Οι ωραίες γυναίκες... μένουν μόνες τελικά;

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αγαπητή μου Νεράιδα το Χάος δεν προσφέρει σιγουριά. Η σιγουριά είναι κάτι που απορρίπτεται έναντι της περιπέτειας. Οι απόψεις σου θυσιάζουν την ευτυχία έναντι της σιγουριάς. Δεν ξέρω ακριβώς πού τη διακρίνεις στο κείμενό μου,
να σου πω που ακριβως την διεκρινα...:
Αγαπητή μου Νεράιδα, φοβάμαι πως, κατά την ταπεινή μου άποψη, έχεις χάσει το δρόμο σου


Αρχική Δημοσίευση από Great Chaos:
όμως δεν απαντάς επί της ουσίας στο σχόλιο που εμπεριέχει.
Αρχική Δημοσίευση από Neraida:
"το θεμα ειναι οτι ή θα εχεις συναισθηση της πραγματικοτητας και δε θα εισαι μαγκουφης...ειτε θα εχεις ψευδαισθησεις και θα μενεις μονος και αραχνος...κοινως κατσαριδες και αραχνες!
και οσον αφορα στο αν κανεις ειναι δυστυχισμενος κανοντας συμβιβασμους..καλως ή κακως η ζωη ειναι γεματη απο αυτους....χωρις αυτους τπτ δεν προχωραει....γιατι πως να το κανουμε...κανεις δεν ειναι κομμενος και ραμμενος στα μετρα μας....οπως επισης και τιποτα...."
αυτη ειναι η αποψη μου...και σαφως δε χρειαζεται να αναλυθει περισσοτερο ...ειναι απτη και κατανοητη απο ενα μεσο ανθρωπο...και εκτος των αλλων δε μου αρεσει να επαναλαμβανομαι...

Αρχική Δημοσίευση από Great Chaos:
Εάν δεν είσαι σε θέση να υπερασπιστείς την άποψή σου, μην καταφεύγεις στην επίκληση της μη γνωριμίας μας.
τρελλο συμπερασμα!:D ..εχω ηδη απαντησει!

Αρχική Δημοσίευση από Great Chaos:
Με αυτό το σκεπτικό δεν θα μπορούσαμε να εκφέρουμε καθόλου γνώμες για τους άλλους μέσα στο στέκι, απλά και μόνο γιατί δεν γνωρίζουμε κανέναν.

εσυ μπορεις να κρινεις οποιον θελεις και οπως γουσταρεις....αυτο δε σημαινει οτι γινεται αποδεκτο ή οτι ειναι αρεστο...ειτε οτι εχεις σωστη κριση...
αλλο να κρινεις καταστασεις και αλλο πραγμα αγαπητε μου να κρινεις προσωπα....και δη οταν δε τα γνωριζεις...

Αρχική Δημοσίευση από Great Chaos:
Ακριβώς επειδή ο καθένας κρίνει σύμφωνα με τις εμπειρίες του κι εγώ έχω γνωρίσει πολλούς που εκφέρουν τέτοιες γνώμες κι έχω δει την κατάληξή τους,
εαν δεν το γνωριζεις...ολοι οι ανθρωποι δεν ειναι ιδιοι...δοξα το "Δια" ο καθενας απο εμας χαρακτηριζεται απο τη μοναδικοτητα του...


Αρχική Δημοσίευση από Great Chaos:
είμαι και μια δεκαετία μεγαλύτερος, πήρα το θάρρος να σου κάνω ένα σήμα.
κακως πηρες το θαρρος...τι να κανουμε..δεν ειμαι και τοσο δεκτικη σε επικρισεις τετοιου ειδους και ειδικα απο ατομα που δε γνωριζω και δε με γνωριζουν..

Αρχική Δημοσίευση από Great Chaos:
Ουδείς λέει ο Ιησούς πιο τυφλός απ' αυτόν που δεν θέλει να δει και συνεπώς δεν επιμένω.
τωρα εθελοτυλφω κιολας...ειναι βρε παιδι ...που εσυ πασχεις απο σιγουρια...!

Αρχική Δημοσίευση από Great Chaos:
Σου εύχομαι ο δρόμος που όπως φαίνεται δεν έχασες αλλά έχεις επιλέξει, να σε οδηγήσει (αντίθετα με τις προβλέψεις μου) με ασφάλεια στην ευτυχία
ευχαριστω πολυ..τωρα θα κοιμηθω ησυχη!



Υ.Γ:sorry για την εικονα του μηνυματος μου....μπορειτε να την αλλαξετε:whistle: :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
oooh...that must have hurt ! :P


Πράγματι πρέπει να πόνεσε πολύ φίλε Λόρυ. Αυτό που δεν μπορώ να κατανοήσω είναι γιατί ενώ το απεύθυνα σε μία, πόνεσαν δύο. Τι θέλω κι εγώ να αφιερώνω τους ανούσιους κουλτουριάρηδες και ξενέρωτους Pink Floyd; Χάθηκε ν' αφιερώσω έναν Φλωρινιώτη ["Πειράζει που είμαι και μεγάλη φίρμα, πειράζει;"], έναν Μητροπάνο ["Θέλω απόψε να σου γράψω μα φοβάμαι μήπως κλάψω..."], έναν Μαργαρίτη τον Τρισμέγιστο ["Δεν με νοιάζει, μη σε νοιάζει οι δρόμοι πού τραβάνε, κι ο δικός μου κι ο δικός σου στο πουθενά μας πάνε"]; Λοιπόν το βρήκα, θ' αφιερώσω μια Ρίτα ["Εσύ ό,τι πεις, εσύ ότι πεις..."].:D:D:P

Αλήθεια φίλε Lorien, εσύ που φέρεις τ' όνομα του δάσους που στέγασε τα όνειρα των ξωτικών για αιώνες, πες μου κάτι: Έχεις δει ποτέ κάτοικο της χώρας των ξωτικών σε κατάσταση υστερίας; Γίνεται αυτό; Ή μήπως ισχύει τελικά ότι όταν τα ξωτικά πάρουν το δρόμο του Μόργκοθ, καταλήγουν να μεταμορφώνονται σε Ορκ;

Σε τελική ανάλυση, η προηγηθείσα συζήτηση είναι αρκετά χρήσιμη, αφού ένας ουδέτερος αναγνώστης μπορεί να λάβει την απάντηση με τον πλέον εύγλωττο τρόπο, σχετικά με το βασικό μας ερώτημα:

"Γιατί οι ωραίες γυναίκες μένουν μόνες τελικά;" Γιατί ξέρουν να κάνουν τους άντρες να φεύγουν τρέχοντας!!!:clapup::D:P

Ευτυχώς για μένα, δεν είμαι ούτε γυναίκα, ούτε όμορφη κι έτσι δεν κινδυνεύω να γίνω κι εγώ Άγαμος Θύτης (γεια σου Σταρόβα βουνό, γεια σου μάνα Σαλλλλονίκη:P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Ο Great Chaos για ακόμη μια φορά Great :D

+10 στη Νεράιδα

(Την ποινή της ειρωνίας θα τη φάω όπως και να'χει αλλά δεν άντεξα, με συγχωρείτε. Τώρα για ποιον από τους δύο είναι η ειρωνία; Dunno :) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ευτυχώς για μένα, δεν είμαι ούτε γυναίκα, ούτε όμορφη
Μην αγχεσαι η επιστημη κανει θαυματα :P

(Την ποινή της ειρωνίας θα τη φάω όπως και να'χει αλλά δεν άντεξα, με συγχωρείτε. Τώρα για ποιον από τους δύο είναι η ειρωνία; Dunno :) )
Καταρχην αμα δε το λεγες , δε θα καταλαβαινε κανεις οτι ειρωνευεσαι :P Αλλα και παλι, σιγα την ειρωνια μωρε. Αμεσως που θα φας και ποινη...

Πράγματι πρέπει να πόνεσε πολύ φίλε Λόρυ. Αυτό που δεν μπορώ να κατανοήσω είναι γιατί ενώ το απεύθυνα σε μία, πόνεσαν δύο
Ειναι προσφορα του καταστηματος. σημαδευεις ενα, πετυχαινεις 2. Ουτε Elf να ησουν.

Αλήθεια φίλε Lorien, εσύ που φέρεις τ' όνομα του δάσους που στέγασε τα όνειρα των ξωτικών για αιώνες, πες μου κάτι: Έχεις δει ποτέ κάτοικο της χώρας των ξωτικών σε κατάσταση υστερίας; Γίνεται αυτό; Ή μήπως ισχύει τελικά ότι όταν τα ξωτικά πάρουν το δρόμο του Μόργκοθ, καταλήγουν να μεταμορφώνονται σε Ορκ;
Κοιτα, δεν εχω δει, αλλα αυτο μπορει να οφειλεται στο οτι κρυβονται καλα στο δασος. Αλλωστε πρεπει να χουν κι αυτα συναισθηματα,ορμονες κλπ. ελα τωρα μη το αποπαιρνεις το κοριτσι. Μπορει αυριο που θα περπατας στο δασος να σε ξεμυαλισει ! (με βελος :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Καταρχην αμα δε το λεγες , δε θα καταλαβαινε κανεις οτι ειρωνευεσαι :P Αλλα και παλι, σιγα την ειρωνια μωρε. Αμεσως που θα φας και ποινη...

Πώς αλλιώς να το εκφράσω; :P Βγαίνουμε οφ τόπικ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
τελικα εχεις ξεφυγει τελειως!
δεν φταιω εγω που προτρεχεις και βγαζεις για αλλη μια φορα χαοτικα αυθαιρετα συμπερασματα αγαπητε...
αλλα δεν φταις εσυ...εγω φταιω που εκανα τον κοπο και ασχοληθηκα με τα τα σχολια σου...η αμαμια εχει χτυπισει κοκκινο!να το προσεξεις!;)

Νομίζω γλυκειά μου ότι εσύ μου έχεις γράψει με κόκκινα γράμματα. Το πρόσεξα, μην νομίζεις. Γι' αυτό σε κάλεσα στη Θεσσαλονίκη, ακριβώς γιατί η αμαμία είναι άσχημο πράγμα καλοκαιριάτικα κι εσύ ασχολείσαι μαζί μου υπέρ το δέον και δεν μπορείς να το κρύψεις...:D. Απλά κάνε κράτηση, γιατί είμαι πολύ πονόψυχος και ο χρόνος μου περιορισμένος...

Το "άντρες" σε εισαγωγικά και μάλιστα κατ' αλλοίωση δικού μου κειμένου είναι αυθαίρετο συμπέρασμα;;;:mad: Έχε χάρη που μου αρέσει να καθαρίζω μόνος μου τις υποθέσεις μου και δεν γουστάρω να καταφεύγω στην ομάδα διαχείρισης.

Να προσέχεις πώς εκφράζεσαι, για έναν άνθρωπο που το μόνο του αμάρτημα ήταν να σου πει "Καλή μου νεράιδα, κατά την ταπεινή μου γνώμη έχεις χάσει το δρόμο σου". Κι αυτά μέσα σ' ένα κείμενο που χαρακτηρίστηκε ως εξαιρετικό από άλλους που δεν είναι καν φίλοι μου. Εάν απλά διαφωνούσες θα μπορούσες κι εσύ να γράψεις ένα εξαιρετικό κείμενο, αν φυσικά είχες το ταλέντο, και να με κολλήσεις στον τοίχο. Αντ' αυτού μου παρέθεσες το αρχικό σου κείμενο ως απάντηση στην απάντησή μου. Αυτό λέγεται κυκλική τεκμηρίωση και είναι λογικά κι επιστημονικά απαράδεκτη. Φυσικά τα όσα ακολούθησαν ήταν αναπόφευκτα και η κατηφόρα του Μόργκοθ ατελείωτη. Αν το μόνο που κατάφερες μ' ένα συζητητή σαν εμένα είναι να μαλλιοτραβηχτείς, ε τότε δεν υπάρχουν ελπίδες συνενόησης. Ευτυχώς έχω κουρευτεί τελευταία. :D

Έχετε σκεφτεί ποτέ ότι δεν σας ειρωνεύεται το Χάος, αλλά οι ίδιες οι απόψεις σας και ο τρόπος εκφοράς τους;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Πράγματι φίλε Λόρυ, ακόμη και η ειρωνεία χρειάζεται ταλέντο και πάνω απ' όλα στυλ. Εύχομαι στη νεαρή μας συνομιλήτρια να καταφέρει κάποτε να σκορπίσει γύρω της το χαμόγελο εκτός της μέχρι σήμερα θημυδίας, για τη γνώμη δίχως άποψη και το θράσσος χωρίς θάρρος:P.

Kι εγώ "αγαπημένο" Χάος έυχομαι κάποτε να καταφέρεις να αναφέρεσαι σε κάποιον κατευθείαν όταν το περιεχόμενο του λόγου σου αφορά το πρόσωπο του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Παιδια καθε φορα που βγαινετε, παρτε ενα μπλοκακι και μετρηστε ποσες ομορφες ειναι μονες και ποσες ασχημες.

Ομορφια και οικονομικά : https://www.msnbc.msn.com/id/17138397/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Οχι δεν ισχυει, δεν ειμαι μονη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Από τη μία θεωρούνται περιζήτητες, από την άλλη δύσκολο να τις κατακτήσεις...
Το άλλο δε που δε θέλουν να είναι με κάποιον.. Κρίμα δεν είναι να είναι θεά η άλλη και να 'ναι μόνη? :/

(Ξέρετε ποιο είναι το κακό με τις ωραίες τελικά? Πάντα θα υπάρχει μια ωραιότερη..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Αν ισχύει λεει.. οι γκόμενες δεν την παλεύουν πλεον... οι πατσαβούρες όλες έχουν γκόμενους κ οι ωραίες δεν ξέρουν τι τους γίνεται.. Ήμουν προχθές σε μια καφετέρια και στο διπλανό τραπέζα καθόταν μια πολυ όμορφη κοπέλα γύρω στα 20..
Και την ακούω να λέει ότι έχει να κάνει σχέση κάτι λιγότερο απο 2 χρόνια! Κουφάθηκα όταν το άκουσα μιλάμε.. 2 χρόνια χωρίς σεξ τετοιο κορίτσι? Σε τέτοια ηλικία? Και μάλιστα εκτος απο όμορφη παρουσία ήταν και πολύ ενδιαφέρον προσωπικότητα όχι καμια χαζή η καμία πεταμένη.. Δεν ξέρω, εγω πλέον σηκώνω τα χέρια ψηλά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Αν ισχύει λεει.. οι γκόμενες δεν την παλεύουν πλεον... οι πατσαβούρες όλες έχουν γκόμενους κ οι ωραίες δεν ξέρουν τι τους γίνεται.. Ήμουν προχθές σε μια καφετέρια και στο διπλανό τραπέζα καθόταν μια πολυ όμορφη κοπέλα γύρω στα 20..
Και την ακούω να λέει ότι έχει να κάνει σχέση κάτι λιγότερο απο 2 χρόνια! Κουφάθηκα όταν το άκουσα μιλάμε.. 2 χρόνια χωρίς σεξ τετοιο κορίτσι? Σε τέτοια ηλικία? Και μάλιστα εκτος απο όμορφη παρουσία ήταν και πολύ ενδιαφέρον προσωπικότητα όχι καμια χαζή η καμία πεταμένη.. Δεν ξέρω, εγω πλέον σηκώνω τα χέρια ψηλά..

Και κατάλαβες την προσωπικότητα της αλληνής από μια χρονική διάρκεια τύπου καφετέριας;

Σοβαρά, ξέρεις πόσοι και πόσες το παίζουν σοβαροί και καλλιεργημένοι μόνο για να κερδίσουν εντυπώσεις αλλά μετά αποκαλύπτεται ότι είναι σκυροδέματα κάκιστης ποιότητας; Αυτή η κοπέλα μπορεί σ ενα καμάκι το ίδιο βράδυ να πετάξει ότι η Ρόδος είναι στο Ιόνιο, κι εσύ να χεις μείνει με την καλή εντύπωση του απογεύματος. Η η ίδια κοπελα μόλις βρει κάποιον, να πάρει κι όλο του το σόι μαζί.

Αυτά δεν κρίνονται από 2 ώρες στην καφετέρια. Μπορεί να είναι ακαντέμικ το κορίτσι, μπορεί να ναι και του δρόμου. Ουδέποτε ξέρεις.

Και να σου πω και κάτι άλλο; Να το βράσω άμα είναι ωραία αυτή και της την πέφτουν 100 άντρες το λεπτό. Άμα είναι οι 90 πειναλέοι, κάτι λέει αυτό και για την ίδια την κοπέλα. Άλλο να στην πέφτει ο Δημήτρης με το μυαλό ξουράφι κι άλλο να στην πέφτει ο Μητσάρας που χει πιάσει ο χαληνός του τυρί από τη δυσκαμψία και την πείνα....

Μπορεί η κοπέλα να περιμένει κάποιον γαμάτο. Δεν έχουν κι όλες standards.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Το ότι δεν ήταν σε σχέση δεν σημαίνει ότι απείχε και από το σεξ, νομίζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Εκτός από αυτά που είπε ο Βαλ, δεν υπάρχουν κάποια standards για το ωραίο και το άσχημο.
Είναι τελείως υποκειμενικό το θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Θυμάμε όταν γνωρισα τον άντρα όλοι πέσανε να με φάνε, όλοι με κηνιγούσαν να τον χωρίσω επιδή λέει είμουν όμορφη(οχι δεν είμαι ψώνιο), ακόμα και η μάνα μου μου έλεγε ότι δεν κάνει για μένα επιδή δεν είναι όμορφος όσο εγω, ο λόγος που το λέω αυτό είναι επιδή πολλές γυναίκες θα άκουγαν τους γύρο τους, θα το έπερναν πάνω τους και θα προσπαθούσαν να βρούν κάτι καλύτερο.

Οταν λοιπόν αραβονιάστηκα όσοι με έβλεπαν με πήγαιναν στην γωνία και μου έλεγαν τι κάνω και τι του βρήκα, ότι εγώ είμαι πολλύ ομορφη και εκείνος χάλια, το αποτέλεσμα ήταν να κρύβω αυτά τα κακοηθη σχόλια για να μην τον πληγώσω, επαναλαμβάνω δεν είμαι ψώνιο λέω τα γεγονότα όπως έγιναν, όταν λοιπόν δούν ότι κάποιος ή κάποια είναι ποιο εμφανισιάκά καλύτερα απο τον άλλο τον κράζουν, αυτό έχει ώς αποτέλεσμα την πλήση εγκεφάλου και την ζήτηση καλήτερα εμφανισιμου ατόμου.

Λυπάμε που το λέω άλλα φτέμε και μείς που όταν βλέπουμε μια δυμετροι με κάποιον λέμε τι του βρήκε αυτόυ κοπέλα σαν τα κρία τα νερά, ή αυτός τι της βρήκε αυτης αφού είναι κούκλος, όλοι το λέμε και όλοι το κάνουμε ακομα και εγώ που το έζησα απο μέσα:)

Ακριβως το ιδιο μου συμβαινει αυτη τη στιγμη...με εχουν φαει να τον παρατησω κ μου κανουν πλυση εγκεφαλου τι του βρηκα ελεος :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverinlove

Νεοφερμένος

Ο foreverinlove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Πολλές από τις ωραίες πάνε είτε με γυναίκες είτε με άνδρες με προσόντα σωματικά-περιουσιακά, επειδή ακριβώς έχουν τη δυνατότητα επιλογής. Ένας απλά καλός άνδρας δύσκολα έχει τύχη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Εισοδηματίας. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
ισχύει...και εγώ single! :P
κάτι χοντρές κοντές και με δείκτη νοημοσύνης υπό του μηδεμός πάλι ...βολέυονται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bettina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η bettina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Και κατάλαβες την προσωπικότητα της αλληνής από μια χρονική διάρκεια τύπου καφετέριας;
Σοβαρά, ξέρεις πόσοι και πόσες το παίζουν σοβαροί και καλλιεργημένοι μόνο για να κερδίσουν εντυπώσεις αλλά μετά αποκαλύπτεται ότι είναι σκυροδέματα κάκιστης ποιότητας; Αυτή η κοπέλα μπορεί σ ενα καμάκι το ίδιο βράδυ να πετάξει ότι η Ρόδος είναι στο Ιόνιο, κι εσύ να χεις μείνει με την καλή εντύπωση του απογεύματος. Η η ίδια κοπελα μόλις βρει κάποιον, να πάρει κι όλο του το σόι μαζί.

Αυτά δεν κρίνονται από 2 ώρες στην καφετέρια. Μπορεί να είναι ακαντέμικ το κορίτσι, μπορεί να ναι και του δρόμου. Ουδέποτε ξέρεις.

Και να σου πω και κάτι άλλο; Να το βράσω άμα είναι ωραία αυτή και της την πέφτουν 100 άντρες το λεπτό. Άμα είναι οι 90 πειναλέοι, κάτι λέει αυτό και για την ίδια την κοπέλα. Άλλο να στην πέφτει ο Δημήτρης με το μυαλό ξουράφι κι άλλο να στην πέφτει ο Μητσάρας που χει πιάσει ο χαληνός του τυρί από τη δυσκαμψία και την πείνα....

Μπορεί η κοπέλα να περιμένει κάποιον γαμάτο. Δεν έχουν κι όλες standards.:)
Έχεις δίκιο...Αλλά έχω μια απορία, τι φταίει η κοπέλα αμά της την πέφτει ο Μήτσος και ο κάθε Μήτσος, εφόσον έχει το θράσος..Προσπαθεί να τον αποφύγει και περιμένει τον Δημήτρη...Αλλά αυτό δεν δείχνει κάτι από μόνο του....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
ισχύει...και εγώ single! :P
κάτι χοντρές κοντές και με δείκτη νοημοσύνης υπό του μηδεμός πάλι ...βολέυονται!

Γιατι πρέπει να κατατάσσουμε τους ανθρώπους σε κατηγορίες, ωραία, άσχημη, κοντή, χοντρή, ζαβή, ξανθιά...έλεος πια. Το μόνο που έχω να πω είναι οτι εκεί έξω υπάρχει για όλους το άλλο τους μισό, χωρίς να το εντάξουμε πουθενά.
Για να είμαστε με κάποιον σημαίνει πως κάτι του βρήκαμε που μας έφερε κοντά, κάτι που οι υπόλοιποι ίσως δεν μπορούν να αντιληφθούν, να νοιώσουν.

Η σχέση είναι καθαρά θέμα επιλογών, το ουάν νάιτ στάντ είναι θέμα εμφάνισης... Δεν δημιουργούμε σχέση με κάποιον που γνωρίσαμε ένα βράδυ σ'ένα κλάμπ. Ας τα διαχωρίσουμε λίγο αυτά.

Τώρα γιατι οι όμορφες μένουν μόνες... Οι όμορφοι δεν μένουν μόνοι?
Οι άσχημες? Οι άσχημοι?
Δεν πιστεύω οτι ίσχυει κάτι τέτοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Εισοδηματίας. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
xaxaxa...δε το ΄πα ρατσιστικά !
και σίγουρα υπάρχει το άλλο μισό για όλους αλλά άλλο εννοούσα...και αν το εξηγήσω θα παρεξηγηθώ σίγουρα οπότε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top