Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,240 μέλη και 2,424,049 μηνύματα σε 75,685 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 265 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Συζήτηση για... τρίχες!

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,103 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε: στις 16:03, 16-04-11:

Αυτο το Νο 1 εχει σαρρωσει τις προτιμησεις τελικα!!!!!!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 17:28, 16-04-11:

πηγαμε σημερα στο κομμωτηριο με σκοπο να τα κανουμε οπως το 1! ελα ομως που το τοσα χρονια, μακρυ μαλλι του μου την εσπασε για ακομα μια φορα! δεν καταφεραμε να τα κανουμε ετσι καθως ο κομμωτης ειπε πως τα μαλλια του απο τα χρονια εχουν παρει τη φορμα της χωριστρας, και για μερικα κουρεματα ακομα θα πρεπει να τα κοβουμε με ενα συγκεκριμενο τροπο μεχρι να αλλαξουν φορμα! τι να κανω! θα κανω υπομονη για λιγο καιρο ακομα.
τουλαχιστον δεν ειναι πια μακρυα.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,042 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 17:33, 16-04-11:

Ο ίδιος έμεινε ευχαριστημένος; Αυτό μας ενδιαφέρει.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 17:42, 16-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Ο ίδιος έμεινε ευχαριστημένος; Αυτό μας ενδιαφέρει.
του αρεσε η αλλαγη ευτυχως, (οντως εδειξε το προσωπακι του-μην αφηνετε τα μαλλακια σας μακρυα βρε αγορακια) ωστοσο ικανοποιημενος δε μπορεις να πεις οτι ειναι (νομιζω) γιατι για να κανουμε ωραιο κουρεμα και πιο μοντερνο πρεπει να περιμενουμε λιγο καιρο ακομα αλλα υγεια.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

marina289 (μαρινα)

Αποκλεισμένος χρήστης

H μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 675 μηνύματα.

H marina289 . έγραψε: στις 18:35, 16-04-11:

Με γειές, με γειές!
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

*Maria (^_^)*

Περιβόητο Μέλος

H *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,002 μηνύματα.

H *Maria (^_^)* Όλη η ζωή είναι ένα τυχερό παιχνίδι.... έγραψε: στις 19:43, 17-04-11:

Μ'αρέσουν πάρα πολύ τα εξής: no1 και no4...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 16:31, 19-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
κούρεμα#3:
τελικα καταληξαμε σε κατι τετοιο, και ναι, επιτελους πετυχε!
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,788 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε: στις 16:37, 19-04-11:

Sehr gut, sehr gut.
Με γειές και είμαι σίγουρη πως θα το χαρεί...
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,131 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 23:10, 29-07-11:

Πείτε κανένα γυναικείο κούρεμα.
Σκέφτομαι να τα κάνω καρέ με φρατζούλα αλλά δεν ξέρω.
Γενικώς το μαλλί μου μεγαλώνει πολύ γρήγορα και τα έχω πάντα κοτσίδα τώρα το καλοκαίρι.
Παράθεση

anna123 (Άννα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 66 μηνύματα.

H anna123 έγραψε: στις 23:49, 29-07-11:

Οι φραντζουλες και οι αφελειες ηταν ανεκαθεν πολυ πολυ χαριτωμενες...!
και τωρα για το καλοκαιρι αν τα κοψεις κοντο καρε τουλαχιστον δεν θα ζεστενεσαι!
αλλα πρεπει και το μαλλι σου να μπορει να υποστηριξει ενα τετοιο κουρεμα.
εχεις ισιο μαλλι? παντως καλο που τα μαλλια σου μακραινουν γρηγορα, ετσι εχεις την ευκαιρια να αλλαζεις πιο συχνα look!
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,131 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 23:53, 29-07-11:

Δεν το λες ίσιο-καρφί.
Στις άκρες λίγο σπάει αλλά με ψαλίδι είναι οκ.
Απλά τώρα που είναι μακριά και έχει και ζέστη δεν τα ισιώνω.
Παράθεση

anna123 (Άννα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 66 μηνύματα.

H anna123 έγραψε: στις 12:54, 30-07-11:

κοψε τα καρε, τι εχεις να χασεις?
Παράθεση

tzenaki_m (τζενη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H tzenaki_m έγραψε: στις 11:47, 28-08-11:

εμενα μου αρεσουν πολυ και τα 4...παντως αμα ημουν αγορι σιγουρα θα ειχα το απιστευτο!!! μαλλι του george craig... http://www.google.gr/imgres?q=george...t:429,r:16,s:0 οπωσδηποτε να το σκεφτειτε αυτο...
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

anna123 (Άννα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H anna123 έγραψε: στις 17:09, 30-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από tzenaki_m
εμενα μου αρεσουν πολυ και τα 4...παντως αμα ημουν αγορι σιγουρα θα ειχα το απιστευτο!!! μαλλι του george craig... http://www.google.gr/imgres?q=george...t:429,r:16,s:0 οπωσδηποτε να το σκεφτειτε αυτο...
αχχ τελειο!!!
Παράθεση

tzenaki_m (τζενη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H tzenaki_m έγραψε: στις 11:40, 02-09-11:

ο γοεργε εχει πολυ κουλ τρελιαρικο μαλλι!!
Παράθεση

TheJuniorlink

Νεοφερμένος

H TheJuniorlink αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H TheJuniorlink έγραψε: στις 20:44, 21-09-11:

ρε παιδια 6ελω να βαψω τα μαλλια μου αλλα δεν 3ερω τι χρωμα 6α μου πηγαινει!! Εγω 6ελω κοκκινα με 2 μαυρες τουφες κατω κατω!!
Αλλα μια φιλη μου λεει οτι επειδη εχω σκουρα επιδερμιδα 6α ειμαι σαν γυφτακι!!
Λοιπον οπως ειπα και πριν εχω σκουρα επιδερμιδα καφε ματια το προσωπο μου ειναι οβαλ αλλα εχω μεγαλα μαγουλα
Τωρα το μαλλι μου ειναι σκουρο καστανο με πολυυυ λιγο μελι στις ακρες επισης ειναι σγουρο και με κανονικη προς χοντρη τριχα!!
δωστε μου καμια ιδεα τι χρωμα 6α μου πηγαινει!!
Παράθεση

enrose

Πολύ δραστήριο μέλος

H enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 588 μηνύματα.

H enrose με υπέροχη διάθεση έγραψε: στις 20:59, 21-09-11:

Αν δεν σε δούμε πως θα πούμε κάτι τέτοιο?
Αν έχεις τόσο σκούρα επιδερμίδα γιατί να τα πειράξεις? Ειδικά οι δύο μαύρες τούφες που είπες μου κάνουν κάτι...
Παράθεση

TheJuniorlink

Νεοφερμένος

H TheJuniorlink αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H TheJuniorlink έγραψε: στις 21:15, 21-09-11:

http://www.facebook.com/junior.link <~~~~~~~ αυτη ειμαι!!
6ελω να τα αλλα3ω τα εχω βαρε6ει ελειναα!!
και για τις μαυρες τουφες τις κανω για πιο πολυ Styl!!
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,831 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 21:19, 21-09-11:

Έχουμε δύο κοινούς φίλους.
Παράθεση

TheJuniorlink

Νεοφερμένος

H TheJuniorlink έγραψε: στις 21:19, 21-09-11:

;ΟΟΟ κομπλεεε
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος