Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,240 μέλη και 2,424,049 μηνύματα σε 75,685 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 259 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Συζήτηση για... τρίχες!

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,131 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 15:01, 11-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Jimaraz97
Γεια σας παιδια
Να σας ρωτησω οι κοπλες στα αγορια τι στυλ μαλλιων προτειμουν? (ηλικια 14 με 15)
Αυτους που τα ισιωνουν με ισοτικες??
Βρε καλό μου, κάνε ένα λουκ που να σου αρέσει, να σε αντιπροσωπεύει, να νιώθεις ΕΣΥ καλά.

Τι σε νοιάζει τι προτιμούν οι κοπέλες; 1ον αν το προτιμούν ας το κάνουν οι ίδιες και 2ον δεν είμαστε με κάποιον επειδή έχει γαματότατο μαλλί.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 15:31, 11-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Boom
...δεν είμαστε με κάποιον επειδή έχει γαματότατο μαλλί.
...είπε η κοπέλα με το μαλλί για αβαταρ
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

georgia.94

Πολύ δραστήριο μέλος

H georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.

H georgia.94 έγραψε: στις 22:54, 13-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Jimaraz97
Γεια σας παιδια
Να σας ρωτησω οι κοπλες στα αγορια τι στυλ μαλλιων προτειμουν? (ηλικια 14 με 15)
Αυτους που τα ισιωνουν με ισοτικες??

Σημείωση:
Τα μηνύματα 111 έως 116 προέρχονται από το θέμα "Στυλ μαλλιών".
κανε ο,τι(σχεδον ο,τι!) θελεις στα μαλλια σου αλλα προς θεουυυ..μην τα ισιωσεις με ισιωτικηη!
ειναι χαλια σε εναν αντρα!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 09:41, 14-11-12:

Ρε κορίτσια, αυτό το μαλλί "πρόκα" που χωρίς να είναι layered έχει λιγότερο όγκο στις άκρες, πως το κάνετε? Με σιλικόνη? Δεν ξέρω αν καταλαβαίνετε τι λέω από την περιγραφή...Εννοώ αυτά τα μαλλιά που είναι ίσια, αλλά δεν κάθονται έτσι / \ (όπως τα δικά μου) αλλά έτσι | |.
Βαριόμουν να βρω φωτογραφία, ελπίζω να καταλάβετε τι λέω από τα σημεία στίξης.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 09:44, 14-11-12:

Μήπως να έβαζες μια φωτογραφιούλα.. Εγώ δεν κατάλαβα..
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 09:52, 14-11-12:

Ωραία, εγώ είμαι περίπου έτσι αλλά ανοίγουν κι άλλο προς τα έξω στα τελειώματα:

Και θέλω να πετύχω το έτσι, που είναι τελείως κάθετο και χάνει όγκο όσο κατεβαίνει:

Η Fergie εχει λίγο layers, αλλά το έχω δει και με ίσιο κούρεμα σε κοπέλες στο δρόμο.
Πως το κάνουμε αυτό ωρέ χωρίς να πάμε κομμωτήριο?
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 09:54, 14-11-12:

Λογικά με κερί θα γίνεται, και σίδερο μαλλιών.
Απλά αν θες μια γνώμη, το δικό σου στυλ μου φαίνεται πολύ πιο ωραίο.
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 10:03, 14-11-12:

Λες?
Κάθε μέρα έτσι είναι μωρέ, θέλω μια φορά στα τόσα το σχεδον ψεύτικο της φωτογραφίας, δεν μπορώ να το πετύχω και μετά κοιτάζω διάφορες στο δρόμο με μισό μάτι και ζηλεύω.
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 10:37, 14-11-12:

Αυτές θα ζηλεύουν εσένα. Το δικό σου είναι πολύ καλύτερο, φινετσάτο και πιο φυσικό..
Το άλλο δεν μ αρέσει.
Δοκίμασέ το όμως με κερί και σίδερο να δούμε.
Εγώ έτσι το χω κάνει πάντως
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Χριστιάννα ^^ (Ίδιο με το ψεύτικο.)

Διακεκριμένο μέλος

H Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,027 μηνύματα.

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε: στις 11:55, 14-11-12:

Εχω έναν γάμο (μαζί με βαφτίσια) σε λίγο καιρό και δεν ξέρω τι να κάνω με τα μαλλιά μου.

Είναι καστανά (αν και τώρα με ένα conditioner με εκχυλισμα ελίας έχει ανοίξει το χρώμα -άσχετο-), αρκετά μακριά (ισιωμενα) και θεοσγουρα. Γενικά τα ισιώνω σπάνια, επειδή μ'αρέσει ο όγκος και οι μπούκλες, αλλά θα ήθελα να δοκιμάσω κάτι καινούργιο.

Καμία ιδέα;
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 12:05, 14-11-12:

Ίσιωμα και ponytail? Χαριτωμένο και ανάλαφρο για την ηλικία σου.
Και διαφορετικό.
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,831 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 12:21, 14-11-12:

Αναλόγως το ρούχο που θα βάλεις βασικά.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,027 μηνύματα.

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε: στις 12:35, 14-11-12:

Και για το ρούχο ήθελα την γνώμη σας.
Εχω γενικά διάφορα φορέματα στο νου μου, αλλά δεν είμαι σίγουρη πόσο καλοκαιρινα είναι. Ενώ δηλαδή χρωματικά είναι οκ, άλλο έχει την πλάτη έξω, άλλο είναι αμανικο και γενικά είναι λεπτά τα υφάσματα. Κι επειδή το event είναι 25/11, δεν ξέρω αν λέει.
Παράθεση

artemaki (Άρτεμις)

Διάσημο Μέλος

H Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 900 μηνύματα.

H artemaki .- έγραψε: στις 20:21, 14-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Χριστιάννα ^^
Και για το ρούχο ήθελα την γνώμη σας.
Εχω γενικά διάφορα φορέματα στο νου μου, αλλά δεν είμαι σίγουρη πόσο καλοκαιρινα είναι. Ενώ δηλαδή χρωματικά είναι οκ, άλλο έχει την πλάτη έξω, άλλο είναι αμανικο και γενικά είναι λεπτά τα υφάσματα. Κι επειδή το event είναι 25/11, δεν ξέρω αν λέει.
Θα ξεπαγιασεις καλε.
Παράθεση

schrei-boom

Νεοφερμένος

Ο schrei-boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 42 μηνύματα.

O schrei-boom έγραψε: στις 21:29, 14-11-12:

Hello
Ρε παιδια εδω και αρκετα χρονια (3-4 δλδ) εχω το ιδιο κουρεμα.. εχω μπουκλε μαλλια και τα αφηνω σχετικα μακρυα.. Δεν ειναι ακριβως αφανα αλλα αρκετα ανακατεμενα και πεταγονται δεξια-αριστερα αλλαζουν σχημα.. Τα εχω ψιλοβαρεθει.. Καμια καλη ιδεα εχει κανεις?
Δεν μ αρεσει το πολυ ζελε παντως να ξερετε..
Κι εχω σκουρο δερμα και μαυροκαστανα μαλλια..
Παράθεση

cha0s (Σταύρος)

Επιφανές Μέλος

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,696 μηνύματα.

O cha0s έγραψε: στις 22:04, 14-11-12:

Help!
Εχω πολύ πυκνό μαλλί και σκληρή τρίχα και δε μ' αρέσει και τόσο.
Γίνεται πχ να παω σε ένα κομμωτήριο και να του πω να τα «αραιώσει» κάπως ή θα γίνω ρεζίλι;
Πχ θέλω να κρατήσω το μάκρος, αλλά να μην είναι τόσο πυκνά...
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 22:16, 14-11-12:

Χριστιάννα, αν έχεις σκοπό να χορέψεις στο τραπέζι, μια χαρά είναι αυτά τα φορέματα για να μην σκάσεις. Ετσι κι αλλιώς θα έχει ζέστη εκεί. Φυσικά θα πρέπει να φορέσεις ένα ζεστό και σχετικά μακρύ παλτό στην εκκλησία με κάποιο σακάκι ή μπολερό από μέσα. Σε όσους γάμους έχω πάει χειμώνα πάντα με "καλοκαιρινά" φορέματα ντυνόμουν και με βόλευε περισσότερο.
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 8,848 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 22:33, 14-11-12:

Πόσο κακό (σε σχέση με βαφή) κάνει η περμανάντ στο μαλλί;
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε: στις 23:58, 14-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από christinelle
Χριστιάννα, αν έχεις σκοπό να χορέψεις στο τραπέζι, μια χαρά είναι αυτά τα φορέματα για να μην σκάσεις. Ετσι κι αλλιώς θα έχει ζέστη εκεί. Φυσικά θα πρέπει να φορέσεις ένα ζεστό και σχετικά μακρύ παλτό στην εκκλησία με κάποιο σακάκι ή μπολερό από μέσα. Σε όσους γάμους έχω πάει χειμώνα πάντα με "καλοκαιρινά" φορέματα ντυνόμουν και με βόλευε περισσότερο.
Δεν τίθεται ζήτημα χορού, εγώ για τον μπέμπη (1ος ξάδελφος κάτι μηνών *.*) παω βασικα, ούτε που με καίει ο γάμος. Οπότε θα δοκιμάσω όλα τα ''είδη'' φορεματων κι ο,τι μ'αρέσει περισσότερο!

Τα μαλλιά μάλλον θα τα ισιωσω και θα τα πιάσω πάνω να μη μου τα τραβάει και το μωρό (θα βάλω σκουλαρικια αν είναι, να τραβάει αυτα!).
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 12,152 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε: στις 00:09, 15-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Χριστιάννα ^^

Τα μαλλιά μάλλον θα τα ισιωσω και θα τα πιάσω πάνω να μη μου τα τραβάει και το μωρό (θα βάλω σκουλαρικια αν είναι, να τραβάει αυτα!).
Προτιμάς να σου σκίσει το αυτί από το να σου χαλάσει το χτένισμα?
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος