Μεγάλου μεγέθους Τouchscreen - 20-inch και άνω

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Που θα μπορούσα να βρω στην Ελλάδα Touchscreen μεγάλου μεγέθους (τουλάχιστον 20", προτιμότερο 30"); Θα συνδεθεί με κλασσικό PC (Windows 7). Το κόστος είναι αδιάφορο, ενώ θα ήταν προτιμότερο να έχει γυαλί προστασίας (όπως το iPad) και όχι το ευαίσθητο υλικό που έχουν οι κλασσικές οθόνες TFT/LCD.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ έχω αυτόν και είμαι πολύ ικανοποιημένη (είναι 23 ιντσών απ' όσο είδα). Και έχει και δέκτη τηλεόρασης ενσωματωμένο (άσχετο που εγώ δεν το χρησιμοποιώ ποτέ ως τηλεόραση).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Χμ, ξέχασα αυτή την λύση. Αν την δεχτούν θα προχωρήσουμε σε κάτι τέτοιο. Από τιμούλα τι λέει;

Ωστόσο επειδή μου ζητήθηκε "απλή" Touchscreen, όποιος έχει καμία άλλη πρόταση ακούω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πριν ένα χρόνο τον είχα πάρει 1400 ευρώ νομίζω. Ε, λογικά θα έχει πέσει τώρα!

Ενδεικτικά δες εδώ. 726 ευρώ για τις 21,5 ίντσες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

web expert

Νεοφερμένος

Ο web expert αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ριξτε μια ματια εδώ νομιζω ειναι ακριβώς οτι χρειάζεστε!!!
[FONT=Helvetica,Arial]Τιμή $798.00[/FONT]

Ριξτε μια ματια εδώ νομιζω ειναι ακριβώς οτι χρειάζεστε!!!
[FONT=Helvetica,Arial]Τιμή $798.00[/FONT]
Επισης συνδέεται κανονικα με οποιονδηποτε pc
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top