Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,222 μέλη και 2,423,245 μηνύματα σε 75,647 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 443 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Δίπλωμα οδήγησης

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,238 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 11:07, 20-08-07:

Γιατί όχι; Ο τύπος φαίνεται απατεώνας απ' όσα λες! Κι αν ακόμα δεν μάθαινες γρήγορα είναι υποχρεωμένος να σε ενημερώσει και να μη σ' αφήσει να δώσεις μέχρι να είσαι έτοιμη!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,556 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 11:17, 20-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από Kakerlak
δεν μπορω να κανω κατι τετειο ρε
Μπορεις, αρκει να το συνιδιτοποιησεις...! Μην το κηνυγισεις νομικα, δεν αξιζει τον κοπο, απλα πηγενε στην σχολη του προεδρου τους πες οτι εγινε αυτο και αυτο και οτι θες να συνεχισεις στην δικη του σχολη... Ο προεδρος θα εχει υποψην του τις βρωμοδουλιες του αλλου και θα το μαθουν και οι αλλοι δασκαλοι, εσυ θα εισαι καλημενη και θα παρεις το διπλωμα σου και ουτε γατα ουτε ζημια
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,067 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 11:25, 20-08-07:

μετα απο ολα αυτα σκεφτομαι οτι ισως τελικα κανω αυτο που σιχαινομαι οταν το κανουν οι αλλοι.
και θα με σιχαθω αν το κανω.
τεσπα...

κακερλακακι, συμφωνω με τους προηγουμενους!
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 09:14, 31-08-07:

ο δασκαλος χθες ειδε την μαμα μου κ τι της ειπε?

αχ δεν ξερω τι να κανω με την κορη σου...
τι αλλο να της μαθω ολα τα ξερει κ ξαφνικα δεν ξερω τι παθενει ανχονετε κ τα κανει μανταρα

παει καλα?
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,067 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 09:18, 31-08-07:

....

εκεινη δε του τα ψαλε?
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 09:20, 31-08-07:

τι να του πει η κακομοιρα το μονο που του ειπε να τα πεις στην κορη μου αυτα... απο 08/08 που εδωσε δεν την πηρες ενα τηλ..

απαντηση... ναι θα την παρω καποια στιγμη
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna έγραψε: στις 09:27, 31-08-07:

εγω στο ειπα. λαδι θελει. οπως ολοι τους.

και μη μου πεις για προεδρους και βλακειες.
και στην αθηνα υπαρχουν προεδροι και λαδωνονται μια χαρα κι αυτοι.
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 09:40, 31-08-07:

αφου τον ρωτησα ρε καμαρι μου κ μου ειπε αυτα οχι εδω μονο στην Αθηνα τσατιστηκε κ ολας
Παράθεση

pke

Νεοφερμένος

H pke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H pke έγραψε: στις 02:13, 15-03-08:

Πόσο κοστίζει η επανεξέταση σε περίπτωση αποτυχίας ?επειδη είναι πιθανό να κοπώ ,το ρωτάω
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,195 μηνύματα.

O Bill έγραψε: στις 02:38, 15-03-08:

Αρχική Δημοσίευση από pke
Πόσο κοστίζει η επανεξέταση σε περίπτωση αποτυχίας ?επειδη είναι πιθανό να κοπώ ,το ρωτάω
Σε περίπτωση αποτυχίας θα χρειαστεί να κανεις άλλες 10 ώρες με το δάσκαλο οδήγησης συν 150 ευρώ για την παράσταση στο τελος.Δηλαδή γυρω στα 250 ευρώ.
Μην είσαι απαισιόδοξη πάντως.Θετική σκέψη χρειάζεται.
Βασικά υπάρχει θέμα για το Δίπλωμα οδήγησης αν σε ενδιαφέρει.
Παράθεση

Δανάη

Δραστήριο Μέλος

H Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 333 μηνύματα.

H Δανάη έγραψε: στις 20:40, 13-04-08:

εγώ δίνω τη τρίτη του Πάσχα για δίπλωμα!!
ελπίζω να πάρω γιατί μετά το καλοκαίρι πάλι!
Παράθεση

Tetragrammaton (Site Bot)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 505 μηνύματα.

O Tetragrammaton δεν έγραψε: στις 20:42, 13-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από Δανάη
εγώ δίνω τη τρίτη του Πάσχα για δίπλωμα!!
ελπίζω να πάρω γιατί μετά το καλοκαίρι πάλι!
Μπα, δεν παίζει...
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 20:51, 13-04-08:

Σας είπα? δεν σας είπα το πήρα τελικά!!!
Παράθεση

Δανάη

Δραστήριο Μέλος

H Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 333 μηνύματα.

H Δανάη έγραψε: στις 20:52, 13-04-08:

Μπα, δεν παίζει...
καλά καλάαα...
θα το πάρω με τη μια θα το δεις και χωρίς να λαδώσω!

εσύ πότε θα δώσεις?

Σας είπα? δεν σας είπα το πήρα τελικά!!!
ωωω συγχαρητήρια!!!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Δανάη : 13-04-08 στις 21:44.
Παράθεση

Tetragrammaton (Site Bot)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 505 μηνύματα.

O Tetragrammaton δεν έγραψε: στις 20:55, 13-04-08:

Κάπου μετά το Πάσχα...
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 20:57, 13-04-08:

ωωω συγχαρητήρια!!!!
thanks
Παράθεση

Δανάη

Δραστήριο Μέλος

H Δανάη έγραψε: στις 20:59, 13-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από Tetragrammaton
Κάπου μετά το Πάσχα...
άντε να σε δούμε και σένα...!
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 21:21, 13-04-08:

Καλή επιτυχία Δανάη!!!
Παράθεση

Δανάη

Δραστήριο Μέλος

H Δανάη έγραψε: στις 21:29, 13-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Καλή επιτυχία Δανάη!!!
Ευχαριστώ Γιώργο!
αντε γιατί έχει ένα χρόνο που με παιδεύει. Έκανα το καλοκαίρι μαθήματα στην Πρέβεζα αλλά δεν πρόλαβα να τα τελείωσω γιατί αρχίζαμε εξεταστική! Όταν έβρισκα ευκαιρία πεταγόμουν πάνω και έδωσα τα σήματα και τα πέρασα! αλλά δεν είχα χρόνο να δώσω και τα πρακτικά! τώρα που έρχεται το Πάσχα είναι ευκαιρία όμως, αν και τα έχω ξεχάσει παντελώς!!
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,129 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 22:39, 13-04-08:

Ευχαριστώ Γιώργο!
αντε γιατί έχει ένα χρόνο που με παιδεύει. Έκανα το καλοκαίρι μαθήματα στην Πρέβεζα αλλά δεν πρόλαβα να τα τελείωσω γιατί αρχίζαμε εξεταστική! Όταν έβρισκα ευκαιρία πεταγόμουν πάνω και έδωσα τα σήματα και τα πέρασα! αλλά δεν είχα χρόνο να δώσω και τα πρακτικά! τώρα που έρχεται το Πάσχα είναι ευκαιρία όμως, αν και τα έχω ξεχάσει παντελώς!!
Tι ακούω Δανάη??
Παλιοπρεβεζάνα? Κι εγώ..
Και για να μην είμαι οφτόπικ.. στην Πρέβεζα έδωσα κι εγώ για δίπλωμα πριν κάμποσα καλοκαίρια. Μη σου τύχει η γυναίκα όμως να εύχεσαι (μια είναι).. γιατί αν ψαρώνεις εύκολα, μπορεί να σε κομπλάρει. Όσες φίλες μου έδωσαν με αυτή εξετάστρια, κόπηκαν..

Εγώ κατά τα άλλα ήμουν πολύ τυχερή.. ο εξεταστής τότε, έβαζε υποψηφιότητα για δημοτικός σύμβουλος και έτυχε να ψηφίζω στο δημοτικό διαμέρισμα που έβαζε.. ε και μου άρχισε την κουβέντα, μου έδωσε την κάρτα του ενώ οδηγούσα και όταν, στο τέλος ο άλλος κατάλαβε πως δεν είχα βάλει ζώνη, γυρνάει και του λέει : Έλα μωρέ, δε φταίει η κοπέλα, εμείς φταίμε που δεν την αφήναμε να συγκεντρωθεί με τις εκλογές!

Μην ακούσω σχόλια για το πως πήρα το δίπλωμα!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια