Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,805 μέλη και 2,441,312 μηνύματα σε 76,716 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 329 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τύλιγμα δώρων, πού;

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,258 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 20:33, 29-01-11:

Αγόρασα πρόσφατα από e-shop κάτι που το θέλω για δώρο. Ξέρετε που μπορώ να πάω να μου το τυλίξουν όμορφα και πόσο περίπου κοστίζει;

Ευχαριστώ!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,230 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 20:48, 29-01-11:

Δεν ξέρω να υπάρχει κατάστημα ειδικά για τύλιγμα. Ίσως σε κανένα μαγαζί που πουλάει είδη συσκευασίας να σου κάνουν τη χάρη να στο τυλίξουν.
Πάντως μπορείς να δοκιμάσεις και μόνη σου. Δεν είναι πολύ δύσκολο. Στη χειρότερη το βάζεις μέσα σε μια μεγάλη χάρτινη τσάντα με έναν ωραίο φιόγκο.

9
Παράθεση

Boom

Επιφανές Μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,131 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 20:50, 29-01-11:

Δεν ξέρω αν υπάρχει μαγαζί για τέτοα δουλειά γιατί συνήθως τα τυλίγουν από εκεί που το αγοράζεις.
Είναι πολύ εύκολο πάντως, και δε χάνεις τίποτα να το δοκιμάσεις.
Δες:

Θα αγοράσεις χαρτί περιτυλίγματος, φιόγκο ή κορδελίτσα, μια σακουλίτσα δώρου και είσαι έτοιμη.
6
Παράθεση

DreamsRevenge

Επιφανές Μέλος

H DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,241 μηνύματα.

H DreamsRevenge sans toit, ni loi έγραψε: στις 21:03, 29-01-11:

Ναι, στα καταστήματα με είδη συσκευασίας μπορείς να βρεις πολύ πρωτότυπες ιδέες και συνδυασμούς σε χαρτιά-κορδέλες και μερικές φορές και άλλα μικρά διακοσμητικά...

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,258 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 21:05, 29-01-11:

Ποιά είναι βρε παιδιά αυτά τα μαγαζιά συσκευασίας; Υπάρχει κάποια γνωστή αλυσίδα;
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,230 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 21:08, 29-01-11:

Εγώ ήξερα ένα στην Κηφισιά, αλλά δεν νομίζω να σου κάνει.

Για δες εδώ: http://www.guide-of-athens.gr/catego...ategory_id=161

(πάρε τηλ. πρώτα πριν πας να βεβαιωθείς ότι μπορούν να σου κάνουν αυτό που θέλεις.)
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 21:10, 29-01-11:

Γιατί δεν το τυλίγεις μόνη σου; Προσωπικά θα εκτιμούσα πολύ περισσότερο ένα, έστω και κακό, τύλιγμα από αυτόν που μου κάνει το δώρο παρά ένα fancy τύλιγμα από κάποιον επαγγελματία
6
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 21:11, 29-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny Cash
Γιατί δεν το τυλίγεις μόνη σου; Προσωπικά θα εκτιμούσα πολύ περισσότερο ένα, έστω και κακό, τύλιγμα από αυτόν που μου κάνει το δώρο παρά ένα fancy τύλιγμα από κάποιον επαγγελματία
Και πού θα ξέρεις ποιός το τύλιξε;
Παράθεση

Boom

Επιφανές Μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,131 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 21:20, 29-01-11:

Αν δεν κάνω λάθος ακόμα και τα jumbo πουλάνε τέτοια καθώς και τα βιβλιοπωλεία. Δε θα έχεις πολλές επιλογές όμως αλλά εντάξει, δε μετράει το περιτύλιγμα αλλά η κίνηση.
3
Παράθεση

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε: στις 22:51, 29-01-11:

Την επόμενη φορά ζήτησε περιτύλιγμα κατά την αίτησή σου στο e-shop. Έχουν ένα ωραίο ασημί με μικρά λουλουδάκια. Εγώ ζητάω τυλιγμένα ακόμη και πράγματα που παίρνω για εμένα, επειδή μου αρέσει το περιτύλιγμα.

Δεν είναι δύσκολο να τυλίξεις ένα δώρο πάντως!
3
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 22:54, 29-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από MissKit
Την επόμενη φορά ζήτησε περιτύλιγμα κατά την αίτησή σου στο e-shop. Έχουν ένα ωραίο ασημί με μικρά λουλουδάκια. Εγώ ζητάω τυλιγμένα ακόμη και πράγματα που παίρνω για εμένα, επειδή μου αρέσει το περιτύλιγμα.

Δεν είναι δύσκολο να τυλίξεις ένα δώρο πάντως!
Δεν εννοώ το e-shop.gr βρε παιδιά, και το amazon, e-shop είναι.
2
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε: στις 22:58, 29-01-11:

Αν δε βρεις πάντως κατάστημα να σε εξυπηρετήσει τοποθέτησέ το μέσα σε ένα όμορφο κουτί και βάλτου γύρω μια κορδέλα, ή βάλτο σε μια όμορφη σακούλα δώρου.
2
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,741 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 23:23, 29-01-11:

http://www.ampalaz.gr/
Όπως είπαν και οι προηγούμενοι γράφοντες, το να τυλίξεις ένα δώρο ή να το βάλεις σε κάποιο κουτί με μια κορδέλα είναι μια εύκολη υπόθεση...

http://www.ftiaxto.gr/content/view/520/
Σε περίπτωση που δεν προλαβαίνεις να φτιάξεις χειροποίητα δώρα μπορείς να δώσεις μια προσωπική πινελιά με το δικό σου μοναδικό αμπαλάζ. Στο blog Creativeadoration θα βρεις σίγουρα κάποια έξυπνη και πρωτότυπη ιδέα!
http://fonetik.wordpress.com/2008/11...008-gift-wrap/

http://www.glyfada-online.gr/categor...ategory_id=161
Είδη συσκευασίας στη γλυφάδα.....
6
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H MissKit έγραψε: στις 18:29, 29-06-13:

Έχετε υπ' όψιν κανένα online shop με είδη περιτυλίγματος και κουτάκια; Το google δε με βοήθησε. Θέλω ένα κουτί και διάφανο νάυλον να τυλίξω μπισκότα και σοκολατάκια. Άντε νάυλον θα βρω, αλλά κουτάκια έχουν μόνο σε ζαχαροπλαστεία και είναι μικρά και υπερβολικά στολισμένα.
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 19:25, 29-06-13:

Στα Jumbo έχει πολλά κουτάκια, δισκάκια, διάφανο περιτύλιγμα και κορδέλες. Αν το κουτάκι που σου αρέσει δεν είναι σχεδιασμένο για τρόφιμα, μπορείς να κάνεις μια επίστρωση με λαδόκολλα και μετά να βάλεις μέσα τα γλυκά. Είναι η πιο οικονομική λύση και Jumbo έχει σχεδόν παντού.
1
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H MissKit έγραψε: στις 20:00, 29-06-13:

Εδώ που είμαι ομως δεν έχει. Γι' αυτό ζήτησα online shop. Ευχαριστώ για τον κόπο σου όπως και να 'χει!
Παράθεση

DreamsRevenge

Επιφανές Μέλος

H DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,241 μηνύματα.

H DreamsRevenge sans toit, ni loi έγραψε: στις 20:13, 29-06-13:

Έχεις δει το site του Μπαρκά? Στα κουτιά του με διακόσμηση βρήκα αυτά εδώ κι έχει και αλλα.
Μακάρι να μην έχει περιορισμούς στην παραγγελία, δε χανεις τιποτα να κανεις ενα τηλεφωνο...
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H MissKit έγραψε: στις 20:17, 29-06-13:

Έχει περιορισμούς. Συνεργάζεται μόνο με επαγγελματίες... =/
Παράθεση

DreamsRevenge

Επιφανές Μέλος

H DreamsRevenge sans toit, ni loi έγραψε: στις 20:32, 29-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από MissKit
Έχει περιορισμούς. Συνεργάζεται μόνο με επαγγελματίες... =/
... αυτούς ομως τους ειχα ξεχασει... και μαλλον δίνουν και λιανική

και βρήκα και αυτό εδώ
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια