Πόσες φορές αντέχετε;

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
3 φορές το Maximum μου, αλλά μετά ήμουν για μονάδα εντατικής θεραπείας, διασωλήνωση, γιατρό μονίμως πάνω από το κεφάλι μου και ενέσεις βιταμινών συναπτά ή μία πάνω στην άλλη...:P
Μετά απο δυό-τρείς ώρες απόλυτης ξεκούρασης επανήλθα για μιά ακόμη φορά... Την επόμενη ήμουν κομμάτια και πόναγε όλο μου το κορμί...


Αυτά από εμένα...

υγ: σημασία δεν έχει πόσες φορές αλλά πως... (εμότικον που προσπαθεί απεγνωσμένα να πεί πως γενικά είναι πολύ σεξουαλικό εμότικον...)


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Χμ:hmm: αναλλόγως την φορά. Δλδ αν η κάθε φορά κρατά κανα μισάωρο και με ένταση ε πάνω από 3-4 δεν το βλέπω. Τώρα αν είναι σε πιο χαλαρους ρυθμούς και στάσεις και μικρής διαρκείας τότε 7-8 σίγουρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Το σεξ είναι μόνο για αναπαραγωγή. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Με την μαρια την παλαμη το ρεκορ πρεπει να ειναι καπου στις 7 φορες μεσα σε μια μερα. Με αλλες δεν το εχω επειχιρισει ακομα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lala

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άσπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Το ρεκόρ είναι 5 φορές και μετά χρειάστηκε ένας 10ωρος ύπνος και σίγουρα ένα λαχταριστό φαγητό για να συνέλθω!!
Έτσι πάνε αυτά μετά το καλό sex θες και καλό φαγητάκι!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Μια φορά...
... λέω και δόξα το Θεό.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zarathustra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίτσε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
6 φορές...κοντά όλο το βράδυ με πήρε...ΜΕΤΑ ΖΗΤΗΣΑ ΕΠΙΔΟΜΑ ΑΝΘΥΓΙΕΙΝΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Το πιο πολυ που εχουμε κανει ειναι 2. Αντεχουμε και αλλο αλλα μας πιεζει και ο χρονος....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.

dimitris athens

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dimitris athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Aναλόγως με την παρτενέρ και την φυσική κατάσταση.
Αλλο όταν έχεις δίπλα σου ένα αστέρι που τυγχάνει και ηφαίστειο και άλλο όταν έχεις δίπλα σου πτώμα.
Αλλο πράγμα να γυρνάς μετά από δώδεκα ώρες δουλειά και άλλο όταν έχεις κοιμηθεί δώδεκα ώρες.
Κάθε ομάδα αποδίδει αναλόγως με το γήπεδο και τον αντίπαλο....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ENTY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Η εγχειρηση πετυχε, ο ασθενης απεβιωσε... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Mια φορα πριν καμια 500αρια χρονια, εριξα 3 και οταν εφυγε εκανα... και μια προπονηση μονος μου :P

Αυτη θεωρω κορυφαια στιγμη μου :D

Κατα τα λοιπα, 3-4 οταν ειναι για λιγες ωρες. Αλλιως αν μιλαμε για διαρκεια ημερων, τοτε καθε 3-4 ωρες και... καντε τους υπολογισμους, εγω βαριεμαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Απ'ολα εχει ο μπαξές...
Το θέμα της ποσοτητας προκύπτει κυρίως απο το πόσο σε αναβει ο/η παρτενερ αλλα και τι εχει προηγηθεί....

Οσο για την ποιοτητα.....αμα έχεις καιρο και την 1η φορά πετας ασφαιρα εννοείται πως πας για 2η και 3η( Βεβαια εχει κατσει φάση να ξενερώνω με την γκομενα που ειχα διπλα μου και να θελω να φυγω λεμε)

Ρεκορ σε φορες 15 σε 2 μερες αλλα με φυσιολόγικές επαφες απο χρονικης αποψεως με διαλείματα και αναπνοες...:hmm:
Οσο για ποιοτητα δεν το συζητώ μαλλον ειχα παρει αναβολικα εκεινη την ημέρα:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Βασικά κι εγώ ειμαι τύπος που δείνω μεγάλη βαρύτητα στα προκαταρτικά και γενικότερα στο παιχνίδι και ο μονος λόγος που θα με κάνει να σταματήσω είναι να ξημερώσει και μετά απο λίγο να δουλεύω ή να μην αντέχει άλλο η παρτερνερ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
5 φορες, και μετα σταματισαμε επειδη δεν ειχαμε προφιλακτικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.

kotetsi

Νεοφερμένος

Ο kotetsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Industrial designer. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Πάνω από δύο δε νομίζω να αντέξω αλλά δεν πιστεύω πως την ενδιαφέρει όταν η μία φορά κρατάει πάντα από ώρα και πάνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Saddy

Νεοφερμένος

Η Saddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Πρόσφατα συζητούσα με μια φίλη στο κατα πόσο διαρκεί. Αυτή έχει σχεση με καποιον αρκετα μεγάλο κ' μου είπε maximum 5'-10' (ok το κατανοώ αν σκεφτώ οτι καποιος πανω απο 40 δεν έχει τις ίδιες αντοχες). Φυσικά δεν το συζητά για δεύτερη φορα. Το πρόβλημα όμως προέκυψε οταν της είπα οτι με τον φίλο μου (γύρω στα 28χρονων) μπορει να κρατήσει παρα πολύ ώρα απο τη στιγμή της διεισδυσης, κ' 1 ώρα σίγουρα. Μου είπε οτι αυτό δεν γίνεται κ' οτι μάλλον έχει πρόβλημα ο δικος σου εκσπερμάτωσης. Τα πήρα στο κράνος λέγοντας οτι αν το να απολαμβάνω το σεξ τόση ώρα είναι πρόβλημα, χαίρομαι τότε που είναι προβληματικός! Αντρες κ' γυναίκες του φορουμ τις γνώσεις σας-εμπειρίες σας επι του θέματος. Αντρες πάντως μου λένε οτι όσο θέλεις μπορεις να το κρατήσεις, αληθεύει?:hmm:
Σημειωση: δεν εννοώ τα προκαταρκτικά μέσα στο χρόνο αυτό.


Το μήνυμα αυτό προήλθε από την συγχώνευση του θέματος «
Διάρκεια σεξ απο τη στιγμή της διεισδυσης» με το παρόν θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Kαταρχάς άνω των 40 και να κρατάει ΜΟΝΟ τόσο είναι ένα θέμα, γιατί συνήθως κρατάνε ΠΟΛΥ περισσότερο! ;)

Σε κάθε περίπτωση πλαφόν δεν υπάρχει - είναι ανάλογα με την διάθεση και των δύο, την κούραση, τον χρόνο που είναι διαθέσιμος, το που συμβαίνει (πχ αν το κάνεις στο αμάξι, ε, εκ των πραγμάτων θα τελειώσει γρήγορα!) Πάντως θεωρητικά ένας μ.ο. είναι υποθέτω στα 15 με 20 λεπτά (ή εγώ έχω υπάρξει πολύ τυχερή! :P)

Όσο για την δεύτερη φορά, πάλι δεν υπάρχει στάνταρ. Υπάρχουν μέρες που μπορεί να θες να κάνεις ..4 συνεχόμενες για να στανιάρεις κι άλλες που δεν αντέχεις καν δεύτερη. Παίζει ρόλο επίσης πόση ώρα κράτησε η πρώτη φορά, γιατί συνήθως οι άνθρωποι έχουν κι άλλες δουλειές μετά... :P

Το μήνυμα αυτό προήλθε από την συγχώνευση του θέματος «
Διάρκεια σεξ απο τη στιγμή της διεισδυσης» με το παρόν θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Βασικά δεν καταλαβα συνεχόμενα μέσα επι 30 λεπτά ή μια ώρα; να μην βγαίνει καθόλου έξω;:hmm:


Το μήνυμα αυτό προήλθε από την συγχώνευση του θέματος «
Διάρκεια σεξ απο τη στιγμή της διεισδυσης» με το παρόν θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Saddy

Νεοφερμένος

Η Saddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Ναι συνεχόμενα, δεν λέω οτι αυτό θα συμβαίνει πάντα μια κ' μπορεί να κρατήσει κ' λιγότερο αλλα συνήθως το ελέγχει οσο θέλει (τουλάχιστον αυτό εχω καταλάβει). Μπορεί να κρατήσει κ' όλο το βράδυ με εναλλαγές στάσεων κλπ! εγώ ξέρω οτι υπάρχει πρόβλημα απο τη στιγμή που κατι συμβαίνει εξακολουθητικά, π.χ να κρατάει 5' ενα νέο παιδί επι μονίμου βάσεως ή λεμε τώρα ο φίλος μου να μην μπορεί να τελειώσει με τιποτα αν δεν περάσει αρκετή ώρα ακόμα κ' αν έχει να με δει καιρό. Ευχαριστώ για τις απαντήσεις so far :)


Το μήνυμα αυτό προήλθε από την συγχώνευση του θέματος «
Διάρκεια σεξ απο τη στιγμή της διεισδυσης» με το παρόν θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top