Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,246 μέλη και 2,424,716 μηνύματα σε 75,711 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 442 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Συζήτηση για... τρίχες!

enrose

Πολύ δραστήριο μέλος

H enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 588 μηνύματα.

H enrose με υπέροχη διάθεση έγραψε: στις 21:24, 21-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από TheJuniorlink
http://www.facebook.com/junior.link <~~~~~~~ αυτη ειμαι!!
6ελω να τα αλλα3ω τα εχω βαρε6ει ελειναα!!
και για τις μαυρες τουφες τις κανω για πιο πολυ Styl!!
Ξέρεις κάποιες φορές το style πρέπει να μπορείς να το υποστηρίξεις! Δεν σε έχω δει ακόμη γιατί δεν μου το ανοίγει, μιλάω γενικά.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

TheJuniorlink

Νεοφερμένος

H TheJuniorlink αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H TheJuniorlink έγραψε: στις 21:27, 21-09-11:

βασικα λεω 6α τα βαψω που 6α τα βαψω να μην κανω και κατι να διαφερω λιγο απο το σκετο κοκκινο ή το κα6ε σκετο χρωμα!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,831 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 21:31, 21-09-11:

Στη φωτό πάντως, μαλλάκι δε φαίνεται :/
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

TheJuniorlink

Νεοφερμένος

H TheJuniorlink αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H TheJuniorlink έγραψε: στις 14:13, 22-09-11:

κανε αντ και δες και τις αλλες =)
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,831 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 23:17, 22-09-11:

Η μαμά μου έχει πει να μη μιλάω σε αγνώστους.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

MakisPr

Νεοφερμένος

Ο MakisPr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O MakisPr έγραψε: στις 18:23, 30-01-12:

παιδια θα ηθελα την βοηθεια σας.. εχετε να μ προτεινετε καποιο καλο κομμωτηριο?? με λογικες τιμες...και να ειναι λιγο "ψαγμενο" γτ εχω φτασει σε σημειο μετα απο 18 χρονια και πολλες αλλαγες στο μαλλι να μην ξερω πως να κουρευτω και θελω καποιον που να μ μπορει να μ δωσει καποιες επιλογες που ταιριαζουν στο προσωπο μου...
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,693 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 01:16, 20-03-12:

Λοιπον...Θέλω συμβουλές/γνώμες.
Προς το παρόν έχω κοντό κούρεμα,αλλά μακραίνει γρήγορα και θέλω new haircut.
Τι έχετε να πείτε για αυτό εδώ:

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

H yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε: στις 01:43, 20-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από Mercury

Mercury, σαν αντρικό κούρεμα είναι ωραίο. Αλλά, κατά τη γνώμη μου πρέπει να λάβεις υπόψη σου τον ακόλουθο παράγοντα: Πιστεύεις ότι θα πηγαίνει στο πρόσωπό σου??? Πώς το 'κόβεις'?? Θα σε κολακεύει?
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 10:22, 20-03-12:

Δεν είναι ωραίο.
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε: στις 11:29, 20-03-12:

Εμένα μου αρέσει, βέβαια κάτι με χαλάει στα πλαϊνά και στο χτένισμα, αλλά το' χω δει και σε άλλους καλύτερο, τα μπροστινά νομίζω ήταν πιο μακριά από τα πίσω.
*_*

Αν τελικά το κάνεις έτσι πάντως, να ξέρεις ότι θα θέλει αρκετό χρόνο για να σταθεί υποθέτω και πιστολάκι;

edit:
ΝΑΝΑΝΑΝΑΝΑ τέτοιο λέω.

αλλού είναι πιο κοντά αλλού πιο μακριά (στις φωτοζ λέω). Μ' αρέσουν εκεί που' ναι λίγο πιο μακριά.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη prinCess. : 20-03-12 στις 12:11.
Παράθεση

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

H yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε: στις 12:32, 20-03-12:

Ωραίο κ αυτό που λέει η Princess. Όλοι μας βέβαια πρέπει να λαβαίνουμε πάντοτε υπόψη όχι μόνο τι μας αρέσει αλλά κ τι μας πηγαίνει
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 12:40, 20-03-12:

Εμενα αυτο το κουρεμα δε μαρεσει. Ειναι σα να χει μπει ο αλλος στην πριζα. Βεβαια εσενα μπορει να σου πηγαινει τελικα, αλλα εμενα δε μαρεσει. Ασε που οταν θα ξυπνας θα πεταει και αν μακραινουν και γρηγορα τα μαλλια καθε λιγο θα θελει κουρεμα
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε: στις 12:57, 20-03-12:

Έτσι κι αλλιώς κάθε τρεις και λίγο κουρεύονται.
Πάντως Μερκ, ναι, βάλε φωτό σου να σου πούμε αν θα σου ταιριάζει.
Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 5,462 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 22:21, 30-03-12:

Είμαι σε σκέψη.Έχω αφήσει τα μαλλιά μου μακρυά εδώ και 6 μήνες περίπου αλλά πλέον έχουν φουντώσει και δε μου πάνε.Οι σκέψεις είναι οι εξής.Είτε θα τα σουλουπώσω έτσι ώστε να μακρύνουν ακόμα πιο πολύ αλλά να μην είμαι σα μπούφος, ή θα τα κουρέψω κοντά. Καμιά πρόταση?
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,693 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 22:27, 30-03-12:

Econ,εννόείς φουντώνουν σαν αφάνα;;
Γιατί αν η απάντηση είναι ναι..Θα σου έλεγα να τα έχεις κοντά..Δύσκολα μπορείς να διαχειριστείς τέτοια μαλλιά που είναι μακριά.
Όχι στρατιωτικό κοντό..αλλά μερικά εκατοστά μάκρος.
Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 5,462 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 23:02, 30-03-12:

Όχι,όχι αφάνα.Απλά είναι μακριά για τα δικά μου δεδομένα κάτι το οποίο από ότι λεει ο φιλικός μου κύκλος δε μου πάει.
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 23:05, 30-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από Econ
Όχι,όχι αφάνα.Απλά είναι μακριά για τα δικά μου δεδομένα κάτι το οποίο από ότι λεει ο φιλικός μου κύκλος δε μου πάει.
Αν θυμάμαι καλά έχω δει φώτο σου απο ένα μιτινγκ στη Θεσσ που είχατε βάλει μετά τις φώτο στο στεκι και αν θυμάμαι καλά είσαι ωραίο αγοράκι και σα συμβουλή σου λέω να κουρευτείς. Οι περισσότεροι άντρες χάνετε πολύ όταν μακραίνετε το μαλλάκι σας.
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 23:07, 30-03-12:

Εμένα μου αρέσουν τα μακριά μαλλιά σε αρσενικά,αλλά όχι όπως οι μεταλλάδες(No offence to metal),δήλαδή να μήν είναι απλώς μακριά χωρίς όγκο.
Αλλά αν σου λένε πως δεν σου πάνε,και ειδικά αν είναι απο γυναικείο πληθυσμο..Μην τα αφήσεις μακρια.
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε: στις 23:09, 30-03-12:

Βασικά έχεις ωραίο προσωπάκι και το κοντό μια χαρά σου πήγαινε, δε μπορώ να σε φανταστώ και με μαλλιά μακριά η αλήθεια είναι.
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 23:09, 30-03-12:

Εμένα μου αρέσουν τα μακριά μαλλιά σε αρσενικά,αλλά όχι όπως οι μεταλλάδες(No offence to metal),δήλαδή να μήν είναι απλώς μακριά χωρίς όγκο.
Αλλά αν σου λένε πως δεν σου πάνε,και ειδικά αν είναι απο γυναικείο πληθυσμο..Μην τα αφήσεις μακρια.
Εσύ δεν είσαι γυναίκα όμως!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος