Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,787 μέλη και 2,440,484 μηνύματα σε 76,680 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 159 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ραδιοφωνικοί σταθμοί Θεσσαλονίκης

Θησεύς

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Θησεύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.

O Θησεύς έγραψε: στις 00:43, 09-05-11:

Αυτό το thread εχει ως στόχο την καταγραφή και των σχολιασμό των θεσσαλονικιώτικων ραδιοσταθμών.Ας καταετίσουμε μια λίστα με τους σταθμους που γνωρίζει ο καθένας και ας τους σχολιάσουμε...
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 08:05, 16-06-11:

Ο αγαπημένος μου σταθμός είναι από τα μέρη σας! Τυχαίο;

offradio
Παράθεση

Avicii (Υπόλυττος Βρεττός)

Περιβόητο Μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,463 μηνύματα.

O Avicii there's no going back έγραψε: στις 09:50, 16-06-11:

Εγώ άκουγα φανατικά Ράδιο Θεσσαλονίκη . Έχω μεγαλώσει με τις φωνές των ραδιοφωνικών παραγωγών του . Μου αρέσουν γιατί είναι ανοιχτόμυαλοι κάνουν άμεσες και ποιοτικές συζητήσεις, νιώθουν τον πολίτη και πάνω από όλα βάζουν καλή , ποιοτική μουσική . Διοργανώνουν τακτικά και αιμοδοσίες ! Είναι ένας σταθμός με φιλοσοφία και διαχρονικότητα !
Δυστυχώς όμως τα τελευταία τρία χρόνια έχει χαλάσει το σήμα του σταθμού στη περιοχή όπου μένω και ακούω Ράδιο Θεσσαλονίκη πολύ σπανια !
1
Παράθεση

Εχέμυθη

Περιβόητο Μέλος

H Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,062 μηνύματα.

H Εχέμυθη who is waiting for the miracle.... έγραψε: στις 13:15, 16-06-11:

Θεωρω οτι ο 105,5 και ο 89 ειναι οι καλητεροι(για τα δικα μου μουσικα ακουσματα ) ραδιογωνικοι σταθμοι της Θεσσαλονικης.
1
Παράθεση

Ερωφίλη (Κομπάρσα βου)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 911 μηνύματα.

H Ερωφίλη έγραψε: στις 17:26, 16-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από maximus
Εγώ άκουγα φανατικά Ράδιο Θεσσαλονίκη . Έχω μεγαλώσει με τις φωνές των ραδιοφωνικών παραγωγών του . Μου αρέσουν γιατί είναι ανοιχτόμυαλοι κάνουν άμεσες και ποιοτικές συζητήσεις, νιώθουν τον πολίτη και πάνω από όλα βάζουν καλή , ποιοτική μουσική . Διοργανώνουν τακτικά και αιμοδοσίες ! Είναι ένας σταθμός με φιλοσοφία και διαχρονικότητα !
Δυστυχώς όμως τα τελευταία τρία χρόνια έχει χαλάσει το σήμα του σταθμού στη περιοχή όπου μένω και ακούω Ράδιο Θεσσαλονίκη πολύ σπανια !
Ναι ναι, ειδικά αυτό.!
Τόσο ανοιχτόμυαλοι που μπαίνει αέρας κοπανιστός.

Εγώ αγαπώ τον έναν και μοναδικό και μπλαχ μπλαχ μπλαχ Μύλος 96,1
http://live24.gr/radio/sagapo.jsp

Ε ας μην αδικώ και τους άλλους δυό καλούς.
Republic. 100,3 ότι πρέπει για οδήγηση.
Ερωτικός 94,8 και ας έχω σιχαθεί τις αηδίες του Μαρόγλου.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια