει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
περυσι το Καλοκαιρι εκανα ενα ταξιδι απο ζακυνθο λαρισα για να δω το μωρο μου, εκανε τρομερη ζεστη και ξεκινησα κατα τις 11 οποε ηξερα οτι θα με εβρισκε το μεσημερι στο βουνο, με 30+ βαθμους και χωρις a/c (το λιμουζινακι μου δεν εχει τετοιες πολυτελιες). Εβαλα λοιπον μια λινη φουστα σε στυλ φακελο που ειναι πολυ δροσερουλα και αρεσει κι στο κωρο που με περιμενε μετα απο 2 βδομαδες που δεν το ειχα δει. Μπαινω στο καραβι ανεβαινω στο σαλονι...γεματο. Λεω θα βγω στο καταστρωμα καλυτερα κιολλας θα χει δροσια...να κανει εναν διαβολεμενο αερα και η φουστιτσα να μη λεει να κατσει στην θεση της...μεχρι να κατεβω στο αυτοκινητο ειχα δειξει σε ολο το καταστρωμα (που ηταν γεματο) οχι μονο τα εσωρουχα μου αλλα και την τρομερη ταχυτητα με την οποια κοκκινιζει το δερμα στο προσωπο μου...πω πω ντροπη! :redface: :redface: :redface: :redface:
Εκατσα μεσα στο αμαξι μεχρι που φτασαμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Βρισκόμουν στην Μύκονο για καλοκαιρινές διακοπές, φουλ ερωτευμένη με κάποιον αρραβωνιασμένο και κάθε βράδυ "πίνω και μεθώ" για να ξεχνώ τον πόνο μου. Εκείνο το βράδυ όμως πρέπει να ήμουν πιο λιώμα από ποτέ, μια και θυμάμαι ελάχιστα πράγματα. Καθώς λοιπόν περπατάμε με την παρέα στη Ματογιάννη και χασκογελάνε όλοι μαζί μου που είμαι τύφλα, αρχίζω να διαμαρτύρομαι ότι πεινάω και ότι θέλω να φάω ΤΩΡΑ! ʼρχισαν να μου λένε να κάνω λίγο υπομονή και σε λίγα λεπτά θα πηγαίναμε να πάρουμε κάτι για φαϊ. Αμ δε...... Η πείνα μου (αλλά κυρίως το μεθύσι μου) ήταν τόσο μεγάλη που άρπαξα το σουβλάκι που έτρωγε μια τουρίστρια που πέρναγε εκείνη τη στιγμή από δίπλα μου και το έφαγα πριν προλάβει η κακομοίρα να πει κουβέντα!
Την επόμενη μέρα που μου λέγανε τα κατορθώματά μου, ντράπηκα απίστευτα αλλά και σιχάθηκα που έφαγα δαγκωμένο σουβλάκι από μια άγνωστη! Μπλιαχ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina21

Νεοφερμένος

Η katerina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Ειμουν με τον πρωιν μου μια φορα στο κρεβατι τελιος αδειο το σπιτι ωρα για :hug: λεμε :D πανο στο :<3: :inlove: ανοιγει η πορτα και ....μπενει η θεια του μεσα :redface: (γυρο στα 55 γεροντοκορι ) μας βλεπει γυμνους :jumpy: και αρχιζει :rant2:..........το κακο ηταν πως τιν επομενη το ειχε μαθει ο μπαμπας του η γιαγια του ο θειος του :whatever: και ολος ο κοσμος ασε που καθε φορα που τον επερνα τηλ.μου θυμιζαν πως αυτο που του εκανα :mad17: δεν ηταν καθολου σωστο ......οκ γελαστε οσο τωρα ...... :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Έχω ρεζιλευτεί άπειρες φορές,συνήθως με πιάνει και νευρικό γέλιο ταυτόχρονα όταν κάνω βλακεία.Δεν μπορώ να τα γράψω όλα με μιας για αυτό θα παραθέσω(σιγά-σιγά)το τοπ10.
1.Έχουμε πάει καλοκαιράκι το γύρω του νησιού με καίκι.Σταματάμε σε μια παραλία όπου έπρεπε να βγεις και να μπεις στην βάρκα πατώντας σε ένα ξύλο που στηριζόταν σε ανάμεσα στη βάρκα και σε ένα βράχο(δεν είχε μώλο)ενώ η βάρκα κουνιόταν απο το κύμα.Τέσπα τα καταφέρνω και βγαίνω με βοήθεια στην επιστροφή όμως τα πράγματα ήταν πιο δύσκολα γιατί έπρεπε να κρατήσω ισορροπία πάνω στο βράχο και μετά να ισορροπήσω στο ξύλο μέχρι να πλησιάσω το καίκι(δλδ μισό μέτρο απόσταση μόνο).Κι εγώ με την ισορροπία δεν έχω καμμία σχέση.Κι ενώ όλοι περπατούσαν άνετοι και έμπαιναν στη βάρκα εγώ παραχωρούσα διαρκώς τη θέση ώσπου έμεινα τελευταία.Και καταλήξαμε να στέκομαι στα μισά του ξύλου,ο ιδιοκτήτης του καικιού να μου κρατά το χέρι και να με τραβάει για να περάσω,εγώ να μην κάνω βήμα(είχα στην πλάτη μου και σακ-βουαγιάζ γεμάτο νερά,τυρόπιτες κτλ),η παρέα μου να γελάει,οι τουρίστες να με κοιτούν νευριασμένα γιατί τους καθυστερώ και φυσικά με έπιασε νευρικό γέλιο.Και έκανα .........μπλουμ! :wacko:Και δεν φτάνει που γέλασαν μέχρι και οι πέστροφες με τη βουτιά μου σε όλη την επιστροφή ήμουν στον ήλιο με το μαγιώ και τα ρούχα μου απλωμένα στο καίκι για να στεγνώσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

modelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο modelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
λοιπον μη γελασετε....σε ηλικια 15 χρονων στη χαλκιδικη παιζαμε σε πισινα κατι σαν βολει.ημουνα εγω με ενα φιλο μου και τρια κοριτσια(2 συμαθητριες και μια γερμανιδα τουριστρια) . σε μια προσπαθεια να χτυπησω την μπαλα χωρις να σκασει στο νερο πεταγομε με φορα να προλαβω και ηταν χαλαρο το μαγιο και μοθ κατεβηκε στα γονατα :redface: ακομα το θυμουνται οι βλαμενες :/ . η γερμανιδα ηταν η μονη ποθ δεν εσκασε στα γελια( σοβαρη κοπελα!) . αυταα :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina21

Νεοφερμένος

Η katerina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
modelos :) :D :hehe: :lol: :clapping: :yahoo: :thumbup: δεν γελασα καθολου σου λεω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από modelos :
λοιπον μη γελασετε....σε ηλικια 15 χρονων στη χαλκιδικη παιζαμε σε πισινα κατι σαν βολει.ημουνα εγω με ενα φιλο μου και τρια κοριτσια(2 συμαθητριες και μια γερμανιδα τουριστρια) . σε μια προσπαθεια να χτυπησω την μπαλα χωρις να σκασει στο νερο πεταγομε με φορα να προλαβω και ηταν χαλαρο το μαγιο και μοθ κατεβηκε στα γονατα :redface: ακομα το θυμουνται οι βλαμενες :/ . η γερμανιδα ηταν η μονη ποθ δεν εσκασε στα γελια( σοβαρη κοπελα!) . αυταα :thumbsup:
τουλαχιστον ειχες καμια θαυμαστρια μετα απο αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Κάποιο καλοκαίρι αρκετά χρόνια πρίν δούλευα σε ενα club. Μια μέρα λοιπόν χρειάστηκε να το παίξω barman αφου ο κανονικός μπάρμαν είχε ντέρτια και νταλγκάδες και ήθελε να δώσει το δικό του στίγμα στο ξημέρωμα. Οκ λεω λοιπόν πόσο δυσκολότερο απο το να είμαι dj θα είναι, σκέφτηκα... είχα δεί και Tom Cruse στο Coctail και είμουν στα φόρτε μου! Κάποια στιγμή λοιπόν έχονται και κάθονται μπροστά μου στον πάγκο τέσσερις αιθέριες υπάρξεις! έμοιαζα με τον αγαπούλη το emotion του forum που γύρω του πετάνε καρδούλες!!! Ήθελα λοιπον να κάνω κάτι για να τις εντυπωσιάσω... αποφάσισα να τους φτιάξω ενα κοκτεϊλ! Προσπαθούσα να θυμηθώ φιγούρες απο τον αγαπητό Tom και άρχισα να πετάω το saker ψηλά! εεε το κακό δεν άργισε να γίνει... Σκάει το saker στο ταβάνι (ήταν και χαμηλοτάβανο, πανάθεμά με...) ανοίγει και τις κάνει όλες λούτσα! + τα παγάκια που έφαγαν στο κεφάλι!!! Πωπω... ήθελα να ανοίξει η γή να με καταποιεί! είχα κοκκαλώσει και το μόνο που μου βγήκε ήταν... "εεεεεεεεε... σ...σ...σ....συγνώμηηη..." πήρα και το ναζιάρικό μου ύφος και ευτυχώς έπεσα σε κοπέλες με χιούμορ και σε μια πολύ πολύ πολύ ζεστή νύχτα! "οκ δεν τρέχει τίποτα, μας δρόσισες"... πρίν τελειώσει η φράση καλά καλά είχα βάλει σφηνάκια και είχα αρχίσει να επανέρχομαι στο φυσιολογικό χρώμα προσώπου! Το τέλος της βραδιάς μας βρήκε λιώμα όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes :
Κάποιο καλοκαίρι αρκετά χρόνια πρίν δούλευα σε ενα club. Μια μέρα λοιπόν χρειάστηκε να το παίξω barman αφου ο κανονικός μπάρμαν είχε ντέρτια και νταλγκάδες και ήθελε να δώσει το δικό του στίγμα στο ξημέρωμα. Οκ λεω λοιπόν πόσο δυσκολότερο απο το να είμαι dj θα είναι, σκέφτηκα... είχα δεί και Tom Cruse στο Coctail και είμουν στα φόρτε μου! Κάποια στιγμή λοιπόν έχονται και κάθονται μπροστά μου στον πάγκο τέσσερις αιθέριες υπάρξεις! έμοιαζα με τον αγαπούλη το emotion του forum που γύρω του πετάνε καρδούλες!!! Ήθελα λοιπον να κάνω κάτι για να τις εντυπωσιάσω... αποφάσισα να τους φτιάξω ενα κοκτεϊλ! Προσπαθούσα να θυμηθώ φιγούρες απο τον αγαπητό Tom και άρχισα να πετάω το saker ψηλά! εεε το κακό δεν άργισε να γίνει... Σκάει το saker στο ταβάνι (ήταν και χαμηλοτάβανο, πανάθεμά με...) ανοίγει και τις κάνει όλες λούτσα! + τα παγάκια που έφαγαν στο κεφάλι!!! Πωπω... ήθελα να ανοίξει η γή να με καταποιεί! είχα κοκκαλώσει και το μόνο που μου βγήκε ήταν... "εεεεεεεεε... σ...σ...σ....συγνώμηηη..."  πήρα και το ναζιάρικό μου ύφος και ευτυχώς έπεσα σε κοπέλες με χιούμορ και σε μια πολύ πολύ πολύ ζεστή νύχτα! "οκ δεν τρέχει τίποτα, μας δρόσισες"... πρίν τελειώσει η φράση καλά καλά είχα βάλει σφηνάκια και είχα αρχίσει να επανέρχομαι στο φυσιολογικό χρώμα προσώπου! Το τέλος της βραδιάς μας βρήκε λιώμα όλους!

Τουλάχιστον τις γνώρισες και βρήκες πρωτότυπο τρόπο να σπάσεις τον παγο!!!! :whistle: :thumbsup: :blink:

Τι να πούμε και όλοι οι προλαλήσαντες που απλά ρεζιλευτήκαμε χωρίς όφελος... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πέρσι στα Εξάρχεια είχαμε βγει με την τότε παρέα μου (όλοι αγόρια). Μέσα στην παρέα ήταν κάποιος με τον οποίο είχε παιχτει φάση πριν λίγους μήνες και εγώ είχα φάει τρελό κόλλημα. Καθόμασταν λοιπόν δίπλα-δίπλα και πίναμε μαυροδάφνες. Εκεί που ήμουν αρκετά νηφάλια μου λεει αυτός "δες πόσο χαμηλά έχει φτάσει το δικό μου μπουκάλι κι εσύ είσαι ακόμα στη μέση!". Του λέω κι εγώ λοιπόν "Ετσι νομίζεις? Τώρα θα δεις!" και κατεβάζω όλο το υπόλοιπο μπουκαλάκι μονορούφι! Μετά έλεγε ο Νικόλας (έτσι τον έλεγαν) να πάρουν άλλο, ήθελα κ εγώ άλλο (είχα ήδη αρχίσει να μεθάω). Πάμε λοιπόν, παίρνουμε και άλλο μπουκαλάκι και το μοιραστήκαμε με το Νικόλα γιατι δεν με άφηνε να πάρω ολόκληρo μόνη μου. Ε αυτό ήταν, μόλις το ήπια έγινα τελείως λιώμα. Να ξερνάω μπροστά σε όλη την παρέα (και στο Νικόλα). Σε κάποια στιγμή φωνάζω "Νικόλα, σ'αγαπάωωωωωωωωωω!!!" και απ'οτι μου είπαν (εγώ δεν το θυμάμαι) βγαίνουν απο το απέναντι μπαλκόνι και φωνάζουν "χεστήκαμεε!!!!". Έχει και συνέχεια η ρόμπα μου... Μετά με κουβάλησαν στο σπίτι του ξάδερφου μου (ήταν κ αυτός στην παρέα) και πήγαν σπίτια τους. Πάει να μου βγάλει ο ξάδερφος τη ζακέτα για να κοιμηθώ πιο άνετα και του λέω εγώ "Τι θα γίνει, θα με γ****σεις κιόλας?" και μετά άρχισα να τραγουδάω ο,τι μου κατέβαινε! Εντωμεταξύ είχαν πάρει μερικά παιδια απο την παρέα τηλέφωνο να ρωτήσουν πως είμαι (και ο Νικόλας) και με άκουγαν που τραγούδαγα!
Πώπω δεν θέλω να το θυμάμαι... :redface: :redface: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Θα πω ένα που έγινε πριν μερικές μέρες. Ήμουν με το αμάξι με την κοπέλα μου σε ένα φανάρι πρώτος.. Σπάει ο διάολος το ποδάρι του και μόλις ανάβει πράσινο μου σβήνει! Ήταν και μικρής διάρκειας το φανάρι και άρχισαν να κορνάρουν αμέσως από πίσω, πάω κι εγώ γρήγορα γρήγορα να βάλω μπρος το αμάξι και κουνάω κατά λάθος το κοντρόλ για τους υαλοκαθαριστήρες (ένα πράμα σας τις ταινίες που προσπαθούν να βάλουν μπρος το αυτοκίνητο και ανάβουν τα φώτα και τους υαλοκαθαριστήρες :P ). Το φανάρι το έχασα αλλά στο επόμενο έφυγα κανονικά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv :
Τουλάχιστον τις γνώρισες και βρήκες πρωτότυπο τρόπο να σπάσεις τον παγο!!!! :whistle: :thumbsup: :blink:

Τον παρα-έσπασε τον πάγο θα έλεγα! Στο ταβάνι!!!! Μπράβο βρε Founes!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

modelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο modelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
1)ρε founes δε σε πιστευω.εγω λερωσα κοπελα που τα ειχα με σαμπανια και μου κρατουσε μουτρα...τι φορουσαν κανενα σακι αυτες και δε σε εκραξαν

[edited by Exposed_Bone: Εδώ υπήρχε προσβλητικό κείμενο για μέλος του forum]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από modelos :
1)ρε founes δε σε πιστευω.εγω λερωσα κοπελα που τα ειχα με σαμπανια και μου κρατουσε μουτρα...τι φορουσαν κανενα σακι αυτες και δε σε εκραξαν
2)οσο για το μαμακα που πεταξε το υπονοουμενο να μη μιλαει για ατομα που δε ξερει :thumbsdown:
1.Η κοπέλα σου ήταν κομπλεξάρα,αντί να χαρεί που ο καλός της είναι large κι ανοίγει σαμπάνιες χαλάστηκε(εκτός κι αν της άνοιγες σε άλλη).Εμένα όχι μόνο με έχουν βρέξει άλλα με έχει χτυπήσει κι ο φελλός στο μπούτι(ήθελα βλέπεις να χτυπήσω παλαμάκια σε άτομο που χόρευε ζειμπέκικο) που πονάει :'( πολύ και δεν είπα κουβέντα.
2.Μην τα παίρνεις στο κρανίο κι αρχίζεις τους χαραχτηρισμούς για πλάκα το έγραψε το παιδί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
παιδιά σας λέω είχα παγώσει στην αρχή, ευτυχώς ήταν καλοκαιράκι ψιλοχύμα κατάσταση και είχε πολύ κέφι εκείνη την ώρα το μαγαζί! η μια κοπέλα είχε τσαντιστεί πολύ αλλά με τις φωνές των φίλων της και τα σφηνάκια ηρέμισε και αυτή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
ήμουν στην τρίτη λυκείου και είπαμε να πάμε για καφέ μετα το σχολείο όπως και πήγαμε :) όμως όταν ήρθε η ώρα για να καθήσω εμένα μου είχαν αφήσει αν κάτσω σε ένα σκαμπό παρα πολύ χαμηλο και έτσι όπως΄πήγα να κάτσω δεν το υπολογισα καλά και έπεσα κάτω :redface: :redface: υπ'οψην η καφετέρια γεμάτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green Bunny

Νεοφερμένος

Η Green Bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Και για να δώσω το καλό παράδειγμα, θα σας πω τη δική μου... Πιστεύω ότι κάτι τόσο φρικτό έχει συμβεί σε λίγους, οπότε μετά ίσως ξεθαρρέψετε...

Λοιπόόόν, ήμουν διακοπές σε μια φίλη μου στην Ολλανδία. Την μοιραία εκείνη ημέρα είχε κάτι δουλειές οπότε πήγαμε βόλτα με την αδερφή της, την οποία σημειωτέον είχα δει 1-2 φορές στη ζωή μου... Πήγαμε σε μια κοντινή πόλη, βολτάραμε...Εγώ από την αρχή είχα την περιέργεια πως είναι αυτά τα περίφημα coffee shops...Στην Ελλάδα φούμαρα αραιά και που και είχα και να το κοκορεύομαι, ότι δεν με επιρρέαζε...Στερνή μου γνώση...Η φίλη μου δεν ήθελε ούτε να ακούσει, αλλά η αδερφή ήταν πιο ανοιχτός τύπος, οπότε πήγαμε πρώτα να φάμε στα Μακ Ντόναλνς και μετά στο coffee shop... τουλάχιστον είχα το νιονιο να πάρω ό,τι πιο ελαφρύ, αλλιώς ίσως και να μην σας έγραφα τώρα :D ... Λοιπόόν, αρχίζουμε να φουμάρουμε με περισσή χάρη. Είχαμε δεν είχαμε κάνει το μισό (πήραμε ένα κοινό) και άρχισε...Ζαλάδες, ναυτία, το στομάχι death metal...Το σβήσαμε αμέσως και η κοπελιά, που ένιωθε λίγο καλύτερα, πρότεινε να περπατήσουμε έξω, στον καθαρό αέρα, μπάς και συνέλθουμε. Εγώ δεν άντεχα, είχα σκοτοδίνες οπότε μετά από λίγο της είπα να κάτσουμε κάπου. Κάτσαμε σε μια καφετέρια στην πλατεία και είχαμε τη φαεινή ιδέα να παραγγείλουμε τσαι, μπας κ η τείνη εξουδετερώσει το άλλο...Εγώ πρέπει να έμοιαζα με το junkie king, γουρλωμένο μάτι, κεφάλι γερμένο στο πλάι, έκφραση απόλυτης βλακείας...Καθόμασταν λοιπόν και άρχιζα σιγά-σιγά να συνέρχομαι... Τρελή χαρα φυσικά, λάου-λάου ξεθάρρευα...Αχ, επλανήθην πλάνην οικτράν...
Το αίσθημα προδοσίας είναι φρικτό, αλλά όταν σε προδίδει το ίδιο σου το σώμα...Ολα έγιναν τόσο γρήγορα...Δεν πρόλαβα ούτε να κουνηθώ, μου πετάχτηκαν τα μάτια απ'τις κόγχες και το μόνο που έκανα με μία απελπισμένη κίνηση ήταν να παραμερήσω τα κινητά απ'το τραπέζι πρωτού έρθει το εμετικό τσουνάμι...το χάμπουργκερ απ'τα Μακ Ντόναλντς, οι πατάτες, το τσαι...:bye: έχετε γεια βρυσούλες...ό,τι υπήρχε γύρω μου, το'χα σοβατίσει...και την κακομοίρα την κοπελιά...Με το που έγινε βέβαια, ένιωρα 100% καλά, το οποίο ήταν φρικτό, γιατί αντιλαμβανόμουν τη νεκρική σιγή που επικρατούσε γύρω, όλους που μας κοίταζαν...την κοπελιά που προσπαθούσε να κρατηθεί...Εγώ να δίνω 10 χρόνια απ'τη ζωή μου προκειμένου να γίνω αόρατη...Μου'ρχόταν να της πώ "και δεν τα αμολάς κ εσύ, ούτως ή άλλως ήδη βάζουν στοιχήματα πόσην ώρα θα αντέξεις". Με όση φαιά ουσία μου είχε απομείνει βέβαια καταλάβαινα πως άν πώ κάτι τέτοιο, ίσα που έρχεται δεύτερο τσουνάμι, οπότε δεν είπα τίποτα κ η κοπελιά κρατήθηκε. Ηρωίδα, έτσι...Οι σερβιτόροι αποδείχτηκαν Τ Ε Λ Ε Ι Ο Ι, μάλλον όμως δεν είχαν καταλάβει την αληθινή αιτια...γκλουπ. Βγήκαν με μάνικες και σε 1' ουτε γάτα ούτε ζημιά...στο τραπέζι, γιατί εμείς ήμασταν σε κατάσταση αλαλούμ...Να'ναι καλά ο κύριος Τζόνσον και τα μαντιλάκια του, που κουβαλάω πάντα μαζί...μας σώσανε.

Τελοσπάντων, τέλος καλό, στο σπίτι είπαμε την ιστορία, λέγοντας βέβαια ότι κάτι έφαγα κ δεν ήμουν καλά. Οταν το έλεγα στους δικούς μου, πάντα με την παραλλαγη της τροφικής δηλητηρίασης, μου λέει ο πατέρας μου : " Ε, μην κάνεις κ έτσι, συμβαίνουν αυτά, δεν είναι ανάγκη να ντρέπεσαι. Δεν είναι ότι έγινες φέσι από τίποτα ξύδια ή τσιγαριλίκια":knife: Να'σαι καλά ρε πατέρα... :D

ΥΓ. Τι λέτε, ξανακάπνισα απο τότε??? :D

ΥΓ.2. Οχι βέβαια! Και όποτε τύχει να είμαι σε παρέα που να καπνίζουν, τρώω κάτι φλασμπάκ.... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top