Τον/την κάνατε τσακωτό!!!

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ακόμα ένα topic με θέμα την απιστία. Η κλασσική σκηνή του κινηματογράφου μπροστά στα μάτια σας! Μπαίνοντας στο σπίτι την/τον κάνετε τσακωτό στο κρεβάτι με μια άγνωστη κοπέλα/άντρα. Τι κάνετε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Παίζουν 2 σενάρια. Ανάλογα με την φάση, ή εξαφανίζομαι χωρίς να πω λέξη, διότι δεν έχω την δύναμη να αντιμετωπίσω την κατάσταση ή τα κάνω όλα λαμπόγυαλο και τους πετάω στον δρόμο τσίτσιδους, έτσι όπως τους βρήκα. Μετά φυσικά καταρρέω......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Έγω είτε φεύγω σιωπηλός για πάντα χώρις να πω τίποτα είτε φεύγω αλλά ξανα γυρνώ μόνο και μόνο να δω τι έχει να πει ...... :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Έγω είτε φεύγω σιωπηλός για πάντα χώρις να πω τίποτα είτε φεύγω αλλά ξανα γυρνώ μόνο και μόνο να δω τι έχει να πει ...... :|

και εγώ μια απο τα ίδια......
αφού τον κοπανάω κανένα μισάωρο σαν το χταπόδι στο πάτωμα. Κρατάω τους κανόνες του fair play και δεν τον πετάω απο το μπαλκόνι. Μετά απο αυτή την φάση δεν λέω απολύτως τίποτα εκτός απο το να τους ενημερώσω ότι έχουν 15 λεπτά να εξαφανιστούν και οι δυο απο το σπίτι και να μην ξαναγηρήσουν. Δημοκρατικότατα! Απο εκεί και πέρα ότι δικαιολογία και να μου πεί μου είναι αδιάφορη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
θα ηθελα πολυ να τους πεταξω και τους δυο απο το σπιτι γυμνους και μετα να παρω την μανουλα του καλου μου και να της πω να μαζεψει τον γιο της απο τον δρομο γιατι κυκλοφωρει ξεβρακοτος (μενουμε κοντα)

αλλα

ξερω οτι το ποιο πιθανο ειναι να βαλω τα τρελα κλαμματα και να την κανω χωρις να γυρισω ουτε για να παρω τα ρουχα μου...περνω τον σκυλο μου φωρτο στο baleno και πισω στη μαμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Σε αυτές τις περιπτώσεις δεν μπορείς να ξέρεις πως θα αντιδράσεις.Εδώ μαθαίνεις(χωρίς να δεις) για απιστία και τρελαίνεσαι.Ξέροντας το χαραχτήρα μου θα έλεγα κάτι του τύπου"Μην ενοχλείστε"και θα εξαφανιζόμουνα.Φυσικά μετά δεν θα δεχόμουνα κανενός είδους εξήγηση για το προφανές.Τι θα μπορούσε να μου πει άλλωστε "δεν είναι αυτό που νομίζεις"ή "γλύστρισα κι έπεσα".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
και εγώ μια απο τα ίδια......
αφού τον κοπανάω κανένα μισάωρο σαν το χταπόδι στο πάτωμα. Κρατάω τους κανόνες του fair play και δεν τον πετάω απο το μπαλκόνι. Μετά απο αυτή την φάση δεν λέω απολύτως τίποτα εκτός απο το να τους ενημερώσω ότι έχουν 15 λεπτά να εξαφανιστούν και οι δυο απο το σπίτι και να μην ξαναγηρήσουν. Δημοκρατικότατα! Απο εκεί και πέρα ότι δικαιολογία και να μου πεί μου είναι αδιάφορη
και αν το σπίτι είναι της σύντροφος σου τι κάνεις? ή στην χειρότερη , κατά την γνώμη μου , περιπτώση που η σύντροφος σου δεν έχει σπίτι ? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αμα εχω την δυναμη της λεω ενα "Χωριζουμε" και την πεταω εξω, αμα ειναι στο σπιτι μου, η περνω τα πραγματα μου και φευγω αμα ειναι σπιτι της η σπιτι που το νοικιαζουμε μαζι. Την επομενη μερα συζιτιουνται πιο ευκολα αυτα...
Αμα δεν εχω την δυναμη δεν ξερω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
και αν το σπίτι είναι της σύντροφος σου τι κάνεις? ή στην χειρότερη , κατά την γνώμη μου , περιπτώση που η σύντροφος σου δεν έχει σπίτι ? :confused:

Αν είναι δικό της φυσικά και φευγω αφού κατου**** τις κουρτίνες (Χειρότερο απο το να την βρίσεις)
Αν δεν είναι δικό της το που θα μείνει μου είναι παγερά αδιάφορο. Ας το σκεφτόταν πρίν το κάνει. Στην τελική έχουμε και τον μαλ*** στο σπίτι που θα χρειαστεί νοσοκόμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Σε αυτές τις περιπτώσεις δεν μπορείς να ξέρεις πως θα αντιδράσεις.Εδώ μαθαίνεις(χωρίς να δεις) για απιστία και τρελαίνεσαι.Ξέροντας το χαραχτήρα μου θα έλεγα κάτι του τύπου"Μην ενοχλείστε"και θα εξαφανιζόμουνα.Φυσικά μετά δεν θα δεχόμουνα κανενός είδους εξήγηση για το προφανές.Τι θα μπορούσε να μου πει άλλωστε "δεν είναι αυτό που νομίζεις"ή "γλύστρισα κι έπεσα".

Σιγά μην τους ρώταγες αν έχουν φάει και για μεσημέρι!!! Μπράβο κλέφτρα τρελή ανωτερότητα ξέρω τι παντρεύομαι! :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Αν δεν είναι δικό της το που θα μείνει μου είναι παγερά αδιάφορο. Ας το σκεφτόταν πρίν το κάνει. Στην τελική έχουμε και τον μαλ*** στο σπίτι που θα χρειαστεί νοσοκόμα
Βρε συ και θα προτιμούσες να είναι μαζί σου για πάντα μόνο και μόνο επειδή δεν έχει σπίτι; :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Βρε συ και θα προτιμούσες να είναι μαζί σου για πάντα μόνο και μόνο επειδή δεν έχει σπίτι; :|

Μπερδευτικα !
Απλά αυτό που θέλω να πω είναι ότι δεν με ενδίαφέρει τι θα κάνει μετά! Τώρα για ποιό λόγο θα ήθελα να είναι μαζί μου αυτό δεν μπορώ να το απαντησω εγώ η κάθε γυναίκα η άντρας είναι με τον άλλο/η για κάποιους λόγους.
Σου απάντησα η γράφω άσχετα? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
τα off-topic μεταφερθήκαν εδώ ...., ας συνεχίσουμε την συζήτηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Σιγά μην τους ρώταγες αν έχουν φάει και για μεσημέρι!!! Μπράβο κλέφτρα τρελή ανωτερότητα ξέρω τι παντρεύομαι! :thumbsup:
Δεν είναι θέμα ανωτερότητας,θέμα αδιαφορίας είναι.Τι θα μπορούσα να κάνω να ρωτήσω τι γίνεται(ματάκια έχω και βλέπω)ή να αρχίσω τις υστερίες(δίνω αξία και σε αυτόν και σε αυτήν).Ούτως ή άλλως η σχέση τελειώνει εκείνη την ώρα,οι εξηγήσεις περισσεύουν και τα δάκρυα μου θα τα φυλάξω για όταν θα είμαι μόνη μου σιγά μην αφήσω να με δει ότι έκλαψα κάποιος τόσο μαλ*κας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Εξαρτάται από την περίπτωση ρε παιδιά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

izabela

Νεοφερμένος

Ο izabela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
hhhhmmmmm........eytixos den mou xei tyxei!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Επειδή εχω φάει κέρατο πριν 4 χρόνια και οταν το ανακάλυψα έγινε ο 3ος πυρηνικός πόλεμος, πιστεύω οτι τώρα που έχω εντελώς διαφορετική αντίληψη των πραγμάτων (αφασία κι ετς) κατα 99% θα άναβα και τσιγαράκι μεχρι να ντυθούνε τα παιδιά, μετά θα παιρνα τον γκόμενο της και θα πηγαίναμε για μπύρες και βέβαια αυτό θα ήταν το υπέρτατο σπάσιμο για εκείνη.;) Εγω θα νιώθω μια χαρά πάντως. Απ το να στενοχωριέμαι για την καθεμιά που δε θα ξέρει πόσο κρέας θέλει για να στανιάρει...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μμμ...τι θα έκανα....δεν ξέρω ρε γμτ..θα ήθελα να ξέρω ότι με είδαν χωρίς όμως να κάνω ύστεριες και να πάθω καμία κρίση πανικού...και να πετάξω καμία ατάκα ανωτερότητας για να μειώσω το σύντροφο και μετά να σηκωθώ κιουρία να φύγω! Ίσως πάλι εκείνη την στιγμή να εξαφανιζόμουν από το σπίτι και από την ζωή του! Πάντως απαγορεύονται υστερίες και καβγάδες...Είμαστε ανώτεροι εμείς 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Δεν μπορώ να πω με σιγουριά τι θα έκανα μιας που ΕΥΤΥΧΩΣ δεν μου έχει τύχει ΚΑΙ αυτό :P
Μπορώ όμως να σας πω τι φαντάζομαι - ελπίζω ότι θα έκανα!
Σενάριο πρώτο....
Τους διακόπτω για να μαζέψω τα πράγματα μου από τα συρτάρια (αν το σπίτι είναι δικό του ή τα δικά του πράγματα αν το σπίτι είναι δικό μου)
Φεύγω κυρία χωρίς υστερίες κλπ και φυσικά επίσης δεν δέχομαι καμία εξήγηση δικαιολογία ή επικοινωνία με τον τύπο.

Σενάριο δεύτερο... (επιστημονικής φαντασίας)
δεν με παίρνουν χαμπάρι ότι τους είδα και ψάχνω να βρω τρόπο ώστε ο τύπος να με τσακώσει στο κρεβάτι με την ίδια τύπισα :hehe:

Σενάριο τρίτο και πιθανό..
τα κάνω λαμπόγυαλο, δεν είμαι καθόλου κυρία, ξυπνάει μέσα μου η κατίνα, τον κάνω ρόμπα, πετάω τα πράγματα του από το μπαλκόνι (ακόμα και αν πρόκειται για καναπέ ή tv) τον πετάω έξω γυμνό (ίσως και αυτόν από το μπαλκόνι) και γενικώς γίνεται της εκδιδομένης γυναικός το σιδηρούν κιγκλίδωμα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
Σενάριο πρώτο....
Τους διακόπτω για να μαζέψω τα πράγματα μου από τα συρτάρια (αν το σπίτι είναι δικό του ή τα δικά του πράγματα αν το σπίτι είναι δικό μου)
Φαντάζομαι τη σκηνή,εκείνοι κάνουν σεξ χωρίς να έχουν πάρει χαμπάρι τίποτα κι εσύ μπουκάρεις με ένα σακ-βουαγιάζ χωρίς να πεις κουβέντα κι αρχίζεις να μαζεύεις.Καλό!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top