Ατάκες και τρόποι «πεσίματος»!

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Εμένα μου την είχε πέσει ένας Σλοβάκος κάποτε.
Άρχισε να μου λέει για τον Κύριλλο και τον Μεθόδιο.
Πνευματώδες καμάκι.:smartass:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
λολ,
ξενέρωτα είναι:P
τελεια ειναι,εχεις ακουσει καθολου να σου μιλαει αντρας γαλλικα;;; (ξερεις με τη μπασα φωνη) ααααααααααααααχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
τελεια ειναι,εχεις ακουσει καθολου να σου μιλαει αντρας γαλλικα;;; (ξερεις με τη μπασα φωνη) ααααααααααααααχ

Παγλέ βουζ φγανσέζ;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhosYourDaddy

Νεοφερμένος

Ο WhosYourDaddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
οχι απαραιτητα,και ελληνας,απλά να είπε κάτι στα γαλλικά
γιατι ειναι μια ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ερωτική γλωσσα........
oh mon dieu




θελετε να μου πειτε οτι καποιος που ειναι Ελληνας πχ και κανει πεσιμο μιλωντας Γαλλικα δεν ειναι καθυστερημενος ?

Φαντάσου έναν Γάλλο να πάει στην Γαλλίδα και να τις μιλάει Ελληνικά για την ρίξει..γαμάτο ? Φάση θα είχε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
αστες να σου βαζουν -1 . Λες την απολυτη αληθεια και αυτο εχει σημασια 8)

Ντεμ. Έχω και κότερο, με παντρεύεσαι; :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
Το συγκεκριμένο φέρνει σε ανέκδοτο, αλλά με τόσα που έχουν γραφτεί εδώ μέσα, θα μπορούσε και να μην είναι:

-"Κοπελιά, σου αρέσουν τα κοπλιμέντα;"
-"Ναι φυσικά, γιατί;"
-"Μου αρέσει πολύ το μουστάκι σου..."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Αυτό μόνο οι πληροφορικάριοι θα το καταλάβουν...

"Είσαι η css στην html μου"
Μετά βέβαια πρόσεξα πως υπήρχε σαν εικονίτσα στο fb... ξενέρωσα όταν κατάλαβα πως δεν το σκέφτηκε μόνος του.
anyway μου άρεσε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Ντεμ. Έχω και κότερο, με παντρεύεσαι; :look:

θα με πανε μεσα. Μετα τα 16 θα ξαναμιλησουμε 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Αυτό μόνο οι πληροφορικάριοι θα το καταλάβουν...

"Είσαι η css στην html μου"

Kαλά δεν είναι και πολύ εξεζητημένο το συγκεκριμένο, για να το καταλαβαίνουν μόνο οι πληροφορικάριοι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Κατι που θα καταλαβουν μονο οι επιστημονες

Ειμαι το sin²x, θες να γινεςι το cos²x και οι δυο μαζι να κανουμε 1;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
- Is ur ass from McDonalds? Because I'm lovin it!!:whistle::whistle::whistle:
σταματήστε
is your face from an ikea restaurant? because you look like a horse meatball
όχι

Ω εύειδες κοράσιον, ο σος πατήρ σακχαροπλάστης ετύγχανε ων; :lol: :lol: :lol:
άλλο

Ατάκες για πέσιμο απο ΗΜΜΥτες , για να μη λενε οτι δε ξερουμε τιποτα απο γυναικες:

Γίνε πρίζα να γίνω το φις σου

θες να σε επαγωγησω; (ενσταση ηλεκτορλογου: ayto ginetai kai eks apostaseos)

οταν σε βλεπω μου αναβουν τα λαμπακια

τα συνολα μας θελω να γινουν δρομοσυνεκτικα, θες να βαλω μια σωληνα που μας ενωνει;

-Το Α στο καλώδιο ΝΥΑ είναι προς τιμή μου
- Δε το επιασα
-Θα σε αφησω να το πιάσεις τοτε

τα μάτια σου μοιάζουν με κεχριμπάρι.
Το ξέρεις πως το κεχριμπάρι είναι καλός αγωγός ηλεκτρολόγων;

έχω και virtual machine, πάμε να στη δείξω;

γνωρισα πολλες γυναικες στη ζωη μου. Ξεπερασα τα ορια του σταθερου μου πινακα. Αλλα για χαρη σου μωρο μου βαζω και malloc

Σου έχω πει για το πόσο δεξιοτεχνικά χειρίζομαι τα strings?

Στη σχολή κάνουμε και εισαγωγή στα υλικά.
Θα με βοηθήσεις να κάνω εξάσκηση στην εισαγωγή;

θες να ολοκληρωσω στην καμπυλη σου;
δεν
Κατι που θα καταλαβουν μονο οι επιστημονες

Ειμαι το sin²x, θες να γινεςι το cos²x και οι δυο μαζι να κανουμε 1;
αντέχω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Κατι που θα καταλαβουν μονο οι επιστημονες

Ειμαι το sin²x, θες να γινεςι το cos²x και οι δυο μαζι να κανουμε 1;

Δηλαδή όποιος έχεις διαβάσει άλγεβρα Α λυκείου,είναι επιστήμονας,whatever. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Δηλαδή όποιος έχεις διαβάσει άλγεβρα Α λυκείου,είναι επιστήμονας,whatever. :P

μονο ενας σωστος επιστημονας θα μπορουσε να κανει τις συνδεσεις στο μυαλο του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
θα με πανε μεσα. Μετα τα 16 θα ξαναμιλησουμε 8)

Μέχρι τότε θα έχεις γίνει γέρος, χέστο. :P :pfff:

:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitris Van

Νεοφερμένος

Ο Dimitris Van αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 59 ετών και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
έχεις ώρα? κοιτάει το ρολόϊ.......... και λες. "οχι τέτοια ώρα, ώρα να μιλήσουμε" χαχα παλιό αλλά έπιανε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Ενα ειναι το almighty καμακι!!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
έχεις ώρα? κοιτάει το ρολόϊ.......... και λες. "οχι τέτοια ώρα, ώρα να μιλήσουμε" χαχα παλιό αλλά έπιανε
Εχει εξελιχθεί....:P:P:P
Της λες: "Γειά σου.. Έχεις ώρα;" "Ναι.. 8 και 1 λεπτό" και απαντάς χαμογελώντας: "Όχι κούκλα, ώρα για βόλτα εννοούσα!":P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Έχεις ώρα;" "Ναι.. 8 και 1 λεπτό"

Εμένα με πέθανε το ''8 και 1 λεπτό''.
Δηλαδή η ακρίβεια με έστειλε. :loltooth:
Ο forever alone θα ρωτούσε :
-Γεια σου κούκλα, έχεις ώρα;
-Στον επόμενο τόνο η ώρα θα είναι : 8 και 1 λεπτό και 17 δευτερόλεπτα.
- :D

:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top