Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,802 μέλη και 2,440,951 μηνύματα σε 76,699 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 308 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Starcraft2

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,853 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 11:23, 22-05-07:

Ερχεταίιιιιιιιιιιιιιιι

Starcraft2

Το πράγμα φαίνεται πολύ προχωρημένο με τα gameplay video να φαίνεται η πόρωση του Swarm.

Δεν το έχω ψάξει πολύ αλλά από τριγύρω που έχω διαβάσει μιλάνε για Οκτώμβριο 2007 αλλά αν πάρει κανείς υπόψη ότι είναι η Blizzard από πίσω βάλε τουλάχιστον 6μήνες ακόμα.

Τα video που έχει για download είναι exe mini torrent clients και τουλάχιστον το θεωρώ απαράδεκτο.

Αν μου επιτρέψουν οι mods ίσως παραθέσω και τα ed2k links αλλά πραγματικά δεν ξέρω αν επιτρέπεται από την Blizzard.

Η πόρωση ξεκινάει.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,331 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 17:33, 23-05-07:

Its ok. Have these :

Starcraft 2 Trailer ! ("Its about time!" )

Starcraft 2 in-game demo (part 1)
Starcraft 2 in-game demo (part 2)
Starcraft 2 in-game demo (part 3)
Starcraft 2 in-game demo (part 4)
Starcraft 2 in-game demo (part 5)
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,853 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 18:34, 23-05-07:

Τα original video στην καλή ποιότητα είναι αλλιώς.
Thanks πάντως.
Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,595 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε: στις 20:29, 23-05-07:

Το περιμένω πως και πώς!!! Μου έλειψε πολύ το Starcraft και πλέον το Starcraft Broodwar δεν με ικανοποιεί... Θέλω νέο αίμα στο παιχνίδι! Νέες φυλές, αλλαγές στα units, στις ικανότητές τους, στα ΓΡΑΦΙΚΑ, στους ΗΧΟΥΣ! OYAOY! Νέα εμπειρία λέμεεεεεεεεεεεεεε
Παράθεση

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 557 μηνύματα.

O theio_vrefos έγραψε: στις 23:03, 23-05-07:

omg
πότε βγαίνει?
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

O Demelene έγραψε: στις 10:37, 24-05-07:

Δεν το έχω ψάξει πολύ αλλά από τριγύρω που έχω διαβάσει μιλάνε για Οκτώμβριο 2007 αλλά αν πάρει κανείς υπόψη ότι είναι η Blizzard από πίσω βάλε τουλάχιστον 6μήνες ακόμα.
Νέες φυλές δεν θα έχει πάντως. Νέα units χαλαρά. Και νέα abilities στα υπάρχον units.

Ένας φίλος που επισήμανε ότι κάποια units μπορούν να κατέβουν πιο χαμηλά αλλά δεν μπορούν να ανέβουν πάλι πίσω.

Πάντως μου κάνει εντύπωση τι λίγος κόσμος έχει γράψει στο θέμα.
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,595 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε: στις 11:09, 24-05-07:

ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΝΕΑ ΦΥΛΗ;;; Ξενέρωσα τώρα....

Κάτι άκουσα ότι θα υπάρχει νέα φυλή "Xel'Naga" (κάπως έτσι δεν λεγόταν ένα Portal στο Starcraft?). Ελπίζω να κάνεις λάθος Demelene....
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 11:41, 24-05-07:

Παντως αν δειτε τα βιντεο, εχει καμποσες μοναδες πολυ ενδιαφερουσες.
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O MonaXoS έγραψε: στις 11:46, 24-05-07:

Ναι! Ειδικά αυτά που μοιάζουν με τα εξωγήινα οχήματα στο War of the Worlds, είναι όλα τα λεφτά! Καλά, όχι ότι τα άλλα πάνε πίσω, αλλά αυτά τα λάτρεψα για τον τρόπο που σκοτώνουν τα Zerlings
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

O Demelene έγραψε: στις 13:49, 24-05-07:

Δυστυχώς το Video δείχνει κυρίως Protosss
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,596 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 13:54, 24-05-07:

H Xel Naga δεν ήταν η αρχαία φυλή που δημιούργησε τους Protoss; Γιατί να τους βάλουν τώρα στο νέο Starcraft; Θέλω να δω τι θα γίνει με κείνο το υβρίδιο zerg-protoss που αποκαλύφθηκε στην bonus πίστα του Broodwar! Μετά εννοείται πως θα πατήσω τους πάντες χάμω με τα Zerg μου!!!

....αφού πάρω νέο πισί για να σηκώνει το παιχνίδι!

ΥΓ: Άρρωστος με το Starcraft παλιά, υπόψιν!
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O MonaXoS έγραψε: στις 14:14, 24-05-07:

Τι απαιτήσεις θα έχει το παιχνίδι; Ξέρουμε;
Παράθεση

Rempeskes

Επιφανές Μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,659 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 22:52, 24-05-07:

Ρε σεις έλεος, σταματηστε να ψήνεστε στα παιχνίδια Η ζωή είναι εκεί έξω...

Πς. Είδε κανείς το τρεηλερ για το Supreme Commander?? Ειναι και μαμώ!!!
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 03:32, 25-05-07:

Δε ξερουμε ακομα για απαιτησεις , αλλα ε την καρτουλα του θα την θελει.
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

O Demelene έγραψε: στις 11:44, 25-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
Ρε σεις έλεος, σταματηστε να ψήνεστε στα παιχνίδια Η ζωή είναι εκεί έξω...

Πς. Είδε κανείς το τρεηλερ για το Supreme Commander?? Ειναι και μαμώ!!!
Το τραίλερ δείχνει τρελό και απίστευτο, το παιχνίδι είναι μάπα όμως προς μεγάλη μου απογοήτευση. Γιατί τα γραφικά δεν κάνουν το RTS.
Παράθεση

Circadian (Ηλίας)

Δραστήριο Μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 245 μηνύματα.

O Circadian έγραψε: στις 01:25, 01-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από Demelene
Ερχεταίιιιιιιιιιιιιιιι

Starcraft2

Το πράγμα φαίνεται πολύ προχωρημένο με τα gameplay video να φαίνεται η πόρωση του Swarm.

Η πόρωση ξεκινάει.
Η πόρωση (δυστυχώς) δεν ξεκινάει.

Το παιχνίδι σε καμία περίπτωση δεν θα βγει μέσα στο 2007. Αυτό προς το παρόν είναι το μόνο σίγουρο όσον αφορά ημερομηνία έκδοσης.

Καλοκαίρι 2008 και άμα.
Παράθεση

Circadian (Ηλίας)

Δραστήριο Μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 245 μηνύματα.

O Circadian έγραψε: στις 01:46, 01-06-07:

Και για να σας ξενερώσω λίγο ακόμα, το παιχνίδι δε θα'χει καινούργιο race, ούτε καν το υβρίδιο zerg/protoss εκείνης της bonus πίστας του Brood War.

Τουλάχιστον δε θα' χει ούτε τα hero units του Warcraft 3 και μάλλον το production limit θα είναι πολύ υψηλό . Καλά νέα, γιατί δε νομίζω να θέλει κανείς στρατό Zerg αποτελούμενο από την Kerrigan και καμιά 30αριά κομπάρσους να μαζεύουν XP και potions...
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

O Demelene έγραψε: στις 12:04, 01-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από Circadian
Τουλάχιστον δε θα' χει ούτε τα hero units του Warcraft 3 και μάλλον το production limit θα είναι πολύ υψηλό . Καλά νέα, γιατί δε νομίζω να θέλει κανείς στρατό Zerg αποτελούμενο από την Kerrigan και καμιά 30αριά κομπάρσους να μαζεύουν XP και potions...
Να αγιάσει το στόμα σου.
Εγώ ήδη έχω στο κινητό ήχους Zerg-Overloards για μηνύματα.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος