Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,792 μέλη και 2,440,626 μηνύματα σε 76,684 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 293 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

[Γυναίκες] Ταμπόν, σερβιέτες και ΣΤΣ

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,814 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 13:56, 31-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
γιαυτό έχουμε τη καλούμπα μάνιαμου, την οποία δένουμε στο ταμπόν και τη φυλάμε στο τσαντάκι μας.
τι ειναι η καλουμπα καλε;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 13:57, 31-05-07:

Αυτό που κρατάει τον χαρταετό..

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,894 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 13:57, 31-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από viki_thess
δεν έχεις πετάξει ποτέ χαρταετό ε?
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 13:58, 31-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από viki_thess

Τώρα πραγματικά με φοβίζει, μια κοπέλα είχε παιθάνει απο δηλητιρίαση απο ταμπόν που έσπασε το σκοινι
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,258 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 13:59, 31-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από mania
μα καλά πώς στέκετε αυτό το πράγμα; μπένει ποιο μέσα; δεν υπάρχει κυνδινος να σπάσει σχοινακι και να μπεί ποιο μέσα;
Προφανώς στέκεται λόγω της τριβής του κόλπου. Δεν είναι λείος απο μέσα ο κόλπος!
Όσο για το σχοινάκι, είναι ραμμένο σε όλο το μήκος του ταμπόν και το να σπάσει είναι απίθανο.
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,216 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 13:59, 31-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Είναι απαίσιο να έχεις αυτό το φρικτό πράμα μέσα στο βρακί σου που είναι σαν μίνι πάνα.
Νταξει εδω δεχεσε να εχεις αυτο το απαισιο πραγμα (ταμπον) μεσα στο ... , η σερβιετα στο βρακι μας πειραξε?!
1
3
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12,565 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 13:59, 31-05-07:

Δε θα πέθανε από το σχοινί. Ή είχε αλλεργία, ή το άφησε μέσα της μέεερες.
1
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,814 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 14:00, 31-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Αυτό που κρατάει τον χαρταετό..

Αρχική Δημοσίευση από dooo
δεν έχεις πετάξει ποτέ χαρταετό ε?
καλε πεταξα οταν ημουν πιτσιρικι αλλα δεν ηξερα οτι το λενε ετσι αυτο που κραταει το χαρταετο ωρε τι μαθαινω η γυναικα σημερις....
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,258 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 14:00, 31-05-07:

Τώρα πραγματικά με φοβίζει, μια κοπέλα είχε παιθάνει απο δηλητιρίαση απο ταμπόν που έσπασε το σκοινι
Μα στην απίθανη περίπτωση του να σπάσει το σχοινί υπάρχει τρόπος να βγει! Δεν το αφήνεις έτσι! Προφανώς αυτή το ξέχασε μέσα!
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 14:00, 31-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Δε θα πέθανε από το σχοινί. Ή είχε αλλεργία, ή το άφησε μέσα της μέεερες.
όχι οι γιατρόι τότε δεν είχαν βρεί το σκοινί πουθενα.
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 14:00, 31-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil
Νταξει εδω δεχεσε να εχεις αυτο το απαισιο πραγμα (ταμπον) μεσα στο ... , η σερβιετα στο βρακι μας πειραξε?!
Μα το ταμπόν δεν το νιώθεις και είναι πολύ μικρό!
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 14:02, 31-05-07:

Μα στην απίθανη περίπτωση του να σπάσει το σχοινί υπάρχει τρόπος να βγει! Δεν το αφήνεις έτσι! Προφανώς αυτή το ξέχασε μέσα!

κολπικό υπόθετο μου είπαν να βάλω κάποτε και έκανα αμάν να το κάνω, φρικάρω στην ιδέα, μισέλ έχει βάλει σερβιετα παλιώτερα; σε μικρη ηλικία; ή ποτέ δεν έβαλες;
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H viki_thess έγραψε: στις 14:04, 31-05-07:

κολπικό υπόθετο μου είπαν να βάλω κάποτε και έκανα αμάν να το κάνω, φρικάρω στην ιδέα, μισέλ έχει βάλει σερβιετα παλιώτερα; σε μικρη ηλικία; ή ποτέ δεν έβαλες;
ελα ρε μανια μου...το υποθετο δεν ειναι τπτ...μια χαρα ειναι την καταβρισκεις κιολας
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 14:06, 31-05-07:

Μέχρι τα 15 περίπου φορούσα σερβιέτα. Δηλαδή γύρω στα 2 χρόνια. Αλλιώς βρε πως θα είχα άποψη για τις σερβιέτες αν δεν είχα βάλει ποτέ;
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 14:09, 31-05-07:

Μέχρι τα 15 περίπου φορούσα σερβιέτα. Δηλαδή γύρω στα 2 χρόνια. Αλλιώς βρε πως θα είχα άποψη για τις σερβιέτες αν δεν είχα βάλει ποτέ;
Μα φένετε σαν να έβαλες ελάχιστα, δεν είναι ρε συ και τόσο θυρίο όσο το βλέπεις
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12,565 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 14:11, 31-05-07:

Μπα, το ίδιο χάλια μένει η αίσθηση, αν έχεις καλομάθει με ταμπόν. Εγώ έβαζα μέχρι τα 20 μου (7 χρόνια) κι έχει ξανατύχει να βάλω.. και... γιακ!
1
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 14:17, 31-05-07:

Ίσως εσύ Μάνια να έχεις μικρή ροη γι'αυτό να μην σου φαίνονται τόσο άθλιες. Εγώ όμως είχα μεγάλη και ήταν απαίσιες.
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 14:19, 31-05-07:

Ίσως εσύ Μάνια να έχεις μικρή ροη γι'αυτό να μην σου φαίνονται τόσο άθλιες. Εγώ όμως είχα μεγάλη και ήταν απαίσιες.
μπά χάλια μάυρα είμαι, απλά έχω βρεί κάποιες καλές και βρήκα την υγειά μου χρόνια τώρα, δεν τις αλλάζω με τίποτα
1
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 14:20, 31-05-07:

Εγώ πάντως φόραγα always, νομίζω τις night (είπαμε μεγάλη ροή)
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,216 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 14:22, 31-05-07:

Εγώ πάντως φόραγα always, νομίζω τις night (είπαμε μεγάλη ροή)
Οι συγκεκριμενες κι εμενα μου προκαλουσαν φαγουρα.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια