Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,804 μέλη και 2,441,269 μηνύματα σε 76,714 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 295 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Eurovision 2011 - Η Ελληνική συμμετοχή

foreverfreak (Βαγγελας)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός . Έχει γράψει 1,325 μηνύματα.

O foreverfreak Τσομπανακος ημουνα, κατσικουλες εβοσκα! έγραψε: στις 05:57, 11-02-11:

Λοιπον, αν και δεν το περιμενα, ολα μου φανηκαν συμπαθητικα με εξαιρεση εκεινα απο την Αντιγονη και τη Βαλαντω, που πολυ απλα δεν εχουν λογο υπαρξης...
Γενικοτερα πιστευω πως ειχαμε καιρο να δουμε τοσο καλες συμμετοχες!!
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

lollip

Νεοφερμένος

H lollip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 25 μηνύματα.

H lollip Dance like noone's watching! έγραψε: στις 15:15, 11-02-11:

Κόκκινα χαλιά=Ένα ροκ τραγουδάκι,ολίγον χάλια!!!
Βαλάντω=Ωραία μπαλάντα,δε λέω και καλή φωνή αλλά δεν ξέρω κατά πόσο πάει για Eurovision...Γιατί εγώ θέλω να είναι και λίγο ανεβαστικό!!!!
Τριημιτόνιο=Αρκετά ωραίο,ενδιαφέρον κ' παρείστικο...Σε ξεσηκώνει!!!!Αλλά...θα κερδίσει τις εντυπώσεις;
Αντιγόνη=Μόνο το ρεφρέν λίγο με κάνει να θέλω ν χορέψω...Αλλά λίγο απογοήτευομαι!
Λούκας=Πάρα πολύ ωραία φωνή!!!!!!Δεν πολυτρελαίνομαι...αλλά η εναλλαγή των γλωσσών και το ελληνικό στοιχείο μπορεί να τα καταφέρει...
Νίκι=Αρκετά καλό...Ξεσηκωτικό ως ένα σημείο...ωραία φωνούλα...ωραία παρουσίαστη σκηνή...
Πού καταλήγετε;Συμφωνείτε;

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,587 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 16:47, 11-02-11:

Σημείωση συντονιστή: Για σχόλια σχετικά με τα τραγούδια των υπόλοιπων χωρών υπάρχει ξεχωριστό θρεντ.
1

dimitra..roxy

Νεοφερμένος

H dimitra..roxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H dimitra..roxy έγραψε: στις 19:02, 11-02-11:

συμφωνω ...εμενα τα αγαπημενα μου ειναι
νικη
βαλαντω
και λουκας

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 19:06, 11-02-11:

εγω θελω λουκα!

koum

Διάσημο Μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Συνταξιούχος . Έχει γράψει 874 μηνύματα.

O koum έγραψε: στις 19:20, 11-02-11:

Βεατρίκη, και συ;

Πιστεύω ότι με τη Λουκά σαν performer και τον Ψινάκη σαν promoter, μπορούμε να (ξανα)χτυπήσουμε την πρωτιά.

Ps: Στη φωτό είναι αμακιγιάριστη και δεν έχει υποστεί καμία επεξεργασία.
Ps2: Μήπως να ξαναστέλναμε το Σάκη μωρέ;
5

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 22:49, 11-02-11:

απιστευτο κομματι και ελληνικοτατο!

ξεχωριζει απο τα μαζα!
1

foreverfreak (Βαγγελας)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός . Έχει γράψει 1,325 μηνύματα.

O foreverfreak Τσομπανακος ημουνα, κατσικουλες εβοσκα! έγραψε: στις 23:00, 11-02-11:

Ναι ρε συ, ειναι βαρυ ελληνικο τραγουδι, απο εκεινα που μου αρεσει να ονομαζω ποιοτικα-λαικα!!
Πολλη αξιολογη συμμετοχη...
3

super_deal (Δημήτρης)

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.

O super_deal έγραψε: στις 19:46, 12-02-11:

εγω λεω να στειλουμε την νικι ποντε στη γιουροβιζιον.
1

antwwwnis (Αντωωωνης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,152 μηνύματα.

O antwwwnis ,αφού έκανε διατάσεις στα δάχτυλα του, έγραψε: στις 23:55, 12-02-11:

Εγω θελω Κουνελη και Τσιχλα στη Γιουροβιζιον,
σε trance progressive εκτελεση, σαν αυτη : http://www.youtube.com/watch?v=CFXE-XyC6N4&feature=related

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 00:11, 13-02-11:

Εγω θελω Κουνελη και Τσιχλα στη Γιουροβιζιον,
καλυτερα ενα κουνελι που να μασαει τσιχλα..

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,656 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 11:04, 13-02-11:

χμμμ...Του Λούκα δεν με ξετρέλανε όταν το άκουσα αλλά όσο το (ξανα)ακούω μου αρέσει(!)
Της Νίκης είναι ωραίο αλλά πολύ "κλασσικό" δεν έχει κάτι που να το κάνει να ξεχωρίζει, αν το στείλουμε και πάει καλά πρέπει το κορίτσι να το "πάρει πάνω του" με σκηνική παρουσία για να το κάνει να πάει καλά.
Το "Χαμογέλα" εμένα μου άρεσε, αλλά στην Eurovision νομίζω θα πάει εντελώς μα εντελώς άπατο δεν έχει το 'κάτι' [θα μου πείτε τώρα το "satellite" είχε? good point!)
Tα κόκκινα χαλιά μου φάνηκαν εντελώς αδιάφορα όπως και η Ψυχράμη.
Η Βαλάντω αν και πολύ καλή στην ερμηνεία (imo) δεν με κέρδισε αλλά μπορεί να φταίει και το ότι δεν είμαι "φαν" της μπαλάντας, προτιμώ τα πιο "χαρούμενα" τραγούδια στη eurovision.
So, προσωπικά Nikki (με ένα καλό "show" όμως!) ή Λούκας θα ήταν η επιλογή μου...
1

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 12:29, 13-02-11:

So, προσωπικά Nikki (με ένα καλό "show" όμως!) ή Λούκας θα ήταν η επιλογή μου...
και των περισσοτερων σε δημοσκοπησεις,,τυχαιο?δεν νομιζω.

ἅλς

Διακεκριμένο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,074 μηνύματα.

O ἅλς Παυση πλου σε αυτη τη θαλασσα .... έγραψε: στις 11:15, 16-02-11:

Αυτό με τον Λούκα μ΄άρεσε περισσότερο από τα άλλα

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε: στις 14:43, 16-02-11:

αν ηταν καθαρο ζειμπεκικο θα μου αρεσε..
αλλα μοιαζει φτιαχτο φρανκεσταιν ενα πραγμα με τον μαπα που που μιλαει αγγλικα σαν να βριζει στην αρχη..

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,672 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 14:59, 16-02-11:

Του Λούκα μου αρέσει παραπάνω από όλα τώρα που το άκουσα ολοκληρωμένο. Συμπαθητικό και το τριμητόνιο. Της βαλάντω καλό αλλά κλασικούρο. Κόκκινα χαλιά και Ψυχράμη κάτω του μετρίου. Της Νίκης απλώς ανούσιο και υπερτιμημένο.

Πολύ φοβάμαι όμως ότι θα το στήσουνε όπως πέρσυ για να βγει η Νίκη. Μην ξεχνάτε ότι υπάρχει και κριτική επιτροπή που επηρεάζεται από εξωτερικούς παράγοντες.

Όσο για το satelite ήταν προτότυπο και ωραίο τραγουδάκι γι αυτό κέρδισε χωρίς να κάνει strip show η ερμηνεύτρια σε αντίθεση με αρκετές δικές μας στο παρελθόν.

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε: στις 15:02, 16-02-11:

περισσοτερο διαφημιζεται ο λουκας βλεπω εγω,,γιατι ειναι πιο γνωστος στη βιομηχανια πχ..η Γερμανου πχ το υποστηριζει,,ενω ειναι κατα της Νικης..

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,672 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 15:10, 16-02-11:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
περισσοτερο διαφημιζεται ο λουκας βλεπω εγω,,γιατι ειναι πιο γνωστος στη βιομηχανια πχ..η Γερμανου πχ το υποστηριζει,,ενω ειναι κατα της Νικης..
Αυτό γίνεται γιατί ο Λούκας έχει το καλύτερο τραγούδι και προηγείται στις δημοσκοπήσεις. Τα μεσημεριανά προσπαθούν να προωθήσουν την Νίκη (το έκαναν πριν ακούσουμε καν τα τραγούδια). Ελπίζω στο τέλος να βάλουν ξεχωριστά την προτίμηση του κόσμου από της κριτικής επιτροπής και όχι όπως πέρσυ.

koum

Διάσημο Μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Συνταξιούχος . Έχει γράψει 874 μηνύματα.

O koum έγραψε: στις 15:20, 16-02-11:

Αρχική Δημοσίευση από fockos
Αυτό γίνεται γιατί ο Λούκας έχει το καλύτερο τραγούδι και προηγείται στις δημοσκοπήσεις. Τα μεσημεριανά προσπαθούν να προωθήσουν την Νίκη (το έκαναν πριν ακούσουμε καν τα τραγούδια). Ελπίζω στο τέλος να βάλουν ξεχωριστά την προτίμηση του κόσμου από της κριτικής επιτροπής και όχι όπως πέρσυ.
lol. Σιγά μην γίνει και σφυγμομέτρηση της κοινής γνώμης.

Ps: Να βλέπεις μόνο Τσιμτσιλή, οι άλλοι του star παραπληροφορούν.

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε: στις 15:25, 16-02-11:

να στειλουμε κανα νεο κοριτσι ,,αν θελουμε να παμε καλα...

και η Γερμανια πώς κερδισε νομιζετε?

με ραπ-μπουζουκι ανδρες χωρις καμια γυναικεια παρουσια θα δουμε θεση και χειροτερη ισως του Αλκαιου..

ενα δροσερο κοριτσι με καλη φωνη,,και λιγο χορο,,-οχι υπερβολικο κουνημα- και ενα μοντερνο τραγουδι θα παει σιγουρα καλα..

η νεα γυναικα αμεσως γραφει καλα στην τηλεοραση..αυτοματα..

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια