Πόσες φορές αντέχετε;

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
εγώ πάνω από 4 δεν την έχω πάει γμτ... αλλά δε φταίω πάντα εγώ, θέλει νάνι αφού τελειώσει :hehe: (από κει βγήκε το έμεινα με το πουλί στο χέρι :wall: :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Larry Flynt

Νεοφερμένος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
1 φορά από 10 λεπτά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostantinos1986

Νεοφερμένος

Ο kostantinos1986 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
εγώ δεν αντέχω πάνω από 3 διότι το στοματικό πάει και έρχεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Flucker

Νεοφερμένος

Ο Flucker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Δέκα φορές απανωτά, αλλλά την κάθε νέα φορά ο οργασμός και η ηδονή εξασθενούσαν ώσπου στο τέλος μπήκα και βγήκα χωρίς να νιώσω σχεδόν τίποτα. Και η εκσπερμάτιση την τελευταία φορά πολύ λίγη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyklamino

Νεοφερμένος

Η kyklamino αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Καλημέρα, είμαι με το σύντροφο μου 8 μήνες, από την αρχή της σχεσης μας ερχόμαστε σε σεξουαλική επαφή συχνά αλλα μόνο μια φορά, εγώ μπορεί να έχω έντονη διάθεση για παραπανω αλλά εκείνος τιποτα, εχω κάνει τα παντα από μερους μου αλλά δε τα έχω καταφέρει. Ας μου πει καποιοσ τη γνώμη του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Θέλεις δεύτερη φορά σεξ, δηλαδή, ή σου αρκούν χάδια και στοματικός έρωτας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyklamino

Νεοφερμένος

Η kyklamino αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Τι χάδια και στοματικό εδώ μετα τη μία φορά δεν έχει όρεξη για τίποτα άλλο, και μπορεί να περνάμε ολόκληρη τη μέρα μαζί και να μη με πλησίαζει μετά καθόλου ερωτικά.. μιλάω για ολόκληρες ώρες, και αν προσπαθίσω να τον διεγείρω εγώ τα παίρνει, με έχει κουράσει όλο αυτό, δε θέλω να χωρίσω μαζί του γιαυτό αλλα πάντα μένω ανικανοποίητη, υπάρχει περίπτωση να μη μπορεί άλλο σωματίκα?(thanks για το ενδιαφερον!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cap

Νεοφερμένος

Ο Σωτήρης! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών και επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Το σεξ είναι μόνο για αναπαραγωγή των αιτίων που μας κάνουν να θέλουμε σεξ.
Ουγκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Τι χάδια και στοματικό εδώ μετα τη μία φορά δεν έχει όρεξη για τίποτα άλλο, και μπορεί να περνάμε ολόκληρη τη μέρα μαζί και να μη με πλησίαζει μετά καθόλου ερωτικά.. μιλάω για ολόκληρες ώρες, και αν προσπαθίσω να τον διεγείρω εγώ τα παίρνει, με έχει κουράσει όλο αυτό, δε θέλω να χωρίσω μαζί του γιαυτό αλλα πάντα μένω ανικανοποίητη, υπάρχει περίπτωση να μη μπορεί άλλο σωματίκα?(thanks για το ενδιαφερον!)


ναι υπάρχει... και για αυτό το λόγο νομίζω ότι πρέπει να συζητήσεις μαζί του και να βρείτε μια άλλη φόρμουλα...
δλδ να ξεκινάτε με πιο πολλά προκαταρκτικά.... ίσως να τελειώνεις εσύ μια φορά με στοματικό και μετά να συνεχίζετε σαν να είναι η δεύτερη φορά για σένα αλλά η πρώτη για αυτόν

το σημαντικό σε μια τέτοια συζήτηση, είναι ότι δεν πρέπει να αισθάνεται ο άλλος "λίγος"
είναι λεπτά ζητήματα αυτά και θέλει να έχεις πολύ καλό τρόπο για να το πεις στον άλλον χωρίς να θιχτεί
παίζει ρόλο φυσικά και τι είδους άνεση υπάρχει μεταξύ σας, πόσο καιρό είσαστε μαζί κι όλα αυτά
αλλά σκέψου πως θα ήθελες εσένα να σου πει, με ποιον τρόπο, ότι δεν του αρκείς σεξουαλικά, ότι θέλει περισσότερα κι άλλο... σκέψου πως να ένοιωθες, και μετά βρες ενα τροπο να του το συζητήσεις.

Προς θεού όμως... τέτοιες συζητήσεις δεν τις κάνουμε ΠΟΤΕ πριν κάνουμε σεξ ή μετά....
τις κάνουμε σε εντελώς άσχετους χρόνους ώστε να μην τεθεί θέμα ψυχολογικής πίεσης.
Γυρνώντας απ το σινεμά παράδειγμα... και ξεκινώντας με μια φραση του στυλ... "ξέρεις υπαρχει κάτι στη σχέση μας, που ενώ δεν είναι και ιδιαιτερα σοβαρό, με προβληματίζει όμως και θα ήθελα να το συζητήσουμε...."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyklamino

Νεοφερμένος

Η kyklamino αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Δεν έχει όρεξη καθόλου όχι δεν έχει στύση, δε μπαίνει κάν στο κόπο να με πλησιάσει ερωτικά ώστε να δώ αν έχει στύση η όχι, και όχι ακριβώς μετά το sex μιλάω για ώρες μετά,. Δε μπόρω ούτε να το συζητήσω πλέον μαζί του θυμώνει αμέσως. Δε ξέρω τι να κάνω απο μέρους τον αγαπάω πολυ.



Το κάνω ήδη προσπαθώ στο εντελώς χαλαρό εστω για ένα πιο ερωτικό χαδι αλλά πάντα αντιδρά με απότομο και άσχημο τρόπο, έτσι που να μου χαλαει και εμένα τη διάθεση. δεν έχει αποτέλεσμα τίποτα, διαπιστώνω πως ότι γίνετε στο θέμα του sex γίνεται αφου κ όταν το θέλει ο ίδιος.Μου φαίνεται εντελώς εγωιστικό αλλά το έχω συνειδητοποιήσει, ΔΕ ΞΈΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΆΝΩ(thanks για τη προσοχη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kyklamino

Νεοφερμένος

Η kyklamino αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Έχω αρχίσει και ψιλοφοβάμαι τέτοιου τύπου συζητήσεις,.Αντιδρά άσχημα με το παραμικρό σ'αυτά τα θέματα. 2 φορές επιχείρησα να το κάνω και δεν έιχε αποτέλεσμα μου θύμωσε. Είναι γενικότερα πολύ εγωιστής και δε το δέχεται ή το θεωρεί εντελώς φυσιολογικό και ότι οι 3 φορές για άντρα είναι δύσκολο ως και απίθανο. Καταλαβαίνεις τα δικά του status θέλει να τα κάνει τα συνηθέστερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Έχω αρχίσει και ψιλοφοβάμαι τέτοιου τύπου συζητήσεις,.Αντιδρά άσχημα με το παραμικρό σ'αυτά τα θέματα. 2 φορές επιχείρησα να το κάνω και δεν έιχε αποτέλεσμα μου θύμωσε. Είναι γενικότερα πολύ εγωιστής και δε το δέχεται ή το θεωρεί εντελώς φυσιολογικό και ότι οι 3 φορές για άντρα είναι δύσκολο ως και απίθανο. Καταλαβαίνεις τα δικά του status θέλει να τα κάνει τα συνηθέστερα.

μα... είναι δύσκολο οι 3 φορές για έναν άντρα :)
υπάρχουν κάποιες πληροφορίες που θα ήθελα αν θες κι εσύ να μας δώσεις...
όπως... πόσο χρονών είναι? τι δουλειά κάνει και πόσες ώρες δουλεύει? τρώει υγιεινά? καπνίζει? ξενυχτάει?

ξέρεις ο άντρας μου που είναι 34 χρονων μόνο .... για να συνεχίσουμε δεύτερη φορά πρέπει να κάνω τάμα :lol:
κι εγώ που είμαι 37 βέβαια... πλέον με δυσκολία μπορώ δεύτερη φορά..... (ρόμπα μας έκανα :lol:)

άλλες ηλικίες, άλλοι ρυθμοί ζωής, άλλες αντοχές...
άλλο να είσαι 20 άλλο 30 άλλο 40 :)

από κάποια ηλικία και μετά δεν μετράει η ποσότητα αλλά η ποιότητα... εγώ μετά θέλω να σαπίσω στον υπνο :lol:

επίσης, λες θυμώνει πάντα... είσαι σίγουρη ότι κάνεις την κουβέντα με όμορφο τρόπο? ότι δεν θίγεις τον ανδρισμό του χωρίς να το καταλάβεις? είσαι σίγουρη ότι έχεις διαλέξει τις πλέον κατάλληλες χρονικες στιγμές για αυτες τις συζητήσεις σας? όλα αυτά παίζουν μεγάλο ρόλο...
πόσο καιρό είσαστε μαζί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Δεν ξέρω για τι ηλικίες μιλάμε, αλλά φαντάζομαι υπάρχει πάντα το ενδεχόμενο σε προηγούμενη σχέση, να προσπάθησε δεύτερη φορά, να μην τα κατάφερε και η αντίδραση που εισέπραξε από τη σύντροφό του να μην ήταν καθόλου ενθαρρυντική :/: Έχε το υπ' όψιν σου κι αυτό...
Μπορεί να φοβάται τόσο πολύ μην σε απογοητεύσει αν δεν τα καταφέρει, που να κλείνεται περισσότερο στον εαυτό του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kyklamino

Νεοφερμένος

Η kyklamino αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Δουλέυει σε μία εταιρία κανονικό 8αρο. Εχει βέβαι ιστορικό αγχους άλλα εγώ ποτέ δεν τον έχω πιέσει ώστε να αγχωθεί είναι 27χρονών και εγώ 21, είναι υπερβολικά ψέιρας στο τι τρώει προσέχει τα πάντα στη διατροφή στη καθαριότητα, και αυτό που με κάνει εντύπωση είναι ο προγραμματισμος του.Προγραμματιζει τα παντα το που θα παει τη ωρα ποσο θα κατσει μερες πρι ακόμα και το sex, αυτα για αυτον .Αλλα δε τον αγχώνω δε νομίζω δε του το δείχνω, δε του δείχνω δυσαρεσκεια και μου έχει πει πως με πρώην ειχε κάνει sex και 3 φορες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neraidoula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Πεγκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
2 χεχε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,048 μηνύματα.
Αν ήμουν γυναίκα θα το έκανα πραγματικά όλη τη μέρα στη εφηβεία μου και μέχρι τα 25. Αν δεν άντεχε ο σύντροφος μου θα είχα πολλους. Θα μου πείς τί ζωή και σχέση θα εφτιαχνες έτσι; Δεν θα έφτιαχνα όμως τότε δεν εβλεπα μπροστά μου απο την σεξουαλικη επιθυμία. Σαν άντρας ωστόσο δεν πήγα παραπάνω απο τρείς φορές απανωτά και πέντε σε ολόκληρη τη μέρα. Η διαρκεια ήταν πάντα μεγαλύτερη απο 15-20 λεπτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flucker

Νεοφερμένος

Ο Flucker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Kyklamino. Μετά από την πρώτη φορά που θα το κάνετε άφησέ τον να ξεκουραστεί και να ανασάνει για λίγη ώρα κι ύστερα προσπάθησε να ερεθίσεις την πισινή του ερωτογενή ζώνη. Αν πλαγιάζετε στο κρεβάτι κόλλα του από πίσω και πίεσε με το σώμα σου τον πισινό του. Αν δεις ότι του αρέσει πίεσε πιο πολύ, όσο βλέπεις ότι τον ευχαριστεί. Νομίζω ότι αν κάνεις αυτό το πράγμα θα τον ερεθίσεις μέχρι σημείου να θέλει ο ίδιος να το ξανακάνετε. Είστε και οι δυο νέοι και κανονικά θα έπρεπε να είχε μεγαλύτερη διάθεση για σεξ. Η δική σου διάθεση να μην ικανοποιείσαι με την μια φορά είναι απόλυτα φυσιολογική για την ηλικία σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyklamino

Νεοφερμένος

Η kyklamino αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι πως αυτό που λες δε το έχω δοκιμάσει ποτε. Αλλά μου φαίνεται περίεργο να ερεθιστεί έτσι, νομίζω πως μια γυναίκα θα ερεθιζόταν έτσι, αλλά θα το προσπαθίσω.Σευχαριστώ πολύ για όλες τις απαντήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Μιας και το θέμα έχει συγχωνευτεί με αυτό της "Διάρκεια σεξ απο τη στιγμή της διεισδυσης", ας παραθέσω εδώ ένα άρθρο που μιλάει για έρευνα σχετικά με αυτό:

Good sexual intercourse lasts minutes, not hours, therapists say
Satisfactory sexual intercourse for couples lasts from 3 to 13 minutes, contrary to popular fantasy about the need for hours of sexual activity, according to a survey of U.S. and Canadian sex therapists.
[...]
68 percent, of the group responded and rated a range of time amounts for sexual intercourse, from penetration of the vagina by the penis until ejaculation, that they considered adequate, desirable, too short and too long.

The average therapistsʼ responses defined the ranges of intercourse activity times: "adequate," from 3-7 minutes; "desirable," from 7-13 minutes; "too short" from 1-2 minutes; and "too long" from 10-30 minutes.[...]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
2 φορές και με διάλειμμα 3ων τσιγάρων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top