Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,225 μέλη και 2,423,302 μηνύματα σε 75,646 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 331 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αν γυρίζατε το χρόνο πίσω τι θα αλλάζατε;

Ρόζα Νέρα Flamingo

Διάσημο Μέλος

H Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 709 μηνύματα.

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε: στις 00:26, 23-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Ξεχασμένος
με έχει καθορίσει ως άνθρωπο μπορώ να πω
ε καποια πραγματα φαινονται...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

morphine

Δραστήριο Μέλος

H morphine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 265 μηνύματα.

H morphine έγραψε: στις 00:26, 23-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από SoZi
Αχ και μην αρχίσετε τα κλασσικά ''τίποτα. τα λάθη με έκαναν αυτό που είμαι''
εμ αφου ισχυει αυτο! θες να σου πουμε ψεματα δλδ?

ωραιο να κανεις σεναρια για το αν, αν και αν αλλα Ignorance is bliss...!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Επιφανές Μέλος

H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε: στις 00:30, 23-08-12:

Θέλω να μου πείτε τη συνέχεια του ''αν...'' πριν βιαστείτε να πείτε το ''αλλά τα λάθη με έκαναν αυτό που είμαι''
Παράθεση

f(f(chris))

Νεοφερμένος

Ο f(f(chris)) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O f(f(chris)) Παίδες...έχω κολλήσει σε μια άσκηση στα έγραψε: στις 00:51, 23-08-12:

Αν ήθελα να αλλάξω κάτι........εε.....Θα ήθελα να μην έκανα κάποια πράγματα σε άλλους...που δεν θα ήθελα να τα έκαναν αυτοί σε μένα......
Παράθεση

Νεογέννητος

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 843 μηνύματα.

O Νεογέννητος έγραψε: στις 23:31, 23-08-12:

Την όσο γίνεται μικρότερη έκθεση του εαυτού μου σε ηλίθιες υπάρξεις.
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

just smile!

Δραστήριο Μέλος

H just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H just smile! full of tears έγραψε: στις 22:28, 30-08-12:

δακρυα που εχυσα, και θα ερριχνα μαυρο κατευθειαν σε οποιον ενιωθα οτι με εκμεταλλευεται
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,317 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 16:36, 03-09-12:

Δεν θα ίσιωνα τόσο συχνά το μαλλί μου
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,216 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 17:08, 03-09-12:

θα αλλαζα καποιες αποφασεις μου που τωρα μετενιωνω....
Παράθεση

Roxim ({Fucking Dreamer})

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H {Fucking Dreamer} αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 67 μηνύματα.

H Roxim Be young,wild and free έγραψε: στις 17:34, 03-09-12:

Θα έβγαζα μερικούς ανθρώπους από την ζωή μου που μονό
καλό δεν μου έκαναν ποτέ
Παράθεση

Νωεύς (Ιάσων)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 4,820 μηνύματα.

O Νωεύς επιπεδο : Μηδεν έγραψε: στις 17:36, 03-09-12:

Δεν θα έκλαιγα, μετά τη γέννα μου!
Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,760 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε: στις 18:01, 03-09-12:

Θα άλλαζα κάποια πράγματα που έχω πει! Η ζωή είναι τόσο λίγη και κάθε λεπτό τόσο πολύτιμο που θα προτιμούσα να προσέφερα σε ορισμένα άτομα μόνο χαμόγελα και τίποτα άλλο! Επίσης θα άλλαζα κάποιες αποφάσεις που έχω πάρει...
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

olga_serb

Δραστήριο Μέλος

H olga_serb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 220 μηνύματα.

H olga_serb έγραψε: στις 18:20, 03-09-12:

Δεν θα σπούδαζα αυτό που σπούδαζα......
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,216 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 18:28, 03-09-12:

Τον χαρακτηρα μου... Δηλαδη αυτον που απεκτησα απο τις επιλογες μου
Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,760 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε: στις 18:36, 03-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
Τον χαρακτηρα μου... Δηλαδη αυτον που απεκτησα απο τις επιλογες μου
Μεγάλη κουβέντα αυτή που λες στο χέρι σου είναι να αλλάξεις κάτι στον χαρακτήρα σου... απλά δεν γίνεται από τη μια μέρα στην άλλη.. χρειάζεται υπομονή και επιμονή φυσικά!
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 18:39, 03-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από ~Melania~
Μεγάλη κουβέντα αυτή που λες στο χέρι σου είναι να αλλάξεις κάτι στον χαρακτήρα σου... απλά δεν γίνεται από τη μια μέρα στην άλλη.. χρειάζεται υπομονή και επιμονή φυσικά!
Aν ησουν στην θεση μου.... Ξερεις ποσα λαθη εχω κανει? Θα μου πεις και ποιος δεν εχει κανει αλλα... Εχω μεανιωσει γι αυτα που εχω κανει σε καποιους... Δεν ξερεις πως με βλεπουν Μελανια....
Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε: στις 18:42, 03-09-12:

Aν ησουν στην θεση μου.... Ξερεις ποσα λαθη εχω κανει? Θα μου πεις και ποιος δεν εχει κανει αλλα... Εχω μεανιωσει γι αυτα που εχω κανει σε καποιους... Δεν ξερεις πως με βλεπουν Μελανια....
Δεν διαφωνώ ότι έχεις κάνει λάθος στην ζωή σου! Όλοι κάνουμε και πολλά μάλιστα! Το θέμα ποιο είναι? Ότι μαθαίνουμε από αυτά! Δεν πρέπει να ζητάς να είχες άλλο χαρακτήρα.. γιατί αυτό που λες ξέρεις τι δείχνει για σένα? Ότι έχεις αυτογνωσία και αναγνωρίζεις τα λάθη σου... κι αυτό είναι το πρώτο βήμα για να γίνεις καλύτερος άνθρωπος... Είσαι σε καλό δρόμο Μαράκι... συνέχισε έτσι... και κάποια στιγμή θα μπορείς να κοιτάς στα μάτια τον εαυτό σου και να χαίρεσαι με αυτό που βλέπεις
Παράθεση

Roxim ({Fucking Dreamer})

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H {Fucking Dreamer} αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 67 μηνύματα.

H Roxim Be young,wild and free έγραψε: στις 18:44, 03-09-12:

Άστους να λένε παιδάκι μου σε όσους αρέσεις τους άλλους να πάνε στο δ@@@@
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 18:47, 03-09-12:

Δεν διαφωνώ ότι έχεις κάνει λάθος στην ζωή σου! Όλοι κάνουμε και πολλά μάλιστα! Το θέμα ποιο είναι? Ότι μαθαίνουμε από αυτά! Δεν πρέπει να ζητάς να είχες άλλο χαρακτήρα.. γιατί αυτό που λες ξέρεις τι δείχνει για σένα? Ότι έχεις αυτογνωσία και αναγνωρίζεις τα λάθη σου... κι αυτό είναι το πρώτο βήμα για να γίνεις καλύτερος άνθρωπος... Είσαι σε καλό δρόμο Μαράκι... συνέχισε έτσι... και κάποια στιγμή θα μπορείς να κοιτάς στα μάτια τον εαυτό σου και να χαίρεσαι με αυτό που βλέπεις

Μακαρι ρε συ.... Πραγματικα κοιτα ας πουμε τωρα... Ειμαι στην γιαγια μου οκ? Ναι ηλθα να δω τους δικους μου κακο ειναι? Ναι θελω να τους δω λιγακι ΜΟΝΟ αυτους παλι λαθος εχω κανει? Μου ζητουν φιλοι να βρεθουμε αλλα εγω αρνουμε και ξερεις γιατι? γιατι δεν ξερω τι να τους πω... Μια φιλη με πηρε και μου λεει: Μαρια εμαθα εισαι στα μερη μας τι λες για το βραδυ? κι εγω: Χαρηκα που σε ακουσα Ελπιδα αλλα οχι... Εχω ελθει να δω τους δικους μου... και η Ελπιδα απαντα: Α καλα καταλαβα... και κλεινει το τηλεφωνο χωρις να πει αντιο! Παει και το λεει σε ολους με κανει ρεζιλι και οκ!
Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε: στις 18:51, 03-09-12:

Μακαρι ρε συ.... Πραγματικα κοιτα ας πουμε τωρα... Ειμαι στην γιαγια μου οκ? Ναι ηλθα να δω τους δικους μου κακο ειναι? Ναι θελω να τους δω λιγακι ΜΟΝΟ αυτους παλι λαθος εχω κανει? Μου ζητουν φιλοι να βρεθουμε αλλα εγω αρνουμε και ξερεις γιατι? γιατι δεν ξερω τι να τους πω... Μια φιλη με πηρε και μου λεει: Μαρια εμαθα εισαι στα μερη μας τι λες για το βραδυ? κι εγω: Χαρηκα που σε ακουσα Ελπιδα αλλα οχι... Εχω ελθει να δω τους δικους μου... και η Ελπιδα απαντα: Α καλα καταλαβα... και κλεινει το τηλεφωνο χωρις να πει αντιο! Παει και το λεει σε ολους με κανει ρεζιλι και οκ!
Σε αυτό κοπέλα μου δεν μπορείς να κάνεις κάτι... ήρθε η ώρα να ξεχωρίσεις ποιοι είναι πραγματικά φίλοι σου και θα είναι αυτοί που θα σου δείχνουν κατανόηση κι όχι την... πλάτη τους
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 18:53, 03-09-12:

Σε αυτό κοπέλα μου δεν μπορείς να κάνεις κάτι... ήρθε η ώρα να ξεχωρίσεις ποιοι είναι πραγματικά φίλοι σου και θα είναι αυτοί που θα σου δείχνουν κατανόηση κι όχι την... πλάτη τους
Δικαιο εχεις... Αν αρχισω να ξεχωριζω Μελανια φοβαμαι πως το πολυ να μεινουν 2!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος