Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,804 μέλη και 2,441,197 μηνύματα σε 76,709 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 348 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι ηλικίες κοιτάζετε;

cacofonix

Διάσημο Μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 635 μηνύματα.

O cacofonix έγραψε: στις 06:50, 20-04-11:

Ενας 30άρης θα κοιτάξει μια 15χρονη; Μια 15χρονη έναν 30άρη; Ενας 30αρης μια 45άρα;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,016 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε: στις 04:40, 21-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από cacofonix
Ενας 30άρης θα κοιτάξει μια 15χρονη; Μια 15χρονη έναν 30άρη; Ενας 30αρης μια 45άρα;
παρολο που η διαφορα ηλικιας στα παραδειγματα σου ειναι η ιδια (15 χρονια) πιστευω οτι πιο δυσκολα θα κοιτουσε ενας 30αρης την 15χρονη παρα τη 45αρα.
1
Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 635 μηνύματα.

O cacofonix έγραψε: στις 04:44, 21-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από Pure_Seduction
παρολο που η διαφορα ηλικιας στα παραδειγματα σου ειναι η ιδια (15 χρονια) πιστευω οτι πιο δυσκολα θα κοιτουσε ενας 30αρης την 15χρονη παρα τη 45αρα.
Η μικρή θα κοιτάξει όμως τον μεγάλο; Η μεγάλη τον μικρό;
Παράθεση

marina289 (μαρινα)

Διάσημο Μέλος

H μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 675 μηνύματα.

H marina289 . έγραψε: στις 10:32, 21-04-11:

Πιο δύσκολα θα κοιτούσε ένας 30άρης μία 15άρα από μία 45άρα;;;
Mωρέ μην το λες...Παίζεται... (απλώς το ομολογούν δυσκολότερα λόγω φόβου επίκρισης)
Είναι κάτι 15χρονα που είναι μπουκιά και συχώριο,σχηματισμένα και έκφυλα, με ένα θράσσος που από τη μία σου τη σπάει, από την άλλη σου αρέσει, κυκλοφορούν και οπλοφορούν, (εγώ πάντως τα χαζεύω..)
Και νομίζω πως όσο μεγαλώνει ένας άντρας, τόσο αρχίζει και χαλβαδιάζει τις πιο μικρές ηλικίες...
ΥΓ στις τσόντες οι ¨μαθητριούλες¨ πάντως έχουν πολύ σουξέ... τυχαίο;;

γιατί όχι; και όταν είναι μεγάλη η διαφορά της ηλικίας -όταν και αν σου κάτσει-, επειδή έχει την αίσθηση του απαγορευμένου, σου βγάζει ¨κάτι άλλο¨...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη marina289 : 21-04-11 στις 15:15.
3
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,656 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 12:20, 21-04-11:

Κάποιες 15χρονες θα κοιτάξουν τους 30αρηδες. Καποιες 45χρονες θα κοιτάξουν τους 30χρονους. Καποιοι 30χρονοι θα κοιτάξουν τις 45ρες. Κάποιοι άλλοι θα κοιτάξουν τις 15χρονες.
Και κάποιοι/κάποιες άλλοι/ες ούτε που θα το διανοηθούν.

Boom

Επιφανές Μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,131 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 18:07, 21-04-11:

Με τους μεγαλύτερους σε ηλικία από εμένα, καλά μη φανταστείτε , συνεννοούμαι καλύτερα.
Δεν ξέρω γιατί.
1
Παράθεση

ShatteredIce

Πολύ δραστήριο μέλος

H ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.

H ShatteredIce Out from Under έγραψε: στις 19:47, 21-04-11:

οι μεγαλύτεροι είναι πιο ώριμοι!
1
1
Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,016 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε: στις 21:11, 21-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από ShatteredIce
οι μεγαλύτεροι είναι πιο ώριμοι!
Σχετικο ειναι αυτο.Ειναι στον ανθρωπο βασικα.Το τωρινο μου αγορι το περναω 2 χρονια(οχι και τοσο μεγαλη διαφορα ηλικιας) αλλα ειναι ο πιο σοβαρος και ο πιο ωριμος (ενταξει δεν θα πω ολα τα θετικα του τωρα) απο ολους οσους ειχα σχεση πριν απο αυτον.
1
Παράθεση

ShatteredIce

Πολύ δραστήριο μέλος

H ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.

H ShatteredIce Out from Under έγραψε: στις 21:18, 21-04-11:

Σχετικο ειναι αυτο.Ειναι στον ανθρωπο βασικα.Το τωρινο μου αγορι το περναω 2 χρονια(οχι και τοσο μεγαλη διαφορα ηλικιας) αλλα ειναι ο πιο σοβαρος και ο πιο ωριμος (ενταξει δεν θα πω ολα τα θετικα του τωρα) απο ολους οσους ειχα σχεση πριν απο αυτον.
γαμώτο γιατί σε μένα τυχαίνει οι μικρότεροι να είναι ανώριμοι;;;;
2
1
Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε: στις 21:20, 21-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από ShatteredIce
γαμώτο γιατί σε μένα τυχαίνει οι μικρότεροι να είναι ανώριμοι;;;;

Επειδη ειναι στον χαρακτηρα,εχω γνωρισει και μεγαλυτερα αγορια απο μενα αλλα κανανε σαν μωρα.δεν νομιζω να εχει να κανει τοσο με την ηλικια τελικα...
2
Παράθεση

_daemon_ (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,450 μηνύματα.

O _daemon_ . έγραψε: στις 21:23, 21-04-11:

Αχ Μαρίνα, έχεις το κατ΄εξοχήν Σαλονικιώτικο όνομα και δηλώνω αθεράπευτα ....τοπικιστής, είμαι βέβαιος πως και στα 15 σου με....metalstorm 3GL θα κυκλοφορούσες!

Αρχική Δημοσίευση από marina289
Mωρέ μην το λες...Παίζεται... (απλώς το ομολογούν δυσκολότερα λόγω φόβου επίκρισης)
Όχι όλοι, κάποιοι.... οι "φοβικοί" οι λεγόμενοι, σύμφωνα με την επιστήμη της ψυχολογίας που προάγει την καταπολέμηση των...προβληματικών αντιλήψεων, διότι λέγω η ουσία είναι μια, συνουσ.....εεεεεε ότι τα στερεότυπα ήθελα να πω έχουν σημαντικό αντί-κτυπο (μη μου κτυπάς τα μεσάνυχτα την πόρτα) στην διαμόρφωση μη αντικειμενικής εικόνας, στον παραμορφωτικό καθρέπτη του μυαλού των απανταχού....φαντασμένων! Εάν δεν έχουν ούτε "σάλιο" μάλιστα να ...ξεροκαταπιούν, άστα να πάνε, με το μάτι στην "κλειδαρότρυπα" περνάει η ζωή τους [...]!

Αρχική Δημοσίευση από marina289
Είναι κάτι 15χρονα που είναι μπουκιά και συχώριο,σχηματισμένα και έκφυλα, με ένα θράσσος που από τη μία σου τη σπάει, από την άλλη σου αρέσει, κυκλοφορούν και οπλοφορούν, (εγώ πάντως τα χαζεύω..)
Εσύ είσαι ακομπλεξάριστη είναι προφανές, δεν έχεις ξεκινήσει σταυροφορία κατά των ανδρών που "κοιτάζουν" οτιδήποτε πέρα από εσένα !

Κάποιες άλλες όμως......

.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Isiliel : 21-04-11 στις 21:30. Αιτία: υποτιμητική αναφορά σε πρόσωπα
1
Παράθεση

Sweet_Butterfly

Δραστήριο Μέλος

H Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α . Έχει γράψει 339 μηνύματα.

H Sweet_Butterfly Etsi ksafnika se eida apenanti mou...<3 έγραψε: στις 21:32, 21-04-11:

Βασικά δε νομίζω πως παίζει ρόλο η ηλικία, αλλά αν βρισκόμουν σε τέτοια θέση θα σκεφτόμουν πρώτα αν ο άλλος ήταν πάνω από 3-4 χρόνια μεγαλύτερος πόσο μάλλον 15+.....
Παράθεση

t@nia

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 96 μηνύματα.

H t@nia έγραψε: στις 17:54, 25-04-11:

στην ηλικια που ειμαι προτειμω μεγαλυτερους ανδρες μεχρι τα 35-36 γιατι ειναι ωριμοτεροι κ πιο εμπειροι.
στα 40-45 αν ειμαι μονη μου πολυ πιθανον να επιθυμω να συναψω ερωτικη σχεση με καποιον πολυ νεοτερο μου 25-30 χρονων .
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,021 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 17:57, 25-04-11:

Νέες.
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,857 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 18:11, 25-04-11:

Τι ηλικίες κοιτάζετε;
Ε μέχρι 25 το πολύ ας πούμε, δε νομίζω να κόλλαγα με μεγαλύτερους, ούτε αυτοί μαζί μου.
Τώρα στο μέλλον θα είναι ανάλογη η διαφορά λογικά, αλλά ποτέ δε ξέρεις, μπορεί να προτιμώ νεότερους, ή πολύ μεγαλύτερους. Ποτέ δε ξέρεις.
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,103 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε: στις 18:36, 25-04-11:

Ποτε στη ζωη μου δεν κοιταζα γενικα ηλικιες ...αλλα ανθρωπους ....αντι να κοιταζω ταυτοτητες προτιμω να κοιταζω τον αλλο στα ματια ...τα θεωρω την πυλη της ψυχης του ανθρωπου ...αυτα που σου λενε με τι ανθρωπο εχεις να κανεις ...
4
Παράθεση

Rempeskes

Επιφανές Μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,659 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 19:57, 25-04-11:

στα 40-45 αν ειμαι μονη μου πολυ πιθανον να επιθυμω να συναψω ερωτικη σχεση με καποιον πολυ νεοτερο μου 25-30 χρονων

Λολζ,
και στα 60 που θα ξαναείσαι μόνη, τι θα κάνεις δλδ;

Ποτε στη ζωη μου δεν κοιταζα γενικα ηλικιες ...αλλα ανθρωπους

λολζ^2
εσύ παιδί μ πρέπει να έχεις κάνει σχέση με το μισό ΚΑΠΗ της περιοχής

Το τωρινο μου αγορι το περναω 2 χρονια(οχι και τοσο μεγαλη διαφορα ηλικιας) αλλα ειναι ο πιο σοβαρος και ο πιο ωριμος απο ολους οσους ειχα σχεση πριν απο αυτον.
λολζ+λολζ
φανταστείτε με τι είχε μπλέξει το άτομο πιο πριν...

ααα, κατάλαβα...
bad sex life.
4
3
Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

O cacofonix έγραψε: στις 04:27, 26-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από rosa azul
Ποτε στη ζωη μου δεν κοιταζα γενικα ηλικιες ...αλλα ανθρωπους ....αντι να κοιταζω ταυτοτητες προτιμω να κοιταζω τον αλλο στα ματια ...τα θεωρω την πυλη της ψυχης του ανθρωπου ...αυτα που σου λενε με τι ανθρωπο εχεις να κανεις ...
Μπορεί να σου αρέσει, αλλά να έχετε τεράστια διαφορά ηλικίας. Θα κάνεις κάτι ή όχι;
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,103 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε: στις 12:14, 26-04-11:

Μπορεί να σου αρέσει, αλλά να έχετε τεράστια διαφορά ηλικίας. Θα κάνεις κάτι ή όχι;
Εχω ηδη απαντησει.
Παράθεση

jesse_james

Δραστήριο Μέλος

Ο jesse_james αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 282 μηνύματα.

O jesse_james Murdered by a Traitor and Coward έγραψε: στις 12:31, 26-04-11:

τις όμορφες
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    konstantinantia, NastStorm, chriskr

Βρείτε παρόμοια