Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,806 μέλη και 2,441,391 μηνύματα σε 76,720 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 247 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιόν δορυφορικό δέκτη έχετε και ποιους δορυφόρους βλέπετε ;

passenger123 (Δημήτρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Υπεύθυνος πωλήσεων . Έχει γράψει 123 μηνύματα.

O passenger123 έγραψε: στις 12:16, 30-01-11:

H δορυφορική τηλεόραση με την πληθώρα πλέον των δορυφόρων στο γεωστατικό τόξο , καθώς και με την μείωση κόστους των εγκαταστάσεων σε συνδιασμό με την εξέλιξη της τεχνολογίας των δεκτών έκανε την δορυφορική πραγματικότητα και διασκέδαση γεγονός .

Εσείς γράψτε άν έχετε και ποιούς δορυφορικούς δέκτες ( μπορεί να γίνει και ανάπτυξη software ή τυχόν πλεονεκτημάτων μιας καλής και προσιτά οικονομικής εγκατάστασης ) , καθώς και ποιούς δορυφόρους παρακολουθείτε και τι ενδιαφέρον παρουσιάζουν ;
Και οι συνδρομητές Nova μπορούν να γράψουν εδώ αν θέλουν ποιά κανάλια Nova τους αρέσουν πιό πολύ .

Σημείωση : δεν γνωρίζω αν έχει τεθεί παρόμοιο θέμα .
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

passenger123 (Δημήτρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Υπεύθυνος πωλήσεων . Έχει γράψει 123 μηνύματα.

O passenger123 έγραψε: στις 07:28, 05-02-11:

Λοιπόν , αφού έθεσα το θέμα απαντώ και πρώτος ..ελπίζω σε συμμετοχή
Έχω αυτό το διάστημα 4 δορυφορικές συσκευές ( 2 ψηφιακές και 2 hd ) τίς παρακάτω :
α. τον επίσημο ψηφιακό δέκτη της Nova κατασκευής Panasat λόγω αποκλειστικού << ταιριάσματος >> της official card της εταιρείας και συγκεκριμμένα το μοντέλο panasat 1110 .

β. έναν δέκτη ψηφιακό << κλώνο >> του dreambox και κατασκευής netbox .

γ. έναν δέκτη hd κατασκευής azbox και συγκεκριμμένα το μοντέλο elite .

δ. έναν δέκτη της hd κατασκευής Edision και συγκεκριμμένα το μοντέλο piccollo .

Παρακολουθώ 2 δέσμες δορυφόρων , με 2 κάτοπτρα διπλού lnb σε διάταξη και τετραπλό switch της Ferguson .

Κάτοπτρο α
. Astra 13 + Hotbird 1-5
Κάτοπτρο β . Turksat 2+ Hellassat

Είμαι επίσημος συνδρομητής Nova ,παρακολουθώ επίσης πολλά κανάλια από τον turksat 2 ο οποίος έχει πολλά αμερικάνικα και ευρωπαικά κανάλια free to air και δυνατότητα δίγλωσσης επιλογής με αγγλική γλώσσα . Επίσης τα γερμανικά κανάλια των astra 13 και φυσικά τον δικό μας Hellassat .
Φυσικά και τα hd κανάλια τα οποία άρχισαν εκπομπες ( εκτός τα νέα της Nova ) .
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη passenger123 : 05-02-11 στις 07:49.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια