Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,246 μέλη και 2,424,716 μηνύματα σε 75,711 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 440 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Συζήτηση για... τρίχες!

kwstis94

Νεοφερμένος

Ο kwstis94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 17 μηνύματα.

O kwstis94 έγραψε: στις 17:00, 08-07-13:

Παιδια θα ηθελα να ρωτησω κατι κυριως τα αγορια χρησιμοποιει κανενας απο εσας ισιωτικη μαλλιων ? Εχω μαλλια τα δεν ειναι ακριβως σπαστα αλλα σπανε λιγο κυριως οταν μεγαλωνουν ! Συνηθιζω να αφηνω το πανω μερος και το μπροστα (το τσουλουφι) σε μεγαλυτερο μεγεθος οταν κουρευομαι αλλα οταν μεγαλωνει σπαει λιγο και δεν μου αρεσει πολυ οταν φτιαχνω το μαλλι μου ! Μου προτεινετε να παρω ισιωτικη για το ισιωνω (το μπροστα μερος του μαλλιου) ?? Και κατι αλλο υπαρχουν ανδρικες και γυναικες ισιωτικες ή οχι ? Ευχαριστω , παιδια πειτε μου την γνωση σας οποια και αν ειναι !
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,317 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 17:17, 08-07-13:

Χρησιμοποιεί ο ξαδερφός μου και ένας συμμαθητής μου που έχουν φράτζα για να την σηκώνουν καλύτερα. Δεν υπάρχουν αντρικές ή γυναικείες, αλλά αν θέλεις να πάρεις πάρε μια μικρή (ταξιδιού). Πιστεύω βολεύει καλύτερα με κοντό μαλλί.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kwstis94

Νεοφερμένος

Ο kwstis94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 17 μηνύματα.

O kwstis94 έγραψε: στις 19:52, 08-07-13:

Μπορει καποιος -α να μου εξηγησει τη λειτουργια της ισιωτικης ! Μια σουμα γενικα τι πρεπει να κανω κτλ . Και επισης τι παιζει με τους βαθμουσ κελσιους ,σε ποσους θα πρεπει να εχω την ισιωτικη οταν ισιωνω το μαλλι και γενικα καποια χρησιμα tipς που θα πρεπει να ξερω . ευχαριστω !
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kwstis94 : 08-07-13 στις 23:07.
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,317 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 15:15, 09-07-13:

Εμένα έχει αυτόματο, δεν ρυθμίζεις την θερμότητα.
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,250 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 17:16, 09-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Alma Libre
Εμένα έχει αυτόματο, δεν ρυθμίζεις την θερμότητα.
Είναι παλιό γι'αυτό.
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 17:53, 09-07-13:

Μπιτς πλιζ, τρία χρόνια δεν μου έχει πάθει τίποτα. Στη μπελίσιμα της θείας μου είναι ρυθμισμένο πάλι απο μόνο του αλλά μπορείς να το αλλάζεις.
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,250 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 18:04, 09-07-13:

Μπιτς πλιζ, τρία χρόνια δεν μου έχει πάθει τίποτα. Στη μπελίσιμα της θείας μου είναι ρυθμισμένο πάλι απο μόνο του αλλά μπορείς να το αλλάζεις.
Όχι ότι δεν κατάλαβα γρι από αυτό που είπες.
Παράθεση

kwstis94

Νεοφερμένος

O kwstis94 έγραψε: στις 20:04, 09-07-13:

Μου προτεινετε να παρω καποια συγκεκριμενη ή συγκεκριμενη μαρκα που ειναι καλυτερη ??
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 21:36, 09-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από kwstis94
Μου προτεινετε να παρω καποια συγκεκριμενη ή συγκεκριμενη μαρκα που ειναι καλυτερη ??
Πάρε μια μικρή.

Αρχική Δημοσίευση από _fairygirl_
Όχι ότι δεν κατάλαβα γρι από αυτό που είπες.
Εννοώ οτι της θείας μου η μπελίσιμα έχει αυτόματη θερμοκρασία αλλά μπορείς και να την αλλάξεις. Νομίζω σταθερά 180 βαθμούς.
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 13:24, 10-07-13:

Εγώ στη 2α γυμνασίου δώρο γενεθλίων ζήτησα ισιωτικό. Ήταν Singer και είχε κάποιες συγκεκριμένες θερμοκρασίες 140,160,180 και 200 βαθμούς και επέλεγες ο ίδιος ποια θες.
Τα περισσότερα ισιωτικά είναι έτσι. Δηλαδή: έχουν ένα κουμπάκι on/off. Ένα ακόμη με το οποίο επιλέγεις τη θερμοκρασία που θέλεις να ισιώσεις το μαλλί.
Υπάρχουν ισιωτικά που έχουν κάποιες στάνταρ θερμοκρασίες και επιλέγεις όποια εσύ θες.
Υπάρχουν και άλλα ισιωτικά (πιο εξελιγμένα και συνήθως για επαγγελματική χρήση) τα οποία έχουν δύο κουμπάκι και ανεβοκατεβάζεις τη θερμοκρασία.
Η Μπελίσιμα έχει καλές γνώμες. Παραπάνω ρώτα το ούφο από'πανω.

Πάρε μια μικρή.
Εννοώ οτι της θείας μου η μπελίσιμα έχει αυτόματη θερμοκρασία αλλά μπορείς και να την αλλάξεις. Νομίζω σταθερά 180 βαθμούς.
Τη μικρή ρε;
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 15:49, 10-07-13:

Ταξιδίου. Στέκει να ξοδέψει αγόρι τόσα λεφτά για να κάνει μια τούφα μόνο;
Παράθεση

kwstis94

Νεοφερμένος

O kwstis94 έγραψε: στις 17:09, 10-07-13:

Ε ναι ενταξει μια οικονομικη θα παρω μεχρι 25-30 ευρω ! θα παω κιολας αυριο ...
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 18:07, 10-07-13:

Κοίτα όμως να είναι λίγο καλή, όχι τελείως ψέυτικη.
Παράθεση

kwstis94

Νεοφερμένος

O kwstis94 έγραψε: στις 19:13, 10-07-13:

Κοίτα όμως να είναι λίγο καλή, όχι τελείως ψέυτικη.
Εχω βρει μια καλη της bellisima με 30 ευρω !

Ισιωτικό μαλλιών Imetec B2050 με πλάκες μεγάλου μήκους για γρήγορο και τέλοιο ίσιωμα και με επένδυση με νανοκεραμικό υλικό και νεφρίτη: για λεμπερά και προστατευμένα μαλλιά.
-Πλάκες μεγάλου μήκους: διαστάσεις 110 x 25 mm, για γρήγορο και τέλειο ίσιωμα
-Πολύ λεπτό Design: για πιο άνετη χρήση
-Ηλεκτρονικός έλεγχος της θερμοκρασίας: εως τους 220οC
-Περιστρεφόμενο καλώδιο
-Αυτόματη ρύθμιση της τάσης 100-240V
-Γρήγορη θέρμανση
-Διακόπτης on/off

πως σας φαινεται ??
Παράθεση

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

H Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,095 μηνύματα.

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε: στις 19:30, 10-07-13:

-Περιστρεφόμενο καλώδιο
και γαμω.......
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 21:31, 10-07-13:

Καλή φαίνεται. Μικρούλα έτσι;
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 08:14, 11-07-13:

πως σας φαινεται ??
Τζιτζί είναι.
Πάρ'την.

Όλα τα ισιωτικά έχουν περιστρεφόμενο καλώδιο.
Καλή φαίνεται. Μικρούλα έτσι;
Εγώ θα γίνω κακιά τώρα ρωτώντας τι στο διάολο κάνετε στις διακοπές;
Τούφες και μαλλιά ισιώνετε; Χαλαρώστε λίγο.
Οι σγουρομάλλες τι να πούμε δηλαδή;
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

H Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,095 μηνύματα.

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε: στις 08:21, 11-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από _fairygirl_
Όλα τα ισιωτικά έχουν περιστρεφόμενο καλώδιο.
I know.
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 08:27, 11-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από whitelioness
I know.
Okey then.
Παράθεση

kwstis94

Νεοφερμένος

O kwstis94 έγραψε: στις 10:49, 11-07-13:

Την πηρα τελικα , κομπλε φαινεται ! το βραδυ θα την δοκιμασω ...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος