Ο Χειρότερος Εφιάλτης σας

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Το στάνταρ πάντως στους περισσότερους εφιάλτες μου είναι οτι προσπαθώ να φωνάξω και δε βγαίνει η φωνή μου. Το βλέπω σχεδόν σε κάθε εφιάλτη μου και με πιάνει ταχυκαρδία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tirogaridaki_23

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tirogaridaki_23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 201 μηνύματα.
ναι εγώ σε ένα κατάστημα ρούχων. Μου έδωσε ένας άντρας μελαχρινός να δοκιμάσω μια άσπρη φούστα μακριά σε τσιγγάνικο στύλ και μια άσπρη μπλούζα από πάνω .Μου άρεσε το αποτέλεσμα αλλά σκεφτόμουν να έβαζα και μια μαύρη ζακετούλα για να σπάει η ασπρίλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manouela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
τι εφιάλτες έχω δει .. έχω πεθάνει όλο μου το σόι στον ύπνο μου.. τη μάνα μου, τον πατέρα μου. την γιαγιά μου, την θεία μου.. και κάθε φορά ξυπνάω με το που θα πεθάνουν .. αν και λένε ότι όταν δεις να πεθαίνει κάποιος θα ζήσει πολλά χρόνια.. δεν ξέρω..μόνο εμένα δεν έχω δει.. πάλι καλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Έχω δει κάποιες φορές ότι τρέχω και μένω στο ίδιο σημείο και ότι προσπαθώ να φωνάξω και δε βγαίνει η φωνή μου.Απ'ότι διάβασα το έχουν δει κι άλλοι.
Ένα άλλο όνειρο που βλέπω τελευταία είναι ότι τρέχω,πηδαω διάφορα εμπόδια σαν να με κυνηγάει κάποιος ενώ πέφτουν συνέχεια εμπόδια και σκέφτομαι στο όνειρο ''άντε πότε θα τελειώσουν''?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lost_Prophet

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lost_Prophet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Έναν καιρό έβλεπα καθημερινά έναν εφιάλτη.
Ήμασταν εγώ και η παρέα μου από το γυμνάσιο και παίζαμε όλοι μαζί κρυφτό
σε ένα παλιό εγκαταλελειμμένο κτίριο χωρίς φώτα ίσα που έβλεπες τον άλλον
εγώ τα "φυλούσα" μόλις σταμάτησα το μέτρημα άρχισα να ψάχνω αλλά κανένας
δεν έβγαινε παραξενεύτηκα γιατί στο κρυφτό πάντα κρύβονται σε δυο πλευρές
τότε είδα τον Χρήστο να τρέχει για να "φτύσει" όταν έφτυσε τον ρώτησα αν έχει δει
κανέναν από τα παιδιά και μου είπε ότι κάπου είναι κρυμμένοι τότε ακούσαμε ένα
θόρυβο και γυρνάμε και βλέπουμε έναν ψηλό άντρα με μια μάσκα πολύ άσχημη
και με ένα αλυσοπρίονο στα χέρια τρέχαμε επί ώρες μέχρι που αρχίσαμε να βρίσκουμε
και τα άλλα παιδιά μόνο που ήταν αργά είχαν πεθάνει κρυφτήκαμε σε μια τρύπα
αλλά τα παιδιά άρχισαν να μυρίζουν προσπαθήσαμε να βγούμε αλλά έπιασε
τον Χρήστο από τα πόδια και τον τράβηξε έξω εγώ έτρεξα και κρύφτηκα κάπου
ενώ άκουγα βογκητά από αυτόν κι έτσι τελείωσε είχα ξυπνήσει μούσκεμα και
η καρδιά μου χτυπούσε σαν τρελή. Τύφλα να 'χει ο σχιζοφρενής δολοφόνος με το πριόνι.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JellyFish

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κακόβουλο Λογισμικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Ο χειρότερος εφιάλτης μου είναι ένας ψηλός αγκαζέ με δύο ξανθιές..... :(:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Η εσωτερικη μοναξια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Σχεδόν σε όλους τους εφιάλτες μου (όπως και πολλοί άλλοι απ'ότι διάβασα) προσπαθώ να φωνάξω και δεν βγαίνει η φωνή μου ή ακόμα χειρότερα τρέχω για να γλιτώσω απο καποιον και στις σκάλες(παντα στις σκάλες) ενώ τρέχω δεν ανεβαίνω....


Ενας συχνός εφιάλτης που βλέπω καθε μερα τον τελευταίο καιρό είναι οτι οδηγάω χωρίς φρένα με συνοδηγό την μικρή μου αδερφή....Παλεύω για να σταματήσω το αυτοκίνητο,δεν σταματάει,κόρνες απο παντού, η αδερφή μου να κλαίει... Ξυπνάω μούσκεμα στον ιδρώτα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Ο χειρότερος εφιάλτης μου είναι ένας ψηλός αγκαζέ με δύο ξανθιές..... :(:sick:

Υποθέτω ένας συγκεκριμένος ψηλός και δυο συγκεκριμένες ξανθιές... (οκ, οι ξανθιές ίσως να μην είναι και συγκεκριμένες, αλλά ο ψηλός οπωσδήποτε!:P)
Βασικά τον δικό μου δεν μπορώ να σας τον αποκαλύψω. Πάντως ήταν τόσο έντονος που ένιωθα και καταλάβαινα ότι φώναζα στον ύπνο μου!!:(
Ωστόσο, βέβαια την επόμενη μέρα οι δικοί μου μου είπαν ότι δεν άκουσαν τίποτα...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
πριν αρκετο καιρο ειδα πως ημουν λεει με το πατερα μου και εναν κυριο και μας εδειχνε σπιτια...και καποια στιγμη μας πηγε σε ενα διαμερισμα και μετα εξαφανιστηκε...εγω πηγα μονη μου να το δω κι ο πατερας μου κατεβηκε κατω(ηταν πολυκατοικια)και καποια στιγμη πηγα στο μπανιο...κι εκει ηταν μες στην μπανιερα ενα πτωμα!και ξαφνικα αρχισαν να βγαινουν κατσαριδες απο μεσα του και γεμισε ολο το δωματιο...αρχισα να τρεχω,κατεβηκα κατω και φωναζα στον πατερα μου να φυγουμε(εν τω μεταξυ οι κατσαριδες πλησιαζαν)αλλα αυτος τπτ καθοταν εκει...βγηκα εξω και προσπαθουσα να ζητησω βοηθεια αλλα κανενας δεν με ακουγε...ε τελικα ξυπνησα...
αλλα μαλλον ο χειροτερος εφιαλτης μου ηταν μια φορα που ειχα δει οτι πηγαν να με κλεψουν και με πλακωσαν στο ξυλο...μαλλον βλεπω πολυ νομο και ταξη..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Εγώ είχα δει έναν εφιαλτη πριν κάτι μήνες και τον θυμάμαι σαν να τον είχα δει χθες...
λοιπον ήμουνα στο παλίομου σχολείο[δημοτικό]και περπατούσα στον κήπο του σχολείου μαζι με την ξαδέρφη μου...
ξαφνικά η ξαδέρφη μου μένει πίσω αλλά εγώ συνεχίζω μέχρι που φτάνω σε ένα σημείο στο οποίο υπάρχουν σκαλία
αλλά αντι να υπήρχαν σκαλία υπήρχε κενό που απλωνόταν παντού...εγώ πανικόβλητη γυρίζω πίσω για να φύγω και βλέπω την ξαδέρφη μου με μαυρη κάπα μαζί με ένα άλλο άτομο άγνωστο...
και προσπαθούσαν να με σπρώξουν στο γρεμό-κενό
αλλά εγώ δεν έπεφτα...δεν μπορούσα να κινηθώ...σαν κάτι να με κράταγε...
και μετά η ξαδέρφη μου άρχισε να κλεει με λυγμούς αλλά ο αγνωστος αντι να την παρηγορήσει την έσπρωξε στον γκρεμό...και εγώ τότε έπεσα μαζί της για να την σώσω...
και θυμάμαι το μαυρο που έβλεπα και την φιγούρα της ξαδέρφης μου να χάνεται
και ξύπνησα...ιδρωμένη μέχρι το κόκαλο και με έναν φριχτό πονοκέφαλο και να θυμάμαι ακριβώς με κάθε λεπτομέρεια τον εφιάλτη..τόσο καθαρός...σαν πραγματικότητα...
και όμως δεν υπηρχε ήχος στο όνειρο αυτό...
η ξαδέρφη μου άνοιξε το στόμα της για να ουρλίαξει αλλά δεν ακούστηκε ήχος
και γενικά ήτανε βουβό ονειρο...
πολύ ασχημο όνειρο...:worry::worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

januia

Νεοφερμένος

Η januia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ο χειρότερος εφιάλτης μου είναι να μην αρρωστήσουν ποτε τα αγαπημενα μου πρόσωπα η κορούλα μου και ο αντρας μου !!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ο χειρότερος εφιάλτης μου είναι να κερδίσω το λόττο και να χάσω το κουπόνι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Ο χειρότερος εφιάλτης μου??
Να μην μπορώ να σκέφτομαι.. για οποιοδήποτε λόγο...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Εφιάλτη δεν εχω δεί...
Η αν εχω δεί,δεν θυμάμαι.
Πάντως μια φορά,ξύπνησα όλο το σπίτι,επειδη φώναζα στον ύπνο ''Δώσε πάσα ρε μ@λ@κα!!! Όχι εκεί! Τρεχα πίσω! Την μπαααλαααα! Να ηλίθιε ... Το φάγαμε ...'' :P :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
ο χειροτερος εφιαλτης μου που βλεπω αρκετα συχνα οταν ειμαι αγχωμενη ειναι οτι πεφτω σε κινουμενη αμμο και δεν μπορω να βγω.. παντα ξυπναω με ενα βαρος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
είναι όμορφοι οι εφιαλτές τα όμορφα όνειρα είναι άσχημα...δε μα ρέσει να βλέπω πρόσωπα που θα θέλα στην πραγματικότητα να είναι δω αλλα ειναι μόνο στο όνειρο κοντά μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
ο πραγματικος μου εφιαλτης (ονειρο δλδ) ειναι τα φαντασματα ειναι τελειως παιδικο αλλα εχω κακες εμπειριες και μαλλον σε αυτο ωφειλεται....:knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
ο πραγματικος μου εφιαλτης (ονειρο δλδ) ειναι τα φαντασματα ειναι τελειως παιδικο αλλα εχω κακες εμπειριες και μαλλον σε αυτο ωφειλεται....:knife:
είδες φάντασμα?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
είδες φάντασμα?:P

οχι βρε αν ειχα δει δεν θα ημουν εδω αλλα σε φρενοκομειο....απλα πριν λιγα χρονια μου εκαναν 1 εξαιρετικα καλοστημενη φαρσα με θεμα τα φαντασμετα εε και λιγο με επιρρεασαν και κατι ταινιες και να το τραυμα..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top