Pretty Little Liars

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Μολις τελείωσε και το 4ο επεισόδιο.
Πωωω αυτά είναι. 3 ώρες έβλεπα PLL *.*
Έτσι πρέπει να τα αφήνω να συγκεντρώνονται για να το ευχαριστιέμαι.

Στο θέμα μας.
ΔΕ τρόμαξα τόσο πολύ, η αναίσθητη, με το τέλος. Δηλαδή οκ, αυτοκτόνησε, ντάξει σιγά. Πιο πολύ τρόμαξα με το τρέιλερ που πόσταρε η Χριστιάννα. Λέτε να ζει η Άλισον τελικά; Κάπου είχα διαβάσει παλιά ένα σενάριο που έλεγε ότι και καλά η Άλισον είχε δίδυμη αδερφή και ότι στην πραγματηκότητα πέθανε αυτή, ενώ η Άλισον είναι ακόμα ζωντάνη και κατά κάποιο τρόπο παίρνει εκδίκηση. :confused:

@ theRunawayDreamer δηλαδή λες ότι ο Ίαν δεν αυτοκτόνησε, αλλά τον σκότωσαν; Γιατί στο χαρτί που είχε αφήσει έλεγε δεν άντεχε άλλο και ότι αυτός σκότωσε την Άλισον. Πφφφφ πραγματικά δε ξ έρω τι να πιστέψω.
Όσο για τον αδερφό της Άλισον κι εγώ το σκέφτηκα ότι μπορεί να κρύβει κάτι. :/
Τεςπα το επόμενο προβλέπω να' ναι γαμάτο επεισόδιο.


Άκυρα:
  • Το κινητό που έβαλε στη τσάντα στο τέλος , ποιουνού ήταν;
  • Τι γλυκό που ήταν το φιλάκι του Τόμπι στην Σπένσερ μπροστά σε όλους στο σχολείο *.*
    Τους καμάρωνα μωρέ.
  • Μακάρι η Χάννα να τα ξαναφτιάξει με τον Κέιλεμπ, είναι τόσο καλός και έχει μετανιώσει πραγματικά :/
  • Τι γαμάτα που ντύνονται όλες ρε φίλε;-.-

Αυτό που λες για την ύπαρξη δίδυμης αδερφής, είναι όντως αλήθεια αλλά ισχύει στα βιβλία της σειράς...
Όπως έχουν πει, θα είναι τελείως διαφορετική...στο βιβλίο αν θυμάμαι καλά, η Άρια τα φτιάχνει με τον Ιαν...αλλά το παιδί μας έχει πεθάνει εδώ..

Λοιπόν, το ότι είχε δίπλα του χαρτί που έξηγούσε τους δήθεν, για μένα, λόγους αυτοκτονίας δε μου λέει τίποτα. Θα μπορούσε κάλλιστα να το είχε σκηνοθετήσει όλο ο/η Α ή τέλος πάντων αυτός που τον έριξε στην εκκλησία. Και δεν είμαι και ειδική, αλλά η φάτσα του έδειχνε οτι ήταν πεθαμένος από καιρό, δεν έδειχνε για κάποιον που μόλις αυτοκτόνησε. Τι να πω, υποθέσεις κάνω αλλά αποκλείεται να αυτοκτονούσε...εδώ καλέ πήγε να σκοτώσει την Spence γιατί αγαπούσε την Melissa και περίμενε και παιδί, θα αυτοκτονούσε από πάνω;
Δε στέκει...και δεν έδειχνε διόλου μετανιωμένος για την Άλισον... :D


* το κινητό ήταν εκείνο με το οποίο επικοινωνούσε με την Melissa κάνοντας την να πιστέψει ότι ήταν ο Ιαν.
* Συμφωνώ και επαυξάνω!
* Και ξανασυμφωνώ...

Μόνο να μη γίνει τίποτα μεταξύ της Άρια-αδερφού Αλισον (ξέχασα το όνομα του)
φοβάμαι πως κάτι θα παικτεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
ASDF το μόνο thread που θέλω να ρίχνω θετικές σε κάθε post. :D

Ενώ απ' τη μία η σειρά γαμάει τόσο πολύ κι έχει πάρει τα πάνω της και δεν θέλω να τελειώσει, από την άλλη πραγματικά εύχομαι να μην κρατήσει πολύ ακόμα, ώστε να μην προλάβει να ξεχειλώσει και να χάσει την αίγλη της. *_*

Πάμε στο ζουμί:

-Ο αδερφός της Άρια τι ρόλο βαράει; Τα κάνει όλα αυτά επειδή είναι αντιδραστικό εφηβάκι ή κάτι ξέρει και κάτι ψάχνει;
-Στο σπίτι της Άλισον η Σπένσερ είχε όντως δει μια σκιά, ποιος στον @#%#& ήταν, αφού ο Ίαν ειναι ψόφιος κοριός εδώ και μια βδομάδα;
-Ο Έζρα είναι κότα αλλά τον αγαπάμε. <3
-Είδες Λάουρα; Χάνα και Κάλεμπ πάλι μαζί. :D
-Δεν νομίζω πως ο Α είναι ο δολοφόνος. Νομίζω πως ξέρει τον δολοφόνο και τον υποδεικνύει στα κορίτσια παίζοντας παράλληλα με τον ψυχισμό τους. :/:

Πάρτε και το canadian promo. :D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
ASDF το μόνο thread που θέλω να ρίχνω θετικές σε κάθε post. :D

Ενώ απ' τη μία η σειρά γαμάει τόσο πολύ κι έχει πάρει τα πάνω της και δεν θέλω να τελειώσει, από την άλλη πραγματικά εύχομαι να μην κρατήσει πολύ ακόμα, ώστε να μην προλάβει να ξεχειλώσει και να χάσει την αίγλη της. *_*

Πάμε στο ζουμί:

-Ο αδερφός της Άρια τι ρόλο βαράει; Τα κάνει όλα αυτά επειδή είναι αντιδραστικό εφηβάκι ή κάτι ξέρει και κάτι ψάχνει;
-Στο σπίτι της Άλισον η Σπένσερ είχε όντως δει μια σκιά, ποιος στον @#%#& ήταν, αφού ο Ίαν ειναι ψόφιος κοριός εδώ και μια βδομάδα;
-Ο Έζρα είναι κότα αλλά τον αγαπάμε. <3
-Είδες Λάουρα; Χάνα και Κάλεμπ πάλι μαζί. :D
-Δεν νομίζω πως ο Α είναι ο δολοφόνος. Νομίζω πως ξέρει τον δολοφόνο και τον υποδεικνύει στα κορίτσια παίζοντας παράλληλα με τον ψυχισμό τους. :/:

Πάρτε και το canadian promo. :D


Wow. Το καλύτερο επεισόδιο πρέπει να ήταν από τη 2η σεζόν ως τώρα.:eek:

- Μπορεί απλά να υπάρχει για να μας κάνει να νομίζουμε ότι κάτι τρέχει και με αυτόν και τελικά να είναι τελείως άκυρο.:confused: ή μπορεί να είχε κάποια σχέση με την Άλισον και να αντιδράει τώρα.
-Παίζει να είναι ο αδερφός της Άρια; :Ο
-Χαχαχ ναι αλλά είναι γλυκούλης μωρέ.:redface:
-ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ! Τα βρήκανε. Μα είναι τόσο όμορφο ζευγάρι ρε συ *.*
-Πφφφ ο Α. ίσως τελικά είνια και η Άλισον.

Ο Ίαν δεν την σκότωσε εκείνο το βράδυ, αφού την άφησε και έφυγε. Το θέμα τώρα είναι τι έκανε η Άλισον αφότου έμεινε μόνη. Κάποιος άλλος κρύβεται στην ιστορία. Ή τελικά να τη σκότωσε ο αδερφός της και να μην το θυμάται; Εξού και το χαρτάκι που είχε βρει το πρωί;:worry:
Αλλά και αυτός να είναι, ο Α. ποιος είναι; Και τι ρόλο βαράει; Γιατί τα κάνει όλα αυτά; Εγώ πάντως συνεχίζω να υποπτεύομαι ότι και η Τζένα δεν είναι αθώα περιστερά. Από την αρχή ήταν από αυτούς που φαιρόταν περίεργα και συνεχίζει ακόμα.:hmm:
Πφφφ έχω προβληματιστεί πολύ όμως, ανυπομονώ να δω το επόμενο.

ΒΤΩ η Χάνα είναι πλέον η αγαπημένη μου.:redface:
Χριστιάννα το βίδεο δεν παίζει Τ.Τ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Wow. Το καλύτερο επεισόδιο πρέπει να ήταν από τη 2η σεζόν ως τώρα.:eek:

Μόλις τελείωσε το επεισόδιο, η πρώτη σκέψη μου ήταν αυτή. Ήταν καταπληκτικό και πιστεύω ότι θα έρθουν πολλά πιο mind-blowing επεισόδια για φέτος!

Κάποιες υποψίες μου τελικά βγήκαν αληθινές. Το γράμμα αυτοκτονίας το είχε γράψει ο/η Α. Από ότι φαίνεται ο Ian εκτός από το γεγονός ότι γούσταρε μικρούλες, ήταν αθώος αν εξαιρέσουμε πάλι ότι πήγε να σκοτώσει την Σπένσερ.
Καίγομαι να μάθω ποιος μπορεί να ήταν μέσα στο σπίτι του jason...μήπως ο αδερφός της Άρια;
Δε νομίζω πως την Άλισον την σκότωσε ο Jason, γιατί αν ήμουν σεναριογράφος δεν θα έβαζα ως δολοφόνο κάποιον που τριγυρνάει και λέει ότι είχε πάθει γενικό blackout εκείνο το καλοκαίρι και δεν ήξερε τι έκανε. Θα είναι πολύ προφανές για εμάς τους τηλεθεατές. Ο δολοφόνος πιθανότατα να είναι κάποιος που δεν υποψιαζόμαστε καθόλου. Αν υπάρχει δηλαδή, γιατί αρχίζω και να πιστεύω ότι η Αλισον είναι ακόμη ζωντανή και παίζει τα γνωστά της παιχνίδια.
Ο Γκάρετ, από την στιγμή που είναι μπάτσος, θα μπορεί να καλύψει πολύ πιο άνετα μια πιθανή δολοφονία, να βάζει τα κορίτσια να τα παρακολουθούν. Τι να πω, τα καλύτερα έπονται!

ΒΤΩ η Χάνα είναι πλέον η αγαπημένη μου.:redface:

Και εμένα μαζί με την Άρια...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ο Ίαν δεν την σκότωσε εκείνο το βράδυ, αφού την άφησε και έφυγε. Το θέμα τώρα είναι τι έκανε η Άλισον αφότου έμεινε μόνη. Κάποιος άλλος κρύβεται στην ιστορία. Ή τελικά να τη σκότωσε ο αδερφός της και να μην το θυμάται; Εξού και το χαρτάκι που είχε βρει το πρωί;:worry:
Αλλά και αυτός να είναι, ο Α. ποιος είναι; Και τι ρόλο βαράει; Γιατί τα κάνει όλα αυτά; Εγώ πάντως συνεχίζω να υποπτεύομαι ότι και η Τζένα δεν είναι αθώα περιστερά. Από την αρχή ήταν από αυτούς που φαιρόταν περίεργα και συνεχίζει ακόμα.:hmm:
Πφφφ έχω προβληματιστεί πολύ όμως, ανυπομονώ να δω το επόμενο.

Δεν πιστεύω πως το έκανε ο αδερφός της, απλώς ο/η Α είδε ποιος το έκανε και ως γνωστός mindfucker είπε να παίξει λίγο και με το μυαλό του Jason βάζοντας το χαρτάκι. -.-

Η Jenna έχει βάλει το χεράκι της εδώ κι εκεί, αλλά νομίζω πως το κάνει καθαρά για να πάρει κάπως το αίμα της πίσω, δεν την έχω ικανή να φτάσει στον φόνο.

Υποψιάζομαι τη βλαμμένη τη Mona, δεν ξέρω, ίσως θέλει την Hanna όλη δική της και ζηλεύει τις άλλες κοπέλες και έτυχε να δει τον φόνο. =/

Ξαναβάζω το vid :D



Περιμένω πως και πως για το επόμενο. :D

Ο δολοφόνος πιθανότατα να είναι κάποιος που δεν υποψιαζόμαστε καθόλου. Αν υπάρχει δηλαδή, γιατί αρχίζω και να πιστεύω ότι η Αλισον είναι ακόμη ζωντανή και παίζει τα γνωστά της παιχνίδια.

Ο Γκάρετ, από την στιγμή που είναι μπάτσος, θα μπορεί να καλύψει πολύ πιο άνετα μια πιθανή δολοφονία, να βάζει τα κορίτσια να τα παρακολουθούν. Τι να πω, τα καλύτερα έπονται!

Μα δεν βρέθηκε κάποια στιγμή το πτώμα της Alison;

Αρχίδι ο Γκάρετ, στον λαιμό μου κάθεται. =@

Θα τα ξανακατεβάσω όλα και θα τα ξαναδώ με προσοχή μου φαίνεται για να ξεδιαλύνω κάτι απορίες που έχω. :D

Άσχετο: Ρε παιδιά στο νεκροταφείο στο τελευταίο επεισόδιο μου κόπηκε το αίμα, πόσο spooky το έχουν κάνει πια; Απίστευτο συναίσθημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Μα δεν βρέθηκε κάποια στιγμή το πτώμα της Alison;

Αρχίδι ο Γκάρετ, στον λαιμό μου κάθεται. =@

Θα τα ξανακατεβάσω όλα και θα τα ξαναδώ με προσοχή μου φαίνεται για να ξεδιαλύνω κάτι απορίες που έχω. :D

Άσχετο: Ρε παιδιά στο νεκροταφείο στο τελευταίο επεισόδιο μου κόπηκε το αίμα, πόσο spooky το έχουν κάνει πια; Απίστευτο συναίσθημα!

Και αν όντως παίζει το σενάριο
της δίδυμης αδερφής
;

Μα δε τα κατεβάζεις τα επεισόδια; χαρά στην υπομονή σου...

Ναι, ναι..επίσης αναρωτιέμαι τι ήθελε να πει η Μελίσα στην Σπένσερ και την διέκοψε το τηλέφωνο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ήταν κάπως χλιαρό το τελευταίο, δεν συμφωνείτε;

Όσο και να λατρεύω αυτή τη σειρά, ρε παιδί μου, εδώ κι εκεί, μένουν πολλά αναπάντητα ερωτήματα που δεν τους βλέπω πολύ πρόθυμους να απαντάνε.. Μόλις τελειώσω το re-view θα κάνω κανένα σούπερ ποστ να τα πω αναλυτικά. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

namaste

Νεοφερμένος

Η namaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Συμφωνώ μαζί σου Χριστιάννα. Μέτριο επεισόδιο.Μετά το υπέροχο 2x05 αυτό... Σαν να ήθελαν να συμπληρώσουν τα επεισόδια....




Κατι άσχετο πώς βάζουμε spoiler δεν μπορώ να το βρώ :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Συμφωνώ μαζί σου Χριστιάννα. Μέτριο επεισόδιο.Μετά το υπέροχο 2x05 αυτό... Σαν να ήθελαν να συμπληρώσουν τα επεισόδια....




Κατι άσχετο πώς βάζουμε spoiler δεν μπορώ να το βρώ :hmm:

Θα έρθω και εγώ να συμφωνήσω και με τις δυο σας. Δεν είδα κάποια τρομερή εξέλιξη σε αυτό το επεισόδιο, ας ελπίζουμε για το επόμενο. Το μόνο ενδιαφέρον ήταν
σουξοου-μουξου μεταξύ μαμά Αλισον- μπαμπά Σπένσερ

ούτε και εγώ το βρίσκω και το κάνω μόνη μου, δηλαδή,

[ / spoiler]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Κι εγώ μόλις το είδα. Τίποτα το ιδιαίτερο :/

Άκυρο, αλλά ο Τζέισον τελικά είναι ΠΟΛΥ ωραίος.:redface:

Για spoiler:
HTML:
[spoiler] κείμενο εδώ [/spoiler]

Θέλω κι άλλο να δωωωωωωωωωωωωωωω! Δε χόρτασα.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Το είδατε το λαστ; :Ο
Ρε σεις, αρχίζει και τραβάει πολύ η υπόθεση. Ελπίζω να μη γίνει αυτό που είπε η Χριστιάννα και το βαρεθούμε :/

Δεν θέλω την Άρια με τον Τζέισον :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ok, μπορεί να έκανε μια μικρή κοιλιά με 2 επεισόδια πριν μερικές βδομάδες αλλά πήρε πάλι τα πάνω του. :D

Συνειδητοποιήσατε το τέλος του 210; Δεν είχε Α scene. Αντίθετα

είχε τον Jason και τον Garrett. Τι στα κομμάτια σημαίνει αυτό; Ήταν όντως Α team μαζί με τον Ian;

Trailer του επόμενου:



Δεν υπάρχει περίπτωση να μην τη σκοτώσει (τη ψυχολόγο).

Και quotαρω την Aria :

I'm officially terrified.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Omg είμαι κάτι επ. πίσω. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Άντε βρε Λάουρα, συντονίσου, μ' έχεις αφήσει να ποστάρω μόνη μου σαν την τρελή. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πωω άμα σου πω ότι δε θυμάμαι σε ποιο επ. έχω μείνει;
Έχω αποσυντονιστεί λόγω καλοκαιριού.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Δεν πρέπει να έχεις μείνει πολύ πίσω, γιατί το ένα από τα 2 lame επεισόδια πρέπει να το είχες δει, οπότε άντε να έχεις 3ep στην χειρότερη. Αλλά τα τελευταία 2 είχαν ενδιαφέρον. :D

Άλλα 2 έχουν μείνει για half season finale. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Τελικά 2 είχα να δω.
Τα είδα, ντάξει καλά ήταν, με αρκετές εξελίξεις και στάνταρ η συνέχεια θα' χει κι άλλες.


wft? Πότε τελείωνει τελείως; Μετά έχει κι άλλη σεζόν; Αμμμ και πότε αρχίζει;
Δεν έχω ασχοληθεί.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Half season finale σήμερα και στα τελευταία 10 λεπτά έγιναν περισσότερα από ποτέ.

Οκ, ο Jason αθώος, το εμπεδώσαμε. Η Jenna κι ο Garret αρχικά έγραψαν το σημείωμα για να ενοχοποιήσουν τον Jason και έπειτα έστησαν την τελευταία παγίδα στα κορίτσια, αυτό σημαίνει πως: α) πήραν τη σελίδα από τη νεκροψία και ο βλάκας ο μπάτσος νομίζει πως το murder weapon είναι φτυάρι, β) τα κορίτσια βρέθηκαν με το φτυάρι στα χέρια οπότε και καλά κατηγορούνται για τον φόνο. Όλα τα υπόλοιπα τα σαδομαζοχιστικά, αυτοί οι 2 τα οργάνωσαν, όμως; Νταξ, το να χωρίσουν οι Spencer - Toby το καταλαβαίνω, αλλά ο γάμος, π.χ., τι τους ένοιαζε; Πιο πολύ σε Alison μου κάνει, που είχε τη μανία να αποκαλύπτει την αλήθεια. Μόνο που η Jenna λέει καθαρά "And we are getting away with it" "There's nothing left to link us to that night" και φυσικά το "She deserved to die like that" ΑΝ ΚΑΙ η φάτσα του Garret μου φαίνεται κάπως περίεργη εκείνη τη στιγμή. Μήπως νομίζουν πως την σκότωσαν αλλά τελικά ζει; Επίσης, ποιος/ποια είναι ο/η pretty eyes που λένε στο τέλος; Και τι έδωσε στην ψυχολόγο; Χρήματα; Και τι γράφει ο φάκελος;

Καταμπερδεύτηκα. :D

Άντε τα λέμε τον Ιανουάριο πάλι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Το βλέπω τώρα, έμειναν 7 λεπτά!

edit: τι στο διάολο έγινε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
:loltooth:

Έχω φτιάξει με μια φίλη 8389254 σενάρια για το ΤΙ μπορεί να έγινε. :D


Αν σκηνοθέτησε τον θάνατό της; Γιατί λέει στην Em, two can keep a secret if one of them is dead.. (περιττό να πω πως εκείνη τη στιγμή φώναξα "Γιατί μωρή, εσύ ψόφια δεν είσαι;" :redface:) Και τη λες pretty eyes την Alison, όπως και να το κάνουμε.

Έβαλα τη μάναμ να δει τη σειρά από την αρχή, ελπίζω να έχει καμιά καλή ιδέα.



EDIT:

ASDF




WTF? Ο A έπαιζε και με την Alison;;

Τα λέμε τον Οκτώβρη τελικά. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top