Ραδιοφωνικοί σταθμοί Θεσσαλονίκης

Θησεύς

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θησεύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Αυτό το thread εχει ως στόχο την καταγραφή και των σχολιασμό των θεσσαλονικιώτικων ραδιοσταθμών.Ας καταετίσουμε μια λίστα με τους σταθμους που γνωρίζει ο καθένας και ας τους σχολιάσουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Ο αγαπημένος μου σταθμός είναι από τα μέρη σας! Τυχαίο; :P

offradio
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
Εγώ άκουγα φανατικά Ράδιο Θεσσαλονίκη . Έχω μεγαλώσει με τις φωνές των ραδιοφωνικών παραγωγών του . Μου αρέσουν γιατί είναι ανοιχτόμυαλοι κάνουν άμεσες και ποιοτικές συζητήσεις, νιώθουν τον πολίτη και πάνω από όλα βάζουν καλή , ποιοτική μουσική . Διοργανώνουν τακτικά και αιμοδοσίες ! Είναι ένας σταθμός με φιλοσοφία και διαχρονικότητα !
Δυστυχώς όμως τα τελευταία τρία χρόνια έχει χαλάσει το σήμα του σταθμού στη περιοχή όπου μένω και ακούω Ράδιο Θεσσαλονίκη πολύ σπανια ! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Θεωρω οτι ο 105,5 και ο 89 ειναι οι καλητεροι(για τα δικα μου μουσικα ακουσματα ) ραδιογωνικοι σταθμοι της Θεσσαλονικης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Εγώ άκουγα φανατικά Ράδιο Θεσσαλονίκη . Έχω μεγαλώσει με τις φωνές των ραδιοφωνικών παραγωγών του . Μου αρέσουν γιατί είναι ανοιχτόμυαλοι κάνουν άμεσες και ποιοτικές συζητήσεις, νιώθουν τον πολίτη και πάνω από όλα βάζουν καλή , ποιοτική μουσική . Διοργανώνουν τακτικά και αιμοδοσίες ! Είναι ένας σταθμός με φιλοσοφία και διαχρονικότητα !
Δυστυχώς όμως τα τελευταία τρία χρόνια έχει χαλάσει το σήμα του σταθμού στη περιοχή όπου μένω και ακούω Ράδιο Θεσσαλονίκη πολύ σπανια ! :(

Ναι ναι, ειδικά αυτό.!
Τόσο ανοιχτόμυαλοι που μπαίνει αέρας κοπανιστός. :confused:

Εγώ αγαπώ τον έναν και μοναδικό και μπλαχ μπλαχ μπλαχ Μύλος 96,1
https://live24.gr/radio/sagapo.jsp :happy:

Ε ας μην αδικώ και τους άλλους δυό καλούς.
Republic. 100,3 ότι πρέπει για οδήγηση.
Ερωτικός 94,8 και ας έχω σιχαθεί τις αηδίες του Μαρόγλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 434210

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
104 Fly ειδικά για βραδιά
89 Rainbow 96,8 Velvet 91, 7 Rso Στον 104 ψηφίζω Μποτονακη, φοβερές playlist. Όλη μέρα 89 για κλασσικές ροκιες. Και δεν θυμάμαι στους άλλους δύο, πιο έχει το ιταλικό πρόγραμμα κάθε Σάββατο
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top