Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,571 μέλη και 2,432,587 μηνύματα σε 76,239 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 439 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Είναι πιο ελκυστικοί/ες οι ξανθοί/ες ή όχι;

Ποιο χρώμα μαλλιών προτιμάτε σε έναν άντρα ή σε μία γυναίκα ανάλογα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 331)
Ξανθό
64
19,34%
Καστανό
88
26,59%
Μαύρο
80
24,17%
Κόκκινο
21
6,34%
Δεν έχω προτίμηση
78
23,56%

commie

Δραστήριο Μέλος

H commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 370 μηνύματα.

H commie έγραψε: στις 01:24, 04-04-08:

μ'αρέσουν οι μελαχρινοί πρασινομάτες!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

giannis.@ (ΓΙΑΝΝΗΣ)

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 23 μηνύματα.

O giannis.@ έγραψε: στις 23:21, 04-04-08:

Οτι και να λεμε βρε παιδια..το μελανουρι ειναι αλλο πραγμα..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

T_Chameleon

Δραστήριο Μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 224 μηνύματα.

O T_Chameleon έγραψε: στις 14:05, 05-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από deadhead_pirate
Πορτοκαλί μούσι και φακίδες κάνει;
Έχω πορτοκαλί μούσι δηλαδή στον ήλιο πορτοκαλιζη
Όσο για την αρχική ερώτηση αν πάτε να την κάνετε στης (σουηδέζες ..ιρλανδέζες ..κτλ)θα σας πούνε πως τα σκουρόχρωμα μαλλιά είναι ελκύστηκα..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Skoulikadera---

Δραστήριο Μέλος

H Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 421 μηνύματα.

H Skoulikadera--- έγραψε: στις 17:17, 05-04-08:

αποφασίστε τελικά για να δω τι βαφή θα πάρω!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,909 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 17:21, 05-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από Skoulikadera---
αποφασίστε τελικά για να δω τι βαφή θα πάρω!

Η κολλητη μου, ενω ανεβαιναμε τη Γρηγοριου Αυξεντιου πριν αρκετα χρονια, πεταει το εξης και οποτε το θυμαμαι γελαω και σκεφτομαι ποσο δικιο εχει..: "Και η Βασιλειαδου αν τα ειχε ξανθα, χαμος θα γινοταν!"
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nikostheater (Νίκος Θεμελής)

Νεοφερμένος

Ο Νίκος Θεμελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 51 μηνύματα.

O nikostheater έγραψε: στις 23:47, 12-05-08:

Όλες οι αποχρώσεις είναι μιά χαρά,αρκεί να πηγαίνει στο άτομο..
Στην πορεία της γνωριμίας εξάλλου ενδιαφέρεσαι περισσότερο για το είναι του αλλου παρά το φαινεσθαι...
Παράθεση

ninaki (nina21)

Δραστήριο Μέλος

H nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια . Έχει γράψει 338 μηνύματα.

H ninaki Μπέμπη μου!!! Σε περιμένω... έγραψε: στις 13:38, 13-05-08:

Αν και ξανθιά...γέρνω προς το μαύρο!!!΄
Έτσι γίνεται πάντα!
Παράθεση

Αννουλα

Δραστήριο Μέλος

H Αννουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 198 μηνύματα.

H Αννουλα έγραψε: στις 13:41, 13-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από nina21
Αν και ξανθιά...γέρνω προς το μαύρο!!!΄
Έτσι γίνεται πάντα!
Μια απο τα ιδια και εδω!!
Παράθεση

Rempeskes

Επιφανές Μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,586 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 13:54, 13-05-08:

Τα 'βαψα και εγώ ξανθά μπας και γίνω ελκυστικός
Πάλι τα παιδάκια στο δρόμο έφυγαν ουρλιάζοντας

μήπως η απάντηση είναι το swan?
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,795 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 13:55, 13-05-08:

Τι σημασία έχει.....
Το ζητούμενο είναι τι έχει κανείς μέσα στο κεφάλι του και όχι πάνω από αυτό.
Αμα είσαι βλάκας στο βουνό, θα είσαι και στη θάλασσα.
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Επιφανές Μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,586 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 14:04, 13-05-08:

βλάκας στο βουνό, θα είσαι και στη θάλασσα.
μένω πεδιάδα...
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,795 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 14:10, 13-05-08:

Οχι εσύ ρε Ρεμπεσκέ
Γενικά ..........
Παράθεση

lakta13

Νεοφερμένος

H lakta13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 28 μηνύματα.

H lakta13 έγραψε: στις 22:37, 13-05-08:

Παιδιά τί να σας πω...Δεν νομίζω ότι βλέπεις τον άλλο αν είναι ξανθός ή μελαχροινός...Είναι αυτός που θα τον δεις από μακρυά και θα τα δεις όλα!Όλα παίζουν ρόλο..Περπάτημα-χαμόγελο-ντύσιμο και πολλά άλλα στο μαλλί θα κολλήσω;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bill : 13-05-08 στις 22:48. Αιτία: Μετατροπή κεφαλαίων σε πεζά.
Παράθεση

invalid (δεν είναι συνδεδεμένη)

Δραστήριο Μέλος

H δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H invalid αντ έγραψε: στις 03:17, 14-05-08:

Μπα οι ξανθοί δε μου αρέσουν . Επίσης ούτε οι άντρες με ανοιχτόχρωμα μάτια (psycho??) Μαύρο ftw
Παράθεση

ice-girl

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H ice-girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 66 μηνύματα.

H ice-girl έγραψε: στις 23:29, 15-05-08:

Συνήθως προσέχω τους ξανθούς (γιατί μου θυμίζουν αγγλία ), αλλά δεν έχει τοσο σημασία το χρώμα όσο το styling
Παράθεση

olibos2008 (Δέσποινα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 71 μηνύματα.

H olibos2008 έγραψε: στις 03:48, 16-05-08:

Μαρέσουν περισσότερο οι ξανθοί (τύπου Μπράντ Πίτ ) ίσως γιατί είμαι μελαχροινή, αλλά δεν έχω γνωρίσει κανέναν. Δεν νομίζω όμως ότι παίζει αποκλειστικά ρόλο το μαλλί, αλλά τι υπάρχει κάτω απ αυτό.
Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 08:33, 16-05-08:

εμένα πάλι μου αρέσουν οι μελαχρινοί
οι πολύ μελαχρινοί όμως, πχ
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 22:00, 05-06-09:

μελαχρινοι και αρρενωποι!!!!

τοπ!

τι να τον κανεις το ξανθομπαμπουρα??? πλακιτσα... αλλωστε ο καραφωτης αν και ξανθος τα σπαει απλα!

και για τις γυναικες το πιστευω αυτο...
πιστευω οτι μια ΩΡΑΙΑ μελαχρινη δε συγκρινεται με μια ΩΡΑΙΑ ξανθια...

επισης οι ξανθιες ειναι barbie, οι μελαχρινες ειναι sexy
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη love_angel : 05-06-09 στις 22:26.
Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,292 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε: στις 22:02, 05-06-09:

ΝΑ υποθέσω ότι είσαι μελαχροινή;
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 22:10, 05-06-09:

χαχαχ ναι
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος