Συζήτηση για... τρίχες!

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αυτο το Νο 1 εχει σαρρωσει τις προτιμησεις τελικα!!!!!!!!:D :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
πηγαμε σημερα στο κομμωτηριο με σκοπο να τα κανουμε οπως το 1! ελα ομως που το τοσα χρονια, μακρυ μαλλι του μου την εσπασε για ακομα μια φορα! δεν καταφεραμε να τα κανουμε ετσι καθως ο κομμωτης ειπε πως τα μαλλια του απο τα χρονια εχουν παρει τη φορμα της χωριστρας, και για μερικα κουρεματα ακομα θα πρεπει να τα κοβουμε με ενα συγκεκριμενο τροπο μεχρι να αλλαξουν φορμα! τι να κανω! θα κανω υπομονη για λιγο καιρο ακομα.
τουλαχιστον δεν ειναι πια μακρυα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Ο ίδιος έμεινε ευχαριστημένος; Αυτό μας ενδιαφέρει. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Ο ίδιος έμεινε ευχαριστημένος; Αυτό μας ενδιαφέρει. ;)

του αρεσε η αλλαγη ευτυχως, (οντως εδειξε το προσωπακι του-μην αφηνετε τα μαλλακια σας μακρυα βρε αγορακια:P) ωστοσο ικανοποιημενος δε μπορεις να πεις οτι ειναι (νομιζω) γιατι για να κανουμε ωραιο κουρεμα και πιο μοντερνο πρεπει να περιμενουμε λιγο καιρο ακομα αλλα υγεια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Με γειές, με γειές! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Μ'αρέσουν πάρα πολύ τα εξής: no1 και no4...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
κούρεμα#3:

τελικα καταληξαμε σε κατι τετοιο, και ναι, επιτελους πετυχε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Sehr gut, sehr gut. :clapup:
Με γειές και είμαι σίγουρη πως θα το χαρεί... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Πείτε κανένα γυναικείο κούρεμα.
Σκέφτομαι να τα κάνω καρέ με φρατζούλα αλλά δεν ξέρω.
Γενικώς το μαλλί μου μεγαλώνει πολύ γρήγορα και τα έχω πάντα κοτσίδα τώρα το καλοκαίρι. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna123

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Οι φραντζουλες και οι αφελειες ηταν ανεκαθεν πολυ πολυ χαριτωμενες...!;)
και τωρα για το καλοκαιρι αν τα κοψεις κοντο καρε τουλαχιστον δεν θα ζεστενεσαι!
αλλα πρεπει και το μαλλι σου να μπορει να υποστηριξει ενα τετοιο κουρεμα.
εχεις ισιο μαλλι? παντως καλο που τα μαλλια σου μακραινουν γρηγορα, ετσι εχεις την ευκαιρια να αλλαζεις πιο συχνα look!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δεν το λες ίσιο-καρφί.
Στις άκρες λίγο σπάει αλλά με ψαλίδι είναι οκ.
Απλά τώρα που είναι μακριά και έχει και ζέστη δεν τα ισιώνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna123

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
κοψε τα καρε, τι εχεις να χασεις?;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenaki_m

Νεοφερμένος

Η τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
εμενα μου αρεσουν πολυ και τα 4...παντως αμα ημουν αγορι σιγουρα θα ειχα το απιστευτο!!! μαλλι του george craig... https://www.google.gr/imgres?q=georg...9&tbnw=89&start=0&ndsp=32&ved=1t:429,r:16,s:0 οπωσδηποτε να το σκεφτειτε αυτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna123

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
εμενα μου αρεσουν πολυ και τα 4...παντως αμα ημουν αγορι σιγουρα θα ειχα το απιστευτο!!! μαλλι του george craig... https://www.google.gr/imgres?q=georg...9&tbnw=89&start=0&ndsp=32&ved=1t:429,r:16,s:0 οπωσδηποτε να το σκεφτειτε αυτο...
αχχ τελειο!!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenaki_m

Νεοφερμένος

Η τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
ο γοεργε εχει πολυ κουλ τρελιαρικο μαλλι!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheJuniorlink

Νεοφερμένος

Η TheJuniorlink αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ρε παιδια 6ελω να βαψω τα μαλλια μου αλλα δεν 3ερω τι χρωμα 6α μου πηγαινει!! Εγω 6ελω κοκκινα με 2 μαυρες τουφες κατω κατω!!
Αλλα μια φιλη μου λεει οτι επειδη εχω σκουρα επιδερμιδα 6α ειμαι σαν γυφτακι!!
Λοιπον οπως ειπα και πριν εχω σκουρα επιδερμιδα καφε ματια το προσωπο μου ειναι οβαλ αλλα εχω μεγαλα μαγουλα
Τωρα το μαλλι μου ειναι σκουρο καστανο με πολυυυ λιγο μελι στις ακρες επισης ειναι σγουρο και με κανονικη προς χοντρη τριχα!!
δωστε μου καμια ιδεα τι χρωμα 6α μου πηγαινει!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Αν δεν σε δούμε πως θα πούμε κάτι τέτοιο?
Αν έχεις τόσο σκούρα επιδερμίδα γιατί να τα πειράξεις? Ειδικά οι δύο μαύρες τούφες που είπες μου κάνουν κάτι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheJuniorlink

Νεοφερμένος

Η TheJuniorlink αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
https://www.facebook.com/junior.link <~~~~~~~ αυτη ειμαι!!
6ελω να τα αλλα3ω τα εχω βαρε6ει ελειναα!!
και για τις μαυρες τουφες τις κανω για πιο πολυ Styl!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Έχουμε δύο κοινούς φίλους.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheJuniorlink

Νεοφερμένος

Η TheJuniorlink αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
;ΟΟΟ κομπλεεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top