• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Κόστος τεστ Παπανικολάου (test pap)

Katia4ever

Νεοφερμένος

Η Katia4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Γεια σας,θα ηθελα να ρωτησω αν ξερει κανεις ποσο κοστιζει περιπου το test pap..

(συγγνωμη αν εβαλα λαθος την δημοσιευση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Γεια σας,θα ηθελα να ρωτησω αν ξερει κανεις ποσο κοστιζει περιπου το test pap..

(συγγνωμη αν εβαλα λαθος την δημοσιευση)

κάπου στα 20 ευρώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katia4ever

Νεοφερμένος

Η Katia4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
βασικα εγω δεν εχω κανει ακομα αλλα εχω ακουσει γ πολυ πολυ περισσοτερα λεφτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Υπάρχουν και διάφορα ταμεία που μπορείς να το κάνεις. Επίσης και το ΠΙΚΠΑ δωρεάν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katia4ever

Νεοφερμένος

Η Katia4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
βασικα εγω δεν εχω κανει ακομα αλλα εχω ακουσει γ πολυ πολυ περισσοτερα λεφτα...

ουτε εγω εχω κανει για αυτο ρωταω.. και πιστευω οτι ειναι ακριβο..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katia4ever

Νεοφερμένος

Η Katia4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Υπάρχουν και διάφορα ταμεία που μπορείς να το κάνεις. Επίσης και το ΠΙΚΠΑ δωρεάν.


εχω δημοσιο ταμειο.. αλλα πηγαινω σε ιδιωτικο γιατρο..
και δεν θελω να το κανω σε νοσοκομειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Περυσι που ειχα φυγει απο το ταμειο του δημοσιου και μπηκα στο ΙΚΑ, δεν ηθελα να αλλαξω γυναικολογο που πηγαινα σε εξωτερικο ιατρειο δωρεαν μεχρι τοτε. Μου ειχε πει πως αν μου επαιρνε η ιδια το δειγμα και το εστελνε σε συνεργαζομενο μικροβιολογικο εργαστηριο, μαζι με την επισκεψη θα μου επαιρνε 60 ευρω. Δεν ξερω αν ρωτας ποσο κανει απο μονο του, τα ταμεια παντως (σχεδον ολα) το καλυπτουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Bασικά έχετε δίκιο, εγώ αναφερόμουνα στο test (που από ότι ξέρω κάνει 20ευρώ) χωρίς το κόστος επίσκεψης

Λογικό είναι κάθε ιατρός να χρεώνει και επίσκεψη περίπου 40-50 ευρώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Εγώ μαζί με υπερήχους πλήρωσα σύνολο 90 ευρώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
εχω δημοσιο ταμειο.. αλλα πηγαινω σε ιδιωτικο γιατρο..
και δεν θελω να το κανω σε νοσοκομειο.

Γιατί; Δεν είναι κι αστροφυσική. Τζάμπα λεφτά δίνεις. Μιλάω μόνο για το τεστ παπ κι όχι για εξέταση από γυναικολόγο ας πούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Όταν θέλω να πάω σε ιατρό ακόμα πάω στην παιδίατρο μου :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katia4ever

Νεοφερμένος

Η Katia4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
σας ευχαριστω ολους :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giotapn

Νεοφερμένος

Η giotapn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δημοσιογράφος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
όταν λες πικπα?? που εννοείς??? ευχαριστώ και καλό πάσχα!! Γιώτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
'Οχι, όχι, όχι, δίνεις τζάμπα λεφτά έτσι. Πας στην Βιοιατρική/Euromedica και με τον ΕΟΠΥΥ πληρώνεις κάπου 2 ευρώ. Ασε που το δείγμα κατά πάσα πιθανότητα θα το πάρει γυναίκα.
Σε δημόσιο νοσοκομείο είναι 5 ευρώ, που αν πας σε πανεπιστημιακό ειδικά, είναι εγγυημένη η ποιότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giotapn

Νεοφερμένος

Η giotapn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δημοσιογράφος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
κοίτα να σου πω.,,. ψάχνω να πάω να κάνω κάπου την εξέταση χωρίς χαρτιά και ασφάλειες.... ξέρεις να μου πεις να πάω κάπου??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Σε οποιονδήποτε γυναικολόγο και θα σου κοστίσει κάπου 60 ή 70 ευρώ μαζί με εξέταση στήθους, υπέρηχο και επίσκεψη ιατρού - τουλάχιστον εγώ στον δικό μου ιατρό στην Γλυφάδα τόσα πλήρωσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
E, τότε θα σκάσεις όσα λέει η Oralee, αν όχι παραπάνω.
Απλά το θεωρώ χαζό να δώσεις τόσα λεφτά, πόσο μάλλον σε έναν άσχετο γιατρό που δεν τον ξέρεις καν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ele'na

Νεοφερμένος

Η ele'na αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σας..:)..θα ηθελα και γω να ρωτησω κατι αν μπορει καποιος να μου απαντησει,οταν θα παμε να παρουμε τα αποτελεσματα του τεστ παπ απο τον γυναικολογο,πληρωνουμε παλι..??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Ανάλογα με τον γιατρό, αν πας με βιβλιάριο μάλλον θα σου κόψει χαρτάκι ή θα σου πάρει 10 ευρώ, αν όμως είναι ο γιατρός σου και σε ξέρει λογικά όχι. Μου έχουν τύχει και τα δύο και δεν πάω πάντα στον ίδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top