• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Εξάνθημα στα γεννητικά όργανα

haniel

Νεοφερμένος

Η haniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Έχω βγάλει ένα σπυράκι..στην ευαίστητη περιοχή,απλά δεν μου έχει ξανατύχει ποτέ και ψιλοανησύχησα η αλήθεια είναι..Οι φίλες μου λένε πως τυχαίνει μετά την περίοδο ή απ'το ξύρισμα.Το θέμα είναι πως δεν είναι εξωτερικό..καταλαβαίνετε,ούφ!Και ενώ δεν ανησυχώ για κατί,γτ είναι η πρώτη φορά που έχω αρκετό καιρό να κάνω σεξ,και έτσι δεν φοβάμαι να είναι κατι που κόλλησα σε καμιά περίπτωση,δε ξέρω.Πείτε μου αν σας έχει τύχει ή αν είναι φυσιολογικό και συμβαίνει.Δεν είχα πότε το παραμικρό πρόβλημα και πάντα το τεστ-παπ ήταν κομπλέ!Τι λέτε ότι μπορεί να'ναι???:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Έχω βγάλει ένα σπυράκι..στην ευαίστητη περιοχή,απλά δεν μου έχει ξανατύχει ποτέ και ψιλοανησύχησα η αλήθεια είναι..Οι φίλες μου λένε πως τυχαίνει μετά την περίοδο ή απ'το ξύρισμα.Το θέμα είναι πως δεν είναι εξωτερικό..καταλαβαίνετε,ούφ!Και ενώ δεν ανησυχώ για κατί,γτ είναι η πρώτη φορά που έχω αρκετό καιρό να κάνω σεξ,και έτσι δεν φοβάμαι να είναι κατι που κόλλησα σε καμιά περίπτωση,δε ξέρω.Πείτε μου αν σας έχει τύχει ή αν είναι φυσιολογικό και συμβαίνει.Δεν είχα πότε το παραμικρό πρόβλημα και πάντα το τεστ-παπ ήταν κομπλέ!Τι λέτε ότι μπορεί να'ναι???:/:

τί σύμπτωση....
και εγώ έχω βγάλει ένα σπυράκι τώρα τελευταία, επίσης στην ευαίσθητη περιοχή και εγώ συμπτωματικά....
πήγες σε γυναικολόγο, δερματολόγο, ψυχολόγο...;
και στον τρίτο, γιατί μπορεί να είναι καθαρά και μόνο ψυχολογικό
αν μου επιτρέπεις να εκφραστώ.... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Ειναι φυσιολογικο, μπορει να ειναι απλα ενα σπυρακι η μια τριχα που εχει γυρισει προς τα μεσα. Μπορει ομως και να μην ειναι, αν δεις και δε φευγει, πηγαινε στον γυναικολογο σου. Βαλε και λιγο betadine τοπικα, κακο δεν κανει, και προς Θεου ΜΗΝ ΤΟ ΣΠΑΣΕΙΣ. Ναι ξερω αυτο το λενε για ολα τα σπυρακια αλλα ΜΗΝ ΤΟ ΣΠΑΣΕΙΣ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haniel

Νεοφερμένος

Η haniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Ειναι φυσιολογικο, μπορει να ειναι απλα ενα σπυρακι η μια τριχα που εχει γυρισει προς τα μεσα. Μπορει ομως και να μην ειναι, αν δεις και δε φευγει, πηγαινε στον γυναικολογο σου. Βαλε και λιγο betadine τοπικα, κακο δεν κανει, και προς Θεου ΜΗΝ ΤΟ ΣΠΑΣΕΙΣ. Ναι ξερω αυτο το λενε για ολα τα σπυρακια αλλα ΜΗΝ ΤΟ ΣΠΑΣΕΙΣ.

Από τρίχα δε νομίζω να είναι,είναι εσωτερικά(στα χείλη).Σήμερα σχεδόν έχει εξαφανιστεί,αλλά χωρίς να το αγγίξω έβγαλε λιγο αίμα,σαν να έσπασε,το είδα το πρωί καθώς σκουπιζόμουν..τι να πώ..:confused:Ελπίζω να πάρει δρόμοοοοοο...!!!:/:Ευχαριστώ πάντως...:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Μάλλον είναι κυστούλα. Κάνε ντους και καθάρισε την περιοχή με σαπούνι (για ευαίσθητες επιδερμίδες) και νερό και μετά βάλε μπεταντίν όπως είπαν και πιο πάνω. Προσπάθησε να φοράς χαλαρά ρούχα (π.χ. όχι στενά παντελόνια). Αφού άρχισε να φεύγει, είσαι ok φαντάζομαι. Υπομονή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
το καλυτερο θα ηταν να επισκεπτοσουν τον γυναικολογο σου. συνηθως για κατι τετοιο γινονται πλυσεις με μπετατιν σκραπ και φουσικορτ. αλλα και παλι συμβουλεψου καποιον ειδικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Τον προηγούμενο μήνα είχα, ακριβώς στο ίδιο σημείο που περιγράφεις και έφυγε από μόνο του χωρίς να το καταλάβω..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haniel

Νεοφερμένος

Η haniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ παιδιά για τις συμβουλές!!
Apro παίζει να'ναι και ψυχολογικό,ναι,τυρρανιόμουν 2 χρόνια με ψυχοσωματικά,όχι τέτοιου είδους βέβαια...

Μαράκι έφυγε χωρίς να κάνεις τίποτα?Ήταν εσωτερικό?Και'μένα έχει υποχωρήσει αρκετά,δε μπορώ να πω,θα δείξει...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ παιδιά για τις συμβουλές!!
Apro παίζει να'ναι και ψυχολογικό,ναι,τυρρανιόμουν 2 χρόνια με ψυχοσωματικά,όχι τέτοιου είδους βέβαια...

Μαράκι έφυγε χωρίς να κάνεις τίποτα?Ήταν εσωτερικό?Και'μένα έχει υποχωρήσει αρκετά,δε μπορώ να πω,θα δείξει...:worry:

ναι εσωτερικό ήταν...αν θυμάμαι καλά έφυγε σε λιγότερο από βδομάδα! μην ανησυχείς καθόλου!! :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haniel

Νεοφερμένος

Η haniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Ε,αυτά δε γίνονται...!!!Ούφφφ!!!Και εκεί που έφυγε απ'το δεξί χείλος,την άλλη μέρα ακριβώς το ίδιο στο αριστερό...ΑΑΑααα!!!Αρχίζει και υποχωρεί και αυτό!!!Άντε να δούμε τι θα δούμε,Νευράκιααα!!!:mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
πηγαινε κοριτσι μου σ'ενα γυναικολογο. για την υγεια σου μιλαμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Στην προκειμένη περίπτωση μάλλον δερματολόγος χρειάζεται, όχι γυναικολόγος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,326 μηνύματα.
ερπης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
Στην προκειμένη περίπτωση μάλλον δερματολόγος χρειάζεται, όχι γυναικολόγος.

λογω της περιοχης το προτεινα. αν ειναι κατι που δεν μπορει να την βοηθησει σιγουρα θα την παραπεμψει αυτος στον σωστο γιατρο. ετσι κι αλλιως δεν χανει κατι να κανεις ενα τσεκ σαν γυναικα που ειναι. το να αναρωτιεσαι τι ειναι συνεχεια ειναι χειροτερο απο μια επισκεψη που θα σου πουν τι εχεις και να κανεις την σωστη θεραπεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top