NOKIA 6151

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Δικο μου δεν το ειχα ποτε, αλλα ενας φιλος στο πανεπιστημιο το εχει κι εχω ασχοληθει μαζι του.
Αυτο με τον τζογο το αναφερω και ειναι υποκειμενικο γιατι δεν ξερω πως του φερεται ο ιδιος (ποσο προσεκτικος ειναι) ουτε τιποτα τετοιο.
Αλλα προσωπικα αν και μιλαμε για μια εξ ολοκληρου πλαστικη συσκευη δεν διαπιστωσα κατι "ασχημο".
Τι να πω δηλαδη για το Ν71 μου (:mad: ) αλλα και ποσα Ν95 που γιοα να μην εχει τζογο το πληκτρολογιο καταληγουν σε λυσεις με ζελοτειπ.:|
Μονο η Νοκια ειναι ικανη για κατι τετοιο κυριολεκτικα...Να σου βγαζει τα ματια δηλαδη θετικα κι αρνητικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Δικο μου δεν το ειχα ποτε, αλλα ενας φιλος στο πανεπιστημιο το εχει κι εχω ασχοληθει μαζι του.
Αυτο με τον τζογο το αναφερω και ειναι υποκειμενικο γιατι δεν ξερω πως του φερεται ο ιδιος (ποσο προσεκτικος ειναι) ουτε τιποτα τετοιο.
Αλλα προσωπικα αν και μιλαμε για μια εξ ολοκληρου πλαστικη συσκευη δεν διαπιστωσα κατι "ασχημο".
Τι να πω δηλαδη για το Ν71 μου (:mad: ) αλλα και ποσα Ν95 που γιοα να μην εχει τζογο το πληκτρολογιο καταληγουν σε λυσεις με ζελοτειπ.:|
Μονο η Νοκια ειναι ικανη για κατι τετοιο κυριολεκτικα...Να σου βγαζει τα ματια δηλαδη θετικα κι αρνητικα.
Έχεις δίκιο...;)
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τις σημαντικότατες πληροφορίες σου...
Είμαι πολύ περίεργος πριν αγοράσω κινητό, όσο και αν κάνει αυτό...;)
Και πάλι ευχαριστώ mario.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Tελικά δε θα το πάρω:
1)το είδα από κοντά και δε με ενθουσίασε
2)δε μου περισσεύουν τώρα 80 ευρώ

Θα συνεχίσω να είμαι για λίγο με το ασθενικό k500i και ελπίζω γρήγορα η alpha copy να μου γυρίσει το Ε50 μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ποσο καιρο ειναι στον Alpha Copy το Ε50?:confused:
(τι κακο κι αυτο με τα Ελληνικα service centers ρε γαμωτη μου...:sick: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Από τις 12 Ιουνίου.
Αυτό δεν είναι τίποτε, μου έχουν κρατήσει τηλέφωνο για ελληνικό μενού για 2 μήνες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πφφφφφ.....ολο τα ιδια και τα ιδια με S.C.....:(
Πραγματικα οταν ακουω Ελλαδα και service με πιανει τραμπακουλο...Ξερω οτι 3/4 φορες ολο και κατι θα κανουν που θα σε βγαλουν εκτος εαυτου...
Σου ευχομαι να ερθει γρηγορα φιλε Borat και να μην τα ξαναχρειαστεις ποτε!;)
Και το καλύτερι είναι πως και οι δύο μου συσκευές είναι εκεί τώρα.
Δε πρόκειται για 1...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Mario λες να κλειδώσετε αυτό το θέμα ή να του δώσουμε μιά άλλη ονομασία;
Επί παραδείγματι απορίες σε κινητά κ.λ.π.;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Mario λες να κλειδώσετε αυτό το θέμα ή να του δώσουμε μιά άλλη ονομασία;
Επί παραδείγματι απορίες σε κινητά κ.λ.π.;

Κατι τετοιο θα γινει εχεις δικιο.;)
θα κελιδωθει,κι αν ειναι θα ανοιξουμε ενα αλλο με τον τιτλο που ειπες και θα μεταφερθουν εκει τα psot.
Προς το παρων κλειδωνεται και ASAP ανοιγει το αλλο.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top