Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,543 μέλη και 2,431,884 μηνύματα σε 76,191 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 117 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Είναι πιο ελκυστικοί/ες οι ξανθοί/ες ή όχι;

Ποιο χρώμα μαλλιών προτιμάτε σε έναν άντρα ή σε μία γυναίκα ανάλογα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 331)
Ξανθό
64
19,34%
Καστανό
88
26,59%
Μαύρο
80
24,17%
Κόκκινο
21
6,34%
Δεν έχω προτίμηση
78
23,56%

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε: στις 01:12, 10-07-09:

έχεις πει και καλύτερα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,484 μηνύματα.

O epote ) έγραψε: στις 14:07, 10-07-09:

ευτυχώς τώρα με θένε για αυτό που είμαι
και τι ακριβως εισαι...?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

antara6079

Νεοφερμένος

H antara6079 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.

H antara6079 έγραψε: στις 18:19, 10-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από Εδάδ

η ιδρίλ έχει ένα δίκιο, όσοι από μαύροι γίνατε κλόντια σίφερ, ΔΕ ΒΑΡΊΕΣΤΕ??
όχι
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 18:35, 10-07-09:

E μεχρι που θα βαρεθουμε εμεις το ξανθο και θα ψαχνουμε κατι αλλο
Παράθεση

Tamaso

Νεοφερμένος

H Tamaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H Tamaso έγραψε: στις 00:01, 22-05-10:

Ξανθοί γαλανομάτες είναι η αδυναμία μου μπορώ να πω
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 00:21, 22-05-10:

Εχει να κανει και με τη χωρα στην οποια ζει ο καθενας...στις Σκανδιναβικες χωρες πχ εχει περαση το μελαχρινο μαλλι...γιατι ειναι ολοι ξανθοι
Ον τοπικ,δεν εχω προτιμηση.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,740 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 00:24, 22-05-10:

marilyn monroe

monika belluci

και οι δύο γυναίκες είναι υπέροχες ή μιά κατάξανθη ή άλλη καστανή.....
δεν είναι θέμα χρώματος μαλλιών αλλά τι αποπνέει ο άνθρωπος...
στη συγκεκριμένη περίπτωση και οι δύο γυναίκες με το δικό τους μοναδικό τρόπο ήταν και είναι sexy και ελκυστικές......
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Iliaki (Βανίλια)

Διάσημο Μέλος

H Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 771 μηνύματα.

H Iliaki έγραψε: στις 01:00, 22-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από Tamaso
Ξανθοί γαλανομάτες είναι η αδυναμία μου μπορώ να πω
Τα έχω με ξανθό πρασινο-γαλανομάτη.
Προτιμώ μαύρο μαλλί, πράσινο μάτι..
Παράθεση

Tamaso

Νεοφερμένος

H Tamaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H Tamaso έγραψε: στις 14:32, 24-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από Iliaki
Τα έχω με ξανθό πρασινο-γαλανομάτη.
Προτιμώ μαύρο μαλλί, πράσινο μάτι..
Κυνδινεύει δηλαδή το παιδί?
Παράθεση

Iliaki (Βανίλια)

Διάσημο Μέλος

H Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 771 μηνύματα.

H Iliaki έγραψε: στις 15:00, 24-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από Tamaso
Κυνδινεύει δηλαδή το παιδί?
Χαχαχαχα εντάξει όχι δεν μετράει μόνο η εξωτερική εμφάνιση!
Παράθεση

elena

Δραστήριο Μέλος

H elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος . Έχει γράψει 417 μηνύματα.

H elena έγραψε: στις 15:59, 24-05-10:

προτιμώ τους μελαχρινούς αλλά μάλλον μόνο σε θεωριτικό επίπεδο χαχαχα
γιατί τα μεγαλύτερα κολλήματα τα τρώω με ξανθούς....!!!!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,248 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 17:56, 24-05-10:

Μου αρέσουν οι μελαχρινοί άντρες και οι μελαχρινές γυναίκες (όχι δεν είμαι bi, εννοώ στα γούστα).

Αν και βασικά δεν ερωτεύομαι τρίχες αλλά ανθρώπους.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

JoJoanna (Ιωάννα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 66 μηνύματα.

H JoJoanna έγραψε: στις 16:12, 11-07-10:

Προσωπικά με ελκύουν πιο πολύ οι ξανθοί αλλά εξαρτάται πάντα από το σύνολο.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tempo

Νεοφερμένος

Ο tempo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 11 μηνύματα.

O tempo έγραψε: στις 16:24, 11-07-10:

πανωλεθρία οι κοκκινομάληδες/κοκκινομάλες!
Παράθεση

Deviance ($Con)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο $Con αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 133 μηνύματα.

O Deviance Programming Itʼs an art unto itself. έγραψε: στις 17:59, 11-07-10:

Κοκκινομάλλες
Παράθεση

Madrugada*

Δραστήριο Μέλος

H Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 385 μηνύματα.

H Madrugada* together we stand, divided we fall έγραψε: στις 18:20, 11-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από Himela
Μου αρέσουν οι μελαχρινοί άντρες και οι μελαχρινές γυναίκες (όχι δεν είμαι bi, εννοώ στα γούστα).

Αν και βασικά δεν ερωτεύομαι τρίχες αλλά ανθρώπους.
Το χειρότερο είναι να ερωτευτείς ανθρώπους και στην πορεία να ανακαλύψεις ότι δυστυχώς ασχολιόσουν με.. τρίχες

(ΔΕΝ το λέω για'σένα προσωπικά)

Αυτή η Γυναίκα μ'αρέσει με οποιοδήποτε μαλλί (καλά, προτιμώ το κόκκινο) είτε βαμμένη είτε άβαφη
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  kate-wislet3.jpg
Εμφανίσεις:  102
Μέγεθος:  21,0 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  sunshine014.jpg
Εμφανίσεις:  119
Μέγεθος:  20,6 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  kate_winslet.jpg
Εμφανίσεις:  180
Μέγεθος:  28,9 KB  

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  kate.jpg
Εμφανίσεις:  146
Μέγεθος:  103,3 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  kate_winslet_Joe12-15-06.jpg
Εμφανίσεις:  99
Μέγεθος:  38,5 KB  
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rascal_gd (Call me Joe!!)

Περιβόητο Μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,364 μηνύματα.

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε: στις 20:04, 11-07-10:

Είναι πιο ελκυστικοί/ες οι ξανθοί/ες;

Αν εχουν μεγαλυτερα βυζι@ απ'τις μελαχροινες..
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Kate-Bender (KaTe)

Δραστήριο Μέλος

H KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 217 μηνύματα.

H Kate-Bender Fear of the Dark έγραψε: στις 22:37, 11-07-10:

Εμενα παλι σε αγορι θα μου αρεζε πολυ..πισσα μαυρο σχετικα μακρυ μαλλι με φραντζα και γαλαζιο ματιΑν και,υπαρχουν και ατομα που μπορει να μην εχουν αυτα τα χαρακτηριστικα,αλλα ειναι εξισου ωραιαΧμμ επισης θα μου αρεζε κατι σε στυλ Johnny Depp αλλα που??χαχαχ πολλα ζηταω το ξερω

Τωρα σε κοριτσι ,για εμενα δεν εχει σημασια το μακρος μαλλιων οσο ειναι περιποιημενα..χρωμα?χμμμ καταρχας πρεπει να αναφερω πως αρχιζω βασικα και απεχθανομαι το ξανθο γιατι πολλες μου θυμιζουν paris hilton-lady gaga(μια και ειναι και πολυ in) φαση..Τις περισσοτερες τις εχω συνδεσει λοιπον με την εικονα μιας μαθητριας στο σχολειο μας...τα μισα μαλλια extention και φυσικα ,οι 5 τονοι σοβατισμα στην μαπα δεν λειπουν ποτε .Σε λιγες λοιπον θεωρω το ξανθο ωραιο..Βασικα αυτο εχει σχεση και με το στυλ, γιατι ειναι αυτο που τουλαχιστον για εμενα κανει καποιον προσελκυστικοΑΑΑ επισης μου αρεσουν πολυ οι πολυχρωμες ανταυγιες σε οποιοδηποτε μαλλι εκτος καστανου.Λοιπον ματια σε κοριτσι ειναι ωραια τα πρασινα και τα γαλαζια τα πολυ ανοιχτα...
ΥΓ.Ρε παιδια γιατι δεν σας αρεσουν οι κοκκινομαλλες??Καλες ειναι,εχουμε μια μαθητρια με φυσικο κοκκινο και ολοι γυριζουν στον δρομο οταν περναει.Εχει φυσικη ομορφια.Μαλλον τις εχετε συνδεσει με τιποτα ακυρο
Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε: στις 00:38, 12-07-10:

Πιο ελκυστικό είναι κατά κανόνα το πιο εξεζητημένο.. Ώς εκ τούτου η Ελλάδα ως μεσογειακή χώρα έχει πιο πολλούς μελαχρινούς και το πιο ελκυστικό στις περισσοτερες φορές είναι το ξανθό, για την ακρίβεια το καστανόξανθο διότι το κατάξανθό ξεφευγεί πολύ από τα γούστα της ελληνίδας γυναίκας..
Απο την άλλη μεριά και εγώ ως άντρας πιο πολύ το καστανόξανθο μου αρέσει, ίσως για τους ίδους λόγους, παρόλο που έχουμε πήξει στις ξανθιές (τις βαμένες βεβαίως..)...
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,842 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 01:39, 12-07-10:

Καστανό μ' αρέσει. Ενώ μικρή μου άρεσε το καστανόξανθο (ειδικά σε συνδιασμό με γαλάζιο/μπλε/πράσινο μάτι) σε αγόρια, τώρα δε μ' αρέσει και τόσο. Μου δινει την εντύπωση ότι είναι ψεύτικο. Εξάλλου το καστανο/μαύρο είναι πιο αρρενωπό. Πώς να το κάνουμε δηλαδή;

Υπάρχουν και εξαιρέσεις βεβαίως. Στη τελική δεν κολλάμε στο χρώμα, αφού θα μπορεί κάλλιστα να το βάψει
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος