Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,792 μέλη και 2,440,634 μηνύματα σε 76,684 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 292 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Eurovision 2011

Eurovision 2011

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 20)
Φινλανδία
0
0%
Βοσνία & Ερζεγοβίνη
1
5,00%
Δανία
1
5,00%
Λιθουανία
0
0%
Ουγγαρία
0
0%
Ιρλανδία
0
0%
Σουηδία
3
15,00%
Εσθονία
2
10,00%
Ρωσία
0
0%
Γαλλία
2
10,00%
Ιταλία
0
0%
Ελβετία
2
10,00%
Ηνωμένο Βασίλειο
1
5,00%
Μολδαβία
0
0%
Γερμανία
0
0%
Ρουμανία
1
5,00%
Αυστρία
0
0%
Αζερμπαϊτζάν
2
10,00%
Σλοβενία
0
0%
Ισλανδία
1
5,00%
Ισπανία
0
0%
Ουκρανία
1
5,00%
Σερβία
0
0%
Γεωργία
3
15,00%

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 23:46, 16-03-11:

H Lena δεν ήταν αθώα το έπαιξε αθώα.

Φωνή δεν έχει αλλά το περσίνο κομμάτι το υποτήριξε άψογα.
αθωοτητα με φωνη....
http://www.youtube.com/watch?v=agOf69AoxcE
μαγειαααα
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,669 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 23:48, 16-03-11:

κλασική μπαλάντα...... μια από τα ίδια. Τέτοια κομμάτια δεν έχουν τύχη στη eurovision.

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 23:53, 16-03-11:

δεν εχουν τυχη?
κοντα στην κορυφη βγηκε τοτε..

τα παντα εχουν τυχη,,φτανει να ειναι καλα,,και να μιλανε στην καρδια του θεατη..
(καλυτερα να στελναμε τη Βαλαντω,,)
1

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,669 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 00:02, 17-03-11:

Καλύερα να εκπροσωπούν της Ελλάδα τραγούδια με ελληνικά στοιχεία (σαν του Λούκα). Μακάρι το ραπ να έλειπε τελείως.

Παραδείγματα που πρέπει να μιμηθούμε είναι η Ηadise που έδωσε την νίκη στην Τουρκία και οι Lordi τη φιλανδία (τραγούδια που αντιπροσωπεύαν τις χώρες τους). Τα pop χορευτικά και οι μπαλάντες δεν θυμίζουν Ελλάδα πως να το κάνουμε.

====================================================================
Το Ι can των Άγγλων παρά την προώθηση που του γίνεται πιστεύω πως θα πατώσει.

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε: στις 00:05, 17-03-11:

Lordi τη φιλανδία (τραγούδια που αντιπροσωπεύαν τις χώρες τους)
ναι,,οι ηλεκτρικες κιθαρες ειναι η παραδοσιακη φινλανδικη μουσικη..
1

fockos

Επιφανές Μέλος

O fockos έγραψε: στις 00:08, 17-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
ναι,,οι ηλεκτρικες κιθαρες ειναι η παραδοσιακη φινλανδικη μουσικη..
Όχι αλλά οι φιλανδοί τέτοια ακούνε και τέτοια μουσική παράγουν (αν είναι παραδοσιακή φιλάνδικη μουσική δεν ξέρω).... Μην ξεχνάς ότι τα Orcs και όλα αυτά τα ζωήφια είναι στην κουλτούρα τους

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,497 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 10:06, 17-03-11:

Τελικά ποιο τραγούδι έχετε ξεχωρίσει για φέτος;

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε: στις 12:29, 17-03-11:

μεχρι στιγμης κανενα..

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,497 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 12:57, 17-03-11:

Εγώ με το που άκουσα το τραγούδι του Αζερμπαϊτζάν σκέφτηκα οτι αυτό μπορεί να είναι νικητήριο τραγούδι. Βέβαια είναι το βιντεοκλίπ που προσφέρει παραπάνω πράγματα και μπορεί στο live να μην είναι τόσο καλό. Πάντως αυτό που έχω δει είναι οτι φέτος έχουμε μόνο μετριότητες που λίγο κάποια ξεφεύγουν προς τα πάνω και κάποια προς τα κάτω. Δεν υπάρχει κάποιο super wow τραγούδι.
1

blackgirl (Take care of the one you love)

Δραστήριο Μέλος

H Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 198 μηνύματα.

H blackgirl έγραψε: στις 17:34, 17-03-11:

συμφωνώ το Αζερμπαϊτζάν έχει πολύ καλό τραγούδι

Heptamer (von Sentonof!)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο von Sentonof! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 51 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 560 μηνύματα.

O Heptamer von Sentonof έγραψε: στις 22:00, 18-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από Himela
Το οτι εσύ πορώνεσαι με το γκομενάκι και δε βλέπεις πως η αθωότητα ήταν κάτι που πουλούσε κι αυτό προμοτάρισε δε σημαίνει οτι είναι κι αθώα η μικρά. Και χέστηκα που κέρδισε, σιγά που θα κρατάω κακία στην τραγουδίστρια επειδή κέρδισε το τραγούδι της χώρας μου σε ένα διαγωνισμό τραγουδιού, αν είναι δυνατόν! Τι άλλο θα ακούσω Θεέ μου.
To γκομενακι ηταν οντως αβγαλτο και αθωο και αυτο φανηκε περισυ αμεσως μετα την νικη του - για οσους μπορεσαν να δουν / παρατηρησουν αντιδρασεις και φυσικα για οσους ειδαν τη συμπεριφορα του στα παρασκηνια πριν το διαγωνισμο.

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
ακου το τραγουδι που λενε να τη στειλουν..και θα δεις ποσο λιγη ειναι..
Σαφως και το τραγουδι για φετος δεν ειναι της κλασης του περσινου.

Αλλα σιγουρα οι Γερμανοι δε στοχευουν παλι στην πρωτια.

Τιμης ενεκεν την ξαναστελνουν.

Δεν παθαινουν παρακρουση με το διαγωνισμο οπως εμεις....
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ~LoVeR BoY~ : 03-05-11 στις 16:07. Αιτία: merge

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,656 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 22:08, 18-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από Heptamer
To γκομενακι ηταν οντως αβγαλτο και αθωο και αυτο φανηκε περισυ αμεσως μετα την νικη του - για οσους μπορεσαν να δουν / παρατηρησουν αντιδρασεις και φυσικα για οσους ειδαν τη συμπεριφορα του στα παρασκηνια πριν το διαγωνισμο.
εγώ πάντως τυχαίνει να έχω μιλήσει με συμπατριώτες της που δεν συμμερίζονται καθόλου την άποψη σου περί αθωότητας και ....αβγατότητας. Και ήταν και οι "κερδισμένοι" της υπόθεσης...
My point is... το "image" και το "στυλ" του καθενός μπορεί ο καθένας να το μεταφρασει όπως του αρέσει...
Η Lena πάντως αβγαλτη ή ξεβγαλμένη μια χαρά πετυχαίνει να μιλάνε για αυτήν και να κάνει "τζάμπα" προώθηση της συμμετοχής της και του εαυτού της

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 22:43, 18-03-11:

αααα καλα... πρωτη φορα ακουσα τα περισσοτερα σονγκς, εχουν μεινει κατι λιγα που δεν ακουσα.

της τουρκιας κατι λεει, της νορβηγιας που στο σουπερ σταρ το ακουσα και φαβορι και μαλιστα τολμησαν να το συγκρινουν με το περσινο της γαλλιας, αδιαφορο νομιζω, η αγγλια στελνει τους μπλου και μας θυμιζει τα 90's, η σουηδια μαρεσει, η γαλλια το χει χασει και στελνει οπερα, η γερμανια ξανα στελνει τη λενα (αν και μεταξυ μας ειναι απο τα λιγα τραγουδια που κατι λενε φετος) και μετα εσεις μου γκρινιαζετε για τον λουκας. σε σχεση με αυτες τις μπουρδες ο λουκας ειναι καλυτερος. ασε που ακουσα οτι θα αλαξουν εντελως τη χορογροφια ( λετε να βγαλουν και τους ακροβατες? ) και θα κανουν διαφορετικη ενορχηστρωση. τον στερεο μαικ τον συμπαθω καθως ειναι και πειραιωτακι και του λουκα του ειχα τρελη αδυναμια απο τοτε που ηταν στο x-factor1 (ειχα στειλει μεχρι και μηνυμα στον τελικο για να νικησει!) παιδια ο ανθρωπος ειναι φωναρα ακουστε εδω πως λεει μητροπανο http://www.youtube.com/watch?v=4tav0XWYZwM (τι ωραιο ζειμπεικικο χαθηκε να του γραψουν κατι τετοιο να γουσταρουμε?? ^_^) και μακαρι τα παιδια να πανε πολυ καλα!

http://www.youtube.com/watch?v=fVtV9K-aosU αυτα ειναι κομματια για eurovision, αδικια μεγαλη που δ μπηκε ουτε καν στη δεκαδα! χα!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη love_angel : 18-03-11 στις 22:54.

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε: στις 23:35, 18-03-11:

τον στερεο μαικ τον συμπαθω καθως ειναι και πειραιωτακι
δεν πα να ναι και μανιατης?
με τα σκ@τοαγγλικα που "τραγουδαει" θα μας παρει στο λαιμο του..

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 00:40, 19-03-11:

παντως η τουρκια καθε χρονο στελνει πολυ ωραια κομματια, τα τελευταια χρονια που παρακολουθω παντως.
απο που να αρχισω?
eurovision 2010 - απλα κομματαρα, το αγαπημενο μου μαζι με της γαλλιας!
eurovision 2009 - τελειο και αυτη κουκλα και ας ειχε βαλει καμια δεκαρια κιλα μεχρι τον τελικο.
Eurovision 2007 - ωραιουλι!
Eurovision 2006 - μαρεσε αρκετα!
eurovision 2004 - τελειο απο ενα συγροτημα που λεγετε αθηνα?
eurovision 2003 - νικητηριο τραγουδι και μεγαλη επιτυχια!

και το φετινο μαρεσει, αλλα περιμενω να τακουσω καποιες φορες ακομη, με το καλο, μεχρι να αποφασισω αν μερεσει πολυ ή οχι!

Himela

Συντονίστρια

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 16:28, 02-05-11:

Ξεκίνησαν ήδη οι πρόβες των τραγουδιών της Eurovision εφόσον μόνο λίγες μέρες απομένουν για τους ημιτελικούς και τον μεγάλο τελικό. Ας δούμε κάποιες πρόβες τραγουδιών:

First rehearsal - Day 1:

Πολωνία
Νορβηγία
Αλβανία
Αρμενία
Τουρκία
Σερβία
Ρωσία
Ελβετία
Γεωργία
Φινλανδία

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Himela : 04-05-11 στις 09:47.
1

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 16:34, 02-05-11:

τουρκια.

Iliaki (Βανίλια)

Διάσημο Μέλος

H Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 771 μηνύματα.

H Iliaki έγραψε: στις 16:46, 02-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από Heptamer
No offence, αλλά εμένα φίλοι μου μου είπαν ότι η συγκεκριμένη αθώα κοπελίτσα έχει παίξει σε πορνοταινίες...

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε: στις 17:17, 02-05-11:

ενδιαφερον..

Himela

Συντονίστρια

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 12:32, 03-05-11:

Ολοκληρώθηκαν κι οι πρόβες της δεύτερης ημέρας στην οποία βρίσκεται το φαβορί Αζερμπαϊτζάν αλλά και η Ελλάδα.

First rehearsals - Day 2:

Μάλτα
Σαν Μαρίνο
Κροατία
Ισλανδία
Ουγγαρία
Πορτογαλία
Λιθουανία
Αζερμπαϊτζάν
Ελλάδα

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Himela : 04-05-11 στις 09:47.
2

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Eurovision 2012! - Από Εχέμυθη
      Το θέμα έχει λάβει 73 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 25-06-12 στις 00:45.
    • Eurovision 2011 - Η Ελληνική συμμετοχή - Από Άγγελος
      Το θέμα έχει λάβει 218 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μουσική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-05-11 στις 02:46.
    • Eurovision - Από ΞΕΠΛΑ
      Το θέμα έχει λάβει 320 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μουσική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-05-09 στις 22:57.
    • anti - Eurovision - Από actaestfaboula
      Το θέμα έχει λάβει 32 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-05-07 στις 15:45.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα