Πόσες φορές αντέχετε;

LaLuna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η LaLuna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 146 μηνύματα.
θεωρω πως ειναι αναλογα τον συντροφο.
πχ αν εχει καποιος μονιμη και σταθερη σχεση δεν τον ενδιαφερει μονο το σεξουαλικο κομματι κ απολαμβανει και τα αγκαλιτσοειδη μετα το σεχ τουτεστιν περναει σε δυτερη μοιρα(η κ τριτη μετα το φαι).
τωρα ρε παιδι μου αν εισαι στα ντουζενια σου του δινεις κ καταλαβαινει

μαλλον ειμαι οφ τοπικ..δεν πειραζει..τη μαλ***α μου την ειπα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Εχμ,εχμ...αναλόγως.Συνήθως πάνω από 3...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis.@

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Παντα ο βασικος παραγοντας ειναι η διαθεση,το κατα ποσο σε ελκει ο/η συντροφος,
και φυσικα η συχνοτητα των επαφων.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Συμφωνώ με τον γηραιότερο είναι πολύ παράγοντες...

Βέβαια υπάρχει και η ατάκα του γυμναστή μας στο Λύκειο:Είμαι πολύ control τύπς.Όσες φορές πάει αρκεί να μην βαρεθώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis.@

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Τουλαχιστον σε αυτο το θεμα οποιος λεει βαριεμαι.. καλυτερα να λεει δεν μπορω..;)
Και οπου ακους πολλα κερασια κρατα μικρο καλαθι..:redface::redface:
Εδω δεν μετρα η θεωρια μετρα η πραξη και το αποτελεσμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
Είχα αντέξει ως και 3. Τώρα δε ξέρω σε τι φόρμα είμαι καθότι ελεύθερος :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Aναλόγως με την παρτενέρ και την φυσική κατάσταση.
Αλλο όταν έχεις δίπλα σου ένα αστέρι που τυγχάνει και ηφαίστειο και άλλο όταν έχεις δίπλα σου πτώμα.
Αλλο πράγμα να γυρνάς μετά από δώδεκα ώρες δουλειά και άλλο όταν έχεις κοιμηθεί δώδεκα ώρες.
Κάθε ομάδα αποδίδει αναλόγως με το γήπεδο και τον αντίπαλο....;)

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!!!!!!! :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lotta

Νεοφερμένος

Η Vicky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Μία και με το ζόρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

provatooo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η provatooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Απο 15 λεπτα να βαλεις την καθε φορα, με 5 λεπτα διαλλειμα, πρεπει επι κοντα 3 ωρες να εχεις στυση! Αυτο δεν ειναι στυση, πριαπισμος ειναι! :P

παντως πληροφοριακα οι αρχαιοι πλουσιοι ελληνες (οι φτωχοι ειχαν δουλεια) για να εχουν πολλες ωρες στυση επαιρναν τσουκνιδα και "βαρουσαν" τα γεννητικα τους οργανα! :mastigio
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
παντως πληροφοριακα οι αρχαιοι πλουσιοι ελληνες (οι φτωχοι ειχαν δουλεια) για να εχουν πολλες ωρες στυση επαιρναν τσουκνιδα και "βαρουσαν" τα γεννητικα τους οργανα! :mastigio

To εχω διαβασει κι εγω...;)
Απο εκει μαλλον θα βγηκε και το γνωστο "μου 'σπασες τα @@@".:P

Για εμενα τι να σας πω...δεν υπαρχει μεσος ορος ουτε κατι σανταρ.
Εξαρταται, απο ποτε εχω να δω την κοπελα μου, απο την γενικοτερη διαθεση, απο κουραση απο 1002.
Παντως προσωπικα πιο πολυ μου αρεσει κατι που να διαρκει και να ειναι "φουλ οπτιοναλ", παρα κατι στα πεταχτα.(δεν μιλαω για "πεταχτες" σχεσης.Στα "πεταχτα" και με τον δεσμος σου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Βασικά δεν καταλαβα συνεχόμενα μέσα επι 30 λεπτά ή μια ώρα; να μην βγαίνει καθόλου έξω;:hmm:


Το μήνυμα αυτό προήλθε από την συγχώνευση του θέματος «
Διάρκεια σεξ απο τη στιγμή της διεισδυσης» με το παρόν θέμα.
Πετάχτηκε σούπερ μάρκετ για 15' και ξαναγύρισε.:P


υγ: συγγνώμη, δεν άντεξα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Καλά για τις γυναίκες είναι πιο εύκολο για τον άνδρα είναι δύσκολο.. οποίος αντέχει πανω από 3 συνεχόμενες κατά την άποψη μου είναι ψεύτης(καλά παντού υπάρχουν εξαιρέσεις αλλά μιλάω για πλειοψηφία)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Καλά για τις γυναίκες είναι πιο εύκολο για τον άνδρα είναι δύσκολο.. οποίος αντέχει πανω από 3 συνεχόμενες κατά την άποψη μου είναι ψεύτης(καλά παντού υπάρχουν εξαιρέσεις αλλά μιλάω για πλειοψηφία)
Δεν συμφωνω... Ενταξη, καθε μερα 3 φορες παραπολυ δυσκολο, αλλα υπαρχουν φορες που αντεχεις και αρκετες περισσοτερες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Δεν συμφωνω... Ενταξη, καθε μερα 3 φορες παραπολυ δυσκολο, αλλα υπαρχουν φορες που αντεχεις και αρκετες περισσοτερες
Σεβαστή η άποψη σου προσωπικά πάνω από 3 συνεχόμενες δεν μπορώ φυσικά εξαρτάτε και το διάστημα που περνάει…συνεχόμενες όμως χωρίς ξεκούραση και με λιγότερο από 30 δευτερόλεπτα αξίζει τον θαυμασμό μου ο άνδρας που μπορεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
συνεχόμενες όμως χωρίς ξεκούραση και με λιγότερο από 30 δευτερόλεπτα
:eek:
Εεεεε όχι κι έτσι, είπαμε! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Εγώ αυτό εννοούσα συνεχόμενα αν ήταν να περνάει μια ώρα και ξανά δεν θα το έθιγα καν το θέμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Σεβαστή η άποψη σου προσωπικά πάνω από 3 συνεχόμενες δεν μπορώ φυσικά εξαρτάτε και το διάστημα που περνάει…συνεχόμενες όμως χωρίς ξεκούραση και με λιγότερο από 30 δευτερόλεπτα αξίζει τον θαυμασμό μου ο άνδρας που μπορεί

Ε ειπαμε... Ετσι δεν γινετε... Θελει και καπια λεπτα ξεκουραση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Σεβαστή η άποψη σου προσωπικά πάνω από 3 συνεχόμενες δεν μπορώ φυσικά εξαρτάτε και το διάστημα που περνάει…συνεχόμενες όμως χωρίς ξεκούραση και με λιγότερο από 30 δευτερόλεπτα αξίζει τον θαυμασμό μου ο άνδρας που μπορεί

σορρυ αλλά αυτός δεν είναι άντρας αλλά ο μετροπόντικας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Groovy

Νεοφερμένος

Η Groovy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Το δικο μου ρεκορ παντως(αν κ δεν εχω κ πολλες εμπειριες)ηταν απο τη πρωτη μου φορα...3 φορες απανωτες...θα μπορουσα κ παραπανω αλλα ο φιλος μου τα φτυσε:lol::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Barbarita

Νεοφερμένος

Η Βέρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
εγώ που είμαι 18 με το αγόρι μου πιάσαμε τις 5, μετά έπρεπε να φύγει...αλλιώς και άλλες 15 δεν θα χα πρόβλημα:D!!!
Πάντως μετα τη δεύτερη εχει λίγο πρόβλημα να ανέβει, είναι φυσιολογικό στα 18?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top