Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,242 μέλη και 2,424,343 μηνύματα σε 75,698 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 317 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ωρα λήψης μηνύματος από χώρα του εξωτερικού

marilita2

Νεοφερμένος

H marilita2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 18 μηνύματα.

H marilita2 έγραψε: στις 01:07, 13-04-11:

Γεια σας!Θα ηθελα να κανω μια ισως χαζη ερωτηση που παντα με μπερδεβε.Οταν λαμβανουνε ενα μηνυμα απο καποιον που μας στελνει απο το εξωτερικο(οπου υπαρχει διαφορα ωρας),στο δικο μας κινητο στην ωρα ληψης δειχνει της χωρας του αποστολαια ή αυτο επιρεαζετε απο ρυθμισεις ?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,131 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 01:23, 13-04-11:

Τη δική σου.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 03:32, 14-04-11:

Βασικά γράφει την ώρα του καθενός.

Παράδειγμα: φτάνουμε πριν μερικές μέρες στις ΗΠΑ και ανοίγουμε τα κινητά μας. Πιάνουν το δίκτυο της AT&T ή της T-Mobile και ρυθμίζονται αυτόματα στην ώρα Αμερικής. Μερικοί λαμβάνουν μηνύματα από Ελλάδα, που είναι 7 ώρες μπροστά από τις ΗΠΑ.

Ένα μήνυμα λοιπόν είχε ...
Ώρα αποστολής: 20:00
Ώρα λήψης: 13:00 (7 ώρες πριν την αποστολή!)

Με λίγα λόγια, στην λήψη δείχνει την τοπική ώρα του παραλήπτη, αλλά στην αποστολή την τοπική ώρα του αποστολέα.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια