Ένοπλη ληστεία στο σπίτι μου!

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Οι κλειδαριές ασφαλείας έχουν μεγάλα κλειδιά, όχι σαν αυτά που ανοίγουν τις απλές πόρτες, συνήθως της εξώπορτας. Πάντως τα κλειδιά μην τα αφήνεις πάνω ό,τι πόρτα κι αν έχεις, εγώ ξέρω πως έχουν ειδικές συσκευές σαν μαγνήτες που μπορούν να γυρίσουν το κλειδί και να ξεκλειδώσουν. Τι απ' όλα αυτά ισχύει δεν ξέρω, αλλά καλύτερα μην αφήνεις τα κλειδιά επάνω.

(Αυτό με τα κλειδιά του αυτοκινήτου δεν το είχα σκεφτεί, ευχαριστώ Δημήτρη!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*natalia5555*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
μπραβο Λια,κατι τετοιο εχω ζησει και εγω πριν 2 χρονια,βεβαια ηταν ενας ληστης αλλα ειμαι σιγουρη πως μετανιωσε πικρα που μπηκε στο σπιτι μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
μπραβο Λια,κατι τετοιο εχω ζησει και εγω πριν 2 χρονια,βεβαια ηταν ενας ληστης αλλα ειμαι σιγουρη πως μετανιωσε πικρα που μπηκε στο σπιτι μου..
Τι του έκανες; :P
Αν θες μας λες, φυσικά!

Απορώ πάντως, Λία, πώς μπορείς και μιλάς ακόμα για αυτό.
Μάλλον είμαι πολύύύ κότα. :yes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Φίίλεεεεε τι λες τώρα; Πλάκα κάνεις :|
Λες και διάβαζα σενάριο ταινίας ρε. Ο Χριστός και η Παναγία, μπράβο σου που είχες τέτοια αντίδραση, και βασικά ήσουν τυχερή γιατί φαίνεται ότι οι ληστές σε συμπάθησαν κατά κάποιο τρόπο. Χααααααχ και κουβεντούλα πιάσατε, εγώ δε θα μπορούσα να μιλήσω από τη τρομάρα μου. Πωπω ντάξει τι να πω.
Να προσέχεις - όλοι - να προσέχουμε βασικά και μακριά από μας δηλαδή :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χααααααχ και κουβεντούλα πιάσατε, εγώ δε θα μπορούσα να μιλήσω από τη τρομάρα μου. Πωπω ντάξει τι να πω.

Κι εγώ έτσι νόμιζα, εδώ μια κατσαρίδα βλέπω και ακούει τις τσιρίδες μου όλη η πολυκατοικία. Αλλά τελικά ο καθένας αντιδρά με unexpected τρόπους σε τέτοια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*natalia5555*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Τι του έκανες; :P
Αν θες μας λες, φυσικά!

Απορώ πάντως, Λία, πώς μπορείς και μιλάς ακόμα για αυτό.
Μάλλον είμαι πολύύύ κότα. :yes:

βαφομουν στο σαλονι οταν ειδα καμποιον αγνωστο απο το καθρεφτη με τατουαζ παντο να ψαχουλευει το κινητο μο στο δωματιο μου,μαλλον μπηκε απο την μπαλκονοπορτα,καλα οταν τον ειδα τα εχασα,δεν ηξερα τι να κανω,το πρωτο που μου ηρθε στο μυαλο ηταν να αρχισω να ουρλιαζω αλλα επειδη υπεθεσα οτι ηταν συγουρα κανενας τοξικομανεις φοβηθηκα την αντιδραση του.

τοτε ακομη δεν ειχα το λαπτοπ αλλα κανινικο υπολογιστη,και ειχα και ειδικο γραφειο,εκει που τοποθετειται το πληκτρολογιο ,οταν θες να γραψεις το τραβας προ τα εμπρος ενω οταν δεν το χρειαζεται το σπρχνεις προς τα μεσα,τελος παντων ετσι οπως το κοπανουσα καθημερινα ειχε βγει και το ειχα στο διαδρομο κοντα στο καθεφτη για να το παω για φτιαξιμο και μολις το ειδα το αρπαξα πλησιασα τον ληστη σιγα σιγα απο πισ και γρηγορα τον κοπανησα στο κεφαλι,αυτο ειναι ωαρυ και απο ξυλο και επεσε κατω..μολις σωριαστηκε κατω αρχισα να τσιριζω και μαζευτηκαν οι γειτονες,αυτος μεχρι να συνελθει καλα καλα τον ακινητοποιησαν και πηραμε την αστυνομια..αυτος εκλαιγε και ελεγε οτι κατα λαθος μπηκε στο σπιτι μου και τετοια,μετα βεβαια ομολογησε οτι μπηκε για να κεψει οτι βρει αλλα δεν ειχε σκοπο να μου κανει κατι...

συγουρα ηξερε οτι καποιος βρισκοταν μεσα,αφου ειχα τη μουσικη πολ δυνατα για αυτο και δεν τον ακουσα οταν μπηκε,αλλα μαλλον ηθελε τοσο πολυ να ωρει χρηματα η κατι αλλο για να παρει τη δοση του που δεν νοιαστηκε και πολυ...

καλα τετια περιστατικα εδω στη θεσσαλονικη γινονται καθημερινα ,ειδικα οι ναρκομανεις μπαινουν σε ολα τα σπιτια μπας και βρουν τιποτα για να παρουν,ειχαν μπι και στη γειτονισσα μου,που ειχε τη τσαντα της στο σαλονι και μεσα ειχε ταυτοτητα,διαβατηριο και αλλα σημαντικα χαρτια στης 5η ωρα το χαραμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Μα το κινητό ψαχούλευε;:P
Ντάξει, μη πείτε άλλα είμαι μόνη. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Βρήκα για την ταυτοποίηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top