Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,796 μέλη και 2,440,769 μηνύματα σε 76,691 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 293 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πολεμικές τέχνες

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών . Έχει γράψει 3,056 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 16:14, 12-07-05:

Ασχολήστε με τις πολεμικές τέχνες? Εχεται απορίες για κάποια απο αυτές? Είναι σημαντική η γνώση τους?

[edit by emufear: Σαφέστερος τίτλος]
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10,125 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 17:02, 12-07-05:

έχω ασχοληθεί στο παρελθόν....
καράτε, τζούντο και κίκ μπόξινγ
Απορίες όχι δεν έχω αλλά πιστεύω ότι κάποιοι άνθρωποι έχουν πραγματικά την ανάγκη της εκμάθησης μιας τέτοιας τέχνης!
Οι άνθρωποι αυτοί είναι είτε οι πολύ οξύθιμοι για να μαθαίνουν να κοντρολάρουν τον εαυτό τους είτε οι πολύ "ντροπαλοί" για να αποκτούν αυτοπεπίθηση.

Πάρα πολύ σημαντικό είναι η εκπαίδευση να γίνει από σοβαρό δάσκαλο και ψαγμένο και όχι από τυχαίους επίδοξους Μπρους Λι

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,086 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 17:17, 12-07-05:

Δεν εχω ασχοληθει ποτε. Θα ηθελα να ξεκινησω capoeira ή tae kwon do, αλλα μου φαινονται καπως δυσκολα και δισταζω να κανω την αρχη :X
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 17:20, 12-07-05:

Μικρος εκανα καρατε, αλλα δεν χρηαζονται η πολλεμικες τεχνες αυτου του στυλ για την αυτο αμυνα. Εγω προσοπικα την αυτοαμυνα την εμαθα με τα αλβανακια....
2
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,896 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 10:37, 13-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
έχω ασχοληθεί στο παρελθόν....
καράτε, τζούντο και κίκ μπόξινγ
Απορίες όχι δεν έχω αλλά πιστεύω ότι κάποιοι άνθρωποι έχουν πραγματικά την ανάγκη της εκμάθησης μιας τέτοιας τέχνης!
Οι άνθρωποι αυτοί είναι είτε οι πολύ οξύθιμοι για να μαθαίνουν να κοντρολάρουν τον εαυτό τους είτε οι πολύ "ντροπαλοί" για να αποκτούν αυτοπεπίθηση.

Πάρα πολύ σημαντικό είναι η εκπαίδευση να γίνει από σοβαρό δάσκαλο και ψαγμένο και όχι από τυχαίους επίδοξους Μπρους Λι

θα συμφωνήσω κι εγώ έκανα καράτε,
σου προσφέρει αυτοέλεγχο και το πρώτο που σου μαθαινουν όταν πας είναι πως δεν θα μάθεις την τέχνη για να σαπίσεις τον άλλον στο ξύλο αλλά για να αμυνθείς.
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,073 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 16:14, 13-07-05:

μικρός είχα πάει για 2-3 μαθήματα αλλά τσακώθηκα και δεν πήγα ξανα! έκτοτε... street fighting!
Παράθεση

Nessa NetMonster

Δραστήριο Μέλος

H Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 361 μηνύματα.

H Nessa NetMonster έγραψε: στις 16:38, 13-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
θα συμφωνήσω κι εγώ έκανα καράτε,
σου προσφέρει αυτοέλεγχο και το πρώτο που σου μαθαινουν όταν πας είναι πως δεν θα μάθεις την τέχνη για να σαπίσεις τον άλλον στο ξύλο αλλά για να αμυνθείς.
Για να μπορώ να σαπίζω τους άλλους στο ξύλο πού πρέπει να πάω;
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,896 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 20:49, 13-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από Nessa NetMonster
Για να μπορώ να σαπίζω τους άλλους στο ξύλο πού πρέπει να πάω;
υπάρχει μια τεχνική που βρίσκεις και πολύ εύκολα δάσκαλο να στην μάθει λέγεται ελληνικό βρωμοξυλο
1
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H nv έγραψε: στις 20:53, 13-07-05:

υπάρχει μια τεχνική που βρίσκεις και πολύ εύκολα δάσκαλο να στην μάθει λέγεται ελληνικό βρωμοξυλο

να'σαι καλά! μ'έκανες και γέλασα!!!!
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 14:53, 14-07-05:

υπάρχει πολεμική τέχνη blade? Αν που μπορώ να μάθω περισσότερα για αυτή ....
Ρωτάω γιατί μόλις πρωτομπήκα στο internet και άρχησα να χρησιμοποίω nick είχα το blade , περίπου στα 12 μου (καμία σχέση με την ταίνια απλώς το είδα σε κάποιον και το έβαλλα και εγώ) με ρώταγαν όλοι αν έχω καμία σχέση με την πολεμική τέχνη blade...

Αυτό που μου αρέσει από της πολεμικές τέχνες , αν και δεν είμαι σίγουρος αν είναι πολεμική τέχνη είναι η ξηφομαχία
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών . Έχει γράψει 3,056 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 15:23, 14-07-05:

ο "blade" μου φαίνετε κανει την ίδια τέχνη με τον steven segal η παρόμιας μορφής, κάτι σε τσίου θα είναι. Θα το κοιτάξω και θα σου πώ.

Εγώ έκανα jeet kun do! Φοβερή τέχνη μίγμα απο όλες σχεδόν που δημιούργησε ο bruce lee
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10,125 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 15:29, 14-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από yiannis
Εγώ έκανα jeet kun do! Φοβερή τέχνη μίγμα απο όλες σχεδόν που δημιούργησε ο bruce lee
jeet kun do rulez!!!
respect!!
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 15:54, 14-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
jeet kun do rulez!!!
respect!!
Ξέρω και τουμπερλέκι!!! Δεν είναι ασχετο απλά ήθελα να συμβάλω και εγώ στην τέχνη του μπρους λι και ή θα έβαζα αυτο΄η μια συνταγή που ξέρω για σουπα με κυδώνια ροκφόρ, μαγιονέζα και κρασι. Μήπως είμαι εκτός topic?
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 2,242 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 16:10, 14-07-05:

έπαιζα για 10 χρόνια handball, μέχρι που με πρόδωσε ο οργανισμός μου . με τόσο ξύλο που πέφτει, πιστεύω ότι μετράει σαν πολεμική τέχνη .
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 23:15, 14-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
υπάρχει πολεμική τέχνη blade? Αν που μπορώ να μάθω περισσότερα για αυτή ....
Ρωτάω γιατί μόλις πρωτομπήκα στο internet και άρχησα να χρησιμοποίω nick είχα το blade , περίπου στα 12 μου (καμία σχέση με την ταίνια απλώς το είδα σε κάποιον και το έβαλλα και εγώ) με ρώταγαν όλοι αν έχω καμία σχέση με την πολεμική τέχνη blade...

Αυτό που μου αρέσει από της πολεμικές τέχνες , αν και δεν είμαι σίγουρος αν είναι πολεμική τέχνη είναι η ξηφομαχία
στο google δεν έχει τίποτα σχετικό??
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 07:56, 15-07-05:

στο google δεν έχει τίποτα σχετικό??
Μου βγάζε μόνο για την ταινία πληροφορίες .... :/
Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 461 μηνύματα.

H gilie έγραψε: στις 08:47, 15-07-05:

μπα δεν εχω ασχοληθει ποτε αν και καποτε ηθελα να μαθω kick boxing τελικα δεν μπηκα στην διαδικασια...κακως μαλλον
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 10:49, 15-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Μου βγάζε μόνο για την ταινία πληροφορίες .... :/
αν αναζητησεις πολεμικές τέχνες??
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,073 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 12:55, 15-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless
έπαιζα για 10 χρόνια handball, μέχρι που με πρόδωσε ο οργανισμός μου . με τόσο ξύλο που πέφτει, πιστεύω ότι μετράει σαν πολεμική τέχνη .
έλα ρε... πού έπαιζες? Κι εγώ παίζω handball (όταν δεν είμαι τιμωρημένος!)
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 13:56, 15-07-05:

αν αναζητησεις πολεμικές τέχνες??
θα το ξανα δοκιμασω γιατί δεν είμαι σίγουρος αν το έχω δοκιμασει με αυτα τα λέξη κλειδία
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια