Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,803 μέλη και 2,441,129 μηνύματα σε 76,704 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 170 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Δυνατοί/άγριοι καυγάδες

Indrid Cold

Νεοφερμένος

Ο Indrid Cold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O Indrid Cold έγραψε: στις 23:17, 09-03-11:

Καλησπέρα... Δεν είμαι σίγουρος αν ανοίγω το θέμα στη σωστή κατηγορία, παρακαλώ βοηθήστε με αν δεν είναι η σωστή.

Στην πολυκατοικία μου υπάρχει ένα ζευγάρι με δύο παιδιά που τσακώνονται πολύ συχνά (όταν είμαι σπίτι τουλάχιστον, που τους ακούω). Ακούω φωνές, την πόρτα της εισόδου τους να κοπανιέται και τα παιδιά να κλαίνε (δεν μπορώ να ακούσω τι λένε όμως). Πιστεύω πως είναι ξεκάθαρα πολύ παραπάνω από απλά καυγαδάκια ή εκνευρισμό επειδή ο μικρός είναι δύσκολος.

Υπάρχει κάτι που να μπορώ να κάνω, πχ να ειδοποιήσω την αστυνομία έστω κι αν μόνο παρατήρηση μπορούν να τους κάνουν; Δε γνωρίζω τι ακριβώς γίνεται αλλά φοβάμαι μην εξελιχθεί (αν δεν έχει γίνει ήδη) σε κακοποίηση παιδιού ή συζύγου. Αν ήμουν σίγουρος πως συμβαίνει κάτι τέτοιο δε θα δίσταζα καθόλου, αλλά δεν είμαι...
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 01:25, 10-03-11:

Mπορείς να καλέσεις την αστυνομία και να τους ζητήσεις να έρθουν γιατί ανησυχείς πως μπορεί να τίθεται θέμα κακοποίησης. Απλώς δεν νομίζω πως μπορείς να κάνεις ανώνυμη καταγγελία.. πάντως ένα τηλέφωνο την επόμενη φορά που θα τους ακούσεις θα σου λύσει πολλές απορίες.
Παράθεση

gaspar

Επιφανές Μέλος

Ο gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,356 μηνύματα.

O gaspar ΕΠΙΚΡΑΤΕΕΙΝ Η ΑΠΟΛΛΥΣΘΑΙ έγραψε: στις 16:18, 10-03-11:

κάλεσε το 100 για οικογενειακό επεισόδιο και ανέφερε οτι πιθανόν να υπάρχει κακοποίηση παιδιών(ψυχολογική υπάρχει σίγουρα) δέν είναι απαραίτητο να δώσεις το όνομα σου.
Παράθεση

katalinos

Δραστήριο Μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 445 μηνύματα.

O katalinos έγραψε: στις 19:34, 10-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από gaspar
κάλεσε το 100 για οικογενειακό επεισόδιο και ανέφερε οτι πιθανόν να υπάρχει κακοποίηση παιδιών(ψυχολογική υπάρχει σίγουρα) δέν είναι απαραίτητο να δώσεις το όνομα σου.
δεν είναι απαραίτητο να ασχοληθούν
Παράθεση

Indrid Cold

Νεοφερμένος

Ο Indrid Cold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O Indrid Cold έγραψε: στις 20:19, 10-03-11:

Αν δώσω το όνομά μου όμως θα μάθουν και αυτοί ότι εγώ τηλεφώνησα, έτσι;
Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε: στις 21:16, 10-03-11:

αν το ελεγες του διαχειριστη να δειτε αν μπορει να γινει κατι απο κοινου?
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 00:26, 11-03-11:

Πάρε ένα τηλέφωνο και ρώτα αν μπορείς να κάνεις ανώνυμη καταγγελία. Και μετά βλέπεις..
Παράθεση

Indrid Cold

Νεοφερμένος

O Indrid Cold έγραψε: στις 00:49, 11-03-11:

Η διαχειρίστρια το έχει προσέξει επίσης αλλά δεν κάνει τίποτα...
Και δε νομίζω πως είναι θέμα διαχείρισης. Αυτό που με ενοχλεί δεν είναι η διατάραξη της κοινής ησυχίας!

Θα την κάνω αυτή την ερώτηση kajira...
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,656 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 13:54, 11-03-11:

εφόσον εμπλέκεται παιδί θα μπορούσες να καλέσεις και το 1056 (Εθνική Τηλεφωνική Γραμμή για τα Παιδιά SOS-Χαμόγελο του παιδιου). Πιθανόν θα ξέρουν να σε ενημερώσουν καλύτερα.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος