Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,796 μέλη και 2,440,762 μηνύματα σε 76,691 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 251 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πολεμικές τέχνες

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,272 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 15:35, 15-07-05:

Κι εγώ έπαιζα handball 2 χρόνια στον ΠΓΣ ώσπου με πρόδωσαν τα γονατά μου και το γύρισα στο πινκ πονκ.. :p
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών . Έχει γράψει 3,056 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 15:37, 15-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από emufear
Κι εγώ έπαιζα handball 2 χρόνια στον ΠΓΣ ώσπου με πρόδωσαν τα γονατά μου και το γύρισα στο πινκ πονκ.. :p
Και ακριβώς τι δουλειά έχει αυτο με τις πολεμικές τέχνες?

Βγήκες μόνος σου off-topic να αυτομαστηγωθείς !!!
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 2,242 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 15:43, 15-07-05:

handball έπαιζα στον ο.φ.ν.ι (όμιλος φιλάθλων νέας ιωνίας, η ονομασία είναι παραπλανητική, κανένας δεν πάταγε στους αγώνες μας ), έχω σταματήσει εδώ και 4 χρόνια περίπου. πρόλαβα δύο χρονιές στο αντρικό αλλά οι καλύτερες μου αναμνήσεις είναι από την κατασκήνωση της πεντέλης όπου και γινόταν η τελική φάση στις μικρές ηλικίες. για πείτε κι εσείς . emufear σε παίζω ένα πιγκπογκάκι .
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών . Έχει γράψει 3,056 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 15:44, 15-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
θα το ξανα δοκιμασω γιατί δεν είμαι σίγουρος αν το έχω δοκιμασει με αυτα τα λέξη κλειδία
Ας πώ μια χαζη ιδέα.....
Μήπως να μην ψάχνατε τι πολεμική τέχνη κάνουν στο έργο και να ψάχνατε τι πολεμική τέχνη κάνει ο Wesley Snipes που είναι ο blade?

Απόσπασμα βιογραφία του :
Practices Capoeira, Brazilian martial arts.

Πρέπει να είναι αυτό με τον χορό
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 16:54, 15-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από yiannis
Ας πώ μια χαζη ιδέα.....
Μήπως να μην ψάχνατε τι πολεμική τέχνη κάνουν στο έργο και να ψάχνατε τι πολεμική τέχνη κάνει ο Wesley Snipes που είναι ο blade?

Απόσπασμα βιογραφία του :
Practices Capoeira, Brazilian martial arts.

Πρέπει να είναι αυτό με τον χορό
thanks....
κάθολου χάζη η ιδεά σου ,βρήκα αρκέτες πληροφορίες αλλά όχι τόσο ενδιαφέρουσες όσο της περίμενα ...
Παράθεση

TAZ250

Νεοφερμένος

H TAZ250 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H TAZ250 έγραψε: στις 17:11, 17-07-05:

exposed_Bone αν θες μπορείς να ψάξεις στο altavista.com
yahoo.com
και ίσος βρεις περισσότερες πληροφορίες.
Παράθεση

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 111 μηνύματα.

O Kaimaktsalan έγραψε: στις 15:37, 10-08-05:

Ασχολουμε με το να πλακωνομαι με αλβανακια και βουλγαρακια στο σχολειο στα αληθεια και με τον krono στο σπιτι του η σπιτι μου για πλακα

Αλλα ολα κιολα, ο kronos ειναι πραγματικος φιλος, ξερετε ποσα μπουκετα εχει χωσει σε βουλγαρακια και αλβανακια ο φιλος σας για να μην της φαω εγω; Καλο ειναι να εχει φιλο 1 χρονο μεγαλυτερο...
Παράθεση

O'Zorgnax

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 540 μηνύματα.

O O'Zorgnax έγραψε: στις 15:40, 10-08-05:

Τώρα θα έλεγα τίποτα αλλά θα μου πούνε πάλι ότι προσβάλλω μέλη του forum...
Παράθεση

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 111 μηνύματα.

O Kaimaktsalan έγραψε: στις 15:44, 10-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax
Τώρα θα έλεγα τίποτα αλλά θα μου πούνε πάλι ότι προσβάλλω μέλη του forum...
Γιατι; Τι ειπα;
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 15:46, 10-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Kaimaktsalan
Ασχολουμε με το να πλακωνομαι με αλβανακια και βουλγαρακια στο σχολειο στα αληθεια και με τον krono στο σπιτι του η σπιτι μου για πλακα

Αλλα ολα κιολα, ο kronos ειναι πραγματικος φιλος, ξερετε ποσα μπουκετα εχει χωσει σε βουλγαρακια και αλβανακια ο φιλος σας για να μην της φαω εγω; Καλο ειναι να εχει φιλο 1 χρονο μεγαλυτερο...
Εντάξει δεν λέω αλλά δεν είναι τέχνη το απλό μπουκέτο
Παράθεση

O'Zorgnax

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 540 μηνύματα.

O O'Zorgnax έγραψε: στις 15:47, 10-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Εντάξει δεν λέω αλλά δεν είναι τέχνη το απλό μπουκέτο
Προφανώς άμα έχει στόχο αλβανάκια και βουλγαράκια είναι...
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 15:51, 10-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax
Προφανώς άμα έχει στόχο αλβανάκια και βουλγαράκια είναι...
Δεν το συνεχίσω μιας και θα καταντήσει Ρατσιστές vs μη ρατσιστές...
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 16:03, 10-08-05:

Δεν ειναι θεμα ρατσισμου, αυτα ειναι που προκαλουν τους τσακομους, και εγω δεν εχω χωσει και τοσες μπουνιες οσες λεει ο Καΐμακτσαλαν, τον εσωσα 3-4 φορες, αυτο ειναι ολο...
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 405 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 06:51, 16-08-05:

Εγώ έχω από 5 χρονών εκπαιδευτεί στην αρχαία ΤΕΧΝΗ του Ninjitsu Art Of Decoy, που εξαφανίζεσαι και δε σε βλέπει ο κόσμος.
Παράθεση

High_Voltage

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H High_Voltage αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 63 μηνύματα.

H High_Voltage έγραψε: στις 00:58, 21-11-05:

top! ας συνεχίσουμε εδώ την κουβέντα μας embrance και Panos... Εμένα πάντως με βοηθάει να κοντρολάρω τα νεύρα μου το kickboxing και να ειμαι σε πιο high ψυχολογικη διάθεση (οσο δεν παρεμβαινουν οι αστάθμητοι παράγοντες) Απ την αλλη πάλι ο δάσκαλος μου πρέπει να ήταν κάποτε ντροπαλο ατομο. Τον ξέρω κι εκτος μαθήματος και έιναι χαμηλών τόνων ανθρωπος. Ισως έχει δίκαιο η κακή επιρροή.
Παράθεση

panosRU

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο panosRU αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 88 μηνύματα.

O panosRU έγραψε: στις 02:59, 21-11-05:

έκανα TAE KWON DO 11 χρονια αλλα βαρεθηκα λογο οτι το αθλημα δεν ειχε τοση δραση οσο ηθελα..
τωρα kick boxing εδω και 3 χρονια και μ' αρεσει πολυ
σκευτομαι μετα τον στρατο να παω ταιλανδη για MUAY THAI και να ασχοληθώ σοβαρα με το θέμα για προταθλητισμο
Παράθεση

High_Voltage

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H High_Voltage αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 63 μηνύματα.

H High_Voltage έγραψε: στις 16:33, 23-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από panosRU
έκανα TAE KWON DO 11 χρονια αλλα βαρεθηκα λογο οτι το αθλημα δεν ειχε τοση δραση οσο ηθελα..
τωρα kick boxing εδω και 3 χρονια και μ' αρεσει πολυ
σκευτομαι μετα τον στρατο να παω ταιλανδη για MUAY THAI και να ασχοληθώ σοβαρα με το θέμα για προταθλητισμο
ΙΙΙΙΙ MUAY ΤΗΑΙ!!! Χμμμ με πολυ άγριες διαθέσεις σε βλέπω πάνο! Ο δάσκαλός μας μας είχε δείξει κάποιες κινήσεις απο αυτό ετσι για να μας περιγραψει τι ειναι... Ασε κι εμενα πάντως το kickboxing αν και δεν μας κάνει καθαρά μονο kickboxing με έχει πορώσει! απορώ γιατι ακουγα τουσ δικους μου τόσα χρόνια και και δεν ασχολιομουν με αυτα! Δεν πειράζει ομως! Κάλλιο στα γεράματα παρά ποτε!
Παράθεση

modelos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο modelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 81 μηνύματα.

O modelos έγραψε: στις 16:37, 23-11-05:

ειδες τι παθαινει κανεις οταν δεν ακουει τους γονεις του!!!
Παράθεση

High_Voltage

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H High_Voltage έγραψε: στις 16:46, 23-11-05:

modele! ειδικα για το συγκεκριμένο θέμα αχ! ξυνεις πληγές! Αχ! Αν ειχα ακούσει τους γονείς μου και δεν είχα ξεκινησει πολεμικές τέχνες δεν θα είχα ερωτοχτυπηθεί και... με... ΑΥΤΟΝ! αχ αχ αχ! και παλι αααααχχ!
Παράθεση

panosRU

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο panosRU αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 88 μηνύματα.

O panosRU έγραψε: στις 02:17, 27-11-05:

κοίτα το MUAY ΤΗΑΙ είναι όλη μου η ζωή αν δεν παώ ταιλάνδη τοτε δεν θα νιόθω ολοκληρομένως σαν άνθρωπος. Εκανα TAE KWON DO (ITF) έχει γονατιές και αγκονιές όπως το MUAY ΤΗΑΙ τώρα κάνω Kick Boxing επίσημα αλλά στην σχολή διδασκόμαστε MUAY ΤΗΑΙ είναι ολα τα λευτά !!! γενικότερα δεν ξέρω να μιλάω προτιμώ να βάλω το σόμα μου να μιλήσει και να λύσει οποιαδήποτε διαφωρά και για κάτι τέτοιο το MUAY ΤΗΑΙ είναι ότι πρέπει
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια