Ιστορίες χωρισμών

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Κοιτα η αληθεια ειναι οτι οταν τον πηρα κοιμοταν.


κοιτά η αλήθεια είναι ότι κοιμόσουν εσύ :P για πολύ καιρό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
κοιτά η αλήθεια είναι ότι κοιμόσουν εσύ :P για πολύ καιρό

Ετσι ειναι αυτα my friend!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
εκπληκτικο τελος παντως για 9 μηνες μετα
:E
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
εκπληκτικο τελος παντως για 9 μηνες μετα
:E


νταξ μωρέ, ποιός μετράει...




υγ. λολ. σορρυζ για την κακία που μόλις είπα, ήθελα να διατυπώσω κάτι
παρηγορητικό, κάτι συμπονετικό, κάτι ενθαρρυντικό
μα έχουν περάσει δέκα χρόνια
δεκα
χρονια
γτφ
φτγ!
γκετ οβερ ιτ :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Πολλα χρονια αργοτερα μου ειπε η αδερφη μου οτι τον ειδε καπου τυχαια.

Μαντεψτε τι την ρωτησα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Πολλα χρονια αργοτερα μου ειπε η αδερφη μου οτι τον ειδε καπου τυχαια.

Μαντεψτε τι την ρωτησα.


...
πως ήταν η κοπέλα δίπλα του; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
...
πως ήταν η κοπέλα δίπλα του; :worry:

Ναιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαια!

Μαντεψε και την επομενη τωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ναιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαια!

Μαντεψε και την επομενη τωρα.

δεν θέλω
θα ακουστεί κάπως. :P
συνέχισε, βγάλτο απο μέσα σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Yes, Dr

Η επομενη ερωτηση ηταν αν ειχαν και παιδι.

Ειμαι θλιβερη και αξιολυπητη ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
αν πηγες μετα να κλαψεις γοερα
τοτε ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
ωωω τι θλιμμένη ιστορία...


δεν πειράζει παντως.
αυτή την κοπέλα θα έπρεπε να την συμπονάς
εσύ γλίτωσες και εκείνη φορτώθηκε το μοσχάρι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Οχι ρε τι να κλαψω. Ενταξει ειπαμε. Δεν εκλαψα τοτε. Αναθεματισμενος εγωισμος. Θα κλαψω τωρα; Αλλωστε οπως ειπε και ο Ρεμπ εχουν περασει 10 ολοκληρα χρονια και παραπανω.

μα έχουν περάσει δέκα χρόνια
δεκα
χρονια
γτφ
φτγ!
γκετ οβερ ιτ :worry:

Remp i m over it.
Απλα περιεργεια.

ωωω τι θλιμμένη ιστορία...


δεν πειράζει παντως.
αυτή την κοπέλα θα έπρεπε να την συμπονάς
εσύ γλίτωσες και εκείνη φορτώθηκε το μοσχάρι :P

Ρεμπ λες για τις τελειες.Αλλα κι εσυ φουλ στην αντωνυμια εισαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Απλα περιεργεια.
νταξ οχι σε τα μας :P



υγ. δω π τα λεμε, είναι κάπως πικρό να ξαναβλέπεις ύστερα ανθρώπους
με τους οποίους είχες σχεδιάσει κοινό μέλλον.
Λίγο το ανεκπλήρωτο...
λίγο η ανεξήγητη ζήλεια...
λίγο τα προδομένα όνειρα της νιότης....
λίγο οι αναμνήσεις που καινε...

...λίγο το ότι ο/η επόμενος/η είναι ατελείωτο μανάρι και δεν συγκρίνεται με σένα :P:P:P

γι' αυτό καλό είναι να μένουμε στα καλά πράγματα :)
πχ, αυτός.
πως τα πάει με την υγεία του,
πως τα πάει με τη δουλειά του,
τι νούμερο πινακίδα είχε στο αμάξι :mad:
...για να ξέρεις την επόμενη φορά
και να κόψεις το σωληνάκι των φρένων...
:P
κλπ



υγ.
φουλ στην αντωνυμια εισαι.
τι να κανω, μια ζωή τη βάση έπαιρνα στα φιλολογικά :(
τώρα καπως βαιλτιοθεικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Ειχε φαλακρα παντως. Αυτο με παρηγορησε.


Οι καταρες μου επιασαν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Στη δικη μου περιπτωση δεν καταλαβα ποιος χωρισε ποιον.

Ημασταν μαζι 9 μηνες.
Σε αυτο το διαστημα μου ετυχε ενα προσωπικο προβλημα.
Εκανε να μου τηλεφωνησει κανενα διημερο.
Περιμενα...Περιμενα...
Αναρωτιομουν γιατι δεν με επαιρνε τηλεφωνο.
Ειχα τοσα στο κεφαλι μου τοτε, ειχα να σκεφτομαι κι αυτο.
Αποφασιζω να τον παρω τηλεφωνο να δω που βρισκεται.
Τον παιρνω λοιπον τηλεφωνο και αρχιζω την κλαψα.

therm: Καλα πού εισαι ; μπλαα , μπλαα , μπλααα.Τωρα που σε χρειαζομαι...μπλα, μπλα , μπλα.
Τωρα που σε ειχα αναγκη μπλα, μπλα , μπλα ...Εξαφανιστηκες ...μπλα, μπλα,ουτε ενα τηλεφωνο μπλα, μπλα

Δημ:Δεν ηθελα να σε ενοχλησω.Δεν ηξερα αν επρεπε να σε παρω τηλ με αυτα που τραβας τωρα.

therm:Με δουλευεις; Αν δεν εισαι εσυ διπλα μου τωρα, ποιος θα ειναι;

Δημ:Δεν ηθελα να σε πιεζω κι εγω τωρα.

therm:Ναι, καλα ενταξει.Δε θελω να με ξαναπαρεις τηλεφωνο.

Δημ:Καλα.

Και το κλεισαμε.

Δεν ξαναμιλησαμε απο τοτε, ουτε τον ξαναειδα.
Εχουν περασει σχεδον 10 χρονια απο τοτε.
Απλα σημερα αναρωτιεμαι εγω τον χωρισα τελικα ή διευκολυνα αυτον να με χωρισει;
Ελπίζω να είναι ρητορική η ερώτηση. Αν ΘΕΣ κάποιον προφανώς και ΔΕΝ το αφήνεις να περάσει "έτσι". :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Ελπίζω να είναι ρητορική η ερώτηση. Αν ΘΕΣ κάποιον προφανώς και ΔΕΝ το αφήνεις να περάσει "έτσι". :)

Οχι δεν ηταν ρητορικη!!!
Τοσα χρονια πιστευα οτι εγω τον χωρισα. Κι ειχα και την αναλογη ικανοποιηση κιολας.
Καποια στιγμη ομως (αφου ωριμασα, τωρα τελευταια δλδ) συνεθεσα ολα τα κομματια του παζλ και διαπιστωσα οτι αυτος με χωρισε τελικα.
Χα! Μου την εσκασε!
Μεσα απο αυτα τα κομματια του παζλ συμπερανα επισης οτι πρεπει να ειχα φαει και πολυ κερατο.

Τυφλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Πω πω τι ιστορία αυτή Ψαραδέλλη.
Διάβασα και την ιστορία του Hunter και συγκλονίστηκα.
Εγώ το μόνο που θυμάμαι, από φίλη μου, είναι κάτι χαζό.
Γνωρίζει ένα τύπο, και της εξηγεί αυτός, για ποιο λόγο χώρισε με την πρώην του.
Της είπε λοιπόν ότι η πρώην του μια ωραία μέρα μάζεψε τα πραγματάκια της (ψιλο κρυφά) και του άφησε ένα σημείωμα που έγραφε "Λυπάμαι, είσαι πολύ έξυπνος και πολύ ερωτικός για μένα!".

Ντόινγκ, παιδιά ντόινγκ. Το αστείο ποιο ήταν? Ότι η φίλη μου το πίστεψε.
Της είπα κι εγώ να του πει ότι ο πρώην της, την παράτησε επειδή "ήταν η τελειότερη γυναίκα του κόσμου και δεν το άντεχε"!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
πιστευα οτι (...)
Καποια στιγμη ομως αφου ωριμασα συνεθεσα ολα τα κομματια του παζλ και διαπιστωσα οτι

Αυτές οι ανακαλύψεις πάντως μέσα απο εσωτερικές ενδοσκοπήσεις με το πέρας του χρόνου είναι εξαιρετικά ενδιαφέρουσες και συγκλονιστικές, εγώ προσωπικά τις λατρεύω!:)
Πω πω τι ιστορία αυτή Ψαραδέλλη.
Διάβασα και την ιστορία του Hunter και συγκλονίστηκα.
Εγώ το μόνο που θυμάμαι, από φίλη μου, είναι κάτι χαζό.
Γνωρίζει ένα τύπο, και της εξηγεί αυτός, για ποιο λόγο χώρισε με την πρώην του.
Της είπε λοιπόν ότι η πρώην του μια ωραία μέρα μάζεψε τα πραγματάκια της (ψιλο κρυφά) και του άφησε ένα σημείωμα που έγραφε "Λυπάμαι, είσαι πολύ έξυπνος και πολύ ερωτικός για μένα!".

Ντόινγκ, παιδιά ντόινγκ. Το αστείο ποιο ήταν? Ότι η φίλη μου το πίστεψε.
Της είπα κι εγώ να του πει ότι ο πρώην της, την παράτησε επειδή "ήταν η τελειότερη γυναίκα του κόσμου και δεν το άντεχε"!

Στην ιστορία του Χάντερ έβαλα κι εγώ τη θετική μου. Παρόλο που δε γνωρίζουμε τα παραμέσα, σε καμμιa περίπτωση δε δικαιολογείται μάνα -με σώας τα φρένας- να παρατάει τα παιδιά της. Δικαιολογείται αν είναι ψυχασθενής. Είναι? Ποός ξέρει, ο Χάντερ ίσως να έμαθε μετά απο χρόνια. Γενικώς ψυχασθένειες- επειδή ρώτησε κάποια για το αν είχε δει κάτι προηγουμένως- δεν είναι απαραίτητο να βγαίνουν απο πριν- δουλεύουν και βγαίνουν κι αργότερα:worry:
:D

Tελικά Gilda το ζευγάρι είναι μαζί τώρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Στην ιστορία του Χάντερ έβαλα κι εγώ τη θετική μου. Παρόλο που δε γνωρίζουμε τα παραμέσα, σε καμμιa περίπτωση δε δικαιολογείται μάνα -με σώας τα φρένας- να παρατάει τα παιδιά της. Δικαιολογείται αν είναι ψυχασθενής. Είναι? Ποός ξέρει, ο Χάντερ ίσως να έμαθε μετά απο χρόνια. Γενικώς ψυχασθένειες- επειδή ρώτησε κάποια για το αν είχε δει κάτι προηγουμένως- δεν είναι απαραίτητο να βγαίνουν απο πριν- δουλεύουν και βγαίνουν κι αργότερα:worry:
:DTelika Gilda to jevgari einai maji twra erwthmatiko. Sorru gia ta greeklish alla ta paixe´de mu allajei th glwssa :D

Φυσικά συμφωνώ για τη γυναίκα του Χάντερ. Και όσο κι αν ακούγεται περίεργο, γλίτωσε και αυτός και τα παιδιά. Φοβάμαι πως αργότερα θα τους έκανε και χειρότερα. Χρειαζόταν ψυχιατρική βοήθεια η γυναίκα, προφανώς.
Το ζευγάρι όχι φυσικά δεν είναι μαζί, αυτό έγινε πριν χρόνια. Αυτός ο τύπος ήταν ψυχάκιας, η κοπέλα στην αρχή άργησε να το καταλάβει αλλά στο τέλος το κατάλαβε. Αφού κάποια στιγμή που κοιμόταν, βασικά αυτό που ψιλοκοιμάσαι, σαν να χουζουρεύεις, της έλεγε ότι για ότι κάνει, πρεπει να παίρνει την άδειά του, σαν να προσπαθούσε να την υπνωτίσει. Η κοπέλα το έπιασε όμως, και όταν του κανε συζήτηση, αυτός όλο άλλαζε το θέμα. Μεγάλο νούμερο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Καλτ χωρισμος:
Αντρας: εσυ τα χεις ολα ετοιμα,εγω χρειαστηκε να δουλεψω για να τα βγαλω περα
Γυναικα: Ωραια μπραβο,και;
Αντρας: Δε δικαιουσαι να μιλας για δυσκολιες εσυ.
Γυναικα:Σωπα.
Αντρας : χωριζουμε.

Ο παρον διαλογος δεν οδηγησε στον οριστικο χωρισμο εκεινη την περιοδο,αυτο ηρθε αργοτερα.καμια φορα το φερνω στο μυαλο μου και αναρωτιεμαι
ποσο ανωριμος πρεπει να εισαι για να εχεις αυτη τη συζητηση,με αυτες τις λεξεις ακριβως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top