Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,804 μέλη και 2,441,312 μηνύματα σε 76,716 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 323 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Nokia 6700 slide

Sweet_Butterfly

Δραστήριο Μέλος

H Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α . Έχει γράψει 339 μηνύματα.

H Sweet_Butterfly Etsi ksafnika se eida apenanti mou...<3 έγραψε: στις 12:44, 02-12-10:

Δεν εχει καθολου smileys στα μηνυματα και απ οτι μου ειπαν μπορω να κατεβασω....Κανεις να βοηθησει;;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 6,369 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 12:46, 02-12-10:

Ναι, αμέ
βρες από κάπου να τα κατεβάσεις.
Παράθεση

Sweet_Butterfly

Δραστήριο Μέλος

H Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α . Έχει γράψει 339 μηνύματα.

H Sweet_Butterfly Etsi ksafnika se eida apenanti mou...<3 έγραψε: στις 12:47, 02-12-10:

Ρώτησα σε κατάστημα και μου ειπαν πως γινεται...αλλα δε ξερω απο που...
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 6,369 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 12:52, 02-12-10:

Κλικ

Ωστόσο είναι κάτι που εγώ δε θα εμπιστευόμουν.
Παράθεση

Sweet_Butterfly

Δραστήριο Μέλος

H Sweet_Butterfly Etsi ksafnika se eida apenanti mou...<3 έγραψε: στις 12:53, 02-12-10:

Εννοεις οτι μου ειπαν ψεμματα;
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 12:53, 02-12-10:

Έτσι είναι ο κόσμος, υποκριτής, σα τη πρώην μου.
Δες και αυτό.
Παράθεση

Sweet_Butterfly

Δραστήριο Μέλος

H Sweet_Butterfly Etsi ksafnika se eida apenanti mou...<3 έγραψε: στις 12:55, 02-12-10:

χμμ οκ ...ευχαριστω παντως
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,590 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 11:03, 03-12-10:

Α σε τι χρώμα το έχεις;;;;;
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 11:41, 03-12-10:

Smilie; Σε μηνύματα; (SMS;)
Παράθεση

Sweet_Butterfly

Δραστήριο Μέλος

H Sweet_Butterfly Etsi ksafnika se eida apenanti mou...<3 έγραψε: στις 13:45, 03-12-10:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny Cash
Smilie; Σε μηνύματα; (SMS;)
ναι...

Αρχική Δημοσίευση από Himela
Α σε τι χρώμα το έχεις;;;;;
σε μωβ!!! χθεσ το πηρα!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 04-12-10 στις 19:56. Αιτία: Merge
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 20:06, 04-12-10:

Δηλαδή;
Παράθεση

Sweet_Butterfly

Δραστήριο Μέλος

H Sweet_Butterfly Etsi ksafnika se eida apenanti mou...<3 έγραψε: στις 20:09, 04-12-10:

δεν έχει να βάλεις φάτσες τίποτα...μόνο σύμβολα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Antivirus μόλις... 6700 ευρώ - Από qwerty111
      Το θέμα έχει λάβει 23 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ειδήσεις & Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-09-11 στις 14:33.
    • Nokia N95 8GB - Από Silent_Killer
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Επιλογή Συσκευής.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-11-09 στις 20:43.
    • [Symbian] Nokia EXΧ: Ε50, Ε51, Ε52, E55, E6X, E7X και E90 - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 131 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-10-09 στις 21:43.
    • [Symbian] Nokia N95 - Από The Djinn
      Το θέμα έχει λάβει 51 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-08-07 στις 23:48.
    • [Symbian] Nokia Ν71, Ν80, Ν92 - Από S1RHC
      Το θέμα έχει λάβει 11 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-11-05 στις 14:38.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα