Ενδυμασία στις σχολικές εκδρομές!

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Καλησπερα...
Εχω ενα θεματακι με το τι θα συναντησω στις εξωδους της 3ημερης...το προβλημα ειναι οτι δεν ειμαι πολυ του εξω και φυσικα του αναλογου ντισιματος...ολα τα κοριτσια παντα πριν τις 3ημερες τρεχουν και δεν φτανουν για να βρουν τα μινι φορεματα και τα αναλογα 12ποντα που θα βαλουν κατι που εγω δεν κανω ουτε τρελενομαι στην ιδεα γιατι δεν εχω βαλει ποτε τιποτα απο τα δυο και ουτε θελω
αφου δεν με αρεσουν ΚΑΘΟΛΟΥ!!!Οταν λοιπον θα βγουμε ειμαι σιγουρη οτι θα νιωσω εξω απο τα νερα μου γιατι ουτε υπαρχει περιπτωση να χορεψω εκει(ετσι και αλλιως χορευω αθλια και με το χορο δεν τα παω τοσο καλα..)δεν ξερω τι θα κανω με ολα αυτα σκευτικα καποια στιγμη να μην παω αλλα δεν μπορεσα γιατι αυτα δεν χανονται...ετσι αποφασισα μαλον να παω και να βαλω τζιν και ετσι και θα δω πως θα περα...
Εσεις τι λετε??????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chr96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Ποσο σε καταλαβαινω!
Ξερω πως αυτα τα κοριτσια πολλες φορες ντυνονται ετσι και στο σχολειο..σωστα ετσι;
Anyway! Το μονο που μπορεις και πρεπει να κανεις ειναι να δειξεις αδιφορια..ντυσου οπως γουσταρεις και νιωθεις ανετα για να βγεις τις βολτες σου!
Φορμα και σταρακια θες;Φορμα και σταρακια βαλε!
Κοιτα να το διασκεδασεις..θα το θυμασαι για παντα γι'αυτο ΠΕΡΝΑ ΚΑΛΑ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ναι σιγουρα αλλα εινα ενοχλιτικο να ακους απο ολες τις ηλιθιες δεν θα βαλεις κατι πιο καλο και τετοια...αλλα δεν καταλαβαινω γιατι θα πρεπει να ειναι για ολους καλο αυτο που θεωρουν αυτες "καλο"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chr96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Μονο και μονο γι'αυτα που θα σου πουνε...σκασε μυτη με πιτζαμες στο κλαμπακι :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Καλησπερα...
Εχω ενα θεματακι με το τι θα συναντησω στις εξωδους της 3ημερης...το προβλημα ειναι οτι δεν ειμαι πολυ του εξω και φυσικα του αναλογου ντισιματος...ολα τα κοριτσια παντα πριν τις 3ημερες τρεχουν και δεν φτανουν για να βρουν τα μινι φορεματα και τα αναλογα 12ποντα που θα βαλουν κατι που εγω δεν κανω ουτε τρελενομαι στην ιδεα γιατι δεν εχω βαλει ποτε τιποτα απο τα δυο και ουτε θελω
αφου δεν με αρεσουν ΚΑΘΟΛΟΥ!!!Οταν λοιπον θα βγουμε ειμαι σιγουρη οτι θα νιωσω εξω απο τα νερα μου γιατι ουτε υπαρχει περιπτωση να χορεψω εκει(ετσι και αλλιως χορευω αθλια και με το χορο δεν τα παω τοσο καλα..)δεν ξερω τι θα κανω με ολα αυτα σκευτικα καποια στιγμη να μην παω αλλα δεν μπορεσα γιατι αυτα δεν χανονται...ετσι αποφασισα μαλον να παω και να βαλω τζιν και ετσι και θα δω πως θα περα...
Εσεις τι λετε??????????
Moυ θυμίζεις εμένα. =P Aπό μικρή άκουγα διαφορετική μουσική και γενικά είχα κάποιες διαφορετικές απόψεις σχετικά με το ντύσιμο και γενικότερα το πως "πρέπει" να ντύνεται κάποιος όταν βγαίνει έξω.

Κοίτα κοπέλα μου επειδή αυτές γουστάρουν να τα βγάζουν όλα στη φόρα,προκειμένου να πάνε σε ένα κλαμπάκι και να χορέψουν,δεν σε αναγκάζει να κάνεις κι εσύ το ίδιο.-

Έχεις το δικό σου στυλάκι. Τις δικιές σου απόψεις.Τέλος. Μην παρασύρεσαι από μερικά ξέκωλα που θα σου πούν "είσαι πολύ απλά ντυμένη,κοίτα εγώ έψαχνα 5 μέρες για να βρώ να φορέσω το τελευταίο συνολάκι μου έβγαλε ο τάδε οίκος μόδας."

Bάλε το τζινάκι σου,τη μαύρη σου την μπλουζίτσα,κανένα δερματάκι οr sth,μαύρο μολυβάκι και θα είσαι μια χαρά.

Αν έρθει καμιά ηλίθια και σου πεί τίποτα,απλά στείλτην από εκεί που'ρθε. :pfff:

Να κοιτάς όταν θα βγείς να περνάς καλά και να μην σε ενδιαφέρουν οι απόψεις κανενός για το πως "πρέπει" να είσαι,πως "πρέπει" να συμπεριφέρεσαι για να μην σε πούν "ξενέρωτη".-

Αυτά. Να περάσεις τέλεια στην εκδρομούλα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chr96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Accept - Bucket full of Hate!!!!!!
Γουσταρω \m/

Και για να επανελθω στο θεμα, σοφια μου σε ξερω καλα ;)
Αυτο που γουσταρεις θα κανεις..ειμαι σιγουρη..
Και επισης γνωριζω οτι θα αντιδρασεις οπως πρεπει να αντιδρασεις..
Βρε χαζο, τι να πω και γω;;
Να ηξερες μονο τι περνουσα, περναω και θα περναω στο σχολειο..να ξερες μονο τι μου λενε τα κωλοπαιδα..αλλα ας μη παρει διαστασεις το δικο μου θεμα καλυτερα :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
γιατί θα πρέπει πάντα να αγχωνόμαστε ώστε να είμαστε οι "τέλειοι" στα μάτια των άλλων ή να ακολουθούμε ασυνείδητα το "κοπάδι";
οι άλλοι είναι "τέλειοι" στα δικά μας μάτια; :worry:
γιατί θα πρέπει πάντα να ζούμε με το "πρέπει" και όχι όπως γουστάρουμε; :P
κούλαρε Gate4 και μην σκας με ό,τι βλέπεις...

οι σωστοί φίλοι δεν κρίνουν με βάση την εμφάνιση ή το ντύσιμο ούτε φέρονται με επιδειξιομανία στους φίλους τους...

κοίταξε να περάσεις καλά στην εκδρομή και άσε τα πίτουρα για τις κότες..;)
μου φαίνεται ότι χάσαμε το νόημα της εκδρομής και της ψυχαγωγίας
διασκέδασε, καλή καρδιά, πλάκες και θετική ενέργεια...
στις περιόδους που ζούμε, έχουμε ανάγκη από εκδρομές και αληθινή ψυχαγωγία ώστε να ξεφεύγουμε που και που από την μίζερη καθημερινότητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερ!να

Νεοφερμένος

Η κατερ!να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Καλε αυτο σε αγχωνει??? Ασε τις αλλες να φορεσουνε οτι ξεκωλο θελουνε....μη σκιαζεσαι γιαυτο....εσυ θα κοιτας τι σε κανει να νοιωθεις πιο ανετα...!!! και φυσικα να εισαι με την παρεα σου και να περασεις καλα...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Frida!

Νεοφερμένος

Η φρειδερικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
βρε αιντε ολοι να πουμε!! μου την δινει απιστευτα πολυ! βαλε ΟΤΙ θες! ασε τς αλλες να ρεζιλευονται! γιατι αυτο κανουν!αντε πια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,055 μηνύματα.
Κορίτσια, αυτό με το ντύσιμο στις νυχτερινές εξόδους των εκδρομών, έχει καταντήσει αστείο. Σπάτε το κεφάλι σας για το τι θα φορέσετε και πώς θα είσαστε οι πιο εντυπωσιακές. Και τελικά, ντύνεστε (?) όλες ίδια: μαύρο - μίνι - μπότα....


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
απο fb? haha
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Moυ θυμίζεις εμένα. =P Aπό μικρή άκουγα διαφορετική μουσική και γενικά είχα κάποιες διαφορετικές απόψεις σχετικά με το ντύσιμο και γενικότερα το πως "πρέπει" να ντύνεται κάποιος όταν βγαίνει έξω.

Κοίτα κοπέλα μου επειδή αυτές γουστάρουν να τα βγάζουν όλα στη φόρα,προκειμένου να πάνε σε ένα κλαμπάκι και να χορέψουν,δεν σε αναγκάζει να κάνεις κι εσύ το ίδιο.-

Έχεις το δικό σου στυλάκι. Τις δικιές σου απόψεις.Τέλος. Μην παρασύρεσαι από μερικά ξέκωλα που θα σου πούν "είσαι πολύ απλά ντυμένη,κοίτα εγώ έψαχνα 5 μέρες για να βρώ να φορέσω το τελευταίο συνολάκι μου έβγαλε ο τάδε οίκος μόδας."

Bάλε το τζινάκι σου,τη μαύρη σου την μπλουζίτσα,κανένα δερματάκι οr sth,μαύρο μολυβάκι και θα είσαι μια χαρά.

Αν έρθει καμιά ηλίθια και σου πεί τίποτα,απλά στείλτην από εκεί που'ρθε. :pfff:

Να κοιτάς όταν θα βγείς να περνάς καλά και να μην σε ενδιαφέρουν οι απόψεις κανενός για το πως "πρέπει" να είσαι,πως "πρέπει" να συμπεριφέρεσαι για να μην σε πούν "ξενέρωτη".-

Αυτά. Να περάσεις τέλεια στην εκδρομούλα. :)

Αχχ σ' αγαπάω. :redface:


Κορίτσια, αυτό με το ντύσιμο στις νυχτερινές εξόδους των εκδρομών, έχει καταντήσει αστείο. Σπάτε το κεφάλι σας για το τι θα φορέσετε και πώς θα είσαστε οι πιο εντυπωσιακές. Και τελικά, ντύνεστε (?) όλες ίδια: μαύρο - μίνι - μπότα....
Μαύρο - τζην - γόβα :pfff:
Δε σε βρίσκω ενημερωμένο:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Φόρα αυτό που σου αρέσει.
Όταν είσαι σίγουρη για τον εαυτό σου,δεν θα νιώθεις άσχημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Accept - Bucket full of Hate!!!!!!
Γουσταρω \m/
Γ'γυμνασίου και ακούς Accept? :eek: Σε συγχαίρω κοπέλα μου! ^^ =D

Τώρα γενικά,ο καθένας ας φοράει ότι θέλει,ας κάνει ότι του αρέσει και τον εκφράζει και να μην περιμένει από κανέναν έγκριση. =)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Κορίτσια, αυτό με το ντύσιμο στις νυχτερινές εξόδους των εκδρομών, έχει καταντήσει αστείο. Σπάτε το κεφάλι σας για το τι θα φορέσετε και πώς θα είσαστε οι πιο εντυπωσιακές. Και τελικά, ντύνεστε (?) όλες ίδια: μαύρο - μίνι - μπότα....



Dude,wtf?Κοπάδι φαλαινών?

Btw girls,έχει δίκιο ο Δίας,το 'χετε παραχέσει με το μαύρο.Πουθενά στο εξωτερικό δεν το βλέπω αυτό,βραδινή έξοδος λες και πάμε σε κηδεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
Dude,wtf?Κοπάδι φαλαινών?

Btw girls,έχει δίκιο ο Δίας,το 'χετε παραχέσει με το μαύρο.Πουθενά στο εξωτερικό δεν το βλέπω αυτό,βραδινή έξοδος λες και πάμε σε κηδεία.

μαύρο ρε! μαύρη μαυρίλα πλάκωσε, μαύρη είναι η νύχτα στα βουνά και όλα τα συναφή :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
φορεμα ναι(κοντο κοντο:D) αλλα οχι μαυρο. ενα κοκκινο ή ασπρο ειναι τα καλητερα κατα προτιμηση στραπλεσσ!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
βιοεπιστήμονα, η ορθογραφία σου τα σπάει! :worry: :P

παρατηρείται γενικώς μια τάση τα 15-17χρονα κοριτσάκια να θέλουν να είναι σαν 25χρονες...και οι 25χρονες να μοιάζουν σαν 15-17χρονα κοριτσάκια...
όχι τίποτε άλλο, αλλά θα την πέσουμε σε καμία 25χρονη που τελικά θα είναι 15-χρονο και θα μας πάνε μέσα για αποπλάνηση ανήλικης,..και όλα τα συναφή :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Σοβαρό πρόβλημα "η ενδυμασία σε νυχτερινές εξόδους εκδρομών"!!!!! :mad:

Συνέλθετε για να μην πω τίποτα άλλο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Btw girls,έχει δίκιο ο Δίας,το 'χετε παραχέσει με το μαύρο.Πουθενά στο εξωτερικό δεν το βλέπω αυτό,βραδινή έξοδος λες και πάμε σε κηδεία.
Το μαύρο "αδυνατίζει", γι' αυτό είναι της μόδας.

Βάλε ένα μαύρο φόρεμα και ένα άσπρο σε μία κοπέλα. Θα παρατηρήσεις μεγάλη διαφορά και συγκεκριμένα με το μαύρο θα σου φανεί πιο "αδύνατη".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top