Η ζωή σας στα τριάντα πέντε...

kate! =]

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
εχετε σκευτει ποτε την ζωη σας στα 35??αν ναι πειτε καθε σκεψη σας...πχ για το τι δουλεια θα κανετε, αν θα ειστε παντρεμενοι, αν θα εχετε παιδια, θα ζειτε κλπ κλπ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Εδώ δεν μπορώ να φανταστώ πώς θα είναι μετά από 1 χρόνο, θα μπορέσω να φανταστώ πώς θα είναι στα 35 μου; :P
Είναι αδύντατον κάτι τέτοιο, αφού -ευτυχώς- η ζωή είναι απρόβλεπτη. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αν στα 16 σου σκευτεσε την ζωη στα 35 πολυ φοβαμε οτι στα 35 θα σκευτεσε την ζωη στα 16... Για τετιους λογους βρεθηκα να κανω λαθος επιλογες, οχι οτι μου στηχισαν πολυ, αλλα γιατι να μπεις στην διαδικασια να τις διορθωσεις, αντι απλα να παρεις σωστες αποφασεις εξ αρχης;...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Eγώ πάντως το μόνο που έχω να σου πω είναι πως το να γίνεις 35 είναι πολύ πιο κοντά απ' όσο φαντάζεσαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Eγώ πάντως το μόνο που έχω να σου πω είναι πως το να γίνεις 35 είναι πολύ πιο κοντά απ' όσο φαντάζεσαι!

Παράξενο, νόμιζα ότι 20 χρόνια δεν είναι και τόσο μικρό χρονικό διάστημα.

Εγώ σαν 24 ετών και προσεχώς 25 φαντάζομαι τα 35 μου έτσι:

Να είμαι με την δεύτερη σύζυγο μου, την Λίτσα. Μαζί της θα έχω στήσει κομπίνα για να πάρουμε λεφτά από τη πρώτη σύζυγο και με αυτά τα λεφτά θα ζούμε στο Ίλιον σε ένα πεντάρι. Θα έχω δύο παιδιά 2 και 4 ετών τον Μάριο και την Τιτίκα (ωραία ονόματα για παιδιά; Μόνος μου τα σκέφτηκα). Θα δουλεύω σαν μεγαλοστέλεχος επιχείρησης που θα ειδικεύεται στην παραγωγή σκευασμάτων για αλατοπίπερο στο τομέα ανθρώπινου δυναμικού (και θα κάνω αυτό που ονειρεύομαι από μικρός, να απολύω αυτούς που αντιπαθώ). Επίσης θα έχω ένα σκύλο, τον Βρασίδα που θα το μάθω να στρώνει το κρεβάτι μου. Και φυσικά θα έχω και ένα γκομινάκι βουλγαρικής καταγωγής, την Νάντια την Τσομπάνοβα για να ολοκληρώσω το greek dream.

Για να γίνει αυτό πρέπει να βρω όμως μια σύζυγο με πολλά λεφτά. Καμία πρόθυμη για να με βοηθήσει να ξεκινήσω το όνειρο μου;

Αν δεν το πραγματοποιήσω θα σκοτωθώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.

θα έχω στήσει κομπίνα...

θα ζούμε στο Ίλιον...

Θα έχω δύο παιδιά...

Θα δουλεύω σαν...

που θα ειδικεύεται στην...

θα κάνω αυτό που...

θα έχω ένα σκύλο...

θα το μάθω να στρώνει...

θα έχω και ένα γκομινάκι...

θα σκοτωθώ...

Είπαν του λωλού*** να χέσει κι αυτός ξεκολώθηκε!!!! :laugh:
Γειά σου ρε Έντμουντ αυταπατώμενε, με τις πομφόλυγες αφειδείς ενδοσκοπικές (προς σαυτόν) υποσχέσεις σου....και είσαι μόνο...24! :eek:

Όσο για του λόγου μου, αν μπορούσα να γυρίσω την ζωή μου πάλι πίσω στα 35, επιστρέφοντας στο...μέλλον, ένα πλάγμα θ'(με έκθλιψη) έκανα....
Πατάτες με κρέας στο φούρνο ανοίγοντας κι ένα μπουκάλι Πορφυρογέννητο του Καρρά! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top